Skoči na vsebino

Slovenski vojaki grejo v Irak


Lobo

Priporočene objave

To prejšnji dogovarjali, zdajšnji izpolnili mi sliči na kot, bi se jaz in npr Vale dogovarjala, da oropava banko (pa je iz takih ali drugacnih razlogov ne bi), bi jo pa zdaj oropala Lina in bi se izgovarjala češ saj sta se že ona dva prej dogovarjala. :BUA:

Bo prav zanimivo videt in slišat komentarje, ko bodo po morebitni menjavi oblasti iz sedanjih dokumentov umaknjene oznake strogo zaupno.

Kva čmo!! :wacko:

Kdaj greva delat načrt :kva2: :kva2: :kva2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj še niti enega odgovora na zastavljeno vprašanje v naslovu: Slovenski vojaki grejo v Irak, Kako bo to vplivalo na podobo Slovenije v svetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski vojaki grejo v Irak, Kako bo to vplivalo na podobo Slovenije v svetu?

Slovenija bo tudi v očeh največjih trotlov iz najbolj zahojenih zaselkov sveta dobila podobo dežele, v kateri se rojevajo najbolj neustrašni in silni bojevniki :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj še niti enega odgovora na zastavljeno vprašanje v naslovu: Slovenski vojaki grejo v Irak, Kako bo to vplivalo na podobo Slovenije v svetu?

Še vedno nezanesliva država kjer minister za obrambo razkriva zaupne dokumente, da si lahko žogo še naprej podajajo in mlatijo prazno slamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj še niti enega odgovora na zastavljeno vprašanje v naslovu: Slovenski vojaki grejo v Irak, Kako bo to vplivalo na podobo Slovenije v svetu?

Slovenija bo še naprej ponosno nosila podobo države v kateri se tričetrt prebivalstva preokupira s svetovnimi problemi kot so pošiljanje 4 (štirih) vojakov v Irak in spor okoli pripadanja 27,4 litra morske vode v Piranskem zalivu. Hvala bogu, se nam ni treba ukvarjati z nesposobnimi političnimi elitami (vseh barv, da ne bo pomote), ki se prav trudijo v delanju škode in odprodaji vsega, kar je kaj vrednega, tujcem. Mimogrede seveda poskrbijo zase, a to jim, kot zaslužnim skrbnikom te dežele, konec koncev tudi pripada. Kuš plebs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj še niti enega odgovora na zastavljeno vprašanje v naslovu: Slovenski vojaki grejo v Irak, Kako bo to vplivalo na podobo Slovenije v svetu?

V svetu bomo postali prepoznavni........posledično se bo povečal turistični obisk in tuja vlaganja.......Vatikan bo poslal in seveda tudi plačal kurata za pogumne vojake iz Slovenije v Iraku, cedila se nam bosta mleko in med!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno mislim (ne samo za naše vojake), da se bo ta križarski pohod končal tako kot prvi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri krizarski pohod? klik prvi je ze "nekaj" casa nazaj in med tistim in tem zadnjim jih je ze bilo nekaj. katerega mislis?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri krizarski pohod? klik prvi je ze "nekaj" casa nazaj in med tistim in tem zadnjim jih je ze bilo nekaj. katerega mislis?

:)

Ja. Malo sem bil površen. Mislil sem tistega v katerem se boril Robin HOOD! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To prejšnji dogovarjali, zdajšnji izpolnili mi sliči na kot, bi se jaz in npr Vale dogovarjala, da oropava banko (pa je iz takih ali drugacnih razlogov ne bi), bi jo pa zdaj oropala Lina in bi se izgovarjala češ saj sta se že ona dva prej dogovarjala. :BUA:

Bo prav zanimivo videt in slišat komentarje, ko bodo po morebitni menjavi oblasti iz sedanjih dokumentov umaknjene oznake strogo zaupno.

Kva čmo!! :wacko:

:slap:

Namen !

pravno formulacijo namena in posledic tega si mal razloži.

Le zakaj je umaknil oznako zaupno?!

Samo in edino zato, ker so gospodje trdili da oni tega niso počeli.

Pa dajte si mal kronologijo pogledat in akcija/reakcija.

Okol tega da grejo štirje tja dol fajn zaslužit se zdaj naši in mi z njimi razpravljmamo :eek:

Naj grejo, naj služijo in verjetnost je tudi da naj...jo.

Pa kaj

Vsak poklic nosi nekaj tveganja in profesionalne bolezni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Namen !

pravno formulacijo namena in posledic tega si mal razloži.

Le zakaj je umaknil oznako zaupno?!

Samo in edino zato, ker so gospodje trdili da oni tega niso počeli.

Pa dajte si mal kronologijo pogledat in akcija/reakcija.

Pogovarjali so se, dogovarjali, napizdevali, blefirali, se delali norca, glumili maglu,...itd.

Vlada (prejšnja) in njeni sogovorniki ! So sprejeli kak zavezujoč sklep ? Ne da bi vedel ! Pravne posledice teh pogovorov - nobene !

Če sedanji oblasti ne bi bilo do tega da gre v Irak, bi ostala pri enaki politiki kot prejšnja ! Ker seveda niso na isti "liniji" so z velikim veseljem sprejeli pravno obvezujoč sklep o napotitvi slo vojske na vojno področje in dodali bedni izgovor češ za vse je kriva prejšnja vlada ! Ablebable ! Fantje, treba je imeti jajca in če se greš tako politiko rečt: Ej, mi smo tisti ki bomo naredili red v Iraku ! :grrr

A so/smo res ? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol JE problem o umiranju naših vojakov na tuji zemlji? in ne v ogoroženosti Slovenije pred Al kaido,oz. da se niso posvetovali v pralmentu, al da so se prejšnji dogovarjal, zdajšnji izpolnili, da je obram. minister kot palček smuk.......al enostavno sploh ne veste/vedo zakaj so proti sam, da se neki serje, ker veter ne piha več v smeri LDS? :blink:

Kot jaz vidim, je problem v tem, da nobeni vojaki nimajo kaj delat v Iraku. Gre za OKUPACIJO, pobijajo in mučijo se CIVILISTI, pri doseganju vojaških ciljev nastajajo enormne civilne KOLATERALNE ŽRTVE.

Kot jaz vidim, je problem v tem, da bodo naši vojaki sodelovali pri tej kurbariji - dasi samo simbolično.

PS

Lahko bi šlo tudi za sveče na grobovih Iračanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Namen !

pravno formulacijo namena in posledic tega si mal razloži.

Le zakaj je umaknil oznako zaupno?!

Samo in edino zato, ker so gospodje trdili da oni tega niso počeli.

Pa dajte si mal kronologijo pogledat in akcija/reakcija.

Okol tega da grejo štirje tja dol fajn zaslužit se zdaj naši in mi z njimi razpravljmamo :eek:

Naj grejo, naj služijo in verjetnost je tudi da naj...jo.

Pa kaj

Vsak poklic nosi nekaj tveganja in profesionalne bolezni

Mene pri vsem tem moti to, da je Erjavec z nekega dokumenta umaknil oznako Strogo zaupno zaradi svoje privatne vojne z LDSom. S kakšno pravico? Če bi ta isti dokument kdo od nas javno objavil dan prej, bi ga obtožili izdaje državne skrivnosti.

Ali mogoče kdo ve, kdo lahko umika te oznake z dokumentov in v kakšne namene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roke nedostopnosti javnega arhivskega gradiva,...,če je uporaba javnega arhivskega gradiva nujno potrebna za dosego predvidenega znanstvenega cilja in če javni interesi prevladujejo nad interesi, ki jih je treba varovati. O izjemnem skrajšanju roka zaupnosti odloči vlada RS na predlog uporabnika in na podlagi mnenja posebne arhivske komisije. Predlog za skrajšanje mora vsebovati strokovno utemeljitev za izjemno skrajšanje roka nedostopnosti.

Tako piše v mojem priročniku.

Oznako zaupnosti lahko umaknejo, smiselnost pa kakor za koga.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rđavom kurcu i dlaka smeta :D

Erjavčeva samovolja ni ravno "kur**va dlačica". Razen, če mogoče ti vidiš v tem neki znanstveni cilj ali pa javni interes?

Roke nedostopnosti javnega arhivskega gradiva,...,če je uporaba javnega arhivskega gradiva nujno potrebna za dosego predvidenega znanstvenega cilja in če javni interesi prevladujejo nad interesi, ki jih je treba varovati. O izjemnem skrajšanju roka zaupnosti odloči vlada RS na predlog uporabnika in na podlagi mnenja posebne arhivske komisije. Predlog za skrajšanje mora vsebovati strokovno utemeljitev za izjemno skrajšanje roka nedostopnosti.

Tako piše v mojem priročniku.

Oznako zaupnosti lahko umaknejo, smiselnost pa kakor za koga.

lp

Franc

Bolje, da pustiš pri miru tako politiko kot ku*ce.

Niti na eno niti na drugo se ne spoznaš kaj dosti draga Lina.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjali so se, dogovarjali, napizdevali, blefirali, se delali norca, glumili maglu,...itd.

Vlada (prejšnja) in njeni sogovorniki ! So sprejeli kak zavezujoč sklep ? Ne da bi vedel ! Pravne posledice teh pogovorov - nobene !

Če sedanji oblasti ne bi bilo do tega da gre v Irak, bi ostala pri enaki politiki kot prejšnja ! Ker seveda niso na isti "liniji" so z velikim veseljem sprejeli pravno obvezujoč sklep o napotitvi slo vojske na vojno področje in dodali bedni izgovor češ za vse je kriva prejšnja vlada ! Ablebable ! Fantje, treba je imeti jajca in če se greš tako politiko rečt: Ej, mi smo tisti ki bomo naredili red v Iraku ! :grrr

A so/smo res ? :grrr

V politiki gre zelo redkokdaj za pravne posledice. Gre več ali manj za diplomacijo.

In "zavezujoče" dogovore. In, kot sem že pisal, naslednico v upravljanju države zavezujejo dogovori prejšnje.

Osporaval sem pisanje, da namen nic ne pomeni. Kar še zdaleč npr. v kazenski zakonodaji ni res. Kot navaja s primerom.

Z debato kdo je kaj dogovoril in podpisal, pa naredil se dviga samo megla. Kot sem ze napisal se meni zdi prav da je prejsnja vlada to dogovarjala, pa če je dogovorila al ne, in da je ta vlada to naredila. Ker za karkoli naredili al ne bomo jim izstavili račune. In zaradi štirih vojakov delat iz tega naglavni greh, in podpirat s tem LDSovo impotentno politiko je po mojem prepričanju neumno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj spucajo ta Irak, da bomo lahko šli kdaj na kako furco tja, pa na čevape, pa hamburgerje, pa na american bud...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pri vsem tem moti to, da je Erjavec z nekega dokumenta umaknil oznako Strogo zaupno zaradi svoje privatne vojne z LDSom. S kakšno pravico? Če bi ta isti dokument kdo od nas javno objavil dan prej, bi ga obtožili izdaje državne skrivnosti.

Ali mogoče kdo ve, kdo lahko umika te oznake z dokumentov in v kakšne namene?

Strogo zaupno :lol1:

Praprotnik pa piše, da se je to vedelo že leto in pol.

Prepričan sem, da bi nas večina na njegovem mestu naredila enako. Ker bil je izzvan in z dokumenti je dokazoval svojo verodostojnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudi me, da jim niso dodelili kaplana... :rolleyes:

slišal, da morajo bit lokaciji in razmeram primerne vere :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medvprašanje: a jih bo Slivnik s hummerjem dol peljal?

on jih že doli čaka ! se bo direktno oglašal za Delo & Družina TV ! :P

jao, jao sedaj bo treba še tega moskovskega politkomisarja prenašat ! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medvprašanje: a jih bo Slivnik s hummerjem dol peljal?

a nima cayena? sem ga videl v torek v njem? mogoče mu je pa revežu hummerja vojska rekrutirtala za potrebe v iraku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!