Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

in kje misliš da so se oni rodili???? :hmm:

mogoče smo jih pa uvozili .......ovako nežno "prepečene".....

Potem bi lahko poznali pogovorno slovenščino.ce ze ne zarad sebe bi lohka zarad otrok da bojo oni znal tko kt je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budale!!A mu mora res zmankat kj z vrta/garaže da bojo vidl da so tudi cigani lahko kriminalci??(k sreči ne vsi!)

Če zmaga Zmago je hudič...če bi zmagali cigani bi bli pa vsi veseli al kaj??Sramota...

Da ti morjo dokazat kar dokazujejo ze celo vecnost...

Kdo pa je vir tega pisma oz avtor??

Imam pa nov predlog...naj jih naselijo v RTV SLOVENIJA.Če jih že tako zagovarjajo.Sj dela bojo mel tak al tak polno

PS:Kdaj bomo Slovenci v lastni državi na prvem mestu za našo vlado???

uf, še en tapametn slovenc ... take rabmo

Ej, mene je tudi zaskrbelo, ko sem to prebral :devil: Tudi jaz se, v celoti :?

ja in?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in slovenija bo predsedovala evropi zdej kot ciganska republika

niti ne ! so rekli tebi najbližji sosedje da preden ne rešimo problema z "izbrisanimi" ne bo šlo !

na nacionalki pa ni problem v zmagovalcu spoštovanemu poslancu, ampak v njegovem neprimernem obnašanju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje misliš da so se oni rodili???? :hmm:

mogoče smo jih pa uvozili .......ovako nežno "prepečene".....

Copy paste iz http://www.promin.si/svetovanje/problematika/ciganov.htm

objavljen link kakšno stran nazaj

(kaj ko bi nehali skoz eno in isto ponavlajt -ne leti nate bmw)...pa bi vmes kaj prebrali pa malo razširili sliko pa tako naprej...bo šlo?...najbrž ne :doze: d

Politika privabljanja Ciganov

Slovenska država očitno nima pravega pristopa k reševanju ciganske problematike. Brezplačna delitev stanovanja in zagotovljeni denarni prispevki privabljajo stalno nove Cigane s področja Balkana. V Sloveniji ni znanega primera, ko bi država izgnala nelegalno priseljene Cigane in jih vrnila na Hrvaško. V bistvu država sploh nima nadzora nad Cigani in njihovim priseljevanjem. Tako se ciganska naselja nenehno večajo in vsakdo lahko kadarkoli zaprosi za pomoč, saj ni jasno ali je bil tu že prej ali ne. Država bi morala vse ilegalne pribežnike nemudoma izseliti nazaj. V demokratičnih državah je zelo nenavadna gesta, da bi ilegalnim priseljencem brez izobrazbe gradili naselja in delili denarno pomoč. Tako v ZDA kot v Avstralilji in pa tudi v drugih državah sploh ni mogoče priti v državo brez izrecnega povabila. Če se kdo tja ilegalno prebije pa lahko računa kvečjemu na zelo kratkotrajno bivanje pred izselitvijo. Kakšna država pa je Slovenija, da plačuje ilegalce? Naivna ali neumna? Nas ima redne plačnike proračuna, torej lastnike države za norca?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahko en vseznalec usmilil nas ignorantov in nam po 136 straneh nakladanja podal odgovor _zakaj se splaca biti rom (cigo)!_ ?

danke & finke vnaprej. :)

:OK: :worship:

Ice, odgovor je bil objavljen že v prvi objavi. Takorekoč retorična objava :-)

Japajade zakaj pa pol tolk komentiraš ?

Tako očitno kot to počne cerkveni zakladnik, ne ... :)

VSAK cerkveni zakladnik :grim

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a zdj se nj pa policija se namesto tebe pretepa? .)

A ce hoces da te sprejmejo kot cigana moras tut prebrat slovesno prisego?? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ušesa mi je prišlo, da bodo s 1.12. na Pop-tv začeli z novim Reality

Show-om imenovanim BARIKADA.

Zakaj bo šlo??

Bistvo igre je, da se vsak vikend poizkuša družina Strojan naseliti v drugo

slovensko vas.

Vaščani pa se morajo karseda hitro zorganizirati in postaviti vaške straže,

ter cestne barikade.

kmalu na TV....stay tuned...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi lahko poznali pogovorno slovenščino.ce ze ne zarad sebe bi lohka zarad otrok da bojo oni znal tko kt je treba

zakaj že?...sedaj te skrbi za njihove otroke....boš bolj srečen, če te bojo okradli lepo pogovorno (mogoče celo knjižno) govoreči romi?...ali pa mogoče čistokrvni in s pedigrejem državljani?

žalostno, da je država postala suženj in posmeh lastnih državljanov .........

že tako policija nima bogvekakšnega ugleda (pa ne zaradi lastne krivde, da ne bo pomote), sedaj so pa celega izgubili (pa spet ne po svoji krivdi....delajo kar jim pač rečejo)

ne poznam policije, katero lahko državljani ustavljajo in pregledujejo kot majhne otroke....samo še žepe bi morali okrog obrniti in pokazati vsebino (s seveda obveznim bonbončkom na koncu za pridnost)....in potem berem kako ljudje pizdijo čez policijo, da ničesar ne naredi....

ko izvršni oblasti zvežeš roke in vzameš pooblastila pod izgovorom zagotavljanja humanosti in demokracije lahko pozabiš na red v državi.....vključno s rdečimi, zelenimi, črnimi,roza in ne vem kakšnimi še modeli....potem eksistirajo samo najbolj predrzni in iznajdljivi.....

in kot sem že enkrat napisal.....vsa čast strojanovim.....kajti zaradi parih romov je šla vsa slovenija na noge tuleč na ves glas kako se zaradi njih počutijo ogrožene...čedalje manj moških je v tejle naši zaplati evrope in čedalje več pič..c.......in ravno zaradi teh pada ugled naše policije in posledično tudi ostalih stvari....

pa ne mi cvilit , da si na svoji zemlji ali na svojem, kajti jaz ne pustim nobenemu, da mi dela pizdarije v hiši...pa naj bo to kdorkoli (rom,indijanc,kitajci,itd....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Nas ima redne plačnike proračuna, torej lastnike države .............

Aha, taki so državo divje sprivatizirali ! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, taki so državo divje sprivatizirali ! :?

Zgleda, da sem za cajtom. Sem mislil, da so samo fabrike sprivatizirali. Torej so državo tudi. Upam, da ne bom kmalu trajni višek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ušesa mi je prišlo, da bodo s 1.12. na Pop-tv začeli z novim Reality

Show-om imenovanim BARIKADA.

Zakaj bo šlo??

Bistvo igre je, da se vsak vikend poizkuša družina Strojan naseliti v drugo

slovensko vas.

Vaščani pa se morajo karseda hitro zorganizirati in postaviti vaške straže,

ter cestne barikade.

kmalu na TV....stay tuned...

:kva2: :OK: To bi bila gledanost. Pa še vsi bi lahko sodeloval. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava jelinčiča & oddaja piramida :worship: :yea1:

RTV= cigo TV ta država ni normalna kar podpira

in vodstvo RTV je očitno nujno potrebno zamenjave če dela take cenzure in poskuša prat možgane ljudem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zato si je sigurno zaslužil batine.

baje je po oddaji plastenko fasal v glavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!