Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Malo korektnosti enim v postih ne bo škodlo... Zdej ko je Alonso v prednosti so pa že prljave izjave v igri..cccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz Šumi, bi moštvenega kolega našuntal naj zrine Alonzota s proge, da bi jaz lahko zmagal. :blush:

če,bi bil pa jaz alonso bi pa fisikelo našuntal da sprav vn šumija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti zdi Flavio lepo oblečen? :eek:

Pa še moški? :eek: :lol: :lol:

A tebi se pa ne zdi lepo oblečen ali kaj? :?

Ni ga čez kot dah rumeno polo majico, ter čez ramena vržen roza puloverček, kateri mora biti obvezno zvezan z rokavi na prsih. Majica ima seveda odpete gumbe, da se vidi kot prst debela zlata ketna, rahlo skrita pod ljubavni tepih.

Seveda ne smemo pozabiti na "80-a tenis stajl " kratke hlače v bež barvi, kariraste dokolenke ter obvezne papuče (nek se vidi raskoš).

Lasje obvezno zalizani nazaj, da se poudari pleša, ter seveda sončna očala model Bella sole.

.

.

.

Skratka, cigan stajl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ravno koga zanima

18:55 Formula 1, prenos kvalifikacij KANAL A

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem koga se je MS ustrašil, da se v zadnjem delu kvalifikacij tudi iz boksov ni upal? Ali pa so mu mogoče Barilla makarone v tank natresli. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi ikonce čelad dirkačev

Čelade voznikov F1 - ikone

ah.. kle je še tastara (nela) od šumija :)

drgač pa mislm da je zdj dokončno use splaval po vodi glede šumija

na kvalifikacijah je imel problem z dotokom goriva.. tko da štarta iz 10ga mesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino tako še lahko postane prvak, pa zmagati mora. Teoretično. Samo mislim, da niso tako debilni. Ker če bo tako, bo Schumacher zgubil še tiste navijače, ki jih ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V igri so velike pare

Mislim pa da, skoraj prepričan sem, da ne bodo prljavo igrali.

Vendar prav tako, da se Miha se ni predal. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste opazl povezavo:

Šumi se poslavlja, Ross Brown se poslavlja, Jean Todt se poslavlja.... Ferrari pa že crkuje. To je bilo prav tako v obdobju, predno sta k Ferrariju prišla Šumi in Ross. Bo šel Ferrari že drugo leto po svojih neslavnih starih poteh odstopov in okvar? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste opazl povezavo:

Šumi se poslavlja, Ross Brown se poslavlja, Jean Todt se poslavlja.... Ferrari pa že crkuje. To je bilo prav tako v obdobju, predno sta k Ferrariju prišla Šumi in Ross. Bo šel Ferrari že drugo leto po svojih neslavnih starih poteh odstopov in okvar? :hmm:

:doze: :glare: :fredy: :wacko: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je zmenjeno da se Massa ponesreči zaleti v Alonsa :whistle:

če bo alonso končal v točkah, bo Massa končal na najvišji stopnički.. toj moj mnene :) zadnji brazilec ki je v BRA stal na najvišji stopnički je biu Senna. ta vikend je pa massa ves čas hiter, in si zasluži 1.mesto :) ampak šumi su ga tud :D pač, dons se poslovi legenda F1 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!