Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 250


hardgainer

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

js sm velik 188cm pa težek 92kg pa če dam še recmo do 70kg težko stvarco gor bo se to še pelalo u hrib al bom mogu rint:)? kolk je pa zdej zzr l.99 vredn? ene 550kSIT al več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še vedno do 150 po ravnem :D

vsaj moj je šel, dokler je šel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst grem jutr pogledat! Lastnik pravi da ma motor 34000km pa da je bla pr 30000 generalna narejena! ima vse račune! Kolk ta mašina zdrži, kaj bi moglo bit v generalni zamenjano! Kako je pa s zvokom motorja! je kdo delal kako poceni predelavo na motorju(filter, kake blokade?, lukna v izpuh;))?? Jst sm mel prej apn6s pa skuterja tko da ne vem kako pri večjih motorjih to deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako ti definiraš "brez težav" :eek:  :doze:

brez tezav :lol1: :lol1: :lol1:

da med voznjo med ovinkih k nasploh ponavad ne matras tok masine raznese bat to pa ze je nekaj ves .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da med voznjo med ovinkih k nasploh ponavad ne matras tok masine raznese bat to pa ze je nekaj ves .)

to si pa res lepo povedal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si pa res lepo povedal :hmm:

okej okej...s kerim delom se ne strinjas,al to resno misls :cry: (happy tears)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez tezav :lol1:  :lol1:  :lol1:

da med voznjo med ovinkih k nasploh ponavad ne matras tok masine raznese bat to pa ze je nekaj ves .)

kaj si hotel povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: :doze: :doze:

da ce ti pri nizjih obratih razgon motor to ne pomeni da je motor brez tezav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka ti se med ovinki v nizjih obratih peles?? prelazi so ponavadi pokazitelji kako mocna in vzdrzljiva je masina ker motor pri nizkih hitrostih do 100km/h ali pa se malo vec se ne hladi dost in v nizkih prestavah ga v vsaki prestavi zavrtis do konca in se vse skupaj v klanec gre pa se skos gas bremza ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka ti se med ovinki v nizjih obratih peles?? prelazi so ponavadi pokazitelji kako mocna in vzdrzljiva je masina ker motor pri nizkih hitrostih do 100km/h ali pa se malo vec se ne hladi dost in v nizkih prestavah ga v vsaki prestavi zavrtis do konca in se vse skupaj v klanec gre pa se skos gas bremza ....

med ovinkom ga imam v srednjih vrtlajih in v visji prestavi tako da mi ga iz izstopa iz ovinka sploh ni treba prestavljati ampak sam gas zavrteti,kaj bos reku da ga do rdece lucke teras med ovinki,to ni pravi nacin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj se tut najbol dere na ovinkasti progi, sploh ce se cesta strmo vzpenja. Na ravnini pa lepo v sesti pociva in se lepo hladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vozim skutr ko rece mama pojdi v trgovino po mlek

jest sploh nimam v bistvu svojga motorja,doma vcasih lahko furam od ocija tavelkemasince pa polet vskak dan furam Aprilio 125 pa Yamaho DT50(ena je nasa,ta druga pa od soseda),tko da potrebe po cisto svojem motrju v bistvu ni,skutr je od familije drugac

pa kako se vam lahko dere do konca med ovinki,moj lepo omirjeno dela pol pa pridm z ovinka zavrtimgas pa se zacne dret

Popravljeno . Popravil DESMOSEIDICI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravicujem tole je ze mal :topic: , ampak vsen ne vem zakaj sm zmetu ves dnar za motor, k majo itak moji kolegi motorje, pa po tvoje nimam potrebe po svojmu.

To razmišlanje je mal mem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k kdo ve kak športni izpuh, pomožnosti enojni bi pasal na zzr-ja!? k dva sta grda, pa še glasa ni, al pa če kdo zna en drug izpuh predelat da bi pasal gor(samo krivino pa lonc pa zvarit???)? Je kdo že delal kaj podobenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga sej bi jest z veseljom kupu kaksnga supermotota al pa kaksnga racing 50,sam ni kesa,pr 14 es nimam dela ves

pa zbriste moje odgovore k sm ze temo zasmetu,pardon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga sej bi jest z veseljom kupu kaksnga supermotota al pa kaksnga racing 50,sam ni kesa,pr 14 es nimam dela ves

pa zbriste moje odgovore k sm ze temo zasmetu,pardon

Pol pa ne tko glasno razlagat kako in kaj cez ovinke ce se do tal ne dosezes <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tistih 33km komej razvije.

Napačen motor si kupil za dirkat.

:))))))))))))))))

ja kaj pa naj kupm za 400-550kSIT boljšga če mam izpit pa do 25 kW! Nekej kar je v prometni omejeno v motorju pa ne! Bi prec kupu sam se ne dobi kej tazga! Če pa kdo ve za kaj podobnega naj mi pa javi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!