Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Nista edina. Nardil nekaj čez 100 km. :OK:

Niste edini! V ilegali :krneki: naredil 15 mrzlih km po domačih cestah. Toliko za segrevanje agregata in polnjenje akumulatorja. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa segrel olje na delovno temperaturo in ga zmešal do konca (caa 100 km) Do Bleda in nazaj domov...... niti enega na cesti! Meni je toplo v duši samo v roke sem čutil hlad.....

LP Mare :P

post-6249-1166950987_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa segrel olje na delovno temperaturo in ga zmešal do konca (caa 100 km) Do Bleda in nazaj domov...... niti enega na cesti! Meni je toplo v duši samo v roke sem čutil hlad.....

LP Mare :P

sem te videl včer, ko si se vračal domov :) norc!! :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem te videl včer, ko si se vračal domov :) norc!! :P :worship:

Če misliš na AC drži - 220! Mudilo se mi je na kosilo + žur zvečer! Pa brez moraliziranja - potrebe je treba zadovoljevati....... :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa segrel olje na delovno temperaturo in ga zmešal do konca (caa 100 km) Do Bleda in nazaj domov...... niti enega na cesti! Meni je toplo v duši samo v roke sem čutil hlad.....

LP Mare :P

Si hotel okrog jezera, pa te je presenetila zaprta cesta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si hotel okrog jezera, pa te je presenetila zaprta cesta :)

Hotel in prišel - v Zaki na klancu je že nov asfalt!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja po moje sm te vidu - ob ene 18.30 mimo vojašnice. .) .) Najbrž sm bil tudi med onimi :evilgrin: :evilgrin:

Ja je bla ena taka ura kuj dol pr Gorenskih pa so glih radar prpravljal.Sm šel skozi mesto pa so bli pred Creino tud.Je mogl kr nekej folka najebat tok je blo kapsov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš na AC drži - 220! Mudilo se mi je na kosilo + žur zvečer! Pa brez moraliziranja - potrebe je treba zadovoljevati....... :P !

:hmm: Kaj pa, če bi padel? Ode kosilo, žur in božično darilo. Pa kdo bi doma Jezusa položil v jaslice?

Zelo neodgovorno od tebe. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj pa, če bi padel? Ode kosilo, žur in božično darilo. Pa kdo bi doma Jezusa položil v jaslice?

Zelo neodgovorno od tebe. :P

Kaj pa če bi ...si zatakni nekam, Yamaha ne strmoglavi kar tako! AC je bila pa prazna.... še kaj? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je bla ena taka ura kuj dol pr Gorenskih pa so glih radar prpravljal.Sm šel skozi mesto pa so bli pred Creino tud.Je mogl kr nekej folka najebat tok je blo kapsov.

Akcija promil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z novo pridobitvijo naredil 50 km.Dober je bil ta božiček. :OK:

Taka je bla moja lubica v originalu zdej je pa črn. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celih 23km (k ni blo časa, je blo treba it na kosilo!!! :krneki: ) Ampak blo je pa :OK:

Kec & She - moram priznat da sm podkapo v Lj pozabla :headbang: Tako da vam testa iz prve roke ne morem dat, ampak pa bom, I do promise! No, baje je blo 8 stopinj in jst sm preživela..

Če bo kdo kdaj na goriškem lahko gremo kak krog narest... :D

:kva1: :kva2:

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa segrel olje na delovno temperaturo in ga zmešal do konca (caa 100 km) Do Bleda in nazaj domov...... niti enega na cesti! Meni je toplo v duši samo v roke sem čutil hlad.....

LP Mare :P

Sm te videl ko si se peljal iz Kranja- zlato polje - proti naklem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm te videl ko si se peljal iz Kranja- zlato polje - proti naklem :OK:

Če bi dvignil palec, bi te peljal!! :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi ...si zatakni nekam, Yamaha ne strmoglavi kar tako! AC je bila pa prazna.... še kaj? :krneki:

Mogoče te kdaj dobim na cesti in si zataknem tvojo vozniško v službeni žep za nekaj časa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar prizpela iz krajše mrzle in vetrovne furce,zajemala je cesto iz rakeka do cerkniškega jezera nazaj na rakek,ivanje selo,laze,logatec,planino unec in nazaj na rakek,skupno naneslo 52kilometrov pri 1.stopinji,mraz u prste na rokah da je kr bolela,oprijem gum totalno v ku... ampak je sedlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se ravno vrnil. Z italijanskimi kolegi, smose zjutraj iz Gorizie podali preko vetrovnega krasa v Portorož. Postanek za manjše kosilo, oni so se preko Trsta vračali domov, jaz pa v burji in 1 oC mimo Kozine in Razdrtega nazaj v Vipavsko dolino.

Preveč vetrovna in hladna furca, zato pa toliko boljša družba.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče te kdaj dobim na cesti in si zataknem tvojo vozniško v službeni žep za nekaj časa. :grim

Mogoče leta 2045!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zadnja vožnja letos, s Tenerejem naredil zimskih 80km. Kljub solidni opremi me je po dobri uri vožnje po okoliških krajih(Šentjur, Vojnik, Šmartno) fino nazeblo. Občutek ko se po dveh tednih usedeš na motor je vsekakor vreden tega. :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!