Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Da še jest prstavm piskerček:

Glede na to, kako mi Šumi antipatično deluje, je vseeno odličen šofer, kar lahko potrdi tudi njegova statistika. Uglavnem, vozil je odlično. Težko ga bo presečt. Ta trenutek ni spodobnega naslednika

Ne vem, je najmlajši zmagovalec v skupnem seštevku. Pri šestindvajsetih ima za sabo že 2 naslova. Če to ni spodoben naslednik :doze:

Sicer maš pravico do subjektivne interpertacije vendar ne jo prodajat kot dejstvo.

Če ga pač ne maraš ga ne maraš in to je dejstvo na katerega se skulicuj.

No pa maš :D

A ni večji uspeh priti z zadnjega mesta na 4. kot s 14. na 3. :eek:

1. Sem že parkrat povedu, da nimam nič proti njemu. Moti me samo to, da njegovi fani vidite samo njega. Ne opazite kake druge talentirane voznike v malo slabših avtomobilih.

2. Meni se zdi približno enak uspeh, glede na razliko v avtomobilih. Ferari je bil v Braziliji pač hiter kot strela. Honda je bila malo manj hitra. Pa tudi, ko je šumi počil gumo, je bilo v igri le še cirka 18 avtomobilov.

ŠUMI JE CAR :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mende tudi nekaj pomeni. Ostali super mega oh in sploh vozniki tipa Villeneuve pa Montoya so dobili za slovo brco u rit!!!

Sedemkratnemu svetovnemu prvaku Michaelu Schumacherju je njegov zadnji delodajalec v formuli 1 Ferrari ob koncu dirkaške kariere poklonil zadnji bolid, s katerim je vozil v minuli sezoni. Ferrari je Nemcu podaril dirkalnik Ferrari 248 F1, s katerim je Schumi vozil na zadnji dirki v Braziliji, po ocenah strokovnjakov pa naj bi bil bolid vreden približno tri milijone evrov.

Nenavadnim darilom se je pridružil tudi arabski šejk. Mohamed bin Rašid al Maktum je priljubljenemu dirkaču poklonil umetni otok v Dubaju. "Vseh 300 umetnih otokov bo končanih v naslednjih dveh letih. Takrat bosta imela Michael in Corinna svoj osebni otok, na katerem bosta lahko preživljala proste dneve," je dejal Schumacherjev menedžer Wili Weber in dodal, da Schumi še razmišlja, kakšen bo njegov otok. Šušlja pa se tudi o tem, da bo na njem zgradil stezo za karting.

Ja v igri je bilo še cirka 18 bolidov in šumi-neverjeten kot je-se je po vrnitvi iz boxov uvrstil na 20!! Tip je naravnost fenomen!! :doze: :hmm: :eek: :blink: :? :slap: :whistle: :wacko: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v igri je bilo še cirka 18 bolidov in šumi-neverjeten kot je-se je po vrnitvi iz boxov uvrstil na 20!! Tip je naravnost fenomen!! :doze: :hmm: :eek: :blink: :? :slap: :whistle: :wacko: :worship:

Ne se menit zame, sem itak Idiot :grim

ŠUMI JE CAR :worship:

P.s.: Drugače pa, še preden je šumi dohitel kolono so odstopili: Oba williamsa že v prvem krogu, R. Šumaher 9. krog, Trulli 10. krog, Coultard 14 krog. Se pravi, ko je šumi začel prehitevati predzadnjega, je bil že na 17. mestu .) Ko je ujel kolono, so se ravno začeli postanki v boksih. In glej ga zlomka, šumi je v boksih že bil. In kar naenkrat je šumi deseti. Pol je pa še mal prehitevu in bil 4. Vozil je zelo dobro.

ŠUMI JE CAR :worship:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ujel kolono, so se ravno začeli postanki v boksih. In glej ga zlomka, šumi je v boksih že bil. In kar naenkrat je šumi deseti. Pol je pa še mal prehitevu in bil 4. Vozil je zelo dobro.

G. Brihta, poglej kakšen zaostanek za Alonsom in Buttonom je imel Šumaher po prisilni menjavi gume, pa potem na koncu. To je bistveno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Brihta, poglej kakšen zaostanek za Alonsom in Buttonom je imel Šumaher po prisilni menjavi gume, pa potem na koncu. To je bistveno.

Moj post je bil mišljen, predvsem na pametovanje Bojča, češ da je bilo v igri 20 bolidov.

Sem pa že napisal kako je z zaostankom. Zaostanek je bil okoli 30-40 sekund. Na koncu je bil pa le 6 sekund. S tem, da jih je moral veliko prehiteti. Vozil je res zelo dobro :yes:

Je pa tudi res, da je Šumi vozil na polno, medtem ko je Alonso skoraj 100% šparal motor in ni hotel preveč tvegati odstopa. Zanj bi bilo že osmo mesto dovolj.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nehite jokcat za šumaherjem pa povejte raj za koga bote zdej navijal;ker ste poprej po vseh ostalih pluval,najbolš da nehate gledat formulo,ker tko ni noben vreden da navijate zanj. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nehite jokcat za šumaherjem pa povejte raj za koga bote zdej navijal;ker ste poprej po vseh ostalih pluval,najbolš da nehate gledat formulo,ker tko ni noben vreden da navijate zanj. :kva2:

Navijali bomo zate, billy boy. Ker si poseben. S posebnimi potrebami. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, v tej temi pa človek res izve vse detajle o nedeljski dirki. Ugotavljam, da bom drugič moral bit bolj zbran. V nedeljo sem namreč po tisti počeni gumi vse skup nekam poslal... .) No, pa tud zbranost mi je očitno popustila :doze:

Brihta, moram rečt, da si vztrajen.... se ne daš .) ... Ampak očitno popuščaš. Zdej je v tvojih postih že naše geslo (Šumi je car...). Kmalu boš naš. Matr, smo ti možgane oprali :P

Ne, glej. Alonso je za Šumijem sigurno najboljši voznik. Me pa pri njem motijo druge stvari, tko kot tebe ene zadeve pri Šumaherju. Tko je to... Živela različnost.

Mir z vsemi. :yes:

P.S. Aja, šumi je car :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, v tej temi pa človek res izve vse detajle o nedeljski dirki. Ugotavljam, da bom drugič moral bit bolj zbran. V nedeljo sem namreč po tisti počeni gumi vse skup nekam poslal... .) No, pa tud zbranost mi je očitno popustila :doze:

Brihta, moram rečt, da si vztrajen.... se ne daš .) ... Ampak očitno popuščaš. Zdej je v tvojih postih že naše geslo (Šumi je car...). Kmalu boš naš. Matr, smo ti možgane oprali :P

Ne, glej. Alonso je za Šumijem sigurno najboljši voznik. Me pa pri njem motijo druge stvari, tko kot tebe ene zadeve pri Šumaherju. Tko je to... Živela različnost.

Mir z vsemi. :yes:

P.S. Aja, Alonso je car :worship:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi gledu? Madonca si zamudu velik. Je Massa zmagu je, sam mogoče nisi opazu, koko je ata Šumi nadoknadu zaostanek 75 sekund in mal je manjkal še krogov, da nebi svetovni prvak Alfonzo končal celo za atejem.

75 sekund?

zaostajal je 75 sekund ko massa še ni bil v boxu

potem je pa blo 45-48 sekund nekje tako da ni v nobenem primeru nadoknadu 75 dekund!!!!!!

vozu je pa res dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelčki, meni se še vedno smeji v mojem Renojčku B) . Vi pa kar jokcajte :cry: , pa modrujte <_< , pa žalite :P , pa...

NE ME ZANIMA!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Renault :hooray: SPET!

Alonso :hooray: SPET!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher je bil res velik dirkač; na njegovi dolgi karieri je naredil rezultate, ki jih bodo težko presegli.

Samo to nategovanje v tem forumu pa vam je kar velik užitek....

Zmagovalec - potrebuješ dober avto, šoferja in tudi ostalo ekipo... in to celotno sezono.

Zadnji dve sezoni je to boljše skombiniral renault - kar je res je res...

Drugo leto gre vse na novo. Schumacherja ne bo, saj tudi Senne več ni, Prosta,...

Zadnja dirka, Shumi je res odpeljal fenomenalno; tudi ostali: Massa - povedel in kontroliral razliko, Alonso se prebil na drugo mesto (bolj po spletu okoliščin kot pa da mu je bil to cilj) in to kontroliral / nadzoroval do konca (takoj ob smoli Schumija so zmanjšali obrate), to je tudi potrdil tudi Button, ki je vozil za njim brez pravega napada ali celo približevanja...

So dobri in vrhunski vozniki (dejanski enaki avti, toda rezultati povedo svoje):

- Schumacher / Barrichelo

- Alonso / Fisichella

- ....

Je pa treba priznati, da so zadnje sezone zopet bile zanimive.... Vrhunec Ferrarija je naredil dolgočasne dirke.

LP in uživajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa treba priznati, da so zadnje sezone zopet bile zanimive.... Vrhunec Ferrarija je naredil dolgočasne dirke.

LP in uživajte

Ah, kak je blo takrat fajn, ko sta ferrarija vodila od začetka, si nabrala prednost 50s, šla v bokse, pa bla še vedno prva. Nato pa zmagala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kak je blo takrat fajn, ko sta ferrarija vodila od začetka, si nabrala prednost 50s, šla v bokse, pa bla še vedno prva. Nato pa zmagala :OK:

Upam da ne misliš resno. Ker sam sem mnenja, da ni lepšega, kot gledat kako tvoj favorit napreduje. Če si že na vrhu, rata vse skupaj malo manj zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo da je pridt na vrh lahko.. težje je ostati na vrhu :) ampak ferrariju je tut to ratal.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo da je pridt na vrh lahko.. težje je ostati na vrhu :) ampak ferrariju je tut to ratal.. :worship:

:worship:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!