Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Prijetnih 50km Kranj-Smlednik-Vodice-Komenda-Cerklje-Kranj :OK: B)

Jaz sem si jih privoščil caa 100! Mavčiče - Kranj - Tržič - Begunje - Jesenice ni vlažna spolzka cesta proti Bledu- in nazaj na izhodišče! Srečal sem pa samo 2 frika, ki imata moto potrebe.... Lepa je letošnja jesen in upam, da se bo merilnik kilometrov obrnil na 40 000 km! Še par lepih dni pa bo. Kvota 10 000 letno bo tako izpolnjena! Vreme krasno, temperatura ozračja enaka, kot jo mora imeti belo vino, Bled prazen skratka - baterije so polne!

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da še jaz opišem svojo zadnjo turo v tej sezoni, sicer že dva tedna nazaj ampak dobro... s svojim štiri taktnim 125 endurom sem šel po sledeči poti. maribor-belvi (vrh mariborskea pohorja)-areh-šmartno na pohorju- slovenska bistrica-maribor. prečudovito vreme, sicer malo hladno, ampak je res bil užitek se vozit po makadamskih cestah skozi pokrajino odeto v jesenske barve... komaj čakam na naslednjo sezono :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prevozil še zadnjih 70 km-legalnih. V sredo mi poteče reg. <_< . Ampak užival sem v vsakem km. Pa tudi pritoževat se nimam kej, kar se tiče vremena do sedaj, glede na letni čas.

Ja vglavnem počasi pospravljam. :( Vendar po dvorišču in kaki "šverc" kilometri bodo pa tudi še čez zimo padali.

Glory :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar odpeljala 107ovinkastih :D :D :D kilometrčkov,mraza nobenga,in sicer na relaciji Rakek,Postojna ride(zgleda da je en užgal u skale k je blo mal olja po cest)Hotederšica,pa dol prot idriji na ovinke v Zalo in malo pred Idrijo nazaj na Kalce, Vrhniko,logatec čez laze skoz Rakek do Cerknice zaokrožit kilometrčke in nazaj na Rakek

zdej pa na šiht :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Jakatom sva šla do Rogaške 140km. Letošnja jesen je res odlična. Na poti srečal nekaj motoristov...

P.s. Jaka je pajek, ki stanuje nekje v notranjosti števca in potem med vožnjo teka po steklu obratomera :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena furca po okolici: Lj-Vodice-Kranj-Medvode-Lj. Ne morm verjet, še vedno prijetno toplo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mb, Lenart, Ptuj, Rogatec, Mestinje, Bistrica ob Sotli, Kozje, Rimske Toplice, Krsko (pogledali dirkalisce, kjer se pridno ureja in opravlja razna dela), MobiKrog, Brezice, Bistrica ob Sotli, Rogatec, Ptuj, Maribor.

Vreme super, ceste OK, samo prvi ovinki po kozjem s peskom, tako da smo imeli skupaj 4 zdrse prednjih kol :(.

Prisotni T-Boy, danci1973 in jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Domžale ,Kranj, Š.Loka, Gorenja Vas nazaj Š Loka ,Zbilje, Kamnik,Domžale lepa furca ampak sreču sam enga na na XXi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo res super ja, samo žal smo šli proti večeru vračali se pa po temi.

Smo šli probat kak gre suzica, pa gre kar uredu no, no če omenim da ima samo 4mm hoda gasa pa še to misliš da ima lufta ne pa pravi gas .. E in zakoni ja..

Uglavnem Koper - kozina-divača-lipica-sežana-kozina-koper ... Je okol 80-100 ko smo se vozakali še okoli malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=86451]Vceraj 275 km in to z novim -rabljenim Suzukijem freewindom Ljubljana - polhov gradec - Horjul - Celje Ljubljana pa seveda se nekaj km po Ljubljani!!! Super res,upam da bom danes naredil se nekaj km.

Dežja pa nisem videl razen na Trojanah ene par 100 kapljic niti omembe vredno.

To je letos res dobr se pocutim kot da sem primorec k ma tok dolgo moto sezono.

:OK: POZDRAV VSEM :OK:

post-6886-1163891425.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes: Ljubljana-Ambrus-Ljubljana :OK:

vse asfalt razen 2 m makedama pa še ta pri Ivančni !

Lep razgled na s soncem obsijani Zagradec iz Strojanove domačije ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kratka furca po okolici 70km. Ceste v senčnih legah so bile kar precej mokre. Srečal kar nekaj motoristov :OK: Žal je bilo tudi par takih, ki so imeli "death wish" :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mb, Lenart, Ptuj, Rogatec, Mestinje, Bistrica ob Sotli, Kozje, Rimske Toplice, Krsko (pogledali dirkalisce, kjer se pridno ureja in opravlja razna dela), MobiKrog, Brezice, Bistrica ob Sotli, Rogatec, Ptuj, Maribor.

Prisotni T-Boy, danci1973 in jaz.

...torej v SOBOTO 300 km+. :OK:

V PETEK 200 km+. :OK: Ptuj-Šentilj-Sladki vrh(2× :naughty: )-Lenart-Ptuj. Najprej sam, pol pa kontra še en krog z Windom.

V NEDELJO 200 km+. :OK: Ptuj-Lenart-Murska Sobota-Hodoš-Kuzma-Cankova-Radenci-Gornja Radgona-Malečnik :devil: -Maribor-Ptuj z Alko, Windom, Godyjem in Dančijem.

Suma sumarum nekje okrog 800 km. :OK: Hvala vsem so-rajderjem :worship: :worship: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrš, da take lušte delaš :D, kot kaže bo tale konec tedna spet lep s temperaturami okoli 17 :D

AVE! In to mi reče Model B) , ki je letos naklepal skoraj 30k km. Jep :grim , zgleda da bomo konec tedna še rajsali. Accuweather napoveduje temperature okrog 15 stopinj. Odjavljam kasneje :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE! In to mi reče Model B) , ki je letos naklepal skoraj 30k km. Jep :grim , zgleda da bomo konec tedna še rajsali. Accuweather napoveduje temperature okrog 15 stopinj. Odjavljam kasneje :whistle: .

Prihajajoči vikend mi diši po bograču oziroma čem podobno konkretnem :grim

AVE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!