Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

torej.. kaj nej nardi sjora, ko se kar naenkrat znajde na 2. mestu lestvice "najljubsih" pr tipu? :) dobro sej.. kao ne.. sm se na prvem (pomoje).. ampak motor je enostavnu ratu TKO pomemben.. da sm hmali rata ze ljubosumna nanj..

se lahko hmal zgodi ze v smislu ko bo frend tipa prasu: "ti, kko kej pupa?" tip: "kera pupa??... aaaa.. ja ja, sva bla na motorju ta vikend!" :)) malo sale, malo zares..

torej "Kaj nej nardim!?!?!" bom popeesdla ce bo tko se dolgo :)

lp, SpaceGirl

p.s.: sorry, sm bla nevljudna.. sm nova clanica in se nism nec predstavla.. :) sej vas spremljam tko malo - ko sm pr tipu in valda brez motosveta mu ne gre :)) pa se enkrat lep pozdrav vsem :)

cawcaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot first: welcome to the jungle.

kot drugo: trpi

kot tretje: cisto razumem tvojega tipa

kot zadnje: delaj na temu,da mu ne rata dolgcas zraven tebe in naredi sebe interesantno.kako? beats me.....moji boljsi polovici to kar ratuje

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kot first: welcome to the jungle.

kot drugo: trpi

kot tretje: cisto razumem tvojega tipa

kot zadnje: delaj na temu,da mu ne rata dolgcas zraven tebe in naredi sebe interesantno.kako? beats me.....moji boljsi polovici to kar ratuje

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

bi sam dopolnu kolega Ice-ja

prvo:...we have fun and games

drugo...in še enkrat trpi

tretje...sej smo itak vsi tipi taki al pa podobni

kot zadnje...ko tip ugasne svojo mašino, ti zakurbli svojo...Yiihhaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh k bi vi vedli.. :> jst se ze trudm bit zanimiva.. sam ce je pa motor pomembnejsi bemtis!! :)ce vam dam primer.. moji stari so sli proc.. sva bla najprej 1.5 dneva pr njem in pol2.5 dneva pr meni... in je bil cudn, pa SAMO 2.5 dneva je bil za met z mano.. pol ga cez tedn prasam zakaj je bil tak: "ma doro.. sm pogresu motor.." MA WHAT!? :) pa ze tko se vidva zarad razdalje sam 1x al 2x na tedn, redko prespiva en pr drugmu, tko da ves.. teh vse skupi 4 dni bi morla bit OBA v ekstazi.. uni mi gre pa motor pogresat!! ://

kar se tice trplenja - lahko en cajt..sam ne vem kolk lahko sjora trpi v takem primeru!!..:

"caw, ki si?" - "ma to neki pucam motor.."

"caw kej djlas?" - "ma sm lih nrdu en dziro z motorjem sm to na krasu.."

"caw, kej je ***** doma??" - "ma ne.. ga nismo vidli.. ma motorja tudi ni.."

"caw kej gres na party z mano?" - "ma jst bi rajsi motozbor.."

"dej sva sama greva akcijo.." - "ja samo d pogledam na motosvet.."

"kej se poves?" - "sm gledu od motorju... sm zvedu od motorju... sm vidu R1, k je... "

MA OW!? :)) kej smo normalni?? :) da se ne razumemo narobe: I LOVE MOTORJE.. samo kar je prevc..

lp, SpaceGirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kot first: welcome to the jungle.

kot drugo: trpi

kot tretje: cisto razumem tvojega tipa

kot zadnje: delaj na temu,da mu ne rata dolgcas zraven tebe in naredi sebe interesantno.kako? beats me.....moji boljsi polovici to kar ratuje

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

se popolnoma strinjam s tabo..........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

area 51:

I LOVE YOOOOOOUUUUUUUUUUU

vsaj en!

p.s.: ko grem vn grem rada na party, da bi se pej prow za rejverko oznacla, pa... :) ti?

lp, SpaceGirl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši rejver, ampak ne ozdravljen...tu pa tam me še prime pa grem

Tvoj nick mi je nekam znan...rave.si pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice s tistim zgori si pa, kako bi rekel... aha-zadel zebljico na glavico!!!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferbec me matra.

Kdo je ta motosvetovc ki mu je motor bolj pomemben kot ti ga bomomalo dali na stranski tir in mu rekli naj se še tebi malo posveti. No saj moja ima tudi tak občutek ampak tako hudo še ni(saj upam)

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, če imaš kraševko, ne rabiš psa imet.

Mal glej, da ne bo pregovor tudi pri tebi 100 % veljal.

Še ti si motor nabavi, če imaš možnost in vsaj malo veselja.

Boš za 1000 % pridobila na veljavi.

Od tam naprej se bo pa tipček moral mal teb prilagajat. Se bo bal, da mu kam drugam potegneš.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spasegirl,vidva se vidita vsaj 1x-2x na teden......mene ice lady vcasih ne vidi po par tednov (razdaljapress).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJOoojjj... moja tema... hehee...

No poglej SpaceGirl.... to je pa pač tako. Motor je pravemu motoristu VEDNO na prvem mestu... to je najbolj da se kar takoj sprijazniš. Tko pač je. Ima pa Ice prav, narediti mu moraš tako, da mu boš zanimiva, da sploh ne bo imel časa misiti na motor, ko bo s tabo. Po pravici povedano, se mi boš zdela carica, če ti to uspe, ampak poskusiti ni greh baje. Sicer pa... manj ko mu utrujaš zaradi tega, bolje je. To kot prvo.

KOt drugo.. pokaži mu, da imaš ti tudi interes do motorjev.

Če ga pa nimaš... pa I wish you good luck pri iskanju novega tipa.... pač nimata osnovnih potreb skupnih... da bi lahko večno skupaj ostala.

Kruto, vendar resnično!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)Polnokrvni pupi se težko zgodi, da je njenemu modelu bolj zanimiv moped, fuzbal ali karkoli drugega kot ona. Rad bi videl možakarja pri polnih močeh in z vsemi deskami v glavi, ki raje glanca mopedin kot svojo drago...

2.)Iluzorno je pričakovati, da se ti bo partner posvečal 100%, ves čas. Saj, kot vidim, imaš tudi ti svoje konjičke (party...) in če gre tip raje na motozbor kot na rave, pojdita vsak po svoje, izdivjajta se, da ne bosta drug drugemu grenila in ko bosta spet skupaj, bo vse skupaj veliko bolj kvalitetno. Bolje je preživeti skupaj 2 kvalitetni uri kot 24 dolgočasnih, ko te v bistvu vleče nekam drugam.

3.)Želja IMETI partnerja namesto BITI Z NJIM je klasična napaka in največji strup za odnos.

4.)Nevarnost tiči v izjavi: trudim se biti zanimiva. No go!!!! Potrudi se biti TI, taka kot si, na ta način boš zadovoljna, izpolnjena in avtomatsko zanimiva, če ne za aktualnega modela, pa za kakega drugega. Izbira je bogata.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:eh k bi vi vedli.. :> jst se ze trudm bit zanimiva..

Ne verjamem .... Hočem videt sliko , in zvedet vse detajle

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpaceGirl - sorry, ampak jaz tvojega tipa cisto razumem (ceprav bi lahko kaka motosvetovka zdejle po meni udarla - pa upam, da tega foruma ne bo brala :) )

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Space girl, kaj pa tvoje druženje recimo s kolegi motoristi (lahko tudi njegovimi), da ga malo spraviš v ljubosumje? Sej veš, učeri sem šla pa s Poldetom, matr, sva se dobr mela, se nisva sam o motorjih pogovarjala, sva mal tud o.... A da ga ne morš? Ja pol je pa res vprašanje, če mu je sploh kej do tebe?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... to je nekaj kar moraš vedet, ko si dobiš motorista...motor je vedno prvi... in ga razumem... nabavi si motor ali pa si najdi nekaj zaradi česar ne boš ti imela časa zanj

sicer pa motoristi smo fajn ljudje..poskusi se vkjučit v družbo, boš videla da bo lažje...

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi, ce dobis motoristko....je se vedno motor na prvem mestu, kar je (nimam pojma zakaj) se tezje razumljivo.

Zarja

Popravil/a - zarja dne 16/05/2002 ob 12:29:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

In tudi, ce dobis motoristko....je se vedno motor na prvem mestu, kar je (nimam pojma zakaj) se tezje razumljivo.

Zarja

Popravil/a - zarja dne 16/05/2002 ob 12:28:29

Ma to je en tak tros notr u bencinu, potlej pa gre čez mašino in auspuh u luft, kjer ga prizadeti motorist vdahne. V času 2 do 3 tednov potuje po telesu in se razvija. V končni fazi ze prisesa na črevesje in se imenuje Paramhistomum motoristica. Namen in bistvo tega zajedalca je opisan na vrhu tega topica.

Naj omenim, da je bolezen neozdravljiva.

V primeru poizkusa kirurškega posega, motoristični vampov sesač sprošča strup, ki vpliva na živčevje in se izkaže kot nenadna zardelost, pomanjkanje sape, tresavica in napadi besa, podobni onim pri steklini!

Obolelega je nujno potrebno pustiti pri miru in mu zaželeti tople gume, potlej pa fura dokler pač fura.

Jebi ga, tako je to!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

In tudi, ce dobis motoristko....je se vedno motor na prvem mestu, kar je (nimam pojma zakaj) se tezje razumljivo.

Zarja

Popravil/a - zarja dne 16/05/2002 ob 12:28:29

Ma to je en tak tros notr u bencinu, potlej pa gre čez mašino in auspuh u luft, kjer ga prizadeti motorist vdahne. V času 2 do 3 tednov potuje po telesu in se razvija. V končni fazi ze prisesa na črevesje in se imenuje Paramhistomum motoristica. Namen in bistvo tega zajedalca je opisan na vrhu tega topica.

Naj omenim, da je bolezen neozdravljiva.

V primeru poizkusa kirurškega posega, motoristični vampov sesač sprošča strup, ki vpliva na živčevje in se izkaže kot nenadna zardelost, pomanjkanje sape, tresavica in napadi besa, podobni onim pri steklini!

Obolelega je nujno potrebno pustiti pri miru in mu zaželeti tople gume, potlej pa fura dokler pač fura.

Jebi ga, tako je to!

LP HHV

Tole je pa zeeellloooo lepo povedano!!!!! Morm skopirat, pa mojemu dati, čeprav z njim kar se tega tiče res ni problema....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tole je pa zeeellloooo lepo povedano!!!!! Morm skopirat, pa mojemu dati, čeprav z njim kar se tega tiče res ni problema....

I want some more!!!!

Ja, mojemu se je tudi na zacetku fino zdelo.....

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pravijo, če imaš kraševko, ne rabiš psa imet.

Mal glej, da ne bo pregovor tudi pri tebi 100 % veljal.

Še ti si motor nabavi, če imaš možnost in vsaj malo veselja.

Boš za 1000 % pridobila na veljavi.

Od tam naprej se bo pa tipček moral mal teb prilagajat. Se bo bal, da mu kam drugam potegneš.

lp RAN

Jesssssssssssss RAN.....točn tko!!!!!!!!

Iz preučevanja samega sebe po najnovejših tehikah ,ki jih pozna psihologija in ostale meta.....kaj vem kake.....vede,TI GARANTIRAM OBILICO SKUPNIH TRENUTKOV.....ker se bo drgač požru od LJUBOSUMJA...........da on ni taprvi.

Potem pa lahko ti njemu napišeš "TRPI"

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!