Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Pri 24ur je bilo tudi objavljeno, da so romi iz Novega mesta (ja Damian iz NOVEGA MESTA!), učeraj povzročili prometno nesrečo, nato pa so napadli reševalce, ko so hotli poklicati policijo, eden leži v bolnišnici (reševalec seveda) :cry:

Kaj pa na to pravite :hmm: :wacko:

cigo je cigo in bo cigo tut ostal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brum Brumova ideja, se meni zdi še vedno najboljša. Na metelkovo z njimi ali pa kam drugam v Ljubljani. Njim bi bilo ziher všeč, Ljubljančanom pa tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je gledal danes 24ur je lahko videl kaj se dogaja v bolnišnici NM :hmm:

ZAGOVORNIKI cigojnarjev kaj pravite na napad na zdravstveno osebje cigojnarjev v bolnišnici NM :eek:

mal pomislite predno kaj napišete v zagovor cigojnarjev :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigo je cigo in bo cigo tut ostal :krneki:

Ja in kaj to pomeni. Kot bi rekla Slovenc je Slovenc in bo Slovenc tudi ostal.

Tudi cigoti lahko postanejo kul ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brum Brumova ideja, se meni zdi še vedno najboljša. Na metelkovo z njimi ali pa kam drugam v Ljubljani. Njim bi bilo ziher všeč, Ljubljančanom pa tudi

V Murgle :grim

Ja in kaj to pomeni. Kot bi rekla Slovenc je Slovenc in bo Slovenc tudi ostal.

Tudi cigoti lahko postanejo kul ljudje.

Ko bom kako prijetno izkušnjo mela z njimi bom pa mogoče spremenila mnenje o njih, do takrat ga pa ni boga al pa kogarkoli k bi me lahko prepriču u nasprotno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je slučajn kdo od vas takoimenovanih strpnih vprašal kaj se dogaja z napadenim krajanom :hmm:

Vrjetno ne a ne :wacko:

Možakar še vedno v komi :cry:

O njem se seveda ne govori nič. Govori se samo, kako je vlada kriva, da se je vse to zgodilo :SS :SS :SS

To si pa zadel žebljico na glavico :OK:

Le zakaj se iz dneva v dan ne ponavlja, da je bil pretepeni napaden s stani SLOVENCA :eek: in ne :grrr CIGANA :kva2:

Glavni krivec za trenutne razprtije torej ni cigan :nono: temveč je tam samo bival! :eek: :doze:

:hmm: Torej smo krivi Slovenci, ker dopustimo bivati Ciganom, kateri so dopustili bivati temu nasilnežu :( :? :wacko: :whistle:

:nono: Pri tej logiki nekaj ni v redu :slap: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA KDO JE KSENOFOB ?????

sram naj bo take kot si ti ki podpirajo tako golazen !!! vzemi si domov cigane in čefurje pa še kakšne pedre .. in delaj za njih če se ti smilijo !!! naj ti kradejo in se pretepajo tam okoli tvoje hiše ... verjetno še nisi imel opravka z njimi da take klobasaš.. in za ostale pravičneže enako velja

Glede na to, kar si napisal,bi znalo biti, da so to znaki kronične ksenofobije.........Ali pa nečesa drugega, kot je nekdo napisal v nadaljevanju. :hmm: :hmm: :hmm:

vedno bolj se mi dozdeva da je imel adi hitler dober načrt ko je hotel skurit vse cigote in žide ..

Za to pa ne vem, ali se temu reče ksenofobija, ali kretenizem. Ma nekaj na -izem bo po moje. Mogoče nacizem??

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to pa ne vem, ali se temu reče ksenofobija, ali kretenizem. Ma nekaj na -izem bo po moje. Mogoče nacizem??

Ma ni nacizem. Je pa sigurno kretenizem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 24ur je bilo tudi objavljeno, da so romi iz Novega mesta (ja Damian iz NOVEGA MESTA!), učeraj povzročili prometno nesrečo, nato pa so napadli reševalce, ko so hotli poklicati policijo, eden leži v bolnišnici (reševalec seveda) :cry:

Kaj pa na to pravite :hmm: :wacko:

cigo je cigo in bo cigo tut ostal :krneki:

Ne obremenjuj se z menoj, draga deklica. Naj te NE MOTI, če se mi z Romi iz sosednjega naselja dobro razumemo.

Sicer je pa tudi Nande iz sosednje vasi že nekajkrat nalomil "ablast", dvakrat pa tudi bolničarje, ki so ga pijanega reševali pred zastrupitvijo pa še v Dolenjskem listu ni bil vsakič zaradi tega,kaj šele na 24 ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci namesto, da se prepirate na forumu, raje pripravite barikade. Strojanovi in država lahko že jutri pridejo na ogled tudi v vašo ulico ali vaš gozd. :devil:

Izjava enega od domačinov na današnjih dolenjskih barikadah na RTV SLO: Nič nimamo proti Romom, nočemo pa tukaj Strojanovih, ker so znani kriminalci.

Če strnem izjave s shoda za strpnost do Romov V LJ: Vsi so govorili o pravicah, nikjer pa ni bilo slišati niti besedice o dolžnostih.

Po moje vse zgleda kot tista pesem Mejnik: Janša z nahrbtnikom polnim Strojanovih na hrbtu se potika po Sloveniji v temni noči in vpije: Kam bi dal? Kam bi dal?

Odgovor poznamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Murgle :grim

Potem bojo moji preljubi sosedje. I like'em. :yes:

Pa Kučkota lohk ukradejo. Je majhen pa kosilnico ima. B)

Pri 24ur je bilo tudi objavljeno, da so romi iz Novega mesta (ja Damian iz NOVEGA MESTA!), učeraj povzročili prometno nesrečo, nato pa so napadli reševalce, ko so hotli poklicati policijo, eden leži v bolnišnici (reševalec seveda) :cry:

Kaj pa na to pravite :hmm: :wacko:

Dej nehi s takimi bluzenji. Kakor, da kakšen pijan Janez iz Pohorja ne more tega narest. Pa še policijo zapovrh. Big deal, tega niso sposobni samo cigoti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Murgle :grim

Ko bom kako prijetno izkušnjo mela z njimi bom pa mogoče spremenila mnenje o njih, do takrat ga pa ni boga al pa kogarkoli k bi me lahko prepriču u nasprotno :grrr

Da bi imela prijetno izkušnjo s kom od njih, bi bil potreben malo drugačen pristop. Sicer ne bo nihče od njih :afro1: hotel imeti nič s teboj.... :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj čitam tole tematiko,

bolj vidim, da imam prow:

ljudje se v bistvu ločijo

samo po tem koliko

možganow imajo v glavi ..

in

butl ostane butl

ne morš nč.

Tam,

kjer je normalnemu dovolj par besed ..

butlu 30 kilometrow dowg post z razlago

nič ne pomaga.

Sorry

butli - tko to je .. sicer mi je

pa čisto jasno, da tudi tega

ne boste dojeli

ampak

sem morow napisat to

za tistih nekaj pametnih,

ki se tule trudijo ..

.

.

.

.

.

zaman.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehi s takimi bluzenji. Kakor, da kakšen pijan Janez iz Pohorja ne more tega narest. Pa še policijo zapovrh. Big deal, tega niso sposobni samo cigoti...

Želim ti, da imaš enkrat prometno nesrečo v kateri bo udeležn kak cigo, ki se bo vate zaletel z neregistriranim avtomobilom. Pa me zanima kolk boš še pameten pa pogumen pol.

Aja, ne ne želim ti tega, ker tok kruta pa nism :grrr

Mal se zamisl no, kaj bi blo če bi se teb kej tazga zgodl.

Da bi imela prijetno izkušnjo s kom od njih, bi bil potreben malo drugačen pristop. Sicer ne bo nihče od njih :afro1: hotel imeti nič s teboj.... :love1:

Nisem tolk obupana da bi si kej tazga zaželela :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehi s takimi bluzenji. Kakor, da kakšen pijan Janez iz Pohorja ne more tega narest. Pa še policijo zapovrh. Big deal, tega niso sposobni samo cigoti...

Ah tu izjave ala "tega niso sposobni sam cigoti" oz. "tut Janez iz Pohorja lahko to nardi" so bluzenja.

Dejstvo je da so takšni incidenti z cigani mnogo pogostejši, kot z Janezi.

Mal ste vsi skupi bedni, ker vsak razmišlja v eno skrajnost. S nekaterimi cigani so težave, samo način, na kakršen se rešujejo te težave je mogoče enmačken napačen.

Smo se pa tudi, že mi zaleteli v cigane. V kombi, v katerem je bilo vsaj 15 ljudi. Fotr je hotu klicat policijo a je seveda ni smel :xx: Na srečo ni bilo veliko škode in ni bilo poškodovanih. Smo potem šli vsak svojo pot.

Je pa tudi res, da me je že necigan skoraj pretepel, ker se je njegova hčerka zaletela v mojo mamo :wacko: Tko da kot je rekel Broj Jedan. Butci so butci.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah tu izjave ala "tega niso sposobni sam cigoti" oz. "tut Janez iz Pohorja lahko to nardi" so bluzenja.

Dejstvo je da so takšni incidenti z cigani mnogo pogostejši, kot z Janezi.

Si mi vzel besede iz ust!

23 zabeleženih napadov na zdravniško osebje v zdravstvenem domu Novo Mesto v zadnjih 2 letih s strani cigotov je precej velika številka. S tem, da zagotovo niso vsi napadi zabeleženi.

Pri nas v Cerknici imamo tudi zdravstveni dom, ki tudi pokriva precej veliko območje. Tudi okoliške hribe in tamkajšnje vasi, kjer je malo morje močnih kmečkih Janezov, ki tudi radi pogledajo v kozarec, pa vseeno ne beležimo takih napadov..

To, da so cigoti problematični je dejstvo in nima smisla, da si zatiskamo oči. Seveda niso vsi problematični. In seveda se najdejo tudi Slovenci, ki počnejo pizdarije. Ampak med romi je delež le teh, pač večji. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so cigoti problematični je dejstvo in nima smisla, da si zatiskamo oči. Seveda niso vsi problematični. In seveda se najdejo tudi Slovenci, ki počnejo pizdarije. Ampak med romi je delež le teh, pač večji. <_<

vsak dan delam z Romi in moram priznati, da so precej nestrpni in nesramni, čeprav jih velikokrat opozorim

na določen red, ki se ga seveda ne držijo, je pa dejstvo, da sigurno vsi niso takšni, zopet teh drugih je

veliko, ki so pismeni, ki upoštevajo določen red in disciplino -

Koželjeva je zelo veliko naselje z precej Romi - pa so eni super, drugi pač :hmm: :hmm:

med vsemi - tudi >Slovenci je določen procent problematičnih :? :?

z njimi je potrebno delati bolj dosledno, dokler te ne sprejmejo....., pač :eek:

napadel me pa še ni nihče, čeprav se med sabo Romi, brezdomci in ostali ne marajo - zakaj pa vedo

sami :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v Cerknici imamo tudi zdravstveni dom, ki tudi pokriva precej veliko območje. Tudi okoliške hribe in tamkajšnje vasi, kjer je malo morje močnih kmečkih Janezov, ki tudi radi pogledajo v kozarec, pa vseeno ne beležimo takih napadov..

Pa tudi če bi zabeležili kake. V Sloveniji je nekaj čez 3.000 ciganov. Na pamet sklepam, da jih je v Novomeški regiji 2.000. V dveh letih so v zdravstvenem domu zabeležili 23 napadov ciganov. Če bi bili cigani povprečni državljani, bi morali na vseh slovenskih zdravstvenih domovih v 2 letih zabeležiti 23.000 napadov na medicinsko osebje. Ima morda kdo podatke, kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so cigoti problematični je dejstvo in nima smisla, da si zatiskamo oči. Seveda niso vsi problematični. In seveda se najdejo tudi Slovenci, ki počnejo pizdarije. Ampak med romi je delež le teh, pač večji. <_<

To

je sicer čista resnica in se strinjam z njo

pa vendar ne bi bilo tako,

če bi živeli v normalni državi,

ki bi znala urediti zakonodajo

in

jo tudi izvajati.

Ampak

dokler je državna administracija bolj ciganska od ciganow,

dokler so politiki totalni bolimeqrčefski idioti ..

pač imamo to kar imamo in neumnost bi bilo pričakovati, da bi se kdorkoli,

pa naj bo cigan ali gospodarski kriminalec velikega kalibra,

držal zakonow in spoštoval osnovne vrednote

medsebojnega življenja civiliziranih.

Zdaj

pa valiti kriwdo na cigane, da so taki kot so

je

isto kot kriviti pavijane v ZOOju,

da se guncajo na vejah.

Ljudje

božji, dajte si dopovedat, da je VEDNO

v neki situaciji, kjer sta udeležena pametni in butelj ..

VEDNO je pametni kriw za pizdarijo - če zanika to

kriwdo pač spada v nasprotni razred.

V

tej cigo-sceni je veliiiko zasranega s strani države

in to, da ti kriminalce seliš sem in tja po držćavi ni

nobena rešitev.

Rešitev

je samo ena:

izvajati zakon.

Popokati

kriminalce iz te skupine v zapor in otroke,

ki ne hodijo v šolo vzeti takim družinam,

jih dati v dom in poskrbeti za njihovo vzgojo in izobrazbo,

da ne bodo taki kot so starši.

To

je pa seveda dolgoročen in drag projekt - pa edini, ki bi prinesew rezultate - na žalost.

In

tule se seveda spet vprašamo:

KDO IMA KORIST OD TEGA, DA SE TAKI PROBLEMI

VLEČEJO SKOZI NAŠO ZGODOVINO

KOT SMRKELJ ZA NAMI .. ŠE VEDNO NEREŠENI?

Kdo?

Cigani?

Ne ga srat - lepo vas prosim ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In

tule se seveda spet vprašamo:

KDO IMA KORIST OD TEGA, DA SE TAKI PROBLEMI

VLEČEJO SKOZI NAŠO ZGODOVINO

KOT SMRKELJ ZA NAMI .. ŠE VEDNO NEREŠENI?

Kdo?

Broj Jedan mogoče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno večina še ni imela daljšega bližnjega srečanja s cigani. Najbolj jih boste spoznali tako, da vzamete šotor in greste kampirat v eno od ciganskih naselij. Ne bo vam treba plačati turistične takse, tam ni vsiljivih turističnih delavcev in policaji vas gotovo ne bodo preganjali.

Cigani so družabni in vas bodo z veseljem sprejeli. Če jim boste prinesli nekaj pijače, cigaret, hrane in odsluženo obleko, boste sploh dobrodošli. Mogoče boste lahko z njimi odšli na safari z njihovimi kombiji in popolnoma spoznali njihov delovnik. Veliko boste zvedeli o nahajališčih barvnih kovin in o reciklaži le-teh. Pogovarjajte se z njimi in spoznali boste cigansko dušo.

Potem jih za nekaj dni povabite k sebi domov, radi vas bodo pogosto obiskovali. Tako bo padla bo železna zavesa med cigani in civili.

Potem nam poročajte o svojih občutkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kar si napisal,bi znalo biti, da so to znaki kronične ksenofobije.........Ali pa nečesa drugega, kot je nekdo napisal v nadaljevanju. :hmm: :hmm: :hmm:

Za to pa ne vem, ali se temu reče ksenofobija, ali kretenizem. Ma nekaj na -izem bo po moje. Mogoče nacizem??

dejjj če si tako pameten in dober.. odpelji se tja v postojno cigotom dajat podporo noo.. in njim reazlagaj kaj je dobrota in NEkretenizem .. ne tukaj meni !!!! :slap: :slap:

boš naredil več koristi :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sploh ne vem, kako lahko pametujete/mo tisti, ki cig... rome vidimo samo na televiziji ali pa v mestu kot nekakšno eksotično redkost.

Edini, ki lahko kaj verodostojno povejo o ciganih so cigani sami in njihovi najbližji "civili" (ki pa so jasno in glasno dali vedet, kaj si o njih mislijo <_< ), vsi ostali pa lahko samo nabijamo v prazno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!