Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
BaTeMaN

Alpinestars

Recommended Posts

jlaznik

Evo tocen naslov:

Moto Racing S.n.c

Via Milano 12

34132 Trieste

Tel: 040/638098

Fax: 040/3725540

Samo je boljse ce posljes fax, ker bolj slabo znajo slovensko, se pa tu in tam da koga prepricat da govori slo.

se I-Net: www.motoracing.it

quote:

Odlično...

Vsekakor te prosim za točen naslov in morda, če najdeš telefonsko..

Hvala.

Na trt se sploh ne spoznam.. če bi lahko kdo povedal kako se pride do tja, me tud nebi prav nič motilo.

Baje je neka trgovina, dobro založena celo v Gorici ? Ve kdo kaj ?

J.

BaTeMaN

Hvala lepa še enkrat. Upam, da mi bo čez praznike uspelo prit do rezultatov. Bom obvestil :)

dore

MOTO SHOP PIGNOLO GORICA ITALIJA:

Ko prideš čez mejni prehod Vrtojba( avtocesta-Ajdovščina-Vrtojba),

zaviješ desno ,rahlo v klanec na krožni promet,zaviješ prvi odcep desno proti centru.Po približno sto metrih prideš do semaforja.

Tu greš naravnost približno kilometer(na levi strani ceste vojašnice)

prideš do drugega semaforja. Tu skrene cesta rahlo desno,potem pa samo še naravnost nekaj sto metrov,pa si na cilju.

Na levi bencinska črpalka,Weber,Subaru,na desni MOTO SHOP PIGNOLO.

Če še nisem bil dovolj natančen, me lahko pokličeš na gsm 041 459 122

pozdrav

Dare

BaTeMaN

@dare : hvala za napotke, bom šel v soboto po tvojih napotkih malo pogledat kaj imajo.

Kakšno pa je sploh poreklo od Alpinestars ?

BaTeMaN

... oblekel sem par Alpinestars jaken,... in kupil Dainesovo :). Hvala vsem za pomoč, na prvi občutek in mnogih pridig prodajalcev, je Dainese baje boljši... po občutku tudi res... kar pa bo pa bo pokazal čas. :)

Hvala vsem za napotke po Italiji.

AiC

Da mal obrišem prah s te teme,ki že skor 7 molči :P

Premišlujem,da bi si nabavil "uniformo" od Alpinestars pa me zanima kje še prodajajo njihove izdelke razen v TSC LABI.U miselih mam kraje Z od LJ pa v SLO.

Uživite,magar ob pogledu na svoj ponos u garaži,če ga še nimate registriranega :P

gattolina

Da mal obrišem prah s te teme,ki že skor 7 molči :P

Premišlujem,da bi si nabavil "uniformo" od Alpinestars pa me zanima kje še prodajajo njihove izdelke razen v TSC LABI.U miselih mam kraje Z od LJ pa v SLO.

Uživite,magar ob pogledu na svoj ponos u garaži,če ga še nimate registriranega :P

Že drgo sezono vozim njihove Racing škornje. Brez pripomb. Drago, a vredno svojega denarja. Komplimenti. :OK: :OK: :OK:

KeC

Glede tega bo bolj težka, nekdo še prodaja A-Stars na relaciji MS-LJ ampak mislim da dlje kot lj ne gre. Ne bom pa dal roke v ogenj glede te informacije.

Tudi sam imam A-Stars škornje in z njimi zelooooo zadovoljen. Ah ja pa rokavice tudi :OK:

Želel nabaviti tudi kombinezon pa mi Alpinestars kroj ne ustreza.

krava

Glede tega bo bolj težka, nekdo še prodaja A-Stars na relaciji MS-LJ ampak mislim da dlje kot lj ne gre. Ne bom pa dal roke v ogenj glede te informacije.

:yes: $$$

Tudi sam imam A-Stars škornje in z njimi zelooooo zadovoljen. :OK:

:OK:

gattolina

Tudi sam imam A-Stars škornje in z njimi zelooooo zadovoljen. Ah ja pa rokavice tudi :OK:

Želel nabaviti tudi kombinezon pa mi Alpinestars kroj ne ustreza.

Poiskusi s Spyke. Šivajo jih v Inde Vransko. Ugodno, kvalitetno in korektno. Barva, designo, dodatki po tvoji meri in željah. Preverjeno.

gattolina

Ah verjemi, da sem tudi to že probal. Na koncu se odločil za Berika :P

Tudi O.K., mar ne?

gattolina

Imho, več kot ok :grim

Nekam popularan je zadnje čase Berik v Sloveniji.

gattolina

Dizajn, šminka....kdo hoče biti lep, pač naj je.... :OK:

Ja. Samo če boš to rekel nekomu, ki ga ima, se bo skregal s teboj do nezavesti. Meni so celo iz TC Motoshopa PM pisali, ko sem povedal svoje mnenje na temo Berik. Zato previdno.

KeC

če si pisal glede šminke ni tu kej, vsake oči majo svojega malarja. Če pa si se obregnil ob varnost je pa to nekaj drugega. Pa sem ti to že tudi tam napisal ;)

gattolina

če si pisal glede šminke ni tu kej, vsake oči majo svojega malarja. Če pa si se obregnil ob varnost je pa to nekaj drugega. Pa sem ti to že tudi tam napisal ;)

Tako kot praviš. Debata na takšne teme je odveč, ker vsak posameznik ceni in ocenjuje svojo varnost po svoje.

gattolina

Ne pravim tega :grrr

Karkoli že praviš. Malo denarja, malo muzike in obratno. Še nikoli ni bilo drugače. Vprašanje pa je, kaj je za koga malo.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      Dihaj dihaj. Lorenza Savadorija   https://www.gpone.com/it/2020/02/23/motogp/lorenzo-savadori-ha-deciso-tester-aprilia-per-la-nuova-rs-gp.html   Upam de mas prav. Lanski wild cardi niso bli nek briljantni, tud letos, je po defaultu bogato zadnji.... Mozno tud de je zakljucil kariero?
    • thumper
      kaj ???
    • KennyJR
      Jah no... Podpisal kej dosti takrat ni... Kaj pa vem, kaj se smatra pod zares uradno... Kakorkoli Apriliji podpisala Lorenza za testnega voznika, tako da predvidevam, da Bradley ne bo več v penziji... 
    • Fadil
    • Kugelschreiber
      https://www.crash.net/motogp/news/231293/1/johann-zarco-makes-suzuki-motogp-debut   men se zdi to kar uradno. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!