Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Če analiziramo pereč problem...

Rom je Neroma po pizdi. Nerom je moškega spola. Na TV je bilo videti, da je Rom mahal v višini glave Neroma ... vprašanje:

Ali je bil Nerom travestit?

Ali ima Nerom pizdo na glavi?

Ali je pizda kak sinonim za kaj drugega?

:? :hmm: :?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rom je Neroma po pizdi. Nerom je moškega spola.

Na TV je bilo videti, da je Rom mahal v višini glave Neroma ... vprašanje:

Jaz nisem tako videl.

Meni se je zdelo, kakor da NEROM zanalašč sprehaja glavo v območju intenzivnega gibanja koncev gornjih extremitet g. ROM-a.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak do dotika ni prišlo(oz. fulkontakta) :D

Spet za cigote navijaš. :fight2: :fight2: :fight2:

Le kako morš bit tooook STRPEN? :blink:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet za cigote navijaš. :fight2: :fight2: :fight2:

Le kako morš bit tooook STRPEN? :blink:

:D

moja pokojna mama mije skoz govorila da sm Gumpec, pa še zdaj ne razumem kaj to pomeni :blink: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja pokojna mama mije skoz govorila da sm Gumpec, pa še zdaj ne razumem kaj to pomeni :blink: :kva2:

Še dobr, da te ni zmerjala z "otrokom". B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je od vas strpnezev kdo slucajno pomislil, da morda krajani bolje od vas vedo, zakaj nocejo siritve onega naselja? Ne samo da "vedo iz prve roke" - kot se vedno trudi izvedeti nas SymRu :) - pac pa blizino izkusijo na lastni kozi ...

Oni imajo se posebej pravico da so proti, ce se jim tista zalega po glavi serje ... pametovat o tem kako da so nestrpni na udobno varni razdalji in obracati besede in nabijati poste je pa tako ... malo bedasto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Čičko a je kdo slučajno rekel, da smo za ali proti :hmm: :? :hmm: Jaz se sploh nisem opredelila, ampak me je zgolj retorično zanimal določen manever med Romom in Neromom in to je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je s polno ritjo srat na ogrevanem WCju - z visočanstvom pizdo al pa brez nje :unsure: .

lp

Štefan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je s polno ritjo srat na ogrevanem WCju - z visočanstvom pizdo al pa brez nje :unsure: .

lp

Štefan

Res :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigane v plan! Vseh starostnih in spolnih razredov!

Kdor od njih želi, dobi azil z upoštevanjem državljanskih dolžnosti!

PEEESDAAA MATERNA!! :angry: :angry:

Pri tistih osnovah pravne države v onem drugem topicu so mi nekateri prali glavo, ker sem zagovarjal svobodo in neodvisnost od lastnine brez oškodovanja in ogrožanja drugih ljudi. A tukaj pa neki naši Motomarsovci in predvsem država tolerira tako svobodo brez lastnine, ki je lepo združena z lopovščino in nasiljem nad ostalimi.

A to hoče država povedat, da če hočeš imeti mir pred njo, je treba biti ciganska baraba prve klase????

Ta naša država je pa res policijska, samo le do nekaterih. In to ciganje niso. Revčkom še helikopter ne sme nad glavo frčat, se koj pritožijo in koj uspejo. :angry: :angry:

Saj pravim, cigane v plan!!!

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem v dilemi al je ŽURNAL al je VEČ no tam je kar obširen članek iz obeh strani kaj se dogaja in obe plati zgodbe dokaj nevtralno napisane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem v dilemi al je ŽURNAL al je VEČ no tam je kar obširen članek iz obeh strani kaj se dogaja in obe plati zgodbe dokaj nevtralno napisane.

VEČ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!