Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 250


hardgainer

Priporočene objave

Ja če bi rad dirkal bi mogu dobit zaprto Aprilio RS 250 in jo lepo odblokirat, ni bolšga. Sam dobit zaprto je bl problem. Hm.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kot nekateri že veste sem mal prevračal mojga kawasakija in posledica tega je tut zdrsan desni lonec izpuha.

Ma kdo kakšno idejo kako bi se lahko dal to zrihtat, al pa še bolše, če je kdo dal gor druge izpuhe in ima originalne doma za prodat ali pozna koga ki jih prodaja za kakšen pameten dnar. Kakršnakoli informacija bi bila dobrodošla.

Lp Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ni glih poceni.

Tolk me bojo skupaj vsi drugi delii pršli z čelado vred tako da je mal kriza. Se to tut kao pozna kaj na moči? je kaj bolša štima? <_< <_< <_< <_<

Jz bi rajše od koga ki je dal take izpuhe gor dobil original ki mu leži kje v garaži. Bi blo občutno ceneje. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še jaz mel ZZR sem se neki pogovarjal za WINGS pa je gospod rekel, da se mu ne splača to delat, ker ljudje komaj napraskamo za enga ZZR250, kaj šele da bi zdaj njemu plačali 60 - 70k za v meterska rora :) Kapitalizem :)

Meni kot prvi resnejši motor je bil zzr celo zadovoljiv,... moj nasvet je,.. imej, ne predluj nič,.. šparaj,.. prodaj,.. kupi močnejše. Ne pa zdaj investirat v tole... ker karkoli boš naredil, čudeža ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem. Samo desn lonc pa vsen rabim drug ker je ta kr pošteno razbit in opraskan. .) .) .) .)

Čez 2 leti bo motor verjetno kupila sestra in takrat mislm nekaj močnejšega kupt. :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale ZZR je men zmeri bolj zanimiv. Ga dobim za isto ceno kot 1 leto mlajšo RS125 s tem da je veliko manj vzdrževanja in stroškov pa tud bolje gre... Samo me zanima če se bom sploh spravu gor pa če bo kam šlo ker mam 195cm pa okrog 100 kil. Mislte da bi to še šlo? Še s kakšno lahko sopotnico... Sej ne pričakujem čudežev samo rad bi vedu če se splača sploh gledat ;)

Aja pa še zanima me če kdo ve od katere firme je tale nosilec za kufer na sliki ( http://www.wings.si/Kawasaki_zzr_250_1.gif ). Ker sm gledu po internetu pa nism 0 pametnega najdu...

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj glih ne gre no :krneki: ...je pa res obcutno cenejsi pa sgiurn bolj udobn, ter vzdrzljiv....heh ja tut lazji se za sopotnico tm sedet k na ksni 2t ker ma tale Kawa vecji zic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da gre bolš od RSke če ma od 0-100 km/h 6 sekund pa končno mau čez 170 km/h. RSka ma take prerformanse sam če vložiš vanjo še ene 150k SIT. Pa da ne govorimo o vzdrževanju pa stroških pri RSki (več bencina, še dvotaktol k ga pri ZZRju ni treba... ).

Emm a bi lahk edn odgovoru na tist glede teže pa višine prosm? Ker me res zanima. Aja pa še za nosilec za kufer če kdo ve...

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški so definitivno nižji, mašina se mi zdi da gre do 14k :OK: rpm, registracija je isti ku*ac,...

glede pospeška pa sem se z NSR zraven vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški so definitivno nižji, mašina se mi zdi da gre do 14k :OK: rpm, registracija je isti ku*ac,...

glede pospeška pa sem se z NSR zraven vozil.

kr misl si

sm imel oba pa vem

Zzr ma 6.5 do sto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful power nsr pa prav tako 6,5 s

Ja ne vem. Men se je zzr zdel hitrejsi, sm tut mitota v pospesevanju butnu, sam koncno je mel pa on vecjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tistem njegovem števcu, je meni prispel do 100 v ene slabe 7 sekundah.. pred generalko in po generalki :)

Končna 175, dve osebe ene 160,.. z lahkoto do 140km/h naprej pa polžje :)

Ta motor ni dobro preveč gnati :)

Pa motor ma rad olje!!!

Pred in po generalki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja rska kokr smo prbližn štopal ma pod 6s do 100. Nsre vem da majo une tastare ene 6,2s do 100. Lahko probamo kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kupujem zzr250, in me zanima kolko so kaj stroški vzdrževanja,kolko ima porabe,koliko je končna hitrost? :)

veliko sem bral o glasu motorja in nihče ni nič kaj napisal?!

zanima me kaki glas ima motor

na kaj vse moram pazit pri nakupu takega motorja in kaj so pogoste težave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men motor žre od 4.8 do 5.2 l/100km. Največ sem naredil z 17.6 litri 410 km se pravi poraba 4.3l/100km. Nevem zakaj tako mal samo tako pač je in ga tut slučano ne šparam. Pod 6l/100km ti pa vsekakor mora pit če maš vsaj mal občutka kako dajat gas. Recimo ko pridem do končne cca 180 kmh (spredaj mam drug zobnik) lahko gas odneham na dobro polovico pa še zmeraj isto leti. Al pa včasih tut ni treba do konca gasa obračat ampak samo do polovice pa se vsen lepo zavrti motor.

Filter za olje in olje manjaš na 6.000km . Filter je 2ksit, olje pa odvisno kaj kupiš. Zdele sem mel 30.000km sem še štelal ventile in je pršu servis 15.000ksit.

Men je motor čist super samo že kakšno leto je mal švoh. Bo treba počas na kaj močnejšega.

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepše hvala za odgovor. Koliko berem in čujem od lastnikov je res motor super za začetek. Odločil sem se da bom ga kupil 100%, moram še samo najti kakega vredi ohranjenega :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Elo. Nameravam nabavit kakega rabljenega zzr-a 250 (1999,2000 letnik) pa me zanima nekaj stvari v zvezi s tem.

Mimogrede to bo moj prvi motor (prej sem mel "štirko" samo to verjetno ne šteje). Rad bi vedel kolko bom dal za registracijo, servise, gume... nasploh vse kar je v zvezi s potrošnim materialom. Recimo da bom delal kakih 6k km na sezono.

Pa recimo, da kupim 2000 letnik za kakih 550k-600k SIT. Kolko bo motor zgubil na vrednosti po dveh sezonah, če bo z njim vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, uporabljajte iskalnik no! Tema že obstaja!!!

Drgač pa računej na servise kar boš pač rabu, pa gume recimo okol 50k sit, pa potrošni materjal-olje, zavorne ploščice, svečke, žarnce, bla bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo. Nameravam nabavit kakega rabljenega zzr-a 250

moja punca ga ma...pošlji ji Pm če te zanima kaj več ....Nts

drugače je pa registracija okoli 35 k za celo leto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm si prva tut hotu kupt zzr-ja 250 .... samo nekaj morate vedt! Motor je za začetnika odličen, sam po enemu mesecu mu rata premal .... in ga začne priganjat .... potem nastopijo težave, motor se zgoni! Večina zzrjev zariba ali kako drugače jemlje slovo! Jst sem si kupu DR650 RS, ki je za mene super motor in ga lahko voziš z istim izpitom je bolj vodljiv in neuničljiv,... pa še cene ne zgublja tko hitr! Res pa da s časom rata premal in .... zato ga začneš prodajat, varčevat da si kupiš svojo drugo ljubezen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Glede tega motorja me zanima kolk ma letnik '99 kW v

prometni(koliko naj bi jih imel),in kakšni so letni stroski pri tem motorju(ima 30k km).

Pa ce ma kdo slabe izkušnje, jih tudi lahko deli.

Čakajoč na odgovor...hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!