Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Pa tut to ko sta Hill pa Villeneuve pametna. Nikol nista bla dobra voznika, obadva sta imela dve sezoni daleč najboljše avte in sta bila zato prvaka, medtem jih je pa šumi z takrat še nekonkurenčnim ferrarijem skor premagal .)

Tako se govori! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je končno šel :yea1: :yea1: da ga ne vidim več :P

priznam je najboljši voznik vseh časov, eden izmed najboljših :worship: ...sam kva mu pomaga če je tak gnoj od človeka <_< :lol1: :lol1: :lol1:

zmagal bi lahko tud brez njegovih svinjarij, ki so bile popolnoma nepotrebne :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ne vem kaj se vsi obešajo na tist "crash" z villineuvom...vse kar je bilo je bil sam tist dotik,ki ni cist nic spremenu rezultata oz. se je šumi še sam v drek potunku ker je on končal na pesku...ne rečem če bi villineuv zarad tega zletel ven ampak tko ko pa nič ni blo pa ne vem zakaj taka drama pa obsojanje :blink: :huh:

Se pravi po tvoje poskus umora ni nič takega, če ne pride do dejanske smrti :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi po tvoje poskus umora ni nič takega, če ne pride do dejanske smrti :wacko:

če je bil to poskus umora potem bi se za ta zločin morali zagovarjati še številni drugi (Prost, Senna, Sato, Coulthard, Hill, Alonso... )

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bil to poskus umora potem bi se za ta zločin morali zagovarjati še številni drugi (Prost, Senna, Sato, Coulthard, Hill, Alonso... )

Prispodoba, primerjava.... to tebi ni nič znano :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam kva mu pomaga če je tak gnoj od človeka <_< :lol1: :lol1: :lol1:

Ti pa itaq veš, da je gnoj. Si mu bil skoraj sosed, kenede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj post ni zvenev kot neka primerjava

Ja seveda ni zvenel, če pa ni bil izrečen ampak je bil zgolj napisan .)

Yamaha je reku, da ni nič slabega, če hoče nekdo nekoga izrinit iz piste, če mu to ne uspe. To je podobno, kot če bi rekel, da poizkus umora ni nič slabega, če žrtev ne umre .)

Kaj ti tu ne zveni kot primerjava :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa itaq veš, da je gnoj. Si mu bil skoraj sosed, kenede?

ni treba da bi bil sosed,...že po TV sem dovolj vidu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba da bi bil sosed,...že po TV sem dovolj vidu <_<

TV dela debile iz ljudi. To bi lohk že vedel.

Najbrž je res gnoj, televizija je ustvarila tako sliko... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi po tvoje poskus umora ni nič takega, če ne pride do dejanske smrti :wacko:

No če si že lih iz dirkanja na umore preskoču naj karikiram mal mojo misel...po moje če ti ustreliš v zrak zato da bi metek padu na tvojga kolega pa ga fentu pa metek prileti direkt teb v betico pa ti dol padeš ni to nič narobe...oz. prov ti je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni treba da bi bil sosed,...že po TV sem dovolj vidu <_<

No pa imaš point.

Ljudje v življenju svinjamo! In gnojev od človeka bi lahko tako ti kot jaz kar nekaj naštela.

Razlika je le v tem, da so šumija snemali, med tem ko velike večine ostalih pri tem ne snemajo. Res pa je tudi, da šumi za dosego svojih ciljev ni izbiral poti. Ampak takšni smo ljudje ne?

Ima kdo od vas vse pometeno?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če si že lih iz dirkanja na umore preskoču naj karikiram mal mojo misel...po moje če ti ustreliš v zrak zato da bi metek padu na tvojga kolega pa ga fentu pa metek prileti direkt teb v betico pa ti dol padeš ni to nič narobe...oz. prov ti je :)

Ja vseen ni lepo ker si hotu kolega ustrelit :grrr

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vseen ni lepo ker si hotu kolega ustrelit :grrr

Hja ni lepo tut to da si zanč drugo babo v rit pogledu kt svojo,a ne :nono: ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17.11 - Schumacher kupil Titovo vilo!FOTO!

Voznik formule 1, Ralf Schumacher, je našel svoj kotiček pod Črnogorskim soncem!

Nemški voznik formule 1, Ralf Schumacher ,po pisanju Jutranjega lista načrtuje večjo investicijo v Črni gori. Brat rekorderja po številu naslovov prvaka formule 1, Michaela Schumacherja, bo kupil vilo nekdanjega jugoslovanskega predsednika - maršala Josipa Broza Tita. Vila ob črnogorski obali se nahaja v bližini Herceg Novega.

Ralf bo Vilo Galeb uporabil kot skrivališče pred paparaci

Vila Galeb iz leta 1976 premore 5.500 kvadratnih metrov, na voljo pa naj bi bila za "borih" 7,5 milijona evrov. Po Titovi smrti leta 1981 so jo uporabljali za obiske visokih gostov, poslopje pa vključuje še sedem hektarjev velik park. Ralf Schumacher, ki trenutno še živi v Hallwangu, naj bi vilo uporabljal v zasebne namene, v Črni gori pa naj bi se tudi lažje skril pred nadležnimi fotografi in novinarji, je še zapisal Jutarnji list. (Finance)

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25.11 - Prvi temnopolti dirkač v F1

Hamilton bo v prihodnji sezoni formule 1 ob Alonsu drugi voznik McLarna ter prvi temnopoltni voznik v zgodovini.

Britanec Lewis Hamilton bo v prihodnji sezoni formule 1 ob Fernandu Alonsu drugi voznik McLarna, je danes objavilo angleško moštvo. Enaindvajsetletni Hamilton bo prvi temnopolti voznik v zgodovini tega športa. Tudi dvakratni svetovni prvak Alonso bo v sezoni 2007 novinec v moštvu McLarna, kamor je prestopil iz Renaulta.

Prince Charles se je leta 1999 ob obisku McLarna pogovarjal s 14-letnim Lewisom Hamiltonom, ki je takrat še vozil gokart (Foto: Reuters) "Uresničile so se mi sanje. Dirkanje za McLaren je bilo zame največji cilj že, ko sem bil majhen deček in ta novica je izvrsten konec odlične sezone," je dejal Hamilton, ki je v pretekli sezoni prepričljivo zmagal v seriji GP2, ki poteka v okviru formule 1. Britanec z afro-karibskimi koreninami se je leta 1998 pridružil McLarnovemu programu za mlade, tako da podpis pogodbe ni presenetljiv.

"Zavedam se, da je to velik izziv. Vem, da bom deležen velike pozornosti, toda v moštvu so mi rekli, naj se sprostim," je še dejal novi ljubljenec britanskega tiska, ki bo naslednji teden začel s testiranji v Barceloni. (24ur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče že obstaja pa vseeno...............kaj bo počel šumi v prihodnosti :lol1:

A ni bil Jody Schecter tudi temnopolt?

Ti to resno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!