Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Mogoce je sezone konec zate, jaz se se ne dam :).

Kar se zvoka tice je definitivno vibracijski, ampak se slisi kot da nekaj v resonanco zraven pride. A je kaksna varjanta, da do tebe pripeljem pogledat? Slisim same dobre stvari o tvojem mojstrstvu :naughty:?

Vse kar boš rabil prosim če me kontaktiraš na PM ali GSM. LP.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi rekel, da bo šele spomladi presenetil s spremembo? ;)

Ja, ampak nisem mogel da se nebi "pohvalil" :blush: (ne boš edini s lepim mopedom), ga bom pa spomladi v "homo" kartonček vpisal B) .

Sedaj pa načrte delat kam greva oziroma gremo (če bo še kdo hotel zraven) drugo leto. Če kdo ve za kakšno zanimivo "prireditev" in da je še pot tja in nazaj za :photo: s predlogi na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak nisem mogel da se nebi "pohvalil" :blush: (ne boš edini s lepim mopedom), ga bom pa spomladi v "homo" kartonček vpisal B) .

Sedaj pa načrte delat kam greva oziroma gremo (če bo še kdo hotel zraven) drugo leto. Če kdo ve za kakšno zanimivo "prireditev" in da je še pot tja in nazaj za :photo: s predlogi na dan.

Pa ne mi rečt, da si dal gor akrapota. Super, in zvok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak nisem mogel da se nebi "pohvalil" :blush: (ne boš edini s lepim mopedom), ga bom pa spomladi v "homo" kartonček vpisal B) .

Sedaj pa načrte delat kam greva oziroma gremo (če bo še kdo hotel zraven) drugo leto. Če kdo ve za kakšno zanimivo "prireditev" in da je še pot tja in nazaj za :photo: s predlogi na dan.

Kaj pa Polini variomat ? Se še nisi odločil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Polini variomat ? Se še nisi odločil?

Ne še, zaenkrat še "študiram" ITA forum s pomočjo "Googla" :blush: .

Drugače pa sem septembra pozabil "pripopat" sliko Tmaxa za leto 2010. Predstavljen je bil na sejmu IAA, posebej prirejen za mestno gnečo :grrr.

post-4877-125778771661_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še, zaenkrat še "študiram" ITA forum s pomočjo "Googla" :blush: .

Drugače pa sem septembra pozabil "pripopat" sliko Tmaxa za leto 2010. Predstavljen je bil na sejmu IAA, posebej prirejen za mestno gnečo :grrr.

Glede na to, da so 8-valjčni variomati boljši od 6ih, bi sklepal, da je število valjčkov kar pomembno.

Po mojem z 12-valjčnim Polinijem nimaš kaj falit.

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so 8-valjčni variomati boljši od 6ih, bi sklepal, da je število valjčkov kar pomembno.

Po mojem z 12-valjčnim Polinijem nimaš kaj falit.

Se strinjam, al pa kar JCOsto not, še bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so 8-valjčni variomati boljši od 6ih, bi sklepal, da je število valjčkov kar pomembno.

Po mojem z 12-valjčnim Polinijem nimaš kaj falit.

Bereš mi misli... @skuterist pa še kar okleva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bereš mi misli... @skuterist pa še kar okleva ;)

Pa verjetno še bom nekaj časa :blush: . Glede na dosti "negativnih" izkušenj Italjanov se mi dozdeva da je zadevo najbolje pustiti takšno kot je (original), oziroma uporabiti originalne lažje uteži (od Majesty 400).

Drugače pa LED variante prihajajo, tudi za prednje luči (slike s EICIME 2009)

post-4877-125830831081_thumb.jpg

post-4877-125830833437_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... pa xenon kratka luč... Nice :)

Kaj praviš pa na tole predelavo :naughty: , je tvoja firma skupni "dodatni" srošek pa 6500EUR če sem prav razumel :slap: .

http://www.moscatellimoto.it/gpneroerosso.html

Pa še dve sliki "tekmovalne" verzije (trofeo maxiscooter) istega podjetja za "bonus" :krneki: .

post-4877-125847686795_thumb.jpg

post-4877-125847690119_thumb.jpg

post-4877-125847717024_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... pa xenon kratka luč... Nice :)

Kaj moraš vse prilagoditi za te luči - ali je že dovolj menjati samo žarnice? Mislim ,da ne , če pa se motim mi malo razložte te finte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xenon kiti so problematicni, saj se jih ne da naknadno homologirat in je posledicno tvoj motor po zakonu neprimeren za na cesto, vidi se pa res mnogo bolje. Mene so letos vrgli na tehnicnem, ker sem imel kit v avtu :glare:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj moraš vse prilagoditi za te luči - ali je že dovolj menjati samo žarnice? Mislim ,da ne , če pa se motim mi malo razložte te finte.

Če hočeš da sveti kot je treba rabiš komplet kit z žarnicami v katerega vklučuje napeljava z original ixenon žarnicami ter posebni štarterji kot releji. Je pa res da to ni zakonsko dovoljeno razen kateri avtomobili imajo to serisko in imajo to tudi upisano, žal ekstra homologacije pri nas menda za to ni. Poznam pa primere ki so za to zadevo že pred policisti krepko obrnili denarnico, tako da to po moje ni smiselno in zadevo pustit kot je ,denar pa porabit za bolše namene. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HID kitov sam ne bi vgrajeval, če se že poizkuša kaj narediti na področju boljše vidljivosti ponoči, potem priporočam boljše/močnejše žarnice. Sam uporabljam OSRAM Night Breaker H7 in svetijo bistveno svetleje kot standardne H7 a je tudi njihova življenska doba malenklost krajša. Si pa v skladu z zakonom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xenon kiti so problematicni, saj se jih ne da naknadno homologirat in je posledicno tvoj motor po zakonu neprimeren za na cesto, vidi se pa res mnogo bolje. Mene so letos vrgli na tehnicnem, ker sem imel kit v avtu :glare:.

Edino pravilno. Če bi jaz delal na tehničnih bi ti luč še razbil. Praviš da se vidi bolje??? Pa si mogoče kdaj pomislil na druge udeležence v prometu, ki zaradi tebe mnogo slabše vidijo in se morda zaletijo zaradi tebe???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno. Če bi jaz delal na tehničnih bi ti luč še razbil. Praviš da se vidi bolje??? Pa si mogoče kdaj pomislil na druge udeležence v prometu, ki zaradi tebe mnogo slabše vidijo in se morda zaletijo zaradi tebe???

Po tvoji logiki tudi tovarniski xenon ni ok, ker ostali kao ne vidijo. Po cem sklepas, da je zaradi mene kdo slabse videl?

Kit ni bil montiran v starega golfa 2, ki ima 5 zaklov cementa v prtljazniku, ampak v sodobnem avtu z zarometi s prosojnim steklom, samodejnim uravnavanjem visine zarometov in vozila.

Tako da ... ne seri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam ste se vsi skrili :hmm: .

Jaz sem že začel s pripravami na novo sezono. Danes dobil nove "čevlje" :whistle: . Pri Čarmanu imajo do 24.12 kar lep popust na Dunlop pnevmatike. Glede na razliko med staro in novo bo vožnja udobnejša.

Ja, ja vem da je na robu še dost profila, pač nisem "dirkač" :blush:

post-4877-125968253764_thumb.jpg

post-4877-125968263115_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da bos res dobro pripravljen na naslednjo sezono... nove dunlopke, akrapo... Mal se bo se vleklo preden bomo spet resno na cesti, jaz se sicer se vedno vozim, ampak za kaksne daljse izlete vreme trenutno na zalost ni primerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam ste se vsi skrili trance_19_hmm.gif .

Jaz sem že začel s pripravami na novo sezono. Danes dobil nove "čevlje" whistle.gif . Pri Čarmanu imajo do 24.12 kar lep popust na Dunlop pnevmatike. Glede na razliko med staro in novo bo vožnja udobnejša.

Ja, ja vem da je na robu še dost profila, pač nisem "dirkač" blush.gif

Zopet Dunlop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo vsi bolj v avtih, kot na motorjih po moje.

Dunlop j dobra guma, sam bi morda v tem rangu dal gor kar Savo, top of ponudbe pa mislim, da je pirelli diablo. IMHO.

Čakam pomlad, do takrat pa zima, zima bela in z avtom v sneg... komaj čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!