Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Predstavljaj si, da tam eden od te mularije zmrzne.

...

Bi bil v naši državi vik in krik.

V pravni državi pa bi starše obtožili malomarnega ravnanja z otroci in povzročitve smrti iz malomarnosti ter jih strpali v keho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damian:SPET ENO NEOTESANO, VISOKOIZOBRAŽENO IN VISOKORAZGLEDANO TESLO!!!

točno in lepo si se opisal :grim

a sedaj že po ponyexpresih delaš selekcijo :eek: NEOTESANO, VISOKOIZOBRAŽENO IN VISOKORAZGLEDANO TESLO

ubogi sp/jevček :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale cirkus presega ze vse meje... ce bi kdorkoli od nas kaj naredu na crno bi mu lepo veselo porusli in kje bi bli? me zanima ce bi za nas tako zagreto iskali prebivalisce :grrr :kva2: :xx: , samo pred mercator gremo lahko vozicke vozt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale cirkus presega ze vse meje... ce bi kdorkoli od nas kaj naredu na crno bi mu lepo veselo porusli in kje bi bli? me zanima ce bi za nas tako zagreto iskali prebivalisce :grrr :kva2: :xx: , samo pred mercator gremo lahko vozicke vozt

Langus točno tko :grim

samo dopovej to debilom :eek: :eek: :eek:

smrdi od izsiljevanja pa se še najdejo debilni zagovorniki na njihovi strani :headbang: :headbang: :headbang:

pa mal se naj ozrejo okoli ker je tudi kar precej Slovencev v veliko slabši situaciji :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, nehajte že za božjo voljo.

Vse ste povedali, razdelili ste se v dve skupini in naredili NIČ. Tisti, ki Ciganov ne marate, niste nobenemu nič storili in tudi ne boste, saj vedno ostajate le pri besedah.

Predvsem pa naj pohvalim tisti drugi del, čuteči, kulturen, toleranten in človekoljuben del MS tovcev. Nobenega Cigana niste povabili k sebi domov! Niti na božično kosilo ali večerjo!

Tako lepo je graditi mostove z besedami.

Pa imate eni lepe možnosti. Po drugih temeh se hvalite, da dajete delo(ali pa je bilo napisano KRUH) kar nekaj ljudem.

Nehajte že pisati traparije v tej temi, preberite si še enkrat(nekateri pač prvič) deset božjih zapovedi in postanite boljši ljudje. V dejanjih!

Pa srečen božič vsem.

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti mi,žal, deluješ precej UBOGI na duši..........

Bwaha, niti pod razno! Tako se bere samo ta 'post', Damijan, veš... ;)

Da o PARANOJI ne govorim.

Res je. Vedno meseca decembra! Pa kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvetoo

Predvsem pa naj pohvalim tisti drugi del, čuteči, kulturen, toleranten in človekoljuben del MS tovcev. Nobenega Cigana niste povabili k sebi domov! Niti na božično kosilo ali večerjo!

Tako lepo je graditi mostove z besedami.

Pa imate eni lepe možnosti. Po drugih temeh se hvalite, da dajete delo(ali pa je bilo napisano KRUH) kar nekaj ljudem

:OK: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvetoo, ti dam prov po eni strani, po drugi strani je pa tko: dobivajo podporo, samo pustmo to... Pri nas mamo tud rome ki majo bistveno bols urejen par km stran, pa vsake toliko casa hodijo po vasi, prosijo za denar pa jim tut ucash kej dam, skup kaksno recemo itd., so pac drugacni ampak so ljudje tko k mi.

cvetoo

Predvsem pa naj pohvalim tisti drugi del, čuteči, kulturen, toleranten in človekoljuben del MS tovcev. Nobenega Cigana niste povabili k sebi domov! Niti na božično kosilo ali večerjo!

Tako lepo je graditi mostove z besedami.

Pa imate eni lepe možnosti. Po drugih temeh se hvalite, da dajete delo(ali pa je bilo napisano KRUH) kar nekaj ljudem

:OK: :yea1: :OK:

glede tegale ambrusa je pa tko... drzava jim ponuja resitev oni pa brezkompromisno tulijo svoje.. se je pa za vprasat zakaj prebivalci ambrusa tako nasprotujejo romom? zastonj sigurno ne.. pr nas ni nobenih problemov in nasim noben ne nasprotuje! Je ze mogl neki bit, to lahko eMBe pove iz prve roke, res so prazniki pa vse ampak nekje pa tut more bit meja. tko k sm reku, ce bi nam rusli bi bli revezi oni majo pa nadomestno lokacijo! kdor ni z majhnem zadovoljen, velikega vreden ni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji dnevnik

je naš slofenceljski Dalajlama spet nekoliko izkoristil za brezplačno predbožično samopromocijo

z obiskom razkurjenih vaščanov. Njegove "ljubezni do sočloveka" polne besede so na koncu

izzvenele v glasen vaški prepir, ki je bil daleč pod dalajlamskim, kaj šele predsedniškim nivojem.

Človek je dobesedno kričal na ljudi okoli sebe, ki so mu jasno z isto mero vračali.

Peeesda,

čista pijanska scena iz kake vaške gostilne.

Kaj

naj rečem:

"Jeb****ater, da mu ni nerodno, porkafix!! Da ne more uvideti, kako si sam drek na glavo koplje .."

Jasno, da mu na kraj pameti ni prišlo, ko je jamraw glede "otrok in žensk, katere se nikomur ne smilijo ..",

da bi to uredil kot se za presidenta spodobi in vse prepustil socialni službi in sodišču.

In

kar je najhuje .. celo sceno sta gledala moja sinova, ki sta po enem letu prišla na obisk v SLO.

Komentarje si seveda lahko sami predstavljate in jih ne bom opisoval.

Nerodno mi je bilo pa tako, da bi se najraje zakopal 10m globoko v zemljo.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil v naši državi vik in krik.

V pravni državi pa bi starše obtožili malomarnega ravnanja z otroci in povzročitve smrti iz malomarnosti ter jih strpali v keho.

Da. Ampak , vednarle - si želimo, da kjerkoli zmrzne kak otrok zaradi tako evidentno vidne, a žal nesankcionirane malomarnosti?

Jaz ne. Sem pa za sankcije, sploh, če gre za kriminalna dejanja, malomarnost itd.

tale cirkus presega ze vse meje... ce bi kdorkoli od nas kaj naredu na crno bi mu lepo veselo porusli in kje bi bli? me zanima ce bi za nas tako zagreto iskali prebivalisce :grrr :kva2: :xx: , samo pred mercator gremo lahko vozicke vozt

Mislim, da ne bi porušili... Dolgoletno opazovanje situacije v Sloveniji mi namreč daje vedeti, da so črne gradnje marsikdaj spregledane... In to v vseh družbenih slojih, ne samo pri politikih in močnih podjetnikih. Skratka, imeti moraš "srečo", da ti podrejo... Ali pa biti preveč razvpit, kot je bil recimo Stroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nerodno mi je bilo pa tako, da bi se najraje zakopal 10m globoko v zemljo.

:blush:

Zakaj? A si kaj ušpičil?

...

Pa lep božič vam želim!

Kontra, Horči. Predvsem spokojnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvetoo

Predvsem pa naj pohvalim tisti drugi del, čuteči, kulturen, toleranten in človekoljuben del MS tovcev. Nobenega Cigana niste povabili k sebi domov! Niti na božično kosilo ali večerjo!

Tako lepo je graditi mostove z besedami.

Minulo sredo so pri mojih starših v Lenartu spet "fehtali" cigani. Sta prišli babica in vnukinja, voščili vesel božič, jaz sem jima dal nekaj denarja. Sta vprašali: "kje je pa gospa?" ... sem jima žal povedal, da smo pa mojo mamo pokopali en dan prej. Sta bili iskreno žalostni, sta rekli, da "gospa je pa bila vedno vesela, ko sta okoli prišle... tudi na rdeči križ, kjer je dala obleke in to...".

Skratka, pozitivna izkušnja tako zame, kot za njiju.

Po drugi strani so mi pa kakšni gasilci, ki me dost spominjajao karakterno na take, kot si ti, včasih prav nagravžni, v tisti svoji slovenceljubni pijanosti.

Ampak, posploševati pač ne gre. Nikakor ne računam, da boš to kdaj razumel tudi ti in nehal vsevprek žaliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Ampak , vednarle - si želimo, da kjerkoli zmrzne kak otrok zaradi tako evidentno vidne, a žal nesankcionirane malomarnosti?

Jaz ne. Sem pa za sankcije, sploh, če gre za kriminalna dejanja, malomarnost itd.

Mislim, da ne bi porušili... Dolgoletno opazovanje situacije v Sloveniji mi namreč daje vedeti, da so črne gradnje marsikdaj spregledane... In to v vseh družbenih slojih, ne samo pri politikih in močnih podjetnikih. Skratka, imeti moraš "srečo", da ti podrejo... Ali pa biti preveč razvpit, kot je bil recimo Stroj.

Primer stroj je cistva fousarija lokalnih jagrov in dolocenih vplivnih moz v obcinah ter drzave... mors bit taprav da ti ne porusjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj Jedan, tu pa nikakor ne delim tvojega mnenja.

Drnovšek, pa naj bo zaradi kakršnih koli vzrokov, je prvi predsednik - človek!

Je prvi, ki je stopil iz vzvišenosti in poskuša svoj položaj porabiti za dobro ljudi! Pa naj bo to v zvezi z njegovimi prizadevanji za okolje ali ljudi take ali drugačne. Jaz to njegovo prizadevanje, kljub spodrslajem, globoko podpiram! Pa imava kar nekaj različnih pogledov, glede lova sploh!

Vedno je nastopal kulturno in pozival k premisleku in strpnosti. Kar za Ambrušane ne morem reči! In z nekulturo so začeli oni, ne pa predsednik!

To, kar se dogaja te mesece, naj gredo Ambrušani in njihovi somišljeniki poskusiti kam drugam. recimo v Avstrijo. Pa naj nam potem tvoja sinova sporočita, kaj se je z njimi zgodilo. Ko smo že tako Evropejski, bo zanimivo poslušati!

Trenutna vlada že žanje kar je sejala. A vemo, da posejani vetrič obrodi vihar! Kdo ga bo ukrotil? Bo marsikaj izruvano in podrto, preden se bo umiril! Zakaj neki že? Za te presnete politične točke! Bravo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehajte že pisati traparije v tej temi, preberite si še enkrat(nekateri pač prvič) deset božjih zapovedi in postanite boljši ljudje. V dejanjih!

Pa srečen božič vsem.

Kdor ni religiozen, pa lahko začne z upoštevanjem pravil, s katerimi se je strinjal ob prijavi na ta forum - da ne bo žalil ipd. ...

No, želim vam lepa darila, pa da bi vas obiskali duh božične preteklosti, sedanjosti in prihodnosti. Tista srečanja so vedno zanimiva ;)

Bok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še malo bencinčka!

Za novo leto vsem Ambruščanom želim, da bi se v njihovem okolju v prihajajočem letu podrle vse, vse, res vse črne gradnje, odpravile vse ostale nepravilnosti, striktno spoštovalo vse zakone in se jim tako zagotovile spokojno spanje pravičnih!

Božičkov jelenček HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Dolgoletno opazovanje situacije v Sloveniji mi namreč daje vedeti ...

Če

stopiš za stopničko više in pogledaš navzdol,

boš opazil tudi,

da teh zadev politiki namerno ne urejajo tako kot bi jih bilo treba,

da bi bil v državi mir.

In

recite karkoli:

1

vsa zakonodaja in primerne inštitucije so na razpolago:

od policije, sodišč, socialnih služb do domov in rejniških družin za otroke - pa tega politiki NOČEJO uporabiti

2

NE .. El presidente bo provociral raje z nekimi kontejnerji in

se prepiral z ljudmi na nivoju zadnjega vaškega alkoholika, kot da bi rekel: "

"Kriminalce v zapor, njihove otroke v rejo, ženske v kak dom in delat ..!"

Zakaj,

porkamadona, zakaj slovenskim kriminalcem, ki prestajajo kazen na Dobu,

lahko poberejo otroke in jih dajo v rejo/sirotišnico .. tu je pa to popolnoma

nemogoče in vsi cvilite in serjete, kot da to pri nas sploh ne obstaja.

Zato,

ker potem naš slofenceljski ElPresidente-Dalajlama & Co. ne bi imel ničesar v rokah,

s čimer bi lahko zganjal teater okoli "Gibanja za pravičnost in razvoj"

bulšitpress

:headbang:

Broj Jedan, tu pa nikakor ne delim tvojega mnenja.

Horčy

z vsem dolžnim spoštovanjem - imava pač različne poglede na to: ys poznam tole zakonodajo okoli ciganov zelo dobro z vsemi inštitucijami vred - ti poznaš pa lovsko vsaj tako dobro, če ne bolje.

In

verejmi mi, kot ys verjamem tebi, kar se lovstva tiče - verjemi, da imam prow.

Drni

to čisto po političlno/podlo izkorišča in

jasno, da mu naivne duše nasedajo.

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

NE .. El presidente bo provociral raje z nekimi kontejnerji in

se prepiral z ljudmi na nivoju zadnjega vaškega alkoholika, kot da bi rekel: "

"Kriminalce v zapor, njihove otroke v rejo, ženske v kak dom in delat ..!"

Zakaj,

porkamadona, zakaj slovenskim kriminalcem, ki prestajajo kazen na Dobu,

lahko poberejo otroke in jih dajo v rejo/sirotišnico .. tu je pa to popolnoma

nemogoče in vsi cvilite in serjete, kot da to pri nas sploh ne obstaja.

Zato,

ker potem naš slofenceljski ElPresidente-Dalajlama & Co. ne bi imel ničesar v rokah,

s čimer bi lahko zganjal teater okoli "Gibanja za pravičnost in razvoj"

bušitpress

:headbang:

Naš Predsednik, kakorkoli ga že imenuješ, izvoljen od nas vseh, ni Ameriški Bush!

Naš Predsednik ima kar se teh reči tiče zelo malo ali nič moči! Nekako toliko kot varuh človekovih pravic.

Pravi naslov za tvojo kritiko, če že plezamo po stopničkah na vrh, je drugi predsednik. Predsednik vlade! Nanj naslovi kritiko, ki je mimogrede čisto upravičena!

Bistvo in izvor zafecljane situacije pa je v lokalnih oblasteh! Tam bi pa celo v črno zadel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Horčy

z vsem dolžnim spoštovanjem - imava pač različne poglede na to: ys poznam tole zakonodajo okoli ciganov zelo dobro z vsemi inštitucijami vred - ti poznaš pa lovsko vsaj tako dobro, če ne bolje.

...

Zakonodaj tu ni problem. Oba dobro veva, da so ga romi na celi črti sračkali! Okoli tega jih sploh ne zagovarjam. Če čisto odkrito povem, se za njih sploh ne sekiram kaj preveč, saj smo v zadnjih letih videli še marsikaj hujšega. Prepričan sem, da bodo na svoj način poskrbeli zase in preživeli zimo.

A to kar me boli in jezi, ter v dobršni meri plaši, je da se počne nekaj, kar enostavno ni prav! In še huje, da to počno ljudje iz politike, vlade in z njihovo podporo skupine ljudi. Prevečkrat viden scenarij na tem ljubem svetu, da bi bil do tega brezbrižen!

Tako se zadev ne rešuje!!!

In seveda pri tem dogajanju vsi pristavljajo svoj piskrček. Tako mediji, razne stranke, službe ipd.

Če pa misliš, da Drnovšek samo zaradi tega, ker se je osebno tam pojavil dela reklamo za svoje gibanje, potem delam tudi jaz na jagi v hribih reklamo za ajzenpon, ali kaj? Ali pa v službi za našo lovsko družino?

Ne vem no, jaz na to ne gledam tako. Tudi njegovo gibanje bom gledal na osnovi načrtov in realizacij. Nikakor pa ne po tem, ali mi je Janez simpatičen ali nasprotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor

vem imajo vsi gobce, jezike ali pač kakorkoli

se že reče tem političnim organom za medsebojno komunikacijo

in

če ne bi imel ys prow .. bi to jasno že davno uredili, se domenili

in izvedbo prepustili pristojnim inštitucijam.

Ker

pa tega ne naredijo .. imam seveda prow ys.

kaj

pa misliš, da bi se zgodilo, če bi Drnovšek osebno namesto popotovanja s kontejnerji po SLO,

stopil do direktorja socialne službe, do direktorja policije in rekl:

"Zrihtajte to pizdarijo tako kot je treba!"

Ali misliš, da bi mu rekli:

"Kojistiqrac, da se mešaš tule??"

:grrr

Tako se zadev ne rešuje!!!

Madona,

na koncu bova ugotovila da sva istih misli!

:D

Sy

ys tudi ne zagovarjam linča in ga nikoli nisem!!

Trdim

le , da do tega ne bi prišlo, če bi se politiki obnašali tako kot je

treba - ne pa kot zmedeni pubertetniki,

ki ne vedo,

kje imajo rit

in kje glavo.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za novo leto vsem Ambruščanom želim, da bi se v njihovem okolju v prihajajočem letu podrle vse, vse, res vse črne gradnje, odpravile vse ostale nepravilnosti, striktno spoštovalo vse zakone in se jim tako zagotovile spokojno spanje pravičnih!

Želiva enako tudi vsem forumašem? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj

pa misliš, da bi se zgodilo, če bi Drnovšek osebno namesto popotovanja s kontejnerji po SLO,

stopil do direktorja socialne službe, do direktorja policije in rekl:

"Zrihtajte to pizdarijo tako kot je treba!"

Ali misliš, da bi mu rekli:

"Kojistiqrac, da se mešaš tule??"

:grrr

Kolikor me moj ubogi spomin ne vara, se je pravzaprav zgodilo prav to!

Je že kar nekaj pozivov izrekel, a danes si lahko vsak politikant privošči kritizirat take predsednikove pobude. In ravno zato, ker on to počne, mi je postal všeč. Ker se je začel obnašati kot predsednik državljanov - ljudi, ne pa le kot lutka na nekem političnem nebu, ki se uklanja ostalim politikom!

...Trdim

le , da do tega ne bi prišlo, če bi se politiki obnašali tako kot je

treba - ne pa kot zmedeni pubertetniki,

ki ne vedo,

kje imajo rit

in kje glavo.

:grim

Agree! A mislim, da pri tem gledava vsak na druge politike! :grim

LP

Želiva enako tudi vsem forumašem? :P

Ja, normalno, zakaj bi le bili pristranski in zadrgnjeni!

LP :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 A mislim, da pri tem gledava vsak na druge politike! :grim

LP

2 Ja, normalno, zakaj bi le bili pristranski in zadrgnjeni!

LP :beer2:

1 Vse kaže tako .. zame so vsi politiki isti, zate pa ne ..

:rolleyes:

2 Se absolutno pridružiuem s Cockto, (tudi za tiste, ki ne marajo piva)

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odločil eMBeja malo porezati na mestu, kjer se je spravil nad precednika.

Hkrati pa sem porezal vse ostale, ki ste ga citirali.

Prav vam je,

kaj pa vsevprek citirate.

Itak veste, da brezglavo citiranje do dna duše sovražim

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!