Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

No sej jest tud nisem glih ljubitelj Šumija :grrr , sam je brez vezo govort, da ni bil najboljši

voznik zadnjih let, ker je to pač bil. :blush:

Imel je največ izskušenj, imel je eno najboljših ekip, bil je brezkompromisen in vedno se je

bojeval do konca. :naughty:

Mogoče bo lahko tudi Kimi al pa Alonso kdaj na takšni ravni (dirkaški) kot je bil on sam 16 let pa noben

ne bo zdržal (po mojem).

Upam da bo Mclaren dugo leto bolj konkurenčen pa bomo imeli lahko zelo zanimivo sezono.

Kar se pa tiče obnašaja izven dirkališča se pa vprašam kako bi sam ali kdo od vas prenesel vse obremenitve in

napore brez da bi kdaj odreagiral nepremišljeno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vasupppppp, tenks Vale,kako lep dan :OK: :devil: :lol1: :grim :yea1: ,grem se ga nažret.

Jep, kaj drugega ti po moje ne preostane v lifu :grrr ... al pa če s kamni probaš :grim :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumaherju želim,da bi se mu Corina skurbala,pa da bi mu otroc končal na drogi, :kva2: .

To je že noro, kaki car si ti meni. Ti lahko plačam lučko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem spet kičast, k furam [attachmentid=84718] B)

post-5241-1161604758.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite se neki ven metat ko ene ovce in se dret ... Šumi je klasa brez primerjave v formuli in tisti, ki ga karakterno ne marate in tega ne priznate ste malo zafrustirani ... Fonza pa je letos prav tako zasluženo dobil naslov ... Ferrari ga je pač prevečkrat usral ...

Punca, čisto prav imaš... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to sem jaz :grim

ti si pol že u über kišasta :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vasupppppp, tenks Vale,kako lep dan :OK: :devil: :lol1: :grim :yea1: ,grem se ga nažret.

Škodit ti ne more. :grrr

Ole.to je bil najlepši trenutek letošnjega leta.Šumaherju želim,da bi se mu Corina skurbala,pa da bi mu otroc končal na drogi, :kva2: .

Želje so velikokrat kot bumerang.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazljivo z uporabo besed s korenom "kič". :fredy: B) :P

Zakaj že :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi gledu? Madonca si zamudu velik. Je Massa zmagu je, sam mogoče nisi opazu, koko je ata Šumi nadoknadu zaostanek 75 sekund in mal je manjkal še krogov, da nebi svetovni prvak Alfonzo končal celo za atejem.

Naredil je napako in počil gumo.

Ko je pršu na progo je imel 60 sekund zaostanka za Alonsom in je že bil v boxu. Kar nanese cirka 30 sekund. Prehiteval je dobro, tiste slabše tekmovalce. Z malo boljšimi je imel že nekaj težav. Najboljših pa ni mogel prhiteti.

S tem da je bil ferari občutno najhitrejši avto v Braziliji. Je to dokazal Massa :grim

Ne vem no, je imel Šumi že bolj blesteče dneve.

Buton je recimo prišel iz 14. mesta na stopničke. Samo tega pa noben ne opazi.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil je napako in počil gumo.

Ko je pršu na progo je imel 60 sekund zaostanka za Alonsom in je že bil v boxu. Kar nanese cirka 30 sekund. Prehiteval je dobro, tiste slabše tekmovalce. Z malo boljšimi je imel že nekaj težav. Najboljših pa ni mogel prhiteti.

S tem da je bil ferari občutno najhitrejši avto v Braziliji. Je to dokazal Massa :grim

Ne vem no, je imel Šumi že bolj blesteče dneve.

Buton je recimo prišel iz 14. mesta na stopničke. Samo tega pa noben ne opazi.

Tule si ga vstrelil.... :yes: 3 mesto in 4 mesto = razlika/s :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem spet kičast, k furam [attachmentid=84718] B)

...ko sn jaz z mojim plavim Renojčkom B) izvedel večerni defile po Prešernovi na Ptuju, so se ta rdeči malce kislo držali. Spet! :grim :devil: :P

Skratka...DVOJNA (!) ZMAGAAAAAAAA!!! :hooray: :hooray: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno kdo posnel to tekmo... jaz bi ta posnetek kje mel, tako da čez 20let bom pogledal, kako se je en najbolših voznikov ferrarija poslovil! Mater je CAR - nikoli mu jih ne zmanjka! Zakaj ni bla dirka 81 krogov :worship:

PS: še vedno držim za ferrari!

F1 2006 interlagos

vpiši tole v e-mule, donkey server 2, pa ti bo našlo :D sicer špansko verzijo, dirka je pa vseeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta a si že ugotovu da si idiot??

Kakšna razlaga bi bila zelo na mestu :)

Če pa je po tvoje idiot vsak, kateri ne navija za Šumija imaš pa ti resne probleme :doze:

Tule si ga vstrelil.... :yes: 3 mesto in 4 mesto = razlika/s :eek:

NE razumem tega stavka.

Drugače pa...A ni bil Buton na koncu tretji. A ni massa zmagal z ogromno prednostjo? A ni bil ferari najhitrejši avto v Braziliji?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ko je pršu na progo je imel 60 sekund zaostanka za Alonsom in je že bil v boxu. Kar nanese cirka 30 sekund. Prehiteval je dobro, tiste slabše tekmovalce. Z malo boljšimi je imel že nekaj težav. Najboljših pa ni mogel prhiteti.

2. Buton je recimo prišel iz 14. mesta na stopničke. Samo tega pa noben ne opazi.

1. Tole najbrž ne bo držalo. Guma mu je počila po izteku ciljne ravnine, torej je moral prevoziti cel krog s predrto gumo in se še zadržati v boksih. Izračunaj si razliko. Nekaj časa je vozil tudi s polno posodo goriva, torej ni imel ravno najboljših časov.

Prehiteval je ostale tekmece v dvobojih, niso jim mahali z modro zastavo.

Z malo boljšimi je imel nekaj težav? Ne vem, ali bi jih moral prehitevati kot za šalo, samoumevno?!

Najboljših pa ni mogel prehiteti? Ali Raikkonen in Fisichela nista med njimi? Za ostale je pa zmanjkalo časa, damn! Tudi ti bi prišli na vrsto... B)

2. Precejšna razlika v dosežku. Štartali so skupaj, na katerem mestu je bil recimo Button po desetih krogih?

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Tole najbrž ne bo držalo. Guma mu je počila po izteku ciljne ravnine, torej je moral prevoziti cel krog s predrto gumo in se še zadržati v boksih. Izračunaj si razliko. Nekaj časa je vozil tudi s polno posodo goriva, torej ni imel ravno najboljših časov.

Prehiteval je ostale tekmece v dvobojih, niso jim mahali z modro zastavo.

Z malo boljšimi je imel nekaj težav? Ne vem, ali bi jih moral prehitevati kot za šalo, samoumevno?!

Najboljših pa ni mogel prehiteti? Ali Raikkonen in Fisichela nista med njimi? Za ostale je pa zmanjkalo časa, damn! Tudi ti bi prišli na vrsto... B)

2. Precejšna razlika v dosežku. Štartali so skupaj, na katerem mestu je bil recimo Button po desetih krogih?

1. Ja to, da je bil v boksih ne šteje, saj so nato spremenili taktiko, tako da je na koncu vseeno bil samo 2x v boksih. Krog je dolg približno 75 sekund. V času trčenja je imel Massa že lepo prednost. Šumi je prišel na pisto pred maso, se pravi je bil v enakem krogu. Se pravi je prednost Alonsa znašala nekaj več kot 60 sekund. S tem da je Šumi že bil v Boksih.

Se strinjam. Petnajst krogov več in Šumi bi bil drugi. Tudi sam sem mnenja, da je vozil odlično. Zelo dobro. Najboljše. Ampak vseeno, šumi je v preveliki želji pretiraval in počil gumo. Če bi bil malo bolj potrpežljiv bi na koncu skoraj sigurno zmagal. In zaradi te napake, sem mnenja, da njegova predstava ni bila briljantna in da je odvozil že veliko boljših dirk.

Ampak ker se ne klanjam vselej in vedno Šumaherju, me nekateri označujejo za Idiota. Kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna razlaga bi bila zelo na mestu :)

Če pa je po tvoje idiot vsak, kateri ne navija za Šumija imaš pa ti resne probleme :doze:

NE razumem tega stavka.

Drugače pa...A ni bil Buton na koncu tretji. A ni massa zmagal z ogromno prednostjo? A ni bil ferari najhitrejši avto v Braziliji?

Kar ti je Wobert odgovoril sem mislil, kako si ga ti razlagaš.... :eek:

Včasih ste pa hujš, ko pičke :slap: :photo:

pička.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!