Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Dans z dvemi kolegi, sami guzziji Lj.-Janče,Šmartno, Bogenšperk,Ivančna gorica-Lj. Super še vedno asfalt kr drži. Pa tud ceste so še kr v redu(ni velik peska). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob dvanajstih me je moja najdražja z avtom zapeljala do Kranja na servis po moje živinče. Ob pol dveh štart iz Kranja proti domu. V Gorenji vasi mi je nekaj reklo, da bi se prek Horjula zapeljal na Vrhniko in potem naprej proti domu. Na Kalcah se je ta isti glas zopet pojavil in me usmeril čez Hrušico proti Colu. Na Colu mi ni uspelo zaviti desno v hrib ampak je kar samo od sebe zavilo na levo, navzdol proti Ajdovščini. V Ajdovščini sem se vprašal zakaj bi živinče mučil nazaj v klanec proti Colu, zato sem se raje po ravnini odpeljal proti Novi Gorici, od tem še v Tolmin in končno domov v Idrijo. Bližnjica dolga 200 km, drugače je Od Kranja do Idrije čez Škofjo Loko celih 50 km :) Vožnja po soncu je še zmeraj enkratna, ko se pa nekaj časa pelješ v senci pa kmalu gre za nohte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah Sanda7, midva sva se pa verjetno prav za malo falila :D

Tud pojest nisem imel časa... parkiral avto, se preoblekel in se odpeljal.

dom - Logatec - Godovič - Col - Ajdovščina - Vipava - Kobdilj - Sežana - Divača - Postojna - dom.

140 kilometrov.

Med Godovičem in Colom ter med Vipavo in Kobdiljem je bila cesta že prav grdo mokra... po dveh rahlih zdrsih :blush: sem se spomnil na Melandrijevo izjavo po dirki na japonskem in sem se raje prilagodil razmeram (beri - v ovinku motor pokonci, jaz pa z vsem telesom visim z motorja :photo: :grrr ).

Del cestišča pred Divačo so že skoraj preplastili in lokalni dirkači pomoje že nazdravljajo novemu asfaltu.

Naj omenim še začuden (???kaj si ti nor???) pogled policista, ki je ves zadekan z loparčkom v roki stal ob cesti in čakal na primerno žrtev. Heh, mogoče ga pa potem ni več tako zeblo :P .

Srečal samo enega motorista (v Logatcu), ki je verjetno takrat že šibal domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj prva fura letos :kva2: , komaj nabavil makino - vsi so mi govorili da sem nor pa vendarle. Pripeljal iz Ljutomera do Zreč in to od 19 - 21 ure ...ma glede na količino adrenalina niti ni bilo preveč mrzlo :OK:

Čudovitih prvih 110km

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva sla obiskati muzej I. sv. vojne na sv.Mihaelu nad Gorico (I). 150 se vedno prijetnih kilometrov, da tistih dnevnih po 20-30km ne omenjam. In kot kaze, se bomo letos se peljali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah Sanda7, midva sva se pa verjetno prav za malo falila :D

Tud pojest nisem imel časa... parkiral avto, se preoblekel in se odpeljal.

dom - Logatec - Godovič - Col - Ajdovščina - Vipava - Kobdilj - Sežana - Divača - Postojna - dom.

140 kilometrov.

Med Godovičem in Colom ter med Vipavo in Kobdiljem je bila cesta že prav grdo mokra... po dveh rahlih zdrsih :blush: sem se spomnil na Melandrijevo izjavo po dirki na japonskem in sem se raje prilagodil razmeram (beri - v ovinku motor pokonci, jaz pa z vsem telesom visim z motorja :photo: :grrr ).

Del cestišča pred Divačo so že skoraj preplastili in lokalni dirkači pomoje že nazdravljajo novemu asfaltu.

Naj omenim še začuden (???kaj si ti nor???) pogled policista, ki je ves zadekan z loparčkom v roki stal ob cesti in čakal na primerno žrtev. Heh, mogoče ga pa potem ni več tako zeblo :P .

Srečal samo enega motorista (v Logatcu), ki je verjetno takrat že šibal domov.

pozorilo vsem ki se kadarkoli vozite na cesti Vipava -Štanjel ali obratno tista cesta vedno svinjska in spolzka še posebno v takem obdobju, seveda nič novga za poznavalce ampak opozorilo vseeno mislim da ne škodi....imam pač slabe izkušnje na tej cesti sicer k sreči samo avtototal-(ka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Ptuj-Lenart (do gradbišča)-Ptuj-Vurberk (do ravnice)-Ptuj. Okoli 60 km, na določenih odsekih na cesti hlevski gnoj :o . Nič posebnega, samo segrevanje za nedeljo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Ža-Trojane-Moravče-Trbovlje-Krško-Brestanica-Podsreda-Šentjur-Žalec. Nabralo se je 219 km. Ceste so v 90 % OK, ostalo pa malo vlažno. Previdnost ni odveč nikjer.

Sem pa opazil, da je na cestah toliko gradbišč (večina manjših), kot se mi zdi še nikoli. No le naj jih porihtajo za pomlad.

Blo je pa carsko :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zadnjih 20km okol doma, seveda to velja za letos, drugo leto pa spet v nove zmage :OK: :OK: :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dobrih 100km po Štamperlariji. Ceste suhe in tudi ne preveč usrane. Na izpostavljenih legah pa rahlo vlažne :hmm:

Enkratno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od doma na bencinsko dotankat in v taščino zaprto garažo na prezimovanje. Trije kilometri z veliko žalosti v srcu med vožnjo. Pomlad kje si ??????????????????????????????????'

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od doma na bencinsko dotankat in v taščino zaprto garažo na prezimovanje. Trije kilometri z veliko žalosti v srcu med vožnjo. Pomlad kje si ??????????????????????????????????'

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

A nisi mogu še kakih 100 zraven stisnt, pa bi bla žalost malo manjša :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi mogu še kakih 100 zraven stisnt, pa bi bla žalost malo manjša :ninja:

Tako je bilo bolje, da je žalost čim manj čas trajala. :D

Poslovilnih 200 pa sem že v torek oddelal, tako da je bila danes samo nujna formalnost še za uredit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s T boyem iz Lenarta v smeri MB, Šentilja preko Trat, G. Radgone, Cerkvenjaka ponovno v smeri Lenarta. Približno 150 km.

Nato po najbližji poti vsak do svojega doma.

Kar oring naju je zazeblo v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko prosim razložiš, katera je "The cesta"? Hvala...

Čeprav sm iz Goriškega konca in nimam kaj preveč motorističnih izkušenj se mi že sanja kje bi bla, glede na to, da je mož iz Žalca. Sm se enkrat tam preko peljal in so res lepo ovinki.

Pa da nebo preveč mimo topica. Jaz sm predvčerajšnjem mel tudi lepo furco (Ljubljana, Kočevje, Trebnje in nazaj v Ljubljano skoz Ivančno Gorico) in pa včeri spet lepo furco (Ljubljana, Litija, Zidan most, Krško - ogled nuklearke - kak je vse lepo čisto, novo mesto preko Kostanjevice, Žužemberk, Ivančna Gorica in Ljubljana). Skupaj zadnjih 350 kilometrov .. no kakega bomo pa še po garaži naredli.

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Domžale,Ribnica,Sodražica,Cerkno,Logatec,Horjul,tromostovjena čaj pol pa domov v Domžale.Trije motorji lepa sončna furca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logarska :OK: cca 150 km :OK:

:worship: :worship:

P.S. Naslednjič se obvezno oglasi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa je bil dan :OK: zbrali se 4motorji v lokalni gostilni se okrepčali in pičili proti obali,v štartu 7stopin oz za enga kolega 2,k je mal bl s hribu .) v okolici postojne je kr pihal ampak se nismo dali motit tako smo natankali motorine do vrha in pičili proti kozini kjer je že kazalo 9stopin in potem na koprškem cimosu že 14,skor savna :OK: od kopra proti meji dragonja prehitimo v piksni saxa in se ustavmo v taprvi oštariji na šnopcu,piru,stockoli in kofetu,primorski kolega da za rundo :K mal počvekami in pičimo naprej vsak svojo pot eni žurat drugi delat hehe .) aja cilj je Momljan oz 3.whinter party ki ga organizira tale klub :OK: je kmal čez mejo dragonjo mogoče ene 10km stran,dogajanje sred vasice full simpatično kolegi pirati nas takoj postrežejo z pijačo baje da je nek

grog,skratka pitno še pa še neka mešanca ruma,mogoče meda,kdo ve pa toplo se je pilo,zarad tega mi je bl kar žal k nisem ostala s klapo dol pač pa sem jo ucvrla sama nazaj proti domu,pasalo se mi je peljat še pa še

tko da tehle 207km je blo kr mal premal sam k za boga svetga k je dan prekratek,mamicu mu :angry2:

pa še par fotk

:D

post-265-1163267858_thumb.jpg

post-265-1163268191_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!