Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

jst sem pa presenečen ker me vedno več pozdravljajo policaji(leteči) ..ne vem ali me sedaj ko so me že vsi ustavli smatrajo za prjatla al kaj... :unsure: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pri neodzdravljanju ne vidim kakega posebnega pravila ... nekaj jih odzdravi, nekaj ne :unsure: Cestaki dostikrat ne odzdravlajo, saj ne da bi to prav velikokrat imel sploh priloznost videti, ampak lahko pa da endurase ne stejejo med motoriste :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo sem se vozil po avstrijskem koroškem

in tam je kar mrgolelo HOG-ovcev. Noben, ampak prav noben

ni niti prsta dvignil.

Sprašujem se, s čim oni pomigajo v pozdrav :? :hmm:

Verjetno so tako zaposleni s svojo vzvišenostjo in samozadostnostjo, da niti ne opazijo, da jih je tako nepomemben primerek motorista, kot si ti, jaz in večina nas, pozdravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenja so deljena :) V mojih očeh so največkrat zatajili čoperisti (tut, ko je še foter mel čoperja) in hard-enduraši. Najbolj pozdravljajo all-rounderji :) Se pravi tisti, ki veliko prepotujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem se pred nekaj dnevi peljal po Tavčarjevi v Ljubljani in pred seboj zagledam avto škodo, z orjaškim napisom "Motosvet" če zadnjo šipo. Se pri semaforju postavim vzporedno z njo in zagledam za volanom Perlo. Yes! Pomaham ji, pomaha nazaj in ji še pokažem "thumb up".

Mislim, da sem prvič pozdravil iz motorja nekoga v avtu - it's cool...

P.S.:

Perla, lepo te je bilo videti - kratko, a sladko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ma jaz mislim,da je pozdrav z roko na motorju enako kot pozdrav,ko srečaš neznanca :D Tisti,ki vejo,kaj je bonton,ti bodo odzdravili drugi pač ne :( Že res,da na motorju to ni zmeraj najbol pametno :rolleyes: Je pa žalostno,da se motoristi med sabo delimo na kaste :BUA: pa čeprav imamo vsi pod ritjo kup železja na dveh kolesih :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel včeraj peš čez mesto, sem malo pozdravljal pešce, predvsem tiste z dežnikom, kajti tudi jaz sem nosil dežnik. Noben mi ni odzdravil.

Svinje nekulturne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel včeraj peš čez mesto, sem malo pozdravljal pešce, predvsem tiste z dežnikom, kajti tudi jaz sem nosil dežnik. Noben mi ni odzdravil.

Svinje nekulturne :lol1:

Zato se je meni včeri marela v LJ pokvarla ... ti si bil ... ko si mahal ko norc ... :o :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel včeraj peš čez mesto, sem malo pozdravljal pešce, predvsem tiste z dežnikom, kajti tudi jaz sem nosil dežnik. Noben mi ni odzdravil.

Svinje nekulturne :lol1:

je bilo nekaj po radiju obvestilo da 142 kilski človek z dežnikom po ljubljani pozdravlja folk...in valjda mu vsi odzdravljajo ker so v strahu pred njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel včeraj peš čez mesto, sem malo pozdravljal pešce, predvsem tiste z dežnikom, kajti tudi jaz sem nosil dežnik. Noben mi ni odzdravil.

Svinje nekulturne :lol1:

Valda ti nisem odzdravil: ti si imel marelo žive barve in si hitro hodil, jaz sem imel pa črno in sem se počasi sprehajal okrog... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se navadil dva ovinka zapored speljat brez čikpavze, mi je najbolj fajn eno roko skoz gor držat pa provocirat tiste, ki grejo prehitro skozi (ko vidim, da bi radi, pa jim je frka :P )

Drugače pa vsakomur pozdrav/odzdrav (razen kadar dremam). Še po Italiji se jih da disciplinirat, če si že od daleč odločen, pa Nemci tudi pozdravljajo če jih vztrajno fiksiraš v oči. Moram priznat, da je filing tega rituala res dober (kemija kar vre), pa še sopotnice se palijo na tako tovariško sceno. Aja, rešilce tud pozdravljam (nikol ne veš). Pa na parkingu tud pomahamo počivajočim, pa pijača ni izključena sploh. A bom zdej lohk član :? :devil:

Evo en tazimski mah vsem off in online kameradom :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se navadil dva ovinka zapored speljat brez čikpavze, mi je najbolj fajn eno roko skoz gor držat pa provocirat tiste, ki grejo prehitro skozi (ko vidim, da bi radi, pa jim je frka :P )

Drugače pa vsakomur pozdrav/odzdrav (razen kadar dremam). Še po Italiji se jih da disciplinirat, če si že od daleč odločen, pa Nemci tudi pozdravljajo če jih vztrajno fiksiraš v oči. Moram priznat, da je filing tega rituala res dober (kemija kar vre), pa še sopotnice se palijo na tako tovariško sceno. Aja, rešilce tud pozdravljam (nikol ne veš). Pa na parkingu tud pomahamo počivajočim, pa pijača ni izključena sploh. A bom zdej lohk član :? :devil:

Evo en tazimski mah vsem off in online kameradom :010

Close enough...

Če boš kdaj pomahal kakšnemu črnemu harleyu se le obrni in povej, da si lasagna. Gremo na pivo, potem pa mogoče še na dobro lasagno :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kdaj pomahal kakšnemu črnemu harleyu se le obrni in povej, da si lasagna. Gremo na pivo, potem pa mogoče še na dobro lasagno :lol:

Pa na pol škatlce persena. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz odzdravljam brez diskriminacij :D :D ......zmeraj pa ostanem presenečen ko grem v Italijo...še najbolj motorizirani tržačani (Trst), ne moreš verjet :blink: :blink: ..ne jebejo žive sile, ma ne pozdravi, odzdravi niti pod razno!!! :hmm: :hmm: ampak jaz še zmeri ustrajam :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz odzdravljam brez diskriminacij :D :D ......zmeraj pa ostanem presenečen ko grem v Italijo...še najbolj motorizirani tržačani (Trst), ne moreš verjet :blink: :blink: ..ne jebejo žive sile, ma ne pozdravi, odzdravi niti pod razno!!! :hmm: :hmm: ampak jaz še zmeri ustrajam :lol1: :lol1:

Ampak če bi hotu po Trstu pozdravljat pol lahko maš eno roko zmer u luftu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič je peljal en motor zraven mene pa sem ga avtomatsko pozdravu (jst pa peš)...ne vem kaj si je mislu stric na motorju...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno sem se spravil na cesto (končno izpit) in sem že bil deležen prvega "bratskega pozdrava"...sem pa malo zasledil da baje hard enduraši ne odzdravlamo :BUA: ..poznam par razlogov zakaj nena..jaz osebno kimam (nevem kaj si mislite ampak)

1. če stojim vedno desna roka na gasu (crkne) :ph34r:

2.pri vožnji ni varno dvigovat roke (zvita felna) :cry:

3.pa čez 3 kile blata na sebi vidim komaj neko belo crto na sredini kaj šele drug motor :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič je peljal en motor zraven mene pa sem ga avtomatsko pozdravu (jst pa peš)...ne vem kaj si je mislu stric na motorju...:hmm:

:hmm: To se men dogaja O:-) , ko se pelem v piksni :rolleyes: in pol vcasih kdo tudi odzdravi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Men se je na kačjih ridah zgodl da sm srečal ata na starodobnem tomosu, pa sm že na deleč študirov, a bi ga pozdravu al ne (drugače pozdravim res vedno), pa sem se odločil da ga ne bom, ker sem mislil, da bom butast izpadu- pa me je pol on tko lepo z visoko stegnjeno roko pozdravu, da me je blo pol tok sram, da bi najraj s ceste zapelov! Res, prva dva ovinka za tem sm čist linijo za**uku, k me je blo tok sram. Še dons mi je zal- ta dogodek se mi je ful v spomin utisnu.

Sem pa tudi precej razočaran, če kdo ne odzdravi- tisti dobri poznavalci k opazijo da le ne vozim TDM 850(tastare), ampak le TDR 125, radi ne odzdravjo- češ sej to je sam en razvajen mulc k mu je fotr kupu motor- pa čeprov zadeva ni taka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa tudi precej razočaran, če kdo ne odzdravi- tisti dobri poznavalci k opazijo da le ne vozim TDM 850(tastare), ampak le TDR 125, radi ne odzdravjo- češ sej to je sam en razvajen mulc k mu je fotr kupu motor- pa čeprov zadeva ni taka!

tudi sam sem veliko prevozil s 125 kami in sem imel iste pomisleke...vendar ne skrbi nekateri še zdaj ne odzdravljajo...predvsem se pa zaradi tega ne sekiraj....

sam pozdravim čist vse....in se mi velikokrat zgodi da mi kdo ne odzravi pa se pol neumno jst počutm....jebi ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načelno pozdravljam vse, kar je podobno motorju...

Tudi skuteriste, če pozdravljajo prvi. ;)

We all share the same road...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načelno pozdravljam vse, kar je podobno motorju...

We all share the same road...

likewise,................sam niso vsi taki, k recmo eni so skor uzaljeni :doze: ce jih pozdrav ksn skuteras, recmo jst.......... :naughty:

glede roada pa se nebi mogu strinjat bolj :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma pozdravlam oziroma pomignem vsakemu bajkerju razen če že na delč vidm da je kšn zaj**an čoperist al pa enduraš za katerga se takoj vid da me bo zignoreru... (vsaj do zdej sm res dobr usazga ocenu)

Mi je pa mal mem stalno neki mahat če naletim na kšno večjo grupo oziroma se znajdem v kakšnem mestu kjer je kšn bajkerski shod in je na vsakih 50 metrov vsaj 14 motorjev - šta je mnogo mnogo je! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!