Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Js bi šel z banditom 1200 serijski mal na dirkališče sprobat. Pa sem gledal urnik in je vse zasedeno al kaj? enako za avstrijo... Any ideas?

13.09. je na Grobniku še prosto.... zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka guma namenjena cestni rabi se ti bo na Grobniku pregrevala ...

P.S.: Nisem še vozil Pilot Power, le moje mnenje

:grim

Drži. Če se boš vozil s cestno gumo pelji maksimalno 6 krogov nato pa zapelji v bokse in ohladi gume, če ne... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na grobniku bi se sigurno

vprašanje je samo v katerem krogu ;)

Tebi že v drugem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, kakšna "skalnata" razvalina je ta grobnik, je usen če ne ve...

ja ja, sej vem, da jih bom zdej poslušu ampak usen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je vozil ze kdo po Grobniku z Michelin Pilot Power? Ce se je, me zanima predvsem kako je s pregrevanjem gume..

Hvala, DeX

vozil sem po cca 8 krogov, pa ni blo problemov!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVESTILO ZA VSE LJUBITELJE GROBNIKA - 13.09.2007

AMD TAM in MC SAVINJA organizirata vožnjo na Grobniku!

Prireditev bo potekala podobno kot 25.06.2007. Cena udeležbe je v predprodaji 65€, zadnji teden pred prireditvijo 80€ (od 06.09.2007 naprej) in na dan prireditve, če bodo še prosta mesta, je cena enotna 100€ za vse, ki se nam bodo priključili.

Od 8.00 naprej lahko dvignete štartne številke, nato pa od 9.00 naprej hitri - počasni -hitri - počasni.... v polurnih intervalih.... Okoli poldneva bo tudi panoramska vožnja za vse, ki bodo to želeli.

Ob 15.30 začnejo dirke, najprej klubska dirka MCM, vozi se skupaj v razredih 600 in 1000, a točkuje se vsaka klasa posebej, nato pa 2. dirka za Štajerski pokal v razredih 600 in OPEN, nato pa dirka Primorcev itd. itd. Prvi trije na dirki prejmejo pokale. Prav tako bomo podelili pokale prvim trem v skupnem seštevku prve in druge dirke za Štajerski pokal.

Vsi dirkači, ki jim je žal, da so zadnjič manjkali, so že obljubili, da tokrat sigurno pridejo...

Prijave in informacije v MB na 041 774 683, drugače pa prijave in predplačila zbiramo tudi v Celju in Novi Gorici.

Rezultate 1.dirke za Štajerski pokal z dne 25.06.2007, čase zmagovalcev in fotografije si lahko ogledate na spletni strani AMD TAM - Moto Cluba Maribor

Kontaktna številka v Celju je 041 364 154 in v Novi Gorici 041 242 445

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil sem po cca 8 krogov, pa ni blo problemov!

lp 6

In kaksne cajte se da delati z nakedom? Oz kako je z guzvo, pa s cestaki...? A ce si prvic ti dajo un furlestenčen brezrokavnik??

Matr me matra da bi sel na dirkališče.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaksne cajte se da delati z nakedom? Oz kako je z guzvo, pa s cestaki...? A ce si prvic ti dajo un furlestenčen brezrokavnik??

Odvisno od voznika, nekaj malega pa tudi od tega, kakšen naked je. S kakšnim Tuonom se verjetno da delat tudi pod 1:35 ...

Brezrokavnika ti sicer nihče ne da, je pa zelo pametno, če si ga daš kar sam - funkcionira zelo dobro. Tudi najbolj 'hardcore' dirkači so ob teh brezrokavnikih previdnejši in bolj obzirni...

Matr me matra da bi sel na dirkališče.... :)

Hja... Pa pojdi, saj ni nič takšnega. :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od voznika, nekaj malega pa tudi od tega, kakšen naked je. S kakšnim Tuonom se verjetno da delat tudi pod 1:35 ...

Brezrokavnika ti sicer nihče ne da, je pa zelo pametno, če si ga daš kar sam - funkcionira zelo dobro. Tudi najbolj 'hardcore' dirkači so ob teh brezrokavnikih previdnejši in bolj obzirni...

Hja... Pa pojdi, saj ni nič takšnega. :)

D.

pod 1.35 s tuonotom? to mora bit pa hud dirkač in že kar nekajkrat tut doli..glede na to da se zanardi z mille pelje 1.34 al malo manj..pa je skos dol..

nakedi kot z750 in podobne zadeve..tut 1.50 ali malo manj se vozijo..

če si pa prvič pa se ne obremenjuješ s časom..to pojdi na marof počet..je bolj varno ker ni taka brzina..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod 1.35 s tuonotom? to mora bit pa hud dirkač in že kar nekajkrat tut doli..glede na to da se zanardi z mille pelje 1.34 al malo manj..pa je skos dol..

:yes: V bistvu sem hotel povedat, da je čas odvisen predvsem od pilota in ne toliko od tega, ali je moped naked... :whistle:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku sm jst nazadne vozu sm meu čas....................no še do dans nisem pršu okol.................se mi je pista pokonc postavla.....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku sm jst nazadne vozu sm meu čas....................no še do dans nisem pršu okol.................se mi je pista pokonc postavla..... :P

sam, da se še voziš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!