Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Dobro si ti rdeči oprali možgane. Sem kar malo razočaran. :(

:D

Je eden najboljših voznikov, samo je pa tudi eden najgrših :grim

Že zarad teh njegovih gramas nisem mogel nikoli navijati zanj :grrr

post-6413-1161895914.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je eden najboljših voznikov, samo je pa tudi eden najgrših :grim

Če bi katerakoli (npr.Nina Osenar) izbirala med tabo in njim, verjami da bi izbrala njega. Torej, ti si grši. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hill je bil, je in vedno bo a GODDAMN PUSSY!!!!! :K

Svaka ti čast! :grim

Vedno je bil "Over the Hills and far away". :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka ti čast! :grim

Vedno je bil "Over the Hills and far away". :grim

Jap. Pa "Run to the Hills" tudi. :grim

:D

Je eden najboljših voznikov, samo je pa tudi eden najgrših :grim

Že zarad teh njegovih gramas nisem mogel nikoli navijati zanj :grrr

Brihtny, naj te seznanim, da v formuli gre za to, kdo je najhitrejši, ne pa zato, kdo je najlepši. Grand Prix za tole drugo se imenuje "Miss _____ (česarkoli že)". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Pa "Run to the Hills" tudi. :grim

Brihtny, naj te seznanim, da v formuli gre za to, kdo je najhitrejši, ne pa zato, kdo je najlepši. Grand Prix za tole drugo se imenuje "Miss _____ (česarkoli že)". :)

Maš res :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihtny, naj te seznanim, da v formuli gre za to, kdo je najhitrejši, ne pa zato, kdo je najlepši. Grand Prix za tole drugo se imenuje "Miss _____ (česarkoli že)". :)

Jah, kaj češ, ocenjevanje moške lepote je pač v domeni Renojevcev... :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj češ, ocenjevanje moške lepote je pač v domeni Renojevcev... :K

HEEEEEEHHHHHEHHehehehehehehheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj češ, ocenjevanje moške lepote je pač v domeni Renojevcev... :K

:lol1: :lol1: :lol1: Tole je pa zadetek v polno... :lol1: :lol1: :lol1:

Se pa iz tega vidi tudi vsebinska teža vseh komentarjev g. Brihte. Zdej vsaj vemo, kaj je v ozadju.

Kot sem že reku: Živela različnost (tud glede spolne usmeritve) :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj češ, ocenjevanje moške lepote je pač v domeni Renojevcev... :K

:D

Jst navijam za Hondo :grim

Se pa iz tega vidi tudi vsebinska teža vseh komentarjev g. Brihte. Zdej vsaj vemo, kaj je v ozadju.

Kot sem že reku: Živela različnost (tud glede spolne usmeritve) :lol: :lol: :lol:

:blush:

A bi šel ker na pir dans, k je tko lep dan :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Pa "Run to the Hills" tudi. :grim

Brihtny, naj te seznanim, da v formuli gre za to, kdo je najhitrejši, ne pa zato, kdo je najlepši. Grand Prix za tole drugo se imenuje "Miss _____ (česarkoli že)". :)

Mogoče bi imel pa Hilla.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da ostrina postov samo raste,verjetno nekaterim ob branju teh močno dvigne krvni tlak?! :(

Ej folk a ima res smisel škoditi svojemu zdravju na račun dirkačev,ki se jim j...za vas,še na misel mi ne pride da bi zgubljal besede z švabskim mihecom,itak je pa vse že Hill napisal.

A za koga navijam??? Ja zase,valjda! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga bomo pa zdej navijal :hmm: :?

Jaz šezmiraj za FERARIJA kot takrat,ko je še Lauda še prej pa Regaconi vozil od takrat namreč redno gledam formulo 1.Vozniki se menjajo FERARI pa vedno ostaja najboljši .Logično ima padce še več pa vzponov in zmag, te razne komentarje sploh ne berem-samo nakladanje,škoda časa za pisanje in branje pa brez kakšnih zamer. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz šezmiraj za FERARIJA kot takrat,ko je še Lauda še prej pa Regaconi vozil od takrat namreč redno gledam formulo 1.Vozniki se menjajo FERARI pa vedno ostaja najboljši .Logično ima padce še več pa vzponov in zmag, te razne komentarje sploh ne berem-samo nakladanje,škoda časa za pisanje in branje pa brez kakšnih zamer. :OK: :OK:

Jest tut od nekdaj za Ferarri in komi čakam 2007 Kimi - Ferarri :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma da ne bomo zdaj nove teme odpirali me zanima kakšen se vam zdi kot dirkač massa in kakšen raikkonen..... :hmm:

Jaz mislim ,da se bosta morala kar ujeti namreč Rajkonen je malo starejši in z večimi izkušnjami,verjetno bo št.1 Masa je mlajši malo agresivnejši verjetno ga bodo pri Ferariju malo bremzali.Seveda lahko se zgodi,da bo v začetku sezone imel boljše rezultate(več sreče)več točk potem bo vse drugače in zna biti zelo zanimivo !!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bo...mislm da se masa ne bo kr lepo umikov raikkonenu kt se je šumiju in ne bo dovolu bit 2. dirkač...tut če bo se bo vsekakor hotu dokazat in mislm da bo meu raikkonen kr probleme z njemu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanardi znova v F1

Dirkač Alex Zanardi, ki je pred petimi leti izgubil obe nogi, se bo znova preizkusil v formuli 1.

Zanardi, ki je pred petimi leti v grozoviti nesreči ameriške avtomobilistične serije CART izgubil obe nogi, nato pa se po okrevanju uspešno vrnil za volan dirkalnika, se bo znova preizkusil v formuli 1. Italijan, ki je v formuli 1 že odvozil 41 dirk, bo prihodnji mesec poskusno odpeljal nekaj krogov z dirkalnikom ekipe BMW Sauber. Nazadnje je 40-letni Zanardi v formuli 1 nastopil leta 1999, ko je bil član ekipe Williams.

"Seveda se zavedam, da mi v formuli 1 ne bodo ponudili pogodbe. Vendar pa je preprosto neverjetno, da bom spet dobil priložnost voziti v formuli 1," je dejal Zanardi, ki je dvakrat osvojil naslov prvaka v seriji CART, v formuli 1 pa je bil najboljši šesti.

vir:24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F1 je z odhodom g. Velikega umrla... <_<

:lol1: :kva2: Hvala kurcu bo spet tisto kar je že nekoč bila....,poštena pa zanimiva,pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!