Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Prihajajoči vikend mi diši po bograču oziroma čem podobno konkretnem :grim

AVE!!!

AVE, Model B) ! V soboto sem sicer zaseden, v nedeljo pa bom ziher ZA :grim . Bograč, pa to. Grem danes z dvosledcem :closedeyes: sčekirat, če je še vedno taaak dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam eno mojih lepših turic letos: Novo mesto - Plitvice - Bihač - Drvar - Šibenik - Pag. Naslenji dan pa preko Senja in Delnic domov. Skupaj 780 km po zanimivih cestah predvsem od Bosanskog Petrovca preko Drvarja do Bosanskog Grahova. Lepi ovinki, le malo preveč traktorjev za moj okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam eno mojih lepših turic letos: Novo mesto - Plitvice - Bihač - Drvar - Šibenik - Pag. Naslenji dan pa preko Senja in Delnic domov. Skupaj 780 km po zanimivih cestah predvsem od Bosanskog Petrovca preko Drvarja do Bosanskog Grahova. Lepi ovinki, le malo preveč traktorjev za moj okus.

:lol1: Maš dobr okus , traktorji pa res niso za na cesto... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE, Model B) ! Bograč, pa to. Grem danes z dvosledcem :closedeyes: sčekirat, če je še vedno taaak dober.

:grim :grim :grim

Ščekirano fčeraj zvečer! Prvi izvidnik poroča: bo treba SPET vletet. Na enosledcih, seveda. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri Lj.-Jesenice-Gorje-Bled-Lj. Mal hladneje v roke, ampak vseen uživu. Bo treba ogrevane ročke nabavt. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

Ščekirano fčeraj zvečer! Prvi izvidnik poroča: bo treba SPET vletet. Na enosledcih, seveda. :D

Čuj ti, mam feeling, da se ti bo tale vikend luštalo bograča :evilgrin:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti, mam feeling, da se ti bo tale vikend luštalo bograča :evilgrin:

:whistle:

:grim :grim :grim

Čuj, kak si te vedo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bodo kotlički pomazani (z onim božanskim, ajdovim O:-) ) do 13.30h, pol može tudi jutri. Zaderi se, ko se bo koleno odločilo, kako in kaj. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bodo kotlički pomazani (z onim božanskim, ajdovim O:-) ) do 13.30h, pol može tudi jutri. Zaderi se, ko se bo koleno odločilo, kako in kaj. :bounce:

:hmm: Kaj gresta s Kecom na avtobus? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bodo kotlički pomazani (z onim božanskim, ajdovim O:-) ) do 13.30h, pol može tudi jutri. Zaderi se, ko se bo koleno odločilo, kako in kaj. :bounce:

fantje upam da veste ( jeste )kaj je pravi bograč.

dober tek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje upam da veste ( jeste )kaj je pravi bograč.

dober tek

:hmm: V gostišču Raj v Bakovcih pri M. Soboti se nam je zdelo, da jemo pravi bograč. Bil je zeloooo dober.

A tam nimajo pravega?

post-9142-1164470365.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kar fino danes . Katrca je še zmeraj dobra . Hvala Star da si pokazal kje jo imajo. Ceste so še vedno zavite . Spoznavali smo se tudi s terenom in terensko vožnjo.

Skratka blo je fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bograč kakšna tradicionalna motoristična jed, ko se tolko pogovarjate o tem ? :? :whistle:

:grrr Zaenkrat še ne! Lahko :grim pa bi postala. :whistle:

Včeraj :OK:

Ekipa :worship:

Hrana :grim

B)

Ene 300km :D

Kdo pa je s teboj in T - Boyem bil v ekipi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta, T-Boy, Wind, Gody, Danci in moja malenkost. :OK:

Jao jfk, če pa še ne veš kaj je bograč še niti začel nisi živet. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!