Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Fantje vozim Tomos CTX 80 in pozdravljam vse živo kar ma tavelko tablico na motorju. Vendar zaradi velike podobosti motorju Tomos ATX 50 velikokrat ne dobim odzrava motoristov. Res da CTX ni bohve kaj a je dober za začetek. In zanj je potrebno imeti A kategorijo izpit. Zato vedite če vas kdo pozdravlja z modrim CTXom sem to jaz.

Ni ga lepšega občutka kot če ti kdo svoje pripadnosti odzdravi!!!

Lep pozdrav in vsem srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vozim Tomos CTX 80 in pozdravljam vse živo kar ma tavelko tablico na motorju. Vendar zaradi velike podobosti motorju Tomos ATX 50 velikokrat ne dobim odzrava motoristov. Res da CTX ni bohve kaj a je dober za začetek. In zanj je potrebno imeti A kategorijo izpit. Zato vedite če vas kdo pozdravlja z modrim CTXom sem to jaz.

Ni ga lepšega občutka kot če ti kdo svoje pripadnosti odzdravi!!!

Lep pozdrav in vsem srečno vožnjo.

evo ys tem zihr puzdravu

zdej sm sicer brez motorja

ampak bo kmal...

če ti bo kdo z autobusa mahu sm to ys

ok?

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj vas pa jaz pozdravim iz avtomobila? vse štiri žmigavce?

yess

pa troooooobit

pa dolge luči

pa mahat k utrgan

ni hudič. da te nau kdo vidu pa ti nazaj pumahu

sam merki če bo u rok lopatko za otroke držou

lohkdanilopatkapress

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj vas pa jaz pozdravim iz avtomobila? vse štiri žmigavce?

yess

pa troooooobit

pa dolge luči

pa mahat k utrgan

ni hudič. da te nau kdo vidu pa ti nazaj pumahu

sam merki če bo u rok lopatko za otroke držou

lohkdanilopatkapress

:D :D :D :D :D :D

:P :D :D No prav, pol pa nič. Bo očitno dost, če se samo umaknem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vozim Tomos CTX 80 in pozdravljam vse živo kar ma tavelko tablico na motorju. Vendar zaradi velike podobosti motorju Tomos ATX 50 velikokrat ne dobim odzrava motoristov. Res da CTX ni bohve kaj a je dober za začetek. In zanj je potrebno imeti A kategorijo izpit. Zato vedite če vas kdo pozdravlja z modrim CTXom sem to jaz. 

Ni ga lepšega občutka kot če ti kdo svoje pripadnosti odzdravi!!!

Lep pozdrav in vsem srečno vožnjo.

evo ys tem zihr puzdravu

zdej sm sicer brez motorja

ampak bo kmal...

če ti bo kdo z autobusa mahu sm to ys

ok?

:D :D :D :D :D

Ok pol bom pa še v autobuse gledov.

Ti sam pozdravlej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok pol bom pa še v autobuse gledov.

Ti sam pozdravlej.

hja

tm do konc druzga tedna enkrat

pol bo pa že XJR pod ritjo pel

poezijo nizkih basov

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amper - ne sekiraj se! Jaz vozim ER 5 pa mi tud včasih kir ne odzdravi. Sem pa zato bolj vesela tistih, ki mi odzdravijo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pozdraviš če lahko -halloo, sej je že na začetku en napisal da novinci se že tko lovimo z vsemi knofki na balanci in da bi potemtakem še pozdravlu, al pa glih šaltaš, kaj boš spustu sklopko in na suho šaltu, samo zato da potešiš željo nasprotivozečega, da ne govorimo o ljudeh ki vozijo nad omejitvijo- ma tak bolje da ne odzdravi, saj bo pozornost preosmeril na odzdrav ne pa na cesto!!!!!!!!! :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boboxi

jasno da ni vedno situacija za pozdraulat

nadomestni signali:

- vidno pokimaš

- dvigneš le 4 prste leve roke ne da bi spustil krmilo

sicer bodo redki motoristi rekli "ne, ne - to pa ni ok.."

verjem da je

saj tudi najboljši med nami ne morejo drugega

če ravno "polagajo" skozi ovinek s 3.562km/h

in šaltajo v 124. prestavo

:D :D :D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo razmišljal in prišel do zaključka, da bo najbolje, da se od zdaj naprej vsi pozdravljamo s pomočjo telepatije!Torej, se podrazumeva, da smo se pozdravili, čeprav se na videz nismo pozdravili, a ne? Meni to uspeva pri sosedih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne pozdravm unih motoristov k nimajo čelade gor,tistih na prdulcah.......... sori ampak zame je motor ...........MOTOR nad 125ccm (vključno z 125), vedno pa sem v dilemi pri maxi skuterjih saj kot vidim oni redko odzravijo in le kadar oni prvi pozdravijo z veseljem odzdravim. <_< :P :D :)

Ne pričakujem pa pozdrava več spljoh od italijanov in čoperistov (no hm hm sm mislu Harleistov)!!! <_< :) :(

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..najbolje, da se od zdaj naprej vsi pozdravljamo s pomočjo telepatije!...Meni to uspeva pri sosedih!

ne, ne.. nč ne bo J

sosedje gor al dol

nauš se tok pucen izvleku

na račun

tele-patije.. lohka pr

tele-tih

to dela (a sto mislu s sosedi?)

pr ns pa ne

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... sori ampak zame je motor ...........MOTOR nad 125ccm (vključno z 125), vedno pa sem v dilemi pri maxi skuterjih saj kot vidim oni redko odzravijo in le kadar oni prvi pozdravijo z veseljem odzdravim. <_< :P :D :)

A pozdravljaš motorista ali motor ;) :P ;) ?

Važna je duša ne stroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne pozdravm unih motoristov k nimajo čelade gor,...

....

Ciao,by Pero

To je dober sistem. Ampak ni vedno izvedljiv. Zadnjič sem se peljal po Gorenjski regiji. Nasproti mi prileti model na zverini. Pozdravim, afkors, ker imam ipaq nekaj srčne kulture. Šele ko sva bila praktično vštric, opazim, da model ne nosi čelade. Imel je ogroooooomen čeber, pa na Golobriđido je bil sfriziran :o . Skoraj sem s Suzike flopnil, prisežem.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gallus, vse je relativno :D , glih tako kot verjetno nebi pozdravil pešca z moto dušo in opaznim motorističnim napisom na majci (v stilu, če motor ni pomemben)

po tanovem pozdravim samo če sem prej pozdravljen ali če sem ravno v feelingu mnogopozdravstva izpred parih trenutkov

v glavnem pa se premikam po poteh kjer ni koga za pozdravit ampak bolj nase mirkat

sploh pa mislim da počasi ta scena izzvanja, ker frčopedi niso več taka redkost in tudi mladini, ki na novo privzame to kulturo, hitro dojadi - bodo pa vedno stari mački, ki jim je zgodovina, sedanjost in prihodnost le ena točka, ki se ji reče živim in se ne spremenim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pričakujem pa pozdrava več spljoh od italijanov in čoperistov (no hm hm sm mislu Harleistov)!!! <_<  :)  :(

Ciao,by Pero

Pazi to!Zadnič se pelem po Bledu,pa pride ena grupa štirih Harley-jev nasprot.Jest valda roko dvignem že po default-u,pol mi pa na moje veliko začudenje vsi nazaj odzdravjo! :blink: In da je šok še večji,jest sm vozu mojo ubogo Tomosovo 6ko! :blink: :blink: Tko da se tud izjeme najdejo,kar je lepo in prav :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mestu ne pozdravljam,mogoce odzdravljam.drugace avtomatsko pozdravim.ce odzdravi nazaj cool,ce ne se tudi ne sekiram (negledamceodzdravljajoalinepress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Jest valda roko dvignem že po default-u,pol mi pa na moje veliko začudenje vsi nazaj odzdravjo! :blink: In da je šok še večji,jest sm vozu mojo ubogo Tomosovo 6ko! :blink: :blink: Tko da se tud izjeme najdejo,kar je lepo in prav :)

PA niso tisti harleyjaši izjeme - gre za to, da imaš ti predsodek o harleyjaših ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič je punca na zadnjem sedežu pozdravla policaja letečega pa ji je odzdravu...jst mam eno bolj slabo izkušnjo s tem...mogoče se bom pa premislu.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je že zgodl de me je pozdravu edn z KTMom sred ovinka ko je bil 30cm z bilavncam od tal :P

:D :D :D :D

30cm...

to se tje sam zdel

kje to tist trzaj predn ubrišeš

po tleh

pa mende nis naprej utpelu

pa pustu punesrečenca na tleh ležat

:blink:

30cmfakpress

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amper - ne sekiraj se! Jaz vozim ER 5 pa mi tud včasih kir ne odzdravi. Sem pa zato bolj vesela tistih, ki mi odzdravijo!!!

Alka, tebi po moje ne odzdravljajo zarad tega ker voziš ER5, pač pa zato, ker te spregledajo, ko si bolj majčkena :P :lol:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alka sej se ne sekiram sem pa poj tok bl zadovoln k mi kdo drug odzravi.

Navsezadnje pa bo tud moj CTX enkrat zrasu v kakšnega močnejšega.

Pa en lep pozdrav vsem skupaj.

Ps:

No sej v soboto sem šel iz Šenčurja v Čateške toplice so mi pa skoraj vsi odzdravl. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!