Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Nizka cena in bližina proge sta glavni prednosti Grobnika. Pa tudi ljudje, ki tam delajo, so O.K.

 

 

Se ne morem bolj strinjat, :OK: 

Sicer pa, karkoli se bo spremenilo bo slabše za nas. Saj ne rečem da si ne želim, da bi ga poravnali s kakim bolj normalnim asfaltom, da bi pa računal da bo kako hudo posodabljanje in  hotel na hribu za boksi prineselo kaj dobrega, pa ne verjamem.  Za nas ne, morda za koga drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Profi, vse kar bodo popravili na progi bo za vašo varnost. Kaj je potrebno popraviti pa verjetno že sam veš. Tistih nekaj 10 evrov ti lahko reši življenje. Ali je vredno pa presodi vsak sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Profi, vse kar bodo popravili na progi bo za vašo varnost. Kaj je potrebno popraviti pa verjetno že sam veš. Tistih nekaj 10 evrov ti lahko reši življenje. Ali je vredno pa presodi vsak sam.

Hm :hmm: pojma nimam o čem govoriš, še posebej o katerih nekaj 10 € ki mi lahko reši življenje. Kadarkoli sem bil letos dol, sem užival, še vedno pa se daleč najbolj ogroženega počutim, ko  občasno opazim kakega neobzirnega, prepotentnega  ali nespametnega so-uporabnika steze. Da bi se počutil ogroženega zaradi stanja v katerem je steza ... ne to pa ne, toliko rizika zavestno sprejemam in še vedno se veliko raje vozim po stezi, taki kot je, kot po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :hmm: pojma nimam o čem govoriš, še posebej o katerih nekaj 10 € ki mi lahko reši življenje. Kadarkoli sem bil letos dol, sem užival, še vedno pa se daleč najbolj ogroženega počutim, ko  občasno opazim kakega neobzirnega, prepotentnega  ali nespametnega so-uporabnika steze. Da bi se počutil ogroženega zaradi stanja v katerem je steza ... ne to pa ne, toliko rizika zavestno sprejemam in še vedno se veliko raje vozim po stezi, taki kot je, kot po cesti.

 

Ne bom se ubadal. Samo uživaj ;) ! Pa veliko varnih km na cesti in pisti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

fajn je blo včeraj

 

 

je pa dost nevarno, da so hkrati na stezi profiji, ki se vozijo pod 1:33 in nedeljski vozniki z raznimi potovalniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

malo mi pa je odneslo rit včeraj (17. sec)..... :smoke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_6fBD8vfvsU

 

Ja kolega lepo te je spajtlalo.

Običajno bi to videl v živo nekaj metrov za tabo.

Tokrat pač ne, ker je nas pač že prej še bolj odneslo iz riješkega v riješko bolnico(ka ti bom pravo sa si me domu spravo).

V riješki bolnici nimajo prenosa na žalost. Glede na to kolko je bilo možnih gledalcev bi se že splačalo...

Pa sestre pa dohtarce so vredi. Zaj pa vem zakaj je Sušnik svoje cajte tak rad tja hodo....(hec, da ne bo barbi huda).

Pišem počasi z eno roko pa še toto levo...ha...ha...se čujemo....bo treba moped vkup naredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo,

 

Katera trdota za Dunlop D212 GP Pro je najbolj priporočljiva za vroče dni na Grobniku?

 

Spredaj medium in zadaj soft (šifer žal ne vem na pamet)?

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MAL sem prelistu rezultate z dirke oldtimerju; Albin Štern je pelu 1.35.550 :ninja::OK: !!!! Jebate, na čem pa je majstr???? :alko::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!