Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 250


hardgainer

Priporočene objave

Kolk pa je imel kW v prometni?to mi bo prvi motor...se pravi ga bom mel za navajanje in učenje.

Mi je pa v oko padel ravno tak kot si ga imel ti(avto kavčič ga ma. je tvoj???).a mas kaksne fil slabe izkušnje z njim razn da drsa??hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja u prometni je mev ce si prov spomnim 26 kw sam 1 kw prevec kok izpit dopusca sam pomoje zarat tega policija ne bi tezila

je pa primern motor za zacenika

pa ekat sm "sponar za ketno na ventilih" menat mogu k so se mi zelo slsisal ropotanje ventilov

drgac pa ni ce cs pa bl tocno pa se slismo na privat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v prometni ima zapisanih 26 kW. Redni servis je na 6000 km in te pride ~16 kSit. Poraba je tam nekje okrog 3,6 in registracija kakih 50 jurjev, tako da je kar nežen do denarnice. Do sedaj (28000 km) nisem imel nobenih težav.

Če imam gor poln kufer je pri 60 malo nestabilen, malo višja sprednja šipa mu tudi nebi škodila, drugače je pa zelo lušten za peljat če nimaš potrebe da si najhitrejši na cesti in da v treh sekundah pustiš za seboj vse kar dohitiš... če obrneš gas do konca ti gotovo ne bo ušel izpod riti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko napišete, kje servisirate v zadnjem času omenjene motocikle...punca ima sedaj blizu 12.000 km in jo čaka servis.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo...moj 250zzr je zaaran :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

zdj me itk 1tedn ne bo tk da...bo treba u soboto ga zrihtat kolkr tolk.

pa opremo počas kupvat...pa se glih izide do prvih toplejsih spomladanskih dni...

casovno in financno :D

mejte se radi in ne pocnite neumnosti(razn če so življenjska priložnost :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...moj 250zzr je zaaran :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

zdj me itk 1tedn ne bo tk da...bo treba u soboto ga zrihtat kolkr tolk.

pa opremo počas kupvat...pa se glih izide do prvih toplejsih spomladanskih dni...

casovno in financno :D

mejte se radi in ne pocnite neumnosti(razn če so življenjska priložnost :devil: )

Čestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor kupljen....sem ga ze malo peljal(sicer po mokri cesti :BUA: ...)..Z eno besedo-ZAKON :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: .

Zdj me sam zanima kolk stane prednja pa stranska desna maska za zamenat k je počena pri dveh vijakih(spredaj pri luči in pri desni ročki).Pa kje se da to naročit.Hvala.

nasvidenje čez en teden

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz precej.

Pri uvozniku ali prodajalcih.

Mi lahko našteješ kakšnega serviserja,prodajalca...sicer pa bom probal najpej pokitat pa bom

pol vidu kako pa kaj...hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor kupljen....sem ga ze malo peljal(sicer po mokri cesti :BUA: ...)..Z eno besedo-ZAKON :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: .

Zdj me sam zanima kolk stane prednja pa stranska desna maska za zamenat k je počena pri dveh vijakih(spredaj pri luči in pri desni ročki).Pa kje se da to naročit.Hvala.

nasvidenje čez en teden

LP

ne kupuj novih plastik k je svinsko drago švasat jo dej nekam na dolgi most ti točn naslov povem č te zanima k jst sm mev tut razbitga zzr-ja pa mi je od plastik skor vse on pošimu celo nadomesti kr vekike delče mankajoč plastike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupuj novih plastik k je svinsko drago švasat jo dej nekam na dolgi most ti točn naslov povem č te zanima k jst sm mev tut razbitga zzr-ja pa mi je od plastik skor vse on pošimu celo nadomesti kr vekike delče mankajoč plastike

Kolk pa te je vse skupi pršlo(pa kaj vse si imel razbit)?K jst mam sam eno stran mal porajsano pa pr

dveh vijakih mi ga je odtrgal.kok misles da bi mi računal???Pa povj mi naslov ja.Hvala!

Vesel zacetek sezone(ki je se kar dalec :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mev razbit predno masko pa bok sam bočna plastika ni tok utrpela poskodb sam "žmigovc" je pa opraskana je bla

plastika zmigavca oz žimgovc me je prsu 15k pa ogledalo okol 20 za nalepke me je pa na rit vrgl

nalepka na boku zzr je prsa 7500sit jao ma za dele nove sm dav se skupaj okol 50k sam so ble se drobnarije pa je na nesl

predno masko bi pa moral menat ker mi je pa mankal kr velk koscek plastike ravno pri nosilcu za ogledalo pa je mojstr iz dolgega mostu vse zavaril in zalil nazaj tako kot original za skromnih 3000 sit

za nalslov sm se pa malo ustel kr mi je to glede varjenja plastik uredil oce ki pa ne ve naslova tocnega povedav mi je samo to da je v tisti ulici na kateri je avtopralnica ob trzaski cesti ima pa odzunaj napise tko da baje ni mozno zgresiti

se opravicujem za tako povrsne podatke:wacko: zato pa ce se ne znajdes mi pisi na pm tlefonsko pa ti povem kokr bom vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mi lahko našteješ kakšnega serviserja,prodajalca...sicer pa bom probal najpej pokitat pa bom

pol vidu kako pa kaj...hvala.

Najbolj je kupt maso za poliester pa se sam poigrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...vem da se bo slisal smesno...ampak jst bom obupu :cry: ...ne najdem filtra za olje

pri mojem zzr... :alien1: PROSIM....pomagajte :? :? :? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst bi prosu ce mi lahk en napise na kolk je treba servis delat .)

pri zzr-ju

jst sm ga delu na 6000 km

sam je pa slaba lastnost tega zzr sponar za ketno men je su samse ga je se dla popravt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!