Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Zato postojijo grelne ročke, tudi za dodatno montažo, pa še drage niso pri Lyisu ca 40 EU. Jaz sem jih naročil original mislim,da je bilo doplačilo 150 EU,imam ji prvič nikoli prej in lahko rečem,da je stvar kar vredu.Včasih ob večerih rabiš tudi junija lahko rečem zelo uporabno. :OK:

neki obvezno - al pa pravjo da so podrokavičke tudi vredi. Danes sm šu mal naokoli (60km) pa sm se mogu po 30km vstavit, ka so me prsti tolk boleli.. no šu sm na pošto oddat pisma in se zravno še pogrel. Bla je pa taka megla, da sm bil celi moker - bi rabu tudi en brisalec na čeladi!

Pot pa ljubljana - velke lašče - ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovita vožnja po zgornji savinjski, najboljša čokoladna krema s smetano na svetu, sonce BMW , jaz , kaj bi si še želel. cca 100 km. V šempetru sem celo srečal enga tko norga kot sem sam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovita vožnja po zgornji savinjski, najboljša čokoladna krema s smetano na svetu, sonce BMW , jaz , kaj bi si še želel. cca 100 km. V šempetru sem celo srečal enga tko norga kot sem sam :OK:

danes je blo res lepo sončno brez oblaka... ljubljana - vrhnika - zaplana - route - žiri - škofja loka - ljubljana

najbl toplo je pa blo tam kje je blo najbl visoko - route - zgleda da inverzija dela. Skratka prijetnih 120km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predčasno iz službe in direktno na motor. Šel malo pogledat kako se imajo primorci... temperatura se mi je zdela ves čas enaka :blink: in sem si že mislil, da niso prav nič na boljšem od nas. No, resnica je ta, da se je ves čas po malem ohlajalo in za nazaj me je v naših notranjskih krajih kar pošteno zeblo v roke.

Skočil še na domačo črpalko, kjer so me gledali kot kakega marsovca :alien1: . Domov pridrajsal že v mraku.

Lepih in občasno (pre)hitrih 140 kilometrov. Srečal dva motorista... še nas je nekaj čudakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes Hondico na sprehod pelu. Je blo kr kul, ni blo prevroče :grim

Včeraj zvečer sem pa prvič preizkusila minus na motorju... 80 km se mi je zdelo malo daljših, kot ponavadi :P

Nažgeš ga na 200 km/h, da si prej na cilju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u danes pa je sedlo 151kilometrov do Kopra in nazaj srečala celo dva motorja od tega enga poznala drug pa je bil taljan,v bistvu smo bli na motorjih 4je poznani :OK:

tole je moj post :grim skratka bilo je super sicer vreme na obali slabše kot v notranjosti in ceste tud kr vlažne od senožeč naprej,ampak je sedlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dopodlanskem učenju pridem na balkon, vidim, da se je uceri g. Trontelj malce zmotil, pogledam na termometer, ki je kazal nad 15 stopinj(res je bil pol na soncu), se v šusu odločim krenit proti morju.Do Kozine me je mrazilo od navdušenja, ampak v Črnem Kalu sem pa obrnil, začel me mraz žgačkat skoz poletne rokavice :headbang: , domov se pritresel ravno, ko je sonce zašlo.

Božiček hvala ti za nekaj več kot 100km, pa reč dekku mrazu nej isto prnese O:-)

u danes pa je sedlo 151kilometrov do Kopra in nazaj srečala celo dva motorja od tega enga poznala drug pa je bil taljan,v bistvu smo bli na motorjih 4je poznani :OK:

Srečali se km vn iz Senožeč ane :yea1: .... ju3 ponovimo vajo :kva2: ?

Kdaj sta bla doma ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečem lahko samo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

na koncu pa še

:P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunaj toplo, časa nekaj ur ostajalo.. pa smo šli nove ceste odkrivat. Ljubljana - Šmarje Sap - Grosuple - Višnja gora (tukej so celo na tej cesti položili 2km novega asfalta na makedam, sedaj samo še 2km makedama) - Ivančna gorica - Trebnje - obrnu in po novi poti proti Čatežu, dol proti Litiji (zopet nabasal makedam cca 4km) - Zagorje - Izlake - Moravče - Domžale - Ljubljana. Lepih 170km, nekaj od teh tudi po nepoznanih se cestah.

Letos namesto da sm šu peš od litije do čateža sm se zapelal - dost prej si kot peš :OK:

PS: tam v centru slovenije je pa mraz ko pes, vse okoli pa čist lepo normalno vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj peljal mojo mal na sprehod po vasi, kakšen kilometer je bil, ravno dovolj da je pričarala nasmeh na moja usta ( ki je seveda takoj primrznil tja in se ga nisem mogel znebit cel dan :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj peljal mojo mal na sprehod po vasi, kakšen kilometer je bil, ravno dovolj da je pričarala nasmeh na moja usta ( ki je seveda takoj primrznil tja in se ga nisem mogel znebit cel dan :D )

šu do TCja na ogled zimske opreme, pršu do tja kar malo zamrznjen (sam 5km) - nabavu zimsko opremo (podrokavice in podkapo) in šu naredit še prijetno toplih 35 km.. sploh ni več mraz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finih 85km, mraza ni bilo, novi rori delajo čudeže avti se kar umikajo..... :blush:

guma pa kar dela ne glede na temperaturo :whistle:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finih 85km, mraza ni bilo, novi rori delajo čudeže avti se kar umikajo..... :blush:

guma pa kar dela ne glede na temperaturo :whistle:

LP Bajsi

kakšni rori :hmm:

jaz sm jih tud dans montiral sam nč vozu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zmontiral poštrihane rore na mat črno hudo,po pa kuj en krog okoli Kranja.Folk je pa bulu k da vid čudo neviđeno.Občutki po treh tednih božanski. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zmontiral poštrihane rore na mat črno hudo,po pa kuj en krog okoli Kranja.Folk je pa bulu k da vid čudo neviđeno.Občutki po treh tednih božanski. :OK:

Hm, ja po moje sm te vidu - ob ene 18.30 mimo vojašnice. .) .) Najbrž sm bil tudi med onimi :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!