Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

Se bom kmalu jaz k nekomu drugemu stisnila :P

Bruuuhhhhhhhaaaaa.....hahhaaaa :P :P

Pol pa sploh moreš najprej pr men potrenirat :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom kmalu jaz k nekomu drugemu stisnila :P

Eeee... samtin lajk det? :rolleyes: :D

[attachmentid=67546]

post-4528-1144917930_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruuuhhhhhhhaaaaa.....hahhaaaa :P :P

Pol pa sploh moreš najprej pr men potrenirat :blush: :blush: :blush:

NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra,

In zakaj ne Tanjuška ??? :whistle:

Pr njej me je strah.....d bi rekla JA

Valči mi pa vedno.....tak simpatičen.......lepo pobarvan....velik NE .....pritisne na čelo.........in ker sem malček mazohista....v tem blazno uživam :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra redko komu dam za pir.

Ampak tebi ga pa za ta odgovor ob prvi priliki prinesem lastnoročno. :OK:

P.S.: Same here. .)

Če prej ne.......na vsevesoljnem snidenju Solorajderjev.......morda pa tam,......kljub vsemu......pokasiram kaki objemček od meni tako ljube Vale.....al pa Alle.....al pa Nagaje......ma .....bilo kere, sam da se to trplenje mladega Werterja(by don Pepino).....konča. :devil:

Čak mal.......sam......a nisem reku d sem "kao" mazohist :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale igra na karto neosvojivosti. To je za osvajalca (investitorja) nekaj časa zanimivo, dokler razmišlja s spodnjo glavo, s časom pa zaradi nezadovoljevanja želenih potreb vodenje prevzame zgornja glava in Vale gladko pošlje tja, kjer sonce redko posije.

Smola, če gledaš tako na ženske. Ženska ni teritorij, storitev, v katero bi (kratkoročno) investiral, jo osvojil (podredil, a ne?) in bi potem tvoja služila za zadovoljevanje tvojih potreb. Da je ženska s tabo, ni posledica tvojega navaljivanja in investiranja, ampak njene svobodne odločitve. In ker se želi svobodno odločiti, potem znajo bit pritiski s strani ali z glavo navzdol moteči in doseči ravno nasprotni učinek.

Če igra Vale (ugibam, ker je ne poznam) na karto neosvojivosti, potem pač noče, da bi bila od koga osvojena. Kar pa ne pomeni, da noče z nikomer bit. Le odločit se hoče ona sama, ne pa da to storiš ti namesto nje. Meni so takšne ženske všeč. :) Predvsem zato, ker potem niso od moškega odvisne in ga ne najedajo za vsako malenkost.

:? Če je lagodno, mirno, easy, z manj energije, ne more bit radostno, veselo, doživetij polno.

Seveda lahko.

No načeloma res. Če te radostijo, veselijo in pomenijo doživetje stvari, ki jih lahko kupi nadpovprečna količina denarja.

Radostno: si lahko z otrokom dlje časa; narediš še kakšnega ali dva; se lahko vsak dan pelješ v Dolomite; daruješ nekaj denarja nekomu, ki ga potrebuje,..

Ne gre samo za količino časa, ampak predvsem za kvaliteto. (Materialne) Potrebe otrok so danes po defaultu zadovoljene in otrok skoraj ne rabi nič več takega, kar lahko kupi tvoj denar. Rabi človeka in njegovo ljubezen. Dolomiti niso potrebni, naše gore so kvečjemu lepše. In tudi kvečjemu večji užitek je, če jih prehodiš in ne prevoziš z motorjem. Če nimaš viška denarja, tudi ne čutiš potrebe, da ga komu daruješ.

Veselo: ker imaš čas, se lahko bolj posvetiš stvarem; obiskuješ prireditve; ker oddajaš pozitivno energijo, te okolica lepo sprejema,...

Zaradi denarja ne oddajaš pozitivne energije, na denarju zgrajena samopodoba oddaja predvsem oholost in aroganco. Odziv okolice je potem temu primeren. Pozitivna energija je veselje, volja do življenja in ta nič ne stane.

Prevečkrat bogastvo nastaja zaradi "mutnih" poslov, ki psiho človeka s časom začno najedati, vnašajo nemir.

In zakaj bi se moral ukvarjati z mutnimi posli?

Ali ni zelo pomembno v življenju, da imamo sanje, da k nečem stremimo, da imamo cilje ? Če tale stric misli da je že vse dosegel in da ne ve več kaj bi s seboj, potem je težko srečen. Lepo je hoditi do vrha pravijo, kurc je ko prideš na vrh, ker ti zmanjka ciljev.

Temu stricu skoraj zagotovo ne bo nikoli zmanjkalo ciljev. Sploh je pa on v službi. Multinacionalk. Lobijev. Izzivov in ciljev za človeka njegovega kalibra kolikor hočeš. Zna bit logično, da on že zdavnaj ne dela več zaradi denarja.

Tega strica gotovo pestijo podobne "pomembne" želje: napr. da bi imel zopet trdega ali, da ne bi tako hitro pozabljal stvari,...

Ta stric si zna nekako zastaviti realne cilje. Ki ustrezajo njegovim letom, izkušnjam, sposobnostim. Zastaviti si za cilj, da bi ti pri 56-ih stal tako kot pri 21, zna bit bedarija.

Kaj pa je Naomi v postelji ? Ženska.

Glede na to, da ni moški, kaj drugega verjetno niti ne more bit.

Če je na vseh plakatih in ..., še ne pomeni, da fuka bolje kot moja žena.

Nikakor pa tudi ne, da fuka slabše.

Vsak ima pač svoje potrebe in pričakovanja o ženskah. Radi jih gledamo, nakateri jih imajo za statusni simbol, drugi pa za vsakodnevno življenje z vsemi šnjik šnjak navadami.

Če se zdaj vrneva na začetek posta: ženska ni potreba. Potreba ni dobra, ker te peha v odvisnost. Je želja, ki ji posledično sledi svobodna odločitev, deliti svoje življenje še z nekom. Od tu naprej se pa da narediti še marsikaj. :)

Popravljeno . Popravil Dry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prej ne.......na vsevesoljnem snidenju Solorajderjev.......morda pa tam,......kljub vsemu......pokasiram kaki objemček od meni tako ljube Vale.....al pa Alle.....al pa Nagaje......ma .....bilo kere, sam da se to trplenje mladega Werterja(by don Pepino).....konča. :devil:

Čak mal.......sam......a nisem reku d sem "kao" mazohist :hmm: :hmm: :hmm:

Klimbra lepo je bilo ... v objemu ... ne tvojem ... njegovem :rolleyes: :D

Če se zdaj vrneva na začetek posta: ženska ni potreba. Potreba ni dobra, ker te peha v odvisnost. Je želja, ki ji posledično sledi svobodna odločitev, deliti svoje življenje še z nekom. Od tu naprej se pa da narediti še marsikaj. :)

:D :D :D :004

Leonu je potrebna ženska potreba :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :004 častim pivo, dve ob priliki ...

Oh kako romantično :blush: čisto si me raznežnila :wub: SPREJMEM!!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh kako romantično :blush: čisto si me raznežnila :wub: SPREJMEM!!!! :grim

Mater, če ti še dva pira ponudim, boš še rože prinesel :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dry, kot že velikokrat imaš tudi tokrat povsem prav. Predmet je mogoče gledati iz različnih zornih kotov.

Moški smo lovci. Imamo neko željo po lovljenju, po divjini. To nam daje nov navdih, nove ideje, prebudi izločanje novih sokov,...

Kot je Klimbra rekel, bojim se da bo rekla DA. Kdo pa pravi, da jo želim zares osvojiti. Ona mi na tem forumu služi le kot cilj in jaz uživam v hoji do cilja in ne toliko v prihodu na cilj.

Zato sta mi tudi zelo všeč Sanda7 in Tanjuška, ker se igrata z menoj, ker je njuna pot aktivna, zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki lovci...še niste pogruntali, da ženske izbirajo komu se pustijo ulovit??? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mahanje s perjem ne pomaga... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaki lovci...še niste pogruntali, da ženske izbirajo komu se pustijo ulovit??? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mahanje s perjem ne pomaga... :devil:

pomaga :grim če veš kako pri kateri pomahat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastaviti si za cilj, da bi ti pri 56-ih stal tako kot pri 21, zna bit bedarija...

... od kje pa, porkamadona, TI to veš??

:angry:

iz prve roke ti lahko povem, da glih tako stoji

B)

samo mogoče ne ravno tolikokrat v eni noči

kot pri 21ih

:naughty:

nadutostsmrkavapress

:huh:

1 ma kaki lovci...še niste pogruntali, da ženske izbirajo komu se pustijo ulovit??? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

2 mahanje s perjem ne pomaga... :devil:

1 ne zmeri, ne zmeri - včasih plen postane lovec - odvisno od izkušenj

2 vprašanje kakšno loviš - kakšnim je tudi perje v pernici všeč

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra lepo je bilo ... v objemu ... ne tvojem ... njegovem :rolleyes: :D

:D :D :D :004

Verjamem......več ali manj je v vsakem objemu lepo........OK.....če mu slučajno preveč po česnu iz ust smrdi....potem verjetno ne.

Ampak.......vedno je pametno preizkusiti še kakšen.......objemček........možna so raznorazna presenečenja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mater sem tako not padla pr branju :eek: teh objav da sem prov pozabila v kateri temi sem :grim

aja ROMANTIKA

jz vem da ni romantika v gatah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak.......vedno je pametno preizkusiti še kakšen.......objemček........možna so raznorazna presenečenja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Klimbrica a to pomeni, da se naslednjič, ko se bova objemčkala, ne boš slinu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na vsa ta.....khmmmmm....zlonamerna in nadvse populistična natolcevanja..........pa kot prbito drži samo to.....

SLINIM Z OBČUTKOM :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi klimbri našli eno deklico, ki bi mu vsaj včasih rekla:

mogoče :blush:

:rolleyes: pliz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi klimbri našli eno deklico, ki bi mu vsaj včasih rekla:

mogoče :blush:

:rolleyes: pliz?

A si nora, saj ga lahko še fršlok :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!