Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

no vsi ne pašemo med čestitke......... :(

Važn se je borit :yes: , se pa tud najbolšim zgodi........ zgleda babnce nesrečo prnašamo al smo pa premal navijale :unsure: , se bomo naslednjič bl potrudle....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn se je borit :yes: , se pa tud najbolšim zgodi........ zgleda babnce nesrečo prnašamo al smo pa premal navijale :unsure: , se bomo naslednjič bl potrudle....

bo treba v kaksnm ovinku mal majcko dvignt... :naughty: :naughty: Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo "teaser" z današnjega Bobota, album pa bo čez par uric ;)

Super slikce pozdrav na Dolensko pa uživajta :naughty: :P:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tisti akrapoviči so porajsani od zalaganja ali od padcev? Mal preveč enak sta na obeh motorjih pošmelcana da bi bilo od padca?

hude fotke btw

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tisti akrapoviči so porajsani od zalaganja ali od padcev? Mal preveč enak sta na obeh motorjih pošmelcana da bi bilo od padca?

hude fotke btw

LP, Rok

na gsx-r 600/750 v kombinaciji z akrapoviči je to največkrat povezano z drsanjem po tleh..pa tuki ne mislim na padce ;)

meni se zdi, da bi mogl it ti lonci mal na dieto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gsx-r 600/750 v kombinaciji z akrapoviči je to največkrat povezano z drsanjem po tleh..pa tuki ne mislim na padce ;)

meni se zdi, da bi mogl it ti lonci mal na dieto ;)

Sem glih hotel omenit, da bi tole lahko akrapovič mal modificeru & posledično zastonj popravil napako - ker če tako gledaš je to napačno skonstrueran izpuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih hotel omenit, da bi tole lahko akrapovič mal modificeru & posledično zastonj popravil napako - ker če tako gledaš je to napačno skonstrueran izpuh :)

ne ni..fantje preveč zalagajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni..fantje preveč zalagajo :whistle:

hehe . Če bi po omejitvah vozil se neb popraskov ane :evilgrin:

btw - biker77 - a si bil ti na planini v nedeljo - no kakor kol dve lepi aprili sta bli prkirani gor!

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe . Če bi po omejitvah vozil se neb popraskov ane :evilgrin:

btw - biker77 - a si bil ti na planini v nedeljo - no kakor kol dve lepi aprili sta bli prkirani gor!

LP, Rok

:topic:

bil..bla je ena lepa mille in ena grda ampak kulska tuono..

ti pa si bil s čim že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto,prvi grobnik za mano,da ne bom samo pannonije ribal! Pa ni tak slabo!!! :yea1:

Slabo je samo,da je v 280km pobralo ganc novo gumu P superbike! :kva2: Za v smeti!! :kva1::cry::lol1:

lp :OK: :grim

ps:

Spoznal tudi crusty-a in ostalo bando! :OK:

...pa lap timer mi dostvi čim hitrej :OK:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih hotel omenit, da bi tole lahko akrapovič mal modificeru & posledično zastonj popravil napako - ker če tako gledaš je to napačno skonstrueran izpuh :)

ti akrapoti so vidli doosti lepega in tud kako hudo bitko so dali čez. tisti na 750 se je okrog grobnika peljal 1:32:xx na serijskem vzmetenju. tudi 600 je Roman vozil neke lude čase, priznam pa da nevem kako hitro je šlo. Hotel sem rečt, da to ni nek hud konstrukcijski feler, in da je najbrž zelo malo auspuhov tako podrsanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti akrapoti so vidli doosti lepega in tud kako hudo bitko so dali čez. tisti na 750 se je okrog grobnika peljal 1:32:xx na serijskem vzmetenju. tudi 600 je Roman vozil neke lude čase, priznam pa da nevem kako hitro je šlo. Hotel sem rečt, da to ni nek hud konstrukcijski feler, in da je najbrž zelo malo auspuhov tako podrsanih.

@suzuki ga je na marofu zdrsal..

še vseeno mislim da ni glih čist okej narjen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti akrapoti so vidli doosti lepega in tud kako hudo bitko so dali čez. tisti na 750 se je okrog grobnika peljal 1:32:xx na serijskem vzmetenju. tudi 600 je Roman vozil neke lude čase, priznam pa da nevem kako hitro je šlo. Hotel sem rečt, da to ni nek hud konstrukcijski feler, in da je najbrž zelo malo auspuhov tako podrsanih.

750 ccm 1,32,521

600 ccm 1,34.312

Včer je bla pa spet nora dirka.Trije smo se v zadnjem krogu prehiteji PET krat in prtišli v cilj v manj kot 0,200 sekundi,sej se vid po sliki. Moj čas pa 1.33.7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa Krava je bla tud videna :naughty:

Ja kaj pa nea pucukaš za rokaf?! :rolleyes:

Kje si se pa ti 'skrivala'?! :unsure:

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa nea pucukaš za rokaf?! :rolleyes:

Kje si se pa ti 'skrivala'?! :unsure:

lp :OK:

En meter od tebe pa se nism nč skrivala, edin v civilni under cover sm bla, nism pa hotla motit rejserske debate :whistle: ....pa drugič, sj bom še kdj dol pa prov oblečena :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa nea pucukaš za rokaf?! :rolleyes:

Kje si se pa ti 'skrivala'?! :unsure:

lp :OK:

ampak res dost slabo da nisi meter stran opazu, dooooolgih nog izpod minike :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res dost slabo da nisi meter stran opazu, dooooolgih nog izpod minike :slap:

Mogoče pa to nit ni blo tok slabo, khmmmm :whistle: ....nja, upam, d mi v pondelk rata prletet dol, k bo sama žlahta od mojga Gromčka dol :rolleyes: (če mi sevede nau duše prej spustu kt nekteri prerokujejo :evilgrin: )

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje vi to zvete kdaj se kej z aprilijami dol dogaja, mater skos spremlam pa nč ne vem :)

ti sam mene vpraš..je takrat ko mene ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol majo skor vsak dan aprilije dol :D

Pa še to, mal nazaj sem spraševal, če se da odvozit dirko brez grelcev, da se :), verjetno če bi delal čase pod 1.40 bi blo kej drugače, ampak zdej je pa lepo držala guma, prvi krog sem šel še bl previdno, druzga pa že koker se je pač dal prebijat čes gužvo, enkrat je zadno mal začelo odnašat ampak čist lepo počasi tko da je blo kontrolirano (s strani gume ne mene :D). Pršu sem iz 26ga mesta do 16ga, prehitu par ducatijev (kar mi je blo glavno :D), za prvič je blo fino, edin štartat bi se mogu naučit, ker to zdej je blo :rolleyes:

So pa super dirke, sam treba se za naslednič res bol pripravit :), pa tud trening odvozet, ker sem naredu precej kiksov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!