Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Ravnokar s fure: Lj.-Kaminik-Vransko-Polzela-Marija Reka-Trbovlje-Litija-Lj. Super vreme,asfalt, kr ne morm verjet. Srečal tri motoriste. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla furca : Ljubljana - Logatec - Postojna - Črni Kal (od Divače do Črnega Kala megla... vidlivost 15 metrov :BUA: ) in nazaj. V Logatcu srečal dva motorista in Irenco s katero sem šel do Postojne. Ker se je pokakala črnih oblakov, se je vrnila... jaz sem pa potegnil do kala). Naredil okoli 230 km. Skratka... užitek, kljub fajhtni cesti na nekaterih odsekih in goste megle. :OK:

maus

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je v postojni na kavici se j sonček ustrašu mausa, vrnila sm se do logatca kjer sem mela ene opravke. vreme se j kmal stabiliziral ( kukr j maus odpeketau :blush: ) :P zato sm nardila turco še do rakeka in nazaj proti domu :OK: res ni blo nevem kaj, ampak za nazaj so gume neverjetno držale... tko d j blo fajn :blush: srečala sem še neki malga vstrajnežev, ki pa pridno pozdravljajo, se vid da ns j tk mal ostal še na cesti, da smo drug druzga tuk bl veseli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca maus pol sva se morala srečat!?!?!? Jaz sem jo useku kar do portoroža. Tista megla okol kozine je bila res zoprna. No ja, če drugega ne, dobra izkušnja... pa mislu sem jo mahnit prot štajerski :headbang:

Vseeno lepih 320 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ampak kaj od vas noben vremenske napovedi ne gleda??? :? Od Kamnika naprej proti Štajerski je bil ves dan sonček in jasno nebo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj super vreme,Kranj čez Trboje do Zbilj v Škofjo Loko in domov.Sploh ni nobenega mraza. :OK:

Me pa skrbi,da nebo poletje v riti tako kot letošnji avgust. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se po neprespani noci vrnu domov okrog poldneva, se usedu na motor in ze me vec ni blo ... zvecer sem se samo zvalil v posteljo ... super vikend je bil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta, T-Boy, Wind, Gody, Danci in moja malenkost. :OK:

...cca. 150 dinamičnih :naughty: km v soboto, v nedeljo pa za letos še zadnjih 70 sončnih :D km Ptuj-Rogatec-Ptuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zadnja fura pred zimskim spanjem; Kranj, Besnica, Jamnik, Kropa, Begunje, Tržič, pa u garažo!!!!!

Upam de bo hmau konc zime,se že čist preveč uleče. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, danes bojo 100% vtisi. Če boste srečali kakega gespančka na poti proti morju, je velika verjetnost, da sem jaz :OK:

Uživajte kjerkoli boste in predvsem srečno in varno vožnjo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bodo vtisi - ko pridem s fure pa napišem!

:OK:

Tako, kot sem obljubil - najprej sem se zapeljal do Ljubljane, proti Horjulu, naprej po lepo ovinkasti cesti do Poljan in nazaj do Škofje Loke, proti Kranju in še skok v Vodice na Agip po bencin in zviz domov. Srečal sem samo 3 motoriste ! Cesta je za ta letni čas zelo dobra - brez peska in podobnih nevšečnosti. Gume so bile po 120 km mlačne, ko sem prišel domov. Skratka po pameti in brez pretiravanja se daleč pride!

Po povratku v domačo garažo sem napravil še servis. To zajema menjavo olja v motorju, oljnega filtra in menjavo olja v kardanu! Tako je motor pripravljen na novih 10 000 km v naslednji sezoni. Danes sem nekaj zmenjen s kolegom tako, da verjamem, da se bo števec obrnil čez 40 000 in bom izpolnl letno kilometrino (10 000km)!

LP Mare

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... ravno razjahal.. bil na lokalnem krogu.... dom, britof, golnik, podbrezje, bled, proti bohinju (ampak je blo tko svinjsko mraz, da sm v kanjonu obrnu), spet bled, AC na polno (ja no... mal je blo treba ventile spucat :blush: ) in nazaj domov.... kar fino, pa niti ne preveč mraz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Ža-Vrhnika-Logatec-Kalce - obrnil ker je rosilo - Vrhnika-Bistra-Kočevje-Dvor-Žužemberg-Trebnje-Sevnica-Žalec . Cesta je bila za ta čas super, nekje med Kočevjem in Dvorom rahlo mokra sicer pa carsko

:OK: :OK: cca 320 km

Srečal sem samo enega motorista s sopotnikom(co) nekje pred Laškim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa dns kr miklavža okol furala... hehe pol pa š mal du sande na rakek... blo j suprca, sam mal prevč sm se oblekla :P razn u roke, mi j blo prou vroče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo zopet nekaj sončka pri nas. Kaj bi torej sedel za računalnikom.

Mašino ven, cote gor pa gremo. No že v Tuhinjski dolini me je dež prepričal da obrnem. Saj mi ni potrebno riti v slabo vreme, če je pa na drugem koncu doline lepo. Obrnem proti Kozjanskem.

Cesta do Šentjurja je suha, od tam naprej do Podčetrtka pa zopet mokra. Nato se posuši in je suha vse preko Poljčan, Bistrice, Konjic nazaj do Žalca .

Nabral sem cca 200 km :OK: Za ta čas kar solidno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po dolgem času spet na motorju. Kratka furca Nova Gorica - Kromberk - Ravnica - Sv. Gora (malo slikanja Alp) - nazaj na črpalko napolnit rezervar, da ne zarjavi, pa domov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vožnja okrog in okrog ljubljane tudi šteje?

PS: sam mater je mraz v prste (drugo sploh ni problem)!

Zato postojijo grelne ročke, tudi za dodatno montažo, pa še drage niso pri Lyisu ca 40 EU. Jaz sem jih naročil original mislim,da je bilo doplačilo 150 EU,imam ji prvič nikoli prej in lahko rečem,da je stvar kar vredu.Včasih ob večerih rabiš tudi junija lahko rečem zelo uporabno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!