Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

to ziher ni čist odprta verzija al je ker se mi zdi da moja gre malo bolj. pa oni ko jo fura tudi se vidi da je navajen na več kubikov.

tole so čisto serijske RSke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tud malo ku*ac od ovce taka hitrost :BUA: Pa mam že raje staro, pa čeprav oblika ni najlepša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale serijska rs-ka kokr vidm na filmu ne gre več ko 150 :eek:

serijska RS125 letnik 2005 ne gre več kokr 140km/h, tko de ne vem ket je problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe čak da risko to vid ti bo dau za pivo :D

tadej kam greva na per :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale rs na filmčku je zaprt oz. popolnoma serijski, tak kot ga odpelješ iz trgovine..tako da so zmogljivosti zelo podobne, kot pri stari rski...

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kakšnih dilem. Nova RSa ma popolnoma isti agregat kot so jih imele RSe do zdaj in zato so zmogljivosti enake. Risko kadar hočeš greva na pivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sklepaš po tem da bodo mele isti rotax kot do sedaj pol najbrš ni nič drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, vendat oblika je drugačna in s tem aerodinamika itd..pa tudi teža je mogoče MALENKOST drugačna, tko da...se mi zdi da ko sm jst imel zaprto aprilio, da gre tale malce bolje..imho .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastara zablokirana ni šla 140, tele na videu pa so prepočasne za odblokirane. Ne vem, meni ni nič več jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale rska na moviju je odprta 100% kaj se obratov tiče saj vidite da cajger gre do 11-12tisoč kaj se pa hitrosti tiče pa nedeluje tako. ker drugače zaprta rska težko pride do 10k obratov in do tja rabi kar en čas. ta pa se vidi da še kar fajn pospešuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastara zablokirana ni šla 140, tele na videu pa so prepočasne za odblokirane. Ne vem, meni ni nič več jasno.

evo čist isto jaz mislim :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej nehi, zaprta se čist lepo vrti do 10k.. odprta pa bolj poje in bolj se živahno vrti od te na filmčku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frendu je šla 120-130, vem ker sem imel takrat jaz NSR in sta šle zablokirani isto, tako da je lahko on mene prehitel iz zavetrje in potem spet jaz njega iz zavetrja.

140 je šla pa samo na avtocesti z Golovca dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, jst kokr se spomnem(to je blo ene slabe 4 leta nazaj) mi je šla lepo ene 130-135...

lp

Nevem, jst kokr se spomnem(to je blo ene slabe 4 leta nazaj) mi je šla lepo ene 130-135...

lp

ps. možno da je mela odprt ror al pa kej tazga, ker sm kupu rabljeno.. nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z odprtim rorom bi morala it tam nekje 150+.

A si imel obe cevi na airboxu preluknjane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nebi vedu povedat, ker to sm mel se mi zdi ene 2tedna, potem smo jo čist odprl..ubistvu mi jo je en odpru, potem je šla tistih 160(+/-)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa največjega .)

dej s5 smo tm...kok gre rs-ka...dejmo še povedat da je mito hitrejši...da boste lahko še 300strani nabijal :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni kle nobenga merjenja ničesar .) pač povem, da se mi zdi, da ta aprilia ni bla odblokerana... in v čem ti vidš problem kle? me je Grilzz sam prašu..

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!