Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

seveda ni problema sam da ne pride kej umes :headbang: pa da bo vreme :worship: :yea1:

P.S. pa fotomašinco nej ker vzame za gasilsko

Hop a se že mogoče zgovarjaš ;) jaz sem za NEDELJA :yea1:

drhusky a misliš da je to fotomontaža?

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Jest sem zmenjen v nedeljo imam cel dan čas računite name :worship: :naughty: Končno par Superc na kup :worship:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla nedelja je 7.9.tak da če je to to drhusky pol :OK: .Hop vreme je pa še zmeri blo.Drgač pa dejmo kej bol konkretnega kje in kdaj da lahk še stenereta vprašam če je za.Mislim pa da je najboljš če bi RAVNI ti eno dobro turo zbral.

L.P.ZUPI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla nedelja je 7.9.tak da če je to to drhusky pol :OK: .Hop vreme je pa še zmeri blo.Drgač pa dejmo kej bol konkretnega kje in kdaj da lahk še stenereta vprašam če je za.Mislim pa da je najboljš če bi RAVNI ti eno dobro turo zbral.

L.P.ZUPI

No sej če se sam nekje zberemo, da se dobimo na "kavi" se bomo za furo že zmenili ni kaj je cela Slovenija in okolica naša če je treba, pa tuddi kakšno brezpotje lahko pade, moja ST-jka je tako in tako še vedno umazan.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej če se sam nekje zberemo, da se dobimo na "kavi" se bomo za furo že zmenili ni kaj je cela Slovenija in okolica naša če je treba, pa tuddi kakšno brezpotje lahko pade, moja ST-jka je tako in tako še vedno umazan.

LP

Zdej pa nebom mogu spat do nedelje al se bo pa vleklo ko čreva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa nebom mogu spat do nedelje al se bo pa vleklo ko čreva :whistle:

jaz se že grem dogovarjat z mojimi oz. rezervirat termin :D dejte še druge obvestit, poklicat, Zupi poklič Stenereja

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop tudi jaz sem 100% za nedeljo tak da sva že dva.Se še pišemo ali slišimo po MBT(številka v profilu).

L.P ZUPI :naughty: : :kva1:

(ups smo že vsaj trije)

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop tudi jaz sem 100% za nedeljo tak da sva že dva.Se še pišemo ali slišimo po MBT(številka v profilu).

L.P ZUPI :naughty: : :kva1:

Smo že trije :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem tudi za. Samo v Lj sem jaz malo zgubljen.

Bomo že našli kraj katerega vsi poznamo ni vrag, samo rezerviraj si termin

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje pa selitev!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se bojim da sem zamudil vse dogajanje. Ne vem če nebi vsaj do ormoža skoknil, mogoče bi se pa splačalo. Za nabiranje gob sem še preusran, po cesti se pa že zapeljem, če bi bla pa še družba bi bilo pa sploh lepo.

Če ste se steneraši dobili na furi bi bil vesel kakega komentarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - če se še niste, bi bil pa z veseljem zraven, če bi le čas dopuščal. Tudi Lj mi ni tuja, problem so samo službene obveznosti, pa seveda bi mi bolj pasalo, če bi se dobili kje bližje severovzhoda Slovenije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - če se še niste, bi bil pa z veseljem zraven, če bi le čas dopuščal. Tudi Lj mi ni tuja, problem so samo službene obveznosti, pa seveda bi mi bolj pasalo, če bi se dobili kje bližje severovzhoda Slovenije

Smo se zmenili za v nedeljo kje pa se še bomo, predloge zbiramo ZDAJ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam, da se dobimo na Brezovici v Pavilijonu ob 11.00 uri.

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!