Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 250


hardgainer

Priporočene objave

S polirno pasto tega ne boš spravil ven, vsaj globokih definitivno ne.

Pokitat pa na novo barvat.

Tudi mene skrbijo tiste globje praske, vendar bi vseeno poizkusil vsaj manjše odpraviti. Ali mogoče ve kdo katero polirno pasto naj uporabim?

Za pokitat in na novo pobarvat, se mi zdi pa bi bilo potem težko ujeti nazaj pravo barvo oz. pravi odtenek. (tudi cenovno dražje)

V mislih sem imel tudi da bi tiste praske ki so na črni barvi poizkusal čim bolje spulirati, tisto na rdeči pa prekriti z motosvet nalepko :whistle:

Ima se kdo kakšno idejo ?

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene skrbijo tiste globje praske, vendar bi vseeno poizkusil vsaj manjše odpraviti. Ali mogoče ve kdo katero polirno pasto naj uporabim?

Za pokitat in na novo pobarvat, se mi zdi pa bi bilo potem težko ujeti nazaj pravo barvo oz. pravi odtenek. (tudi cenovno dražje)

V mislih sem imel tudi da bi tiste praske ki so na črni barvi poizkusal čim bolje spulirati, tisto na rdeči pa prekriti z motosvet nalepko :whistle:

Ima se kdo kakšno idejo ?

pobrusit pa pokitat pa na novo poštrihat...ni drago pa še lepše je kot pa če bi samo delno se znebil prask...za barvo te naj ne skrbi ker se da 99% enako barvo zmešat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm poštrihal celo desno plastiko(stransko) in sprednji del(samo desen) in je bo barvanje 10k+barva po meri zmešana na osnovi boka in tiste pastike 2k+ nalepke original 10k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem ti tut na PM odgovoru. Mam doma dost delov za ZZR-ja tut skor komplet motor. Če bi slučajno še kdo drug kdaj kaj rabu. Razen plastik ni. Tačko mam levo doma in ročka more tut nekje bit.

Nevem zakaj ampak slik ne vidm tako da nevem kako je poškodovano. Glede na komentarje se samo z poliranjem ne da čist zrihtat. Zdej se pa odloči al boš mel nekaj praskic ali boš dal štrihat. Tudi štrihanje ni drago in barva se ujame 100%.

Če se boš spravil pa ti priporočam naslednje. Dobi vodo brusni papir cca 1500 in brusi plastike kjer so prasakane. Praskaš lahko toliko časa dokler je še kaj barve. Če boš preveč boš zdrgnil dol vso barvo. samo ne se preveč bat to gre počasi. Edino na vogalih lahko hitreje prideš skozi zao tam pazi. Ko si zadovoljen z rezultatom počakaj da se posuši. Barva bo po tem bleda. Nato pa v roke eno solidno polirpasto in zdrgni da se barva spet sveti. Tudi če pri brušenjo zaje*** ali nisi zadovoljen z rezultatom lahko daš še zmeraj štrihat plasike.

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo usem !

Danes sva se po nasvetu Dex-a (hvala za nasvet, prevoz,.. :worship: ) odpravila k majstru licarju in je zadevo rešil super. Zadevo je samo z mašinco spuliral tako da se je večina prask popravila(le par drobnih globjih je ostal). Zadeva se je rešila hitro in poceni(2 pivca :D ).

Glede slik pa mislm da sem jih pravilno gor napopal :whistle: . Drugi vidte slike ?

Je bil pa se en problem pri puliranju, in sicer črna barva je v resnici nalepka(glej gor slike) in je bilo malo tezje vednar je šlo.

Bna s tvojim predlogom se pa popolnoma strinjam :grim :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so vidne, si prav napopal :)

Drugače sem pa vesel, da si zadovoljen. Škoda sicer ker niso šle še ostale praske ven, ampak ni kaj... Kot si rekel, Sando za eno motosvet nalepko nafehtat, pa bo oklep kot nov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem kolesu se zobnik vrti sam(kolo je pr meru).Se pravi ma zobnik luft.predvidevam

da je v k**** šla tista gumica in potrebujem novo, slišal pa sem da le-te ne dobiš v vsaki avto/moto trgovini.Če kdo ve kje se jo da dobiti in po možnosti cena bi prosu da se oglasi in napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy : Po moje jo res ne dobis v vsaki avto/ moto trgovini ampk jo pa zihr dobis v usakem servisu Kawasakijev. Najblizja se mi zdi da ti je Elisa v Domžalah oz. Trzinu.

Če bos klical lahko še nam sporočiš kok stane tista gumica :)

LP

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy : Po moje jo res ne dobis v vsaki avto/ moto trgovini ampk jo pa zihr dobis v usakem servisu Kawasakijev. Najblizja se mi zdi da ti je Elisa v Domžalah oz. Trzinu.

Če bos klical lahko še nam sporočiš kok stane tista gumica :)

LP

Se mi je zdel da kšne bližnce ne bom odkril..vseeno hvala..mimogrede,si že zrihtal oklep?

Uživaj(kolikor se da v tem vremenu :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel da kšne bližnce ne bom odkril..vseeno hvala..mimogrede,si že zrihtal oklep?

Uživaj(kolikor se da v tem vremenu :BUA: )

Yo !

Oklep je praktično že zrihtan, še spucam ga in sestavim nazaj na moped. :grim Se je use skupi zrital bols k je prvo zgledal.

Vreme je pa glih za moped pucat :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo !

Oklep je praktično že zrihtan, še spucam ga in sestavim nazaj na moped. :grim Se je use skupi zrital bols k je prvo zgledal.

Vreme je pa glih za moped pucat :BUA: .

Kdo ti ga je pa zrihtal??a si mel globoke praske?K moj je tut mal praskan pa rahko počen.

A si ga sam pokital al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti ga je pa zrihtal??a si mel globoke praske?K moj je tut mal praskan pa rahko počen.

A si ga sam pokital al kaj??

Zadevo mi je zrihtal lokalni majster :OK: . Praske so bile globoke kot tudi samo povrsinske(glej slike par postov nazaj, se opravicujem ker je slikano z mobijem ). Poceno na sreco ni bilo,ker drugace bi blo treba kitat.

Snoopy si imel srecanje z asvaltom al ti je padel na mestu ?

LP

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo mi je zrihtal lokalni majster :OK: . Praske so bile globoke kot tudi samo povrsinske(glej slike par postov nazaj, se opravicujem ker je slikano z mobijem ). Poceno na sreco ni bilo,ker drugace bi blo treba kitat.

Snoopy si imel srecanje z asvaltom al ti je padel na mestu ?

LP

Imel srečanje z asfaltom(ledom,snegom),takrat ko je rahlo dišalo po pomladi in sem se MORAL umakniti s suhega asfalta na led...nadaljeval in končal pa (na srečo) samo na kupu snega ob cesti. Za silo sm pokital tko da ne bo odpadl sam ne zgleda pa glih 1A...Kaj hočm...sm pač ugotovu da zimske radosti niso zame .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni prijetno :grrr

Drugic pa reci, ti jst posodm sanke, podmazane :lol1: :D

Si mel razn oklepa se kej polomnen :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni prijetno :grrr

Drugic pa reci, ti jst posodm sanke, podmazane :lol1: :D

Si mel razn oklepa se kej polomnen :hmm: ?

Ne..oklep in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo vsem

sem novopečeni lastnik ZZR 250

Pred nakupom motorja se za nosilce res nisem zanimal sedaj pa kličem po raznih trgovinah pa mi povsod pravijo, da za model ZZR obstajajo nosilci za kovčke le od 600 kubikov naprej. Da tega modela ne delajo in da se niti nosilcov ne da dobiti. Ravnotako program Givi niti Kappa ga nimata.

Zanima me če kdo ve, kje bi lahko dobil nosilec za moj ZZR 250 letnik 2002 (lahko tudi rabljen)

Če jih pa res ni, kateri nosilec (od katerega motorja) bi se dal najbolj enostavno predelat, da bi pasal na moj motor.

LP, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si novopečeni user bi lohk prebral tiste pogoje in navodila za uporabo...

Po domače: UPORABI ISKALNIK

Po domače domače:OBSTAJA ŽE TEMA O ZZR250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljen Simong na forumu! :OK: :OK: :OK:

Kakor je že Burek rekel... ISKALNIK

Drugače pa tema o ZZR250: KLIK

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je naredil mojster Smodiš iz Šmarja Sap. Ker je od takrat minilo že precej časa, tel. številke nimam več, verjetno pa jo najdeš v kaki motoreviji ali pa ti jo povedo v kakšni moto štacuni - mene so k njemu napotili iz TC Motoshopa.

Nosilec ni ravno nevem kakšen cvet lepote, svojemu namenu pa služi. Jaz imam gor E52-MAXIA kavček in kljub temu da je precej velik kufer na malem motorju zgleda čisto v redu. Edino kadar je pošteno naložen včasih malo strese belanco pri 50-60 km/h, predvsem po klancu navzdol ali pri zaviranju. Če je pa notri samo kakšna malenkost se niti ne pozna da je gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen sinomg ! :)

Če me spomin ne vara ima Andrej777(uporabnik foruma) nosilec zadaj.

Drugače pa se mi zdi, da bi pasal tudi nosilec od zzr600 :hmm:. Zadaj sta si motorcka zelo podobna,mogoče je močnejsi brat zadaj malenkost širši.

Pojdi magari do ene tebi blizu trgovine in poglej,premeri,zrihtaj :OK: :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za nasvete

Sem našel kontakt od mojstra ki ga je omenjal homer

Bom poskusil pri njemu če mi naredi/predela nosilec.

FISMO 2000 d.o.o.

IZDELOVANJE TRICIKLOV IN MOTORISTIČNE OPREME IZ KOVINE

Stane Smodiš

Lahova 47, 1293 Šmarje Sap

Telefon: 01 7875 589

GSM: 041 404 313

E-mail: stane.smodis@siol.net

LP, Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen sinomg ! :)

Če me spomin ne vara ima Andrej777(uporabnik foruma) nosilec zadaj.

Drugače pa se mi zdi, da bi pasal tudi nosilec od zzr600 :hmm:. Zadaj sta si motorcka zelo podobna,mogoče je močnejsi brat zadaj malenkost širši.

Pojdi magari do ene tebi blizu trgovine in poglej,premeri,zrihtaj :OK: :D

LP

Ne jz nimam nosilca za kufer :):)

Kaj pa ti si že skopletiral vse na motor? Verjetno že isti dan ne. :D :D

Ka pa tiste evre si najdu?? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy : Po moje jo res ne dobis v vsaki avto/ moto trgovini ampk jo pa zihr dobis v usakem servisu Kawasakijev. Najblizja se mi zdi da ti je Elisa v Domžalah oz. Trzinu.

Če bos klical lahko še nam sporočiš kok stane tista gumica :)

LP

Evo..gumica zamenjana...sam se zmer zobnik mal sam miga :hmm:

Drgac pa gumica stane okol 12k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne jz nimam nosilca za kufer :):)

Kaj pa ti si že skopletiral vse na motor? Verjetno že isti dan ne. :D :D

Ka pa tiste evre si najdu?? :unsure: :unsure:

Pardon za pozen odgovor :blush:

Ma nikakor ne najdem tistih 15 min časa, da bi skopletiral(tudi ni taka nuja) :rolleyes:

Off topic: Tiste evre sem pa na bencinski zamenjal že na poti proti tebi(zvečer mi je kapnilo), tako da se ti opravicujem, in ti ob prvi priliki častim :beer1: ali pa kokto .)

Aja, da ne pozabim ...pol pa mislm, da ima kufer gor snoopy :hmm: :yes:

LP

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!