Skoči na vsebino

Tragedija pred lokalom LIPA v Pirničah


Priporočene objave

Vse bo šlo v pozabo,lastnik pa bo dobu kako leto pogojne kazni če bo sploh kaj dobu,kazni mu več kot kakih 10% ne bo treba plačat,starši s tožbami ne bodo nič dosegli razen obisk kakega mafijca...Slovenija pač .)

Jest se samo čudim, da se komu ne strga od take pravne države in da ne vzame pravico v svoje roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN KAKE VEZE IMA TO Z SMRTJO PUNC??????????????????????????????

Glede na to, da je lokal zgrajen na črno, bi ga morali že zdavnaj porušiti in potem punc sploh ne bi bilo tam.

Če bi lokal deloval le kot lokal in ne kot diskoteka, ne bi prirejali zabav in punc ne bi bilo tam.

Če.. blablablablabla.......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN KAKE VEZE IMA TO Z SMRTJO PUNC??????????????????????????????

ima ima :grim

če bi ištitucije delale po črki zakona ki so ga one napisale( spisale )ter bi ga izvajale kot je potrebno LIpe že par let ne bi bilo na površju zemlje :grim

definitivno se to ne bi zgodilo kar se ŽAL je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ištitucije delale po črki zakona ki so ga one napisale( spisale )ter bi ga izvajale kot je potrebno

Sej delajo po črki zakona. Pejt na bencisko, natankaj poln rezervoar goriva in spizdi....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKO JE!

Ravnokar prejel na hotmail...

DA SE LIPA NIKOLI VEC NE BI ZGODILA

>

>

>Tole je moja prijateljica Katka.

>Zal ni vec med nami. Vceraj je umrla pred Lipo, ko se je zelela s

>prijatelji malo pozabavati.

>

>UPAJMO, DA NJENA SMRT NI BILA ZASTONJ.

>

>Iz tega tragicnega dogodka bi se morali vsi nekaj nauciti.

>

>1. DISKOTEKE MORAJO IMETI ZA SVOJE DELO DOVOLJENJE,

>2. DISKOTEKE MORAJO BITI POL'?ARNO VARNOSTNO USTREZNE,

>3. DISKOTEKE LAHKO ORGANIZIRAJO SAMO PRIREDITEVE, KI PRITEGNEJO

>STEVILO LJUDI, KI JIH LAHKO SPREJME,

>4. REZIM VSTOPA NAJ BO VES VECER ENAK,

>5. DISKOTEKE NAJ BODO USTREZNO VAROVANE.

>

>Ne pa da lahko vsak kuzl bar k ma pet minut casa organizira festo s

>1500 ljudmi, pa za to nimajo dovoljenja in z ljudmi zunaj ravnajo

>kot z zivino.

>

>Prosim tiste, ki lahko na tem podrocju kaj naredijo (da ne bi se kdo

>ostal brez prijatelja ali prijateljice, kot sem jaz), naj to

>storijo.

>

>PROSIM, POSILJAJTE TA MEJL VSEM, KI JIH POZNATE, NA INSPEKCIJSKE

>SLUZBE, POLICIJO, MEDIJE IN POVSOD TJA KJER MISLITE, DA BI LAHKO

>KAKO POMAGALI UREDITI NERED IN S TEM RESEVATI NASA ZIVLJENJA.

>

>Moje sozalje Katkinim domacim in tudi vsem, ki ste bili blizu

>ostalim zrtvam

>

>Vi ne veste, kok sm js zalostna

>

>

>PETRA R.

IN TO BO POTEM ZAGOTOVILO DA SE NESRECE NE BODO VEC DOGAJALE??

>1. DISKOTEKE MORAJO IMETI ZA SVOJE DELO DOVOLJENJE,

A dovoljenje zagotavlja 100% varnost?? ali mogoce predstavlja garancijo za popolno varnost??

>2. DISKOTEKE MORAJO BITI POL'?ARNO VARNOSTNO USTREZNE,

Brez tega tudi "dovoljenja NI!

>3. DISKOTEKE LAHKO ORGANIZIRAJO SAMO PRIREDITEVE, KI PRITEGNEJO

STEVILO LJUDI, KI JIH LAHKO SPREJME,

KAKO PA SE TO NAREDI????

>4. REZIM VSTOPA NAJ BO VES VECER ENAK,

In spet kaj ima to veze z morebitno nesreco???

>5. DISKOTEKE NAJ BODO USTREZNO VAROVANE.

Definicija "ustreznega" pa je..... :hmm: ??!?!?!?!?!?

...

Draga Petra, Tvoja zalost me cisto nic ne gane ker si k tej nesreci prispevala ravno toliko kot vsi ostali ki so bili tam ce si pac tudi sama tam bila..Ce pa te tam ni bilo pa lahko krivca najdes samo v Katki NIKJER drugje!!!

Prvih nekaj strani te teme sem se prebral..nadalje samo preletel..in kaj tako pateticnega pa primitivnega ze spet dolgo nisem bral.

Skoraj smilite se mi revezi...ste kot drhal...niti malo se ne razlikujete od vse tiste mnozice ki je punce pomendrala...samo tega ne pocnete z nogami...pohoditi pa morate nekoga ha??

KDO JE KRIV??? NIHCE NI KRIV!!! To da vi in ostale ovcice sedaj iscete nekoga ki bi ga poteptali je samo izraz vase frustriranosti in nesposobnosti razmisljanja in/ali sprejemanja za majhnega otroka povsem preprostega dejstva da se nesreca lahko zgodi kjerkoli in kadarkoli. Ce tak lokal dovoljenje ima ali ga nima. Ce je tam bil en varnostnik ali bi jih bilo 500. Ce bi starsi svojega otroka pustili vn ali pa ne... Ampak ne, v clovekovi najbolj primitivni naravi je neka sla po mascevanju in to izraza na nacin da za vse kar se zgodi mora najti krivca pa ce ta ima kake veze z dogodkom ali pa ne. Edini ki bi to nesreco lahko preprecili so umrli...ce bi imeli razumno presojo bi tam sploh ne bili ali pa se ob vsej tisti mnozici mladih ki pac nimajo druge zabave kot take bedne diskoteke obrnili in sli drugam.

Nikjer pa nisem zasledil da bi kdo obsojal mogoce se kakega soferja avtobusa ali taxija ki je kake mulce prepeljal tja.. Pa ce poskusam razmisljati na vasi ravni se mi tud ta zdi kot potencialen morilec ali pa vsaj sodelujeci ki je na nek nacin omogocil smrt punc...Se vam ne zdi??...pizda res ste kreteni (pa naj zdaj to zveni she taka zalitev--ni moj problem).. Dajte ce ze obsojate pa iscete "krivca" obdelat vse vkljucno z vami samimi ker se kao niste ze prej zmigali in sli demonstrirat pred parlament pa vse ljudi izpod 15-16 (ali kakrsnokoli mejo boste ze postavili) dali priklent na radiatorje in jim ponudili "vashe" vizije dobre zabave ali kulturnega in druzabnega zivljenja. Dajte obsodit starse ki niso sposobni "brzdat" svojih otrok.."zakaj potem sploh imajo otroke"..ali jim pa kar zakonsko prepovejte delanje otrok. Dajte vse lokale zapret ker niti en sam samcat lokal v SLo ali kjerkoli drugje NIMA poslihtano vse tocno tako kot to od njega zahtevajo veleumni parlamentarci in druge drzavne sluzbe ki niso nic drugega kot podaljsana roka primitivnega folka ki rabi kruha in iger da bi pozabil na svoje bedno credno zivljenje.

NIHCE ni nic KRIV niti DOLZAN!!

Splet okoliscin vkljucno z rojstvom teh punc in njihovim nadaljnim zivljenjem jih je pripeljal do smrti na tak nacin.. Samo one vedo zakaj, pa ce vsi mi she tako pametujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso prve niti zadnje, ki so umrle na takšnih prireditvah. :( :angry:

Kaj se bo zgodilo v prihodnje? Nič posebnega- slovenski scenarij! najprej bo v vseh medijih obtoževanje, iskanje krivca, pametnovanje (kot na našem forumu), nato pa se bo vse skupaj pozabilo. Lipa bo šla v k...c, ker folk ne bo hodil tja, tipček (lastnik) se bo z odličnim odvetnikom zmazal zaradi proceduralnih napak ali pa bo vse skupaj zastaralo. Obveljalo bo - življenje teče dalje, vse bo samo nas ne bo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam Lina, vse je USODA!!!

A ne, Djoko?! .)

Pa saj smo ljudje res neumni, da sprejemamo (jo) zakone in pravila igre, katerih naj bi se vsi držali. In še bolj neumni so tisti, ki se jih res držijo in ki celo prevzamejo odgovornost takrat, ko se le-teh ne držijo. Res, ovce, ovce in še enkrat ovce. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIHCE ni nic KRIV niti DOLZAN!!

Splet okoliscin vkljucno z rojstvom teh punc in njihovim nadaljnim zivljenjem jih je pripeljal do smrti na tak nacin.. Samo one vedo zakaj, pa ce vsi mi she tako pametujemo.

ja itak :glare: sicer pa od tebe ni pričakovat kaj drugega, ti, ki ne spoštuješ nobenih pravnih norm, pravil in vsega ostalega, to zate ne obstaja, ti, ki se lahko voziš, kot ti paše, tud skoz rdečo, ki se hvališ s tem, kako te policaji pretepajo :grrr

daj prvo pri sebi malce razčisti z zadevami in pol okoli talaj primitivneže, reveže ipd. ......... :hmm: uf sori, sem pozabil, da si ti nedotakljiv in zate šteje le anarhija :slap: .....uživaj še naprej v svojem svetu sanj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....uživaj še naprej v svojem svetu sanj ;)

vsak ma svoje sanje in svoj svet, kjer se prekrivajo, nastanejo blodnje (kot na tem forumu).

kolk bi lbo obsojanja, če bi kaka taka mladenka umrla na zadnjem sedežu motocikla, po možnosti z pomanjkljivo zaščitno opremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni Matevž Krivic iz tistih krajev?

mam feeling, da bo spet nekomu jebal mater..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso prve niti zadnje, ki so umrle na takšnih prireditvah. :( :angry:

Kaj se bo zgodilo v prihodnje? Nič posebnega- slovenski scenarij! najprej bo v vseh medijih obtoževanje, iskanje krivca, pametnovanje (kot na našem forumu), nato pa se bo vse skupaj pozabilo. Lipa bo šla v k...c, ker folk ne bo hodil tja, tipček (lastnik) se bo z odličnim odvetnikom zmazal zaradi proceduralnih napak ali pa bo vse skupaj zastaralo.

Lastnik, pa bo na drugem koncu Lj ali mogoče SLO nadaljeval z enako dejavnostjo z enakimi nameni (na čim lažji zaslužit čimveč, pa četudi to pomeni v "najem" dajati prostor za prodajo drog in podobnih stvari ljudem, kateri niso "upravičeni" do njih itd, minister Keber pa je meni in vsem vam prepovedal pitje alkohola pred 10. uro zjutraj in hudič tega se vsi "moji" gostinci držijo kot pijanec plota, jaz pa žejen :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak :glare: sicer pa od tebe ni pričakovat kaj drugega, ti, ki ne spoštuješ nobenih pravnih norm, pravil in vsega ostalega, to zate ne obstaja, ti, ki se lahko voziš, kot ti paše, tud skoz rdečo, ki se hvališ s tem, kako te policaji pretepajo :grrr

daj prvo pri sebi malce razčisti z zadevami in pol okoli talaj primitivneže, reveže ipd. ......... :hmm: uf sori, sem pozabil, da si ti nedotakljiv in zate šteje le anarhija :slap: .....uživaj še naprej v svojem svetu sanj ;)

Ne morem, da ne bi! anarhizem je ideal takega stanja; družba brez sile in prisile, v kateri bodo vsi živeli v svobodi, miru in harmoniji. Anarhija zato ne pomeni nereda ali kaosa, ampak ravno nasprotno, označuje neobstoj države, to je svoboda in neodvisnost. Nered je otrok avtoritete in prisile. Svoboda je mati reda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja pa zihr so pokojne pupe organizirale BREZPLAČEN prevoz s Taxiji (malo morgen!!! lastnik je plačal pavšalno taxistom samo da bo čimveč folka prvabu

pa pjačo po 1 EURo pa ............eh djoko :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik, pa bo na drugem koncu Lj ali mogoče SLO nadaljeval z enako dejavnostjo z enakimi nameni (na čim lažji zaslužit čimveč, pa četudi to pomeni v "najem" dajati prostor za prodajo drog in podobnih stvari ljudem, kateri niso "upravičeni" do njih itd, minister Keber pa je meni in vsem vam prepovedal pitje alkohola pred 10. uro zjutraj in hudič tega se vsi "moji" gostinci držijo kot pijanec plota, jaz pa žejen :? )

In zato ker je keber tebi prepovedal pitje alkota ti pa si to sprejel kot nekaj normalnega bi rad zdaj ti preprecil temu lastniku zasluzek ali kaj bi mu rad prepovedal?!?! Jaz si pac ne dovolim da bi mi kdorkoli karkoli "prepovedal" samo zato ker to kar bom pocel pac nekomu ne pase ali pa si celo domislja da lahko doloca kaj je zame dobro in kaj slabo.

A ni namen vsakega biznisa sluzenje denarja...vkljucno s sprejemanjem zakonov ki nekaj prepovedujejo ali dolocajo kazni za take in drugacne "prekrske"?!?!?!? Ni zakona(prepovedi) ki bi bil namenjen ljudem kot takim ali za njihovo blaginjo ampak je vsak zakon ki karkoli prepoveduje nastal iz potrebe neke dolocene interesne skupine ljudi!!

Jose najdi en sam samcat zakon ki ti zagotavlja POPOLNO in 100% "varnost", nedotakljivost, pravico.. (ali karkoli ze na kaj se predlagatalji takih in takoimenovanih pravil sklicujejo ko zelijo nekaj uveljaviti) na vsakem tvojem koraku ki ga naredis v zivljenju.

Krava, Jose pac misli da ve kaj je anarhija ampak on je le slisal kaj bi naj to bilo in to sprejel kot sprejme vsako prepoved kot nekaj dobrega za kogarkoli ze.

Na koncu bodo on in njemu podobni mogoce le prisli do spoznanja da je vsak clovek, tudi tisti ki ima 15 let odgovoren za svoja dejanja in sam svoje srece kovac. Tako da ce ze iscejo "krivca" ga bodo nasli edino v tistih ki so oblezali. Seveda jih to ne bo zadovoljilo, se vec...zaradi pomanjkanja argumentov svoje sovrastvo ki jim ga v glavo vtepa druzba bodo raje preusmerili v mene ces da sem takav i onakav..pa nic zato...jim ne bom cisto nic zameril ker pac niso sposobni razumne presoje saj jim je nikoli niso dovolili kakor oni sedaj nocejo dovoliti drugim posameznikom in najstnikom oz. jih spodbujati pri razvoju lastne odgovornosti saj se pocutijo poklicane da odlocajo namesto njih in jim vsiljujejo svoje nazore o dobrem in slabem.

In da Jose..ne bos verjel ampak lahko si popolnoma odgovoren voznik cetudi ne upostevas pravil ker so pac nekatera zelo zelo nepotrebna in namenjena samo in izkljucno sluzenju denarja s strani drzave. Rdeca luc na semaforju zame ne pomeni STOP ampak le pravilo, dogovor ali sporazum o tem kdo ima prednost pri gneci ki jo ustvarimo in da vsi nemoteno pridemo kamorkoli smo ze pac namenjeni. Torej razumna urejenost kaosa v katerem zivimo. Ti pa pac rdeco luc sprejemas kot obvezen STOP ne glede na to kaj se dogaja okoli in to je tvoj nacin dojemanja in kot tak je pravilen ampak LE ZATE. Mene nimas pravice obsojati oz. tvoje obsojanje pri meni naleti na gluha usesa ko bom peljal skozi rdeco pri popolnoma praznem kriziscu pa ce se bos se tako penil in rjovel nad mojo "nedotakljivosto". Ce ti zelis pac stoj in cakaj na zeleni blagoslov big brudera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ptuju imajo težave z ponoreimi mladoletniki, ki na svojih pivskih pohodih razbijajo in ustrahujejo domačine predvsem komunalce, ki ostati doma izbire nimajo. Lokali oz. klubi imajo vsa dovoljenja, starši zjajo na policaje ,,kaj ste pa našemu naredili,, in ko pridejo po otroka v bolnišnico (praznenje želodca in kakšne pretepaške poškodbe) so to njihovi sončki, ki jih je nekdo prislilil v takšno početje.....(na radiu cca 2 uri nazaj).

....seveda vile rojenice :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic: bravo djoko, samo da je zaslužek, ne glede na to na kak način je pridobljen-bognedaj pa da bi dal cesarju kar je cesarjevega. . Sem imel še nekaj vrstic napisanih, pa je se je prst zataknil na Delete.

Sicer pa ljudje smo res potrošniško usmerjeni in nas zanima samo tisto kar nam pač "paše". Da bi bili pošteni, enakovredni in enakopravni itd pa lahko samo sanjamo. To se kaže tudi na drugih področjih kjer se trupla preštevajo v 100.000. Na žalost ravno zaradi tega ker ljudem pustimo služit denar. :glare:

pa kaj to pišem :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nas ždi udeleženec podivjane rulje, zato je prav tragikomično, ko žalujemo, jadikujemo in drugače sočustvujemo s izgubo dveh nič dolžnih ovčic. Zver ječi ker je ubila srnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tretja žrtev Lipe

Ljubljana | 27.12.2005 | B.M./A.O.

V ljubljanskem kliničnem centru je umrla tretja žrtev petkove tragedije pred diskoteko, kjer je množica obiskovalcev poteptala skupino mladoletnic.

17-letna Anja Mršič, ki se je od petka borila za življenje, je danes dopoldan umrla v Kliničnem centru Ljubljana. Tragedija pred diskoteko v Pirničah je tako zahtevala še tretjo smrtno žrtev, potem ko na kraju dogodka ni bilo pomoči za komaj 15-letno Katarino Jeras in 17-letno Natalijo Bencan.

:SS Robert Završnik :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!