Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Tile mrzli dnevi so ravn za "premlevanje" starih dirk, mogoče se pa kdo kaj nauči.........tole recimo je primer kako se NEEEEEEE štarta, moj prvi SLO. DAN pa tud ena prvih dirk.........joooooooj tole je pa bla burleska :D:slap::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile mrzli dnevi so ravn za "premlevanje" starih dirk, mogoče se pa kdo kaj nauči.........tole recimo je primer kako se NEEEEEEE štarta, moj prvi SLO. DAN pa tud ena prvih dirk.........joooooooj tole je pa bla burleska :D:slap::D

Pustmo štart,ma za prve dirke(a) si imel pa ful dober čas :grim glede štartne pozicje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustmo štart,ma za prve dirke(a) si imel pa ful dober čas :grim glede štartne pozicje :naughty:

saj veš kako pravjo "neumen kmet ma debu krompir" :D :D jest sm ga mal mel, dober krog, nove gume, nč prometa.......po moje je blo okol 1.36.5.....dons je to bl en k.....verjetn za 3.vrsto :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tole sem našel med brskanjem zgodovine motociklizma. Ga kdo prepozna? Eden najboljših dirkačev v 80ih sedaj pa že 22 let skoraj "rožca". Ja, gre za leta 1990 ponesrečenega Reinholda Rotha, ki je "končal" življenje na izhodu iz "luknje" na Grobniku.

post-2044-0-21190600-1330197055_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem našel med brskanjem zgodovine motociklizma. Ga kdo prepozna? Eden najboljših dirkačev v 80ih sedaj pa že 22 let skoraj "rožca". Ja, gre za leta 1990 ponesrečenega Reinholda Rotha, ki je "končal" življenje na izhodu iz "luknje" na Grobniku.

hmmm....ne vem kaj točno si hotel povedat z to sliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo dons dol, oz. bo jutri? Grobnik je odprt

Kewo kdaj greš kaj dol? Pipni lahko naredimo par krogou dol skupi :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel tud v kratkem mal se popeljat dol!

Samo med tednom!

Komot se bomo zmenili zdaj,ko bo en lep sončen dan med tednom in gremo malo dol se vozit :OK:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot se bomo zmenili zdaj,ko bo en lep sončen dan med tednom in gremo malo dol se vozit :OK:

Ta teden zdej sigurno še ne, ker delam vsak dan 12 ur :( pol okrog 10.3. pa sigurno gremo! Sam da bom frej pa gasa! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot se bomo zmenili zdaj,ko bo en lep sončen dan med tednom in gremo malo dol se vozit :OK:

letos se splača hodit med tednom torek...sreda...četrtkek.....pondeljki so vsi skoraj zasedeni ...že tako so dvignili cene za 10 eur ne vem če ste pogledali:((

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos se splača hodit med tednom torek...sreda...četrtkek.....pondeljki so vsi skoraj zasedeni ...že tako so dvignili cene za 10 eur ne vem če ste pogledali:((

Ja torek, sreda in četrtek je razlika med zimskim in poletnim cenikom še najmanjša tako da jaz grem med tednom pa še začetnik da ne bo preveč gužve delu :)

Popravljeno . Popravil alex86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos se splača hodit med tednom torek...sreda...četrtkek.....pondeljki so vsi skoraj zasedeni ...že tako so dvignili cene za 10 eur ne vem če ste pogledali:((

Uf a res? Ceni pa nisem nič gledu letos,samo lani smo gvorili dolej pa so rekli,da bodo cene iste hahaha...! Ja ni kaj za užitek je treba plačat in to ne MALO € :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja torek, sreda in četrtek je razlika med zimskim in poletnim cenikom še najmanjša tako da jaz grem med tednom pa še začetnik da ne bo preveč gužve delu :)

iz kje si Alex?če greš med tednom bom verjetno jaz tudi sam te dni vozil...pa še kak bobo

Uf a res? Ceni pa nisem nič gledu letos,samo lani smo gvorili dolej pa so rekli,da bodo cene iste hahaha...! Ja ni kaj za užitek je treba plačat in to ne MALO € :O

Je pa še ena stvar ki jo mnogi ne vedo....če se najaviš dan prej po telefonu imaš 10% popusta brez plačat vnaprej:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ predragkp

Sem iz okolice Domžal!

A res 10 % a si siguren ? Na kero stevilko pa moreš poklicat.

Res najbol da se zmenmo jst bom juter motor skupi zlozil smo mal poliestre osvežil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ predragkp

Sem iz okolice Domžal!

A res 10 % a si siguren ? Na kero stevilko pa moreš poklicat.

Res najbol da se zmenmo jst bom juter motor skupi zlozil smo mal poliestre osvežil !

siguren10% na vplačan znesek...najaviš rezervacijo po telefonu.. na strani so številke http://www.grobnik.hr/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predragkp - Ja je res,samo glede tega da hodimo že nekaj časa dol ti dajo popust glih tako :) kot vsim,ki so redni obiskovalci tuki in tistim,ki hodijo redno dol. Ampak poklicat in se najavit ne škodi nikoli...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se ne ponavljam, ampak nisem našel odgovora na moje vprašanje:

- ali še zmeraj velja, da so Dunlopke (D211 GP Racer) najbolj primerne (še tudi za cesto dovoljene) pnevmatike za Grobnik? Doslej sem vozil Metzeler K3 (ki jih ne morem dovolj prehvalit) in Diablo Supercorsa (slabše kot K3), a na dirkališču še nisem bil ...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se ne ponavljam, ampak nisem našel odgovora na moje vprašanje:

- ali še zmeraj velja, da so Dunlopke (D211 GP Racer) najbolj primerne (še tudi za cesto dovoljene) pnevmatike za Grobnik? Doslej sem vozil Metzeler K3 (ki jih ne morem dovolj prehvalit) in Diablo Supercorsa (slabše kot K3), a na dirkališču še nisem bil ...

Hvala

idealne so gp 211 (ne racer)...takoj za njimi so gp-racer ki sicer manj krogov trajajo....manj gripa imajo (mislim da je rekord z gp-racer nekje 1.35)...razen dunlopk se vse uniči že po 10 krogih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idealne so gp 211 (ne racer)...takoj za njimi so gp-racer ki sicer manj krogov trajajo....manj gripa imajo (mislim da je rekord z gp-racer nekje 1.35)...razen dunlopk se vse uniči že po 10 krogih

ampak samo z "racer" se lahko (legalno) podam tudi na cesto, tako da se bom kar za te odločil.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je kot ti je povedu predragkp. Potem je pa odvisno od časou,ki jih hočeš delati. Če hočeš dobre čase apsolutno GP211!!! Pa ne pozabit izpustit tlaka za vožnjo po pisti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak samo z "racer" se lahko (legalno) podam tudi na cesto, tako da se bom kar za te odločil.

hvala

Po moje boš zadovoljen z njimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!