Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Fantje in dekleta, a koga zanima Xena z alarmom?

Imam eno viška po spletu čudnih okoliščin. Malo rabljena, cca 2 leti, brezhibna, je garažirana, beri uporabljana samo v domači garaži in ima nula kilometrov, 2 ključa, etui in nove baterije. Nova je 70 Eur v TC, cena za vas 53 Eur.

Kontakt na PS ali 041777606.

Popravljeno . Popravil debitel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto ... moj akumulator se je poslovil v moji Aprilia Atlantic 500

sedaj pa je potrebno novega nabavit

seveda je najlažje it na Autocommerce in tam kupiti

mene pa zanima katere in kakšne vi priporočate in kje ga kupiti ...

pa ne preveč na široko razpredat .. v soboto morem na furo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za svoj skuter kupil baterijo Yuasa. Je pa precej draga, vendar že prej sem imel z to baterijo dobre izkušnje, tako da sem raje dal malo več denarja in grem mirno naokoli.Cene so pa nekaj manj kot 100€

Popravljeno . Popravil duff
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto ... moj akumulator se je poslovil v moji Aprilia Atlantic 500

sedaj pa je potrebno novega nabavit

seveda je najlažje it na Autocommerce in tam kupiti

mene pa zanima katere in kakšne vi priporočate in kje ga kupiti ...

pa ne preveč na široko razpredat .. v soboto morem na furo ;)

Mislim da ima tvoj ATLANTIC original akumolator 12V-14Ah in tekočinskega, zato ima tudi motor v pripravi izpušno cevko za hlapenje kisline. Brezveze da kompliciraš saj motorja itak ne boš imel več kot dve sezoni, zato kupi akumolator kot sem ti dejal v tisti trgovini in mislim da bo tudi cenovno ugoden in tudi držal bo najmanj tri sezone. Najbolje je da vzameš starega z sabo da se vidi točno kateri je (L-D)in kakšne so mere. Vsekakor pa ni slabo novega vseeno za kratek čas cca 1h napolnit in boš imel mir, pozimi ga pa tako moraš odstranit ter redno vzdrževati. Menjaj ga takoj ,da ti ne bo še posledično šel strator ali regulator napetosti (pol so pa že stroški). Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta teden je tak k*rc zarad vremena, v soboto dopoldan delam potem pa ga šibam za grosuplje in še do cerknice skočim

potem pa gasa domov, ker gremo zapit pubeca od moje poročne priče

nedeljo bom okreval

bo treba na naslednji teden prestavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo brskam in sem zasledil polnilec akumulatorjev

ali tudi vi imate to ? ali bi pomagalo, da akumulator priklopim tukaj gor, da si malo opomore ?

ali je boljše kupiti novega ???

Jutri grem nekaj kupit ... ali akumulator ali to zadevo ...

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo brskam in sem zasledil polnilec akumulatorjev

ali tudi vi imate to ? ali bi pomagalo, da akumulator priklopim tukaj gor, da si malo opomore ?

ali je boljše kupiti novega ???

Jutri grem nekaj kupit ... ali akumulator ali to zadevo ...

LP

Blond

Jaz bi na tvojem mestu kupil nov accu. Potem pa do zime poskrbel za polnilec in vzdrževalec accu-jev. Meni so ponujali tega: vzdrževalec accu Ctek. Drugače pa sem jaz na svoji apriliji accu med zimo vzel ven in ga imel na toplem. 1x na mesec oziroma mesec in pol sem ga dal v motor in "zalaufal" (pri tem sem pazil da je "delal" s 1/3 plina, da je sploh polnil :whistle: ), da se je motor dobro segrel. S accu-jem nisem imel problemov.

Pri sedanjem maxiju ga ne jemlem ven (bi ga moral spredaj preveč razkopati :wallbash: ). Čez zimo je v garaži, ostalega se držim kot prej. Do sedaj je vse B.P. Ko bo star 4-5 let pa ga bom iz preventive zamenjal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ti že omenil nabavi nov akumolator, ker je ta že oslablen in sem ti tudi napisal kaj je posledica.

Iz lastnih izkušenj sem ti dal najbolši nasvet, vem pa kakšen je tvoj akumolator ker sem ga premeril na servisu in sem ti že tedaj dejal da sem ga začasno obnovil. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjaj akumulator. Strošek je zanemarljiv v primerjavi s tistim v primeru, če bi zaradi slabega akumulatorja skuril regulator napetosti :blush:. Potem menjaš regulator in še nov akumulator rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že iščem novega .... Avtocommerce ga nima, STUPIT tudi ne ...

kdo še ima akumulatorje v Mariboru ali okolici ???

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že iščem novega .... Avtocommerce ga nima, STUPIT tudi ne ...

kdo še ima akumulatorje v Mariboru ali okolici ???

LP

Blond

Poglej še tam pri AVTOŠERBINEKU kjer od zadaj prodajajo mislim da Yamaho in scooterje in mislim da je še ta trgovina v obstoju in tudi LOUSA imaš tam odzadaj za BAUMAXSOM, če ne pa ti je A najbližje. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Šerbineku ga nimajo, tisto kar se ima za LOUISa v MB ni niti L od Louisa ... tudi nima nič

tisti pri Peugeotu na Ptujski tudi nimajo

našel pa sem ga pri EUROTON avtodeli ....

tak da grem ga zdaj nalit in aktivirat

Hvala vsem za pomoč in nasvete.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna koga, ki montira take bremze. Se mi zdi, da potem ne potrebuješ ročne, hehe

nexus-foto_7126367_13730959_18032562.jpg

To je ročica za sklopko. Morda pa navaja tega BMW na polavtomatika:lol1:. Ni kaj, zanimiva slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Ima kdo tukaj izkušnje z MT čeladami?

Zanimajo me predvsem preklopne.

Pa še to, razmišljam o novi jakni in se odločam med usnjem in tekstilom.

Zanimajo me plusi in minusi obeh materialov, kaj priporočate...

LP G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

...................

Pa še to, razmišljam o novi jakni in se odločam med usnjem in tekstilom.

Zanimajo me plusi in minusi obeh materialov, kaj priporočate...

LP G

Imam obe, zadnje čase se raje vozim s usnjeno. Ni nič bolj vroča kot tekstilna (moj občutek), manj te moti veter, lažje se čisti pa še varno je bolj v usnju.

Je pa bolj občutljiva na dež (če te seveda dobi :whistle: ).

Fantje malo poglejte tale potopis: "spomeniki" II. svetovne vojne , se da daleč prit

če se hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Nujno bi potreboval podaljšek vetrobranske šipice za mojega Atlantica.

Če ima kdo kak podaljšek viška in ga je pripraljen odstopiti ali prodati naj me prosim kontaktira.

Sedaj imam gor GIVIjevo touring šipo, ki pa bi jo želel podaljšat za cca 5 cm in malo preusmerit tok zraka.

Hvala in LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Da ne odpiram nove teme(iskalnik mi ne dela??!!)Torej zanima me katere gume priporočate za burgmana,imam dimenziji 110/90 13 in 130/70 13,nekako se nagibam proti bridgestone hoop,ki je prva vgradnja in pa michelin pilot.Ali ima kdo kakšne izkušnje,lahko tudi z drugo gumo,ali pa kakšno cenejšo opcijo,samo da je vredu.Hvala vsem :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Nujno bi potreboval podaljšek vetrobranske šipice za mojega Atlantica.

Če ima kdo kak podaljšek viška in ga je pripraljen odstopiti ali prodati naj me prosim kontaktira.

Sedaj imam gor GIVIjevo touring šipo, ki pa bi jo želel podaljšat za cca 5 cm in malo preusmerit tok zraka.

Hvala in LP

Blond

A pol tisti povišek ko je bil gor ni veljal?

Mislim da bi ti moral imeti MRA spojler da ga lahko nastavljaš poljubno. Vprašaj v Lousu ali motošopu LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Da ne odpiram nove teme(iskalnik mi ne dela??!!)Torej zanima me katere gume priporočate za burgmana,imam dimenziji 110/90 13 in 130/70 13,nekako se nagibam proti bridgestone hoop,ki je prva vgradnja in pa michelin pilot.Ali ima kdo kakšne izkušnje,lahko tudi z drugo gumo,ali pa kakšno cenejšo opcijo,samo da je vredu.Hvala vsem :notworthy:

Za Burgman sta najbolši pnevmatiki BRIDSTONE in DUNLOP preizkušeno na lastni koži. So tudi ostali dobre samo tem motorju se obnese najbolj to kar sem ti navedel. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol tisti povišek ko je bil gor ni veljal?

Mislim da bi ti moral imeti MRA spojler da ga lahko nastavljaš poljubno. Vprašaj v Lousu ali motošopu LJ.

x raider tisti povišek, ki je bil gor sva mu ga vrnila, ker je on imel neko odrezano šipo al nekaj takega ....

Motoshopu je pošla zaloga, Louis pa tudi nima nič na zalogi.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!