Skoči na vsebino

požrešna država


eMBe

Priporočene objave

...oz. če imam za dober avto imam tudi za davek.

jeba je k je folk še lastne matere zastavil, da se lahko z mećko al pa beemvejom pederiše okolo... zdej bo pa jeba, k je vse zarad avta na nitki... :devil:

... In naj zavraga enkrat že obdavčijo tudi nepremičnine,

nepremičnin še leeeeeeeeeeeeeeeeep cajt ne bojo obdavčili: razlog je sila enostaven in orenk banalen: ni evidence. oz. je nepopolna in neurejena. davka nabit samo tistim, katere imajo zapisane pa ne gre... tko da bojo zemljišča in stanovanja še (kljub "kao v jeseni sprejetemu" zakonu o obdavčitvi nepremičnin) lep cajt neobdavčena.

S tem, da tistih, ki vozijo službene avtomobile sigurno ne bodo obdavčili.

vse službene ugodnosti od free parkinga(kjer je treba plačat), službenih telefonov ipd- verjetno tudi avtov je treba prijaviti pri dohodnini.. sicer dvomim, da kdo to počne.

loleki, ki pa zakone sprejemajo pa tkntk zmeri lukne puščajo. eni jih bojo najdl. verjetno bo res kaj takega, da bojo mećke, beemveji, audi i slićna kolica dobili tuje registrske.. če že ne evropske pa bojo verjetno bolj priročne balkanske zaradi nepovezane zakonodaje in evidenc. kaj pa jih stane, če je vlasnica automobila Muđefa Čefinić iz Donjeg Pizdluka?

Če bi(ali če bom) mel sam kako tako šanso, da ne rabim letno 20-50k ali več davka plačat bi jo tud izkoristil. mrbit bi pa bla kaka varianta s kakim dvojnim državljanstvom... :hmm: sicer moj proračun kakega Monaka še dolgo ne bo premogel, pa vseeno. bi blo za razmislit. če že gospodarski kapital beži v bananarepublike, zakaj ne bi še osebni?

Po višini davkov smo v zgornji tretjini držav EU, kje smo po plačah pa ne rabim govort, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobile naj zaradi mene obdavčijo. No problem. Ampak naj mi hkrati znižajo obdavčitev dohodkov, ne pa da mi poberejo 50%. :angry: In naj zavraga enkrat že obdavčijo tudi nepremičnine, kjer formalno ni nihče prijavljen. Ne pa da se (predvsem v Ljubljani) šverca z najemniškimi stanovanji in neobdavčenimi najemninami. Nekateri imajo po 5 stanovanj in od tega lepo živijo. Formalno so reveži, v resnici pa mesečno vlečejo med 700 in 800 k neobadvčenega od najemnin.

http://www.direct.gov.uk/MoneyTaxAnd...ts/Taxes/fs/en

Se podpišem in dodajam tudi neprodana stanovanja v lasti gradbenih podjetij katerih prodaja se umetno zadržuje da se drži cene. To je treba maksimalno obdavčit, ker če gradijo naj takoj prodajpo po dnevnih cenah al pa spustijo cene, da se jih znebijo da ne bi plačal davka. Kje pa piše, da mora vsak kurac ki pozna nekoga da mu zrihta zazidljivo parcelo za male pare brez vsakega poslovnega rizika (spremembe cen navzdol) samo služit? Naj prevzame ta rizik tako kot ostala industrija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšno informacijo kaj zdej s tem misljo. K mi je naša to povedala mi je kr tilt useku.

Zgleda, da so spet več trošl kot so mel v vreči.

"Poleg nepremičninskega davka pa vlada načrtuje tudi davek na motorna vozila. Pri prevoznih sredstvih bodo obdavčili vse osebne avtomobile in motorna kolesa do vrednosti, ko bi stroški pobiranja davka presegli sam znesek davka. Davek bi plačevali že ob registraciji, za rabljena vozila pa bi upoštevali ceno, znižano za amortizacijo. Višino davčne stopnje za obdavčitev prevoznih sredstev še preučujejo, vendar naj ne bi bila enotna. "

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k...c mal pridem na zeleno vejo in že spet čjo nekaj met,bom že našel način ,da jih zajebem,tko al pa drugač, :grim srčno upam,da to ni res.Verjetno jim manjka denar za vojaško parado in to je recept zato našo morebitno donacijo,da bi pa dodatne ograje postavili to pa ne!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj mi je jasno, za kaj gre. Je bilo zdaj na 24kur.. Davek na vozila bodo uvedli zato, ker bodo ukinili davek na izplačane plače. Kolikokor vem (popravite me, če se motim) je to davek, ki ga plačuje delodajalec. Torej je vsa finta v tem, da bodo name (in na vse nas) prelavili nov davek. Kar pomeni, da bomo realno zaslužili manj, ker bomo pač davčno bolj obremenjeni.

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: sedajle bo v 24ur prispevek o obdavčitvi avtov ter motornih koles :SS

bemti tako banana državo :SS

Kaj bi pa ti dodatno obdavčil? Hrano za dojenčke? :hmm:

Neklje je pač treba vzet. Država je draga. Naša še prav posebno... : :grim

Popravljeno . Popravil gnoj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj mi je jasno, za kaj gre. Je bilo zdaj na 24kur.. Davek na vozila bodo uvedli zato, ker bodo ukinili davek na izplačane plače. Kolikokor vem (popravite me, če se motim) je to davek, ki ga plačuje delodajalec. Torej je vsa finta v tem, da bodo name (in na vse nas) prelavili nov davek. Kar pomeni, da bomo realno zaslužili manj, ker bomo pač davčno bolj obremenjeni.

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

imaš kar prav :grim samo s tem ker bodo ukinili davek na plače bodo tudi delodajaleci imel večji buđet :zzz: se pravi razni ZJ ji bodo še bogatejši :SS

siromaki pa še bolj siromašni :eek:

izgleda da ta država izziva in spravlja TLAČANE na cesto :grim

sam takrat zna bit :devil:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo včasih in kako je danes priča Bora Čorba v pesmi Ja ču da pevam

Večera je gotova

ima puno otrova,

svi jedemo splačine

na različite načine.

Napisali ustave

da mozak zaustave,

napisali zakone

da se bolje zaklone.

Eno, ide istina

dronjavo obučena,

grbava i mršava,

krvava, pretučena.

Kad zatvore sagrade

deliče se nagrade,

nagradjeni dobiju

batine i robiju.

Radnici i radnice

ne budite gladnice,

uvek ima kolko treba

govana i hleba.

Vojska vrši obrede

u čast svoje pobede,

troše naše zarade

da naprave parade.

A ja ču da pevam

makar i promuklo,

a ja ču da pevam

kud puklo da puklo,

ja ču da pevam!

Pa rečte da ni res :angry2:

Če pa kdo ne pozna pesmi ali pa jo je pozabil - dejte si jo zavrtet, pol pa pridte nazaj v tole temo...

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš kar prav :grim samo s tem ker bodo ukinili davek na plače bodo tudi delodajaleci imel večji buđet :zzz: se pravi razni ZJ ji bodo še bogatejši :SS

siromaki pa še bolj siromašni :eek:

izgleda da ta država izziva in spravlja TLAČANE na cesto :grim

sam takrat zna bit :devil:

Nenazadnje je tudi Bush znižal davke za bogate. In tudi mi imamo desničarsko vlado. Yebiga. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo včasih in kako je danes priča Bora Čorba v pesmi Ja ču da pevam

Hehe, komad poznam na pamet (tako kot vse ostale), Bora je CAR!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nenazadnje je tudi Bush znižal davke za bogate. In tudi mi imamo desničarsko vlado. Yebiga. :SS :SS

N'č jebiga! Levičarske menda ja ne bomo imeli! A ne veš kwa je Stalin delu?! Pa Titej tud! Kar desničarska nej bo, pa tud če crknemo! Saj zdej gremo itak direkt u nebesa, bo Zategnen Ksiht zrihtu! Jaa, bravo, folk :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko mi trosijo nekateri vse sorte analiz, podatkov in "resnic"...dejstvo je, da bom težko razumel obdavčitev nečesa, kar si zgradil/kupil s svojim OBDAVČENIM dohodkom, OBDAVČENIM materialom, OBDAVČENIMI papirji, upravnimi TAKSAMI, svojim časom in trudom (aja to ni "vrednost"...vrednost je "kvadratura" in "letnica"... )... pa naj je v svetu še tako "normalno"... <_<

da niti ne omenjam, da pijemo OBDAVČENO vodo, jemo OBDAVČENO hrano (razen tistih, ki jo sami pridelujejo z OBDAVČENIMI sredstvi)

resnično smešno, pa tudi hinavsko se mi zdi, da po eni strani govorijo kako bomo vsi nekaj več imeli...po drugi pa hitijo razlagat, kako bodo nastalo razliko pokrili prav s tem, kar boš s tem KAO "viškom" ustvaril in bil dodatno za to OBDAVČEN...

OBDAVČENI v nedogled... <_<

pravi, masten kapital je pa tako in tako ZMUZLJIV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo včasih in kako je danes priča Bora Čorba v pesmi Ja ču da pevam

Ja hudiča kako se ponavlja zgodovina,točno to sem imel v mislih :

Vojska vrši obrede

u čast svoje pobede,

troše naše zarade

da naprave parade.

Bravo Jurij,Bora je res car,če znaš poslušat besedila :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi predlagal en vseslovenski protestni miting v Ljubljani,pa se bojim da bi nas vladni kurčiči še prej preštel pa zračunal kolk bodo pokasiral. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :slap: :slap: Najbolj da vse prodamo in hodmo peš in tako bomo zdravo živeli. :yea1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi predlagal en vseslovenski protestni miting v Ljubljani,pa se bojim da bi nas vladni kurčiči še prej preštel pa zračunal kolk bodo pokasiral. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :slap: :slap: Najbolj da vse prodamo in hodmo peš in tako bomo zdravo živeli. :yea1: :whistle:

itaq da bodo oni z dvojnim državljanstvom registrirali potem na jugu :grim

vozni park ki pa se je povzpel na varno raven pa bo šel na nivo 15 let nazaj :zzz: :SS

qurc je sam v tem da golazen državniška troši denar ljudstva na banalen ter izredno razsipniški način :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi predlagal en vseslovenski protestni miting v Ljubljani,pa se bojim da bi nas vladni kurčiči še prej preštel pa zračunal kolk bodo pokasiral. :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :slap: :slap: Najbolj da vse prodamo in hodmo peš in tako bomo zdravo živeli. :yea1: :whistle:

je bil protest proti davčnim reformam in strategijam, pa se je marsikdo norca delal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :BUA: :BUA: :SS

"Na to vprašanje lahko pogledamo v luči, ki jo opisujete, ali pa v drugi luči, po kateri bodo zaradi davčne reforme plače po novem manj obdavčene in bo zato ljudem ostalo od plač več denarja. Z reformo naj bi postalo namreč delo manj obdavčeno, zato bomo bolj obdavčili premoženje. Za davke pač velja, da so splošni in se ne osredotočajo na enega samega davčnega zavezanca, ampak na celotno populacijo, zato je lahko posameznik prizadet. V tem je tragika davkov, ki pa jo je treba omiliti s socialno politiko."

-

Davek na plače plačuje podjetje državi iz svojega denarja na osnovi prvega brutta, se pravi , da ga ne plačuje delavec iz svoje brutto osnove. In tudi vlada je do sedaj vseskozi trdila, da se bodo z ukinitvijo davka na plače, ki ga (ponovno poudarjam) plačuje delodajalec iz svojih sredstev, ne pa iz brutto plače delavca, stroški dela znižali.ne pa prelili v žepe delavca, ki naj bi imel zato več denarja.

Se pravi, če jaz to prav razumem, potem državni sekretar in z njim vlada grdo zavajata ljudi ter jim stvari prikazujeta neresnične. Se reče temu tudi laž???

lahko mi trosijo nekateri vse sorte analiz, podatkov in "resnic"...dejstvo je, da bom težko razumel obdavčitev nečesa, kar si zgradil/kupil s svojim OBDAVČENIM dohodkom, OBDAVČENIM materialom, OBDAVČENIMI papirji, upravnimi TAKSAMI, svojim časom in trudom (aja to ni "vrednost"...vrednost je "kvadratura" in "letnica"... )... pa naj je v svetu še tako "normalno"... <_<

da niti ne omenjam, da pijemo OBDAVČENO vodo, jemo OBDAVČENO hrano (razen tistih, ki jo sami pridelujejo z OBDAVČENIMI sredstvi)

resnično smešno, pa tudi hinavsko se mi zdi, da po eni strani govorijo kako bomo vsi nekaj več imeli...po drugi pa hitijo razlagat, kako bodo nastalo razliko pokrili prav s tem, kar boš s tem KAO "viškom" ustvaril in bil dodatno za to OBDAVČEN...

OBDAVČENI v nedogled... <_<

pravi, masten kapital je pa tako in tako ZMUZLJIV...

Se strinjam s teboj.

Upam, da so verniki JJ zadovoljni ob takih obetih za prihodnost. Nekaterim verjetno kar prihaja od veselja, da bodo lahko plačevali nove davke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v naslednji fazi sledi:

- davek na vdihan, izdihan zrak

- davek na človeško onasneževanje okolja (prdenje)

- davek na neprisotnost pri maši ..... :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je povzpel na varno raven pa bo šel na nivo 15 let nazaj :zzz: :SS

Res?.... :blink:

Slovenska rak rana...dober avto pa če tudi za kruh nimam

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v naslednji fazi sledi:

- davek na vdihan, izdihan zrak

- davek na človeško onasneževanje okolja (prdenje)

- davek na neprisotnost pri maši ..... :grim :grim :grim :grim :grim

... davek na nabijanje na Motosvetu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pomislite kakšne evidence vse obstajajo... vse to bi se dalo obdavčiti...

recimo....

davek na izobrazbo

davek na delovno dobo

davek na koriščen dopust

davek na GSM (poleg ddvja - GSMje lahko opredeljen kot luxuz)

davek na delo zgolj ob "delavnikih"

davek na članstva v raznih organizacijah

davek na "kartice ugodnosti" raznoraznih trgovskih podjetij

davek na udeležbo volitev

davek na udeležbo referenduma

davek na peticije

davek na sodelovanje v raznoraznih spletnih forumih

davek na (ne)kaznovanost - tako s področja prometne zakonodaje, kot tudi ostalih pravnih področij

davek na orožni list

.......

oyea še nas bojo jebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!