Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Horjo...mislim da boma morala na en drink...pa boma združno s terease pozdravljala.... :naughty: :naughty: :naughty:

Kakšna napoved je, boma šla s sankami.... :whistle:

E wiš, za to sem pa zmeraj. Hladno pivičko na terasi, gledat dobre beybe in motoristom kazat fakiča. Zmejenu!

Sam ta sneg naju bo res zje..l. :angry:

Edino vroč kafe namesto piva lahko realizirava. Da na kuhan win ne pozabiva! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E wiš, za to sem pa zmeraj. Hladno pivičko na terasi, gledat dobre beybe in motoristom kazat fakiča. Zmejenu!

Sam ta sneg naju bo res zje..l. :angry:

Edino vroč kafe namesto piva lahko realizirava. Da na kuhan win ne pozabiva! :OK:

Horjo...ob prvi priliki :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet jaz sem tudi uživač ter vedno iztegnem roko pri pozdravu, hotel sem samo povedati da se ne spuščat na raven tistih ki se jim to ne da, ker če bo en cestak ki ne pozdravlja vsakič dobil od vseh lep pozdrav z iztegnjeno roko se bo malo zamislil in bo začel vsaj skomigati z glavo ali pa pozdravljati s prsti kar je že začetek.

Vedno bodi to kar si ne glede na to kdo stoji na drugi strani (brez predsodkov).

In če ti ni za pozdravljat, pač ne pozdravljal, pa če ti - poleg vseh motoristov - začnejo mahati še njihove mrtve babice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je zmer to pozdravlanje dopadel, se lepo skupinca prpela mim vsi s stegnjenimi pavci... Mal pripadnosti včasih paše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da se še bodoči motorist (izpit je, zbira se denar :whistle: ) malo poduči :)

Kakšne so pa vrste "gest"?

OK, dvignjena roka/iztegnjena noga je pozdrav; sigurno je pa še kaka za policaje? "slow down" mahanje roke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet jaz sem tudi uživač ter vedno iztegnem roko pri pozdravu, hotel sem samo povedati da se ne spuščat na raven tistih ki se jim to ne da, ker če bo en cestak ki ne pozdravlja vsakič dobil od vseh lep pozdrav z iztegnjeno roko se bo malo zamislil in bo začel vsaj skomigati z glavo ali pa pozdravljati s prsti kar je že začetek.

Vedno bodi to kar si ne glede na to kdo stoji na drugi strani (brez predsodkov).

Martin

Vozm cestaka pa vedno use z veseljem in iztegnjeno roko pozrdavim, razen skuterašov ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pozdravim vsakega motorista ki vozi vsaj 125cc

Kakšne so pa vrste "gest"?

OK, dvignjena roka/iztegnjena noga je pozdrav; sigurno je pa še kaka za policaje? "slow down" mahanje roke?

Mene je eden lepo pozdravu z levo roko pole pa veckrat pokazu z dlanjo v tla ---> naj znizam hitrost

in glej ga zlomka 2 ovinka naprej so bli policaji :-7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm prznat de sm pozdravu skuterista, ampak ne zanalašč :D, umešal se je med naše...tku me je blo sram :headbang:.

Za polcaje pa se itak obveščamo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pride vikend, je toliko motorjev na cesti, da premišljujem o eni inovaciji. Bom kar s peno napolnjeno rokavico navezal na ogledalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo !

Jaz sem od vedno pozdravljal. Vse !

Zadnjič sem na planini pogrnu, ob prisotnosti dveh motoristov mi zanimivo noben ni priskočil na pomoč, bila pa sta oddaljena le 20m. Sicer ni bilo nič hujšega, a vseeno ni lepo videti kako nekdo pade, potem pa niti ne pomagaš. Sam bi pomagal že iz nagona.

Sam sem se odločil, da nikogar več ne podravljam, razen prijateljev ki jih poznam.

Mislil sem, da tole pozdravljanje vliva tudi lahko neko zaupanje, da če se ti kej zgodi veš da ti bo nekdo pomagal. Tako bi ravnal jaz, pa očitno ni tako.

Jebene budale.

Hvala motoristov izjemam, to vejo kdo so in vedno bodo bili pravi motoristi.

Eni pa so budale kaj, nej se jutri sami prevrčajao, jaz bom šel pa z kanto nafte pa jih še polil zraven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mislil sem, da tole pozdravljanje vliva tudi lahko neko zaupanje, da če se ti kej zgodi veš da ti bo nekdo pomagal. ...

:lol1: :lol1: Živjo naivčina!

...Jebene budale...

Eh, jaz jim še tistega iz prve besede ne bi privoščil. :evilgrin:

Končno pa je bil v tej temi en post s težo.

Ajaaa, prehodno obdobje privajanja na striktno nepozdravljanje je uspešno za mano. Posebej vztrajnim seveda še privoščim

.

.

.

.

.

.

Sredinkota Palčića.

Men se je zmer to pozdravlanje dopadel, se lepo skupinca prpela mim vsi s stegnjenimi pavci... Mal pripadnosti včasih paše :)

Glede na tvoj avatar čisto razumljivo. :grim

Morm prznat de sm pozdravu skuterista, ampak ne zanalašč :D , umešal se je med naše...tku me je blo sram :headbang: .

vztrajaj (mislim tole: :headbang: )

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: Živjo naivčina!

Eh, jaz jim še tistega iz prve besede ne bi privoščil. :evilgrin:

Končno pa je bil v tej temi en post s težo.

Ajaaa, prehodno obdobje privajanja na striktno nepozdravljanje je uspešno za mano. Posebej vztrajnim seveda še privoščim

.

.

.

.

.

.

Sredinkota Palčića.

Glede na tvoj avatar čisto razumljivo. :grim

vztrajaj (mislim tole: :headbang: )

HHV - SEDAJ RAZUMEM TVOJE BESEDE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vse...Tudi skuteriste,edino lokalne norce ne na skuterjih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč vas je, da bi vas vse pozdravljal.....imam preveč posla sam s sabo. Ko razjaham na parkirišču, pa vljudno pomigam z glavo.............za kaj več moram nekoga osebno poznat........ :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sm sam odzdravlju.

Zdj sm pa jst tisti, ki 1. pozdrav sploh pa če sm bolj na furci kot kej druzga.

Me pa zjebejo razne 50ccm aprilie in podobni skuterji v obliki cestakov! :headbang: Pol pa študiram: Bohved kva si je zdj ta skuterist mislu o men?! :whistle:

Sm pa tut jst opazu da me največkrat cestaki in hard chopperji ne pozdravjo, sam si mislm boli me k***c boš že vidu hudiča za naslednim ovinkom. :evilgrin: Po moje gre kle kr mal za vraževerje in srečo na motorju!

Jst mam recimo 4 peresno deteljco vedno pri sebi! :wub:

Se mi pa poraja vprašanje pravilnega pozdrava? Cela dlan,...prst gor? dva prsta gor ali dol??? Je kje to kdo omenju al nima veze sam da skomigneš z glavo al utripneš z lučjo?

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vedno vsakega,kar vas dela večina sotrpinov,je pa žal res dase v vsaki družbi najdejo prepotentneži ki to ignorirajo in potem mislijo da so najpametnejši oziroma boljši od nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pa poraja vprašanje pravilnega pozdrava? Cela dlan,...prst gor? dva prsta gor ali dol??? Je kje to kdo omenju al nima veze sam da skomigneš z glavo al utripneš z lučjo?

le dobro se poznaimaj, ker se lahko sicer zgodi, da boš dobil domov kazen za nepravilno pozdravljanje.

1300 € + 8 kazenskih pik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le dobro se poznaimaj, ker se lahko sicer zgodi, da boš dobil domov kazen za nepravilno pozdravljanje.

1300 € + 8 kazenskih pik.

Eh, to je bilo po starem zakonu.

Po novem je 2000€ + takojšen, trajen odvzem vseh kategorij, vključno z dovoljenjem za vožnjo kolesa, jadralnega padala, motokultivatorja in celo prepoved uporabe palic za nordijsko hojo. Je pa res, da te morajo ob tem posnet, ker brez kot "kamenkost" trdnih dokazov, na sodišču "popušijo" kolikor so dolgi in široki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Se mi pa poraja vprašanje pravilnega pozdrava? Cela dlan,...prst gor? dva prsta gor ali dol??? Je kje to kdo omenju al nima veze sam da skomigneš z glavo al utripneš z lučjo?

Zadeva je jasna. Dandanes trikrat pomežikneš z lampo. S tem prispevaš k varnosti v prometu.

V starih časih pa je bilo več variant, a so šle v pozabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!