Skoči na vsebino

ZBOR mc SREM


bowla

Priporočene objave

Tisto ni koža :P

Razumem; prošlih dana bilo previše mekane, Pana, Đulbastija..,

Samo, da mi nisi kojeg povela .) sa sobom.

Nisam, šta s ti bolan, jebote ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo.........

No....ti je oproščeno, da me nisi pocukala za rokav....saj se zavedam, da moja lepota ne da spati.....da se vsem deklicam šibijo kolena in ......nikakor ne morejo biti več zadovoljne s svojimi....khm....kako naj rečem......

:blush:

Seveda, kako pa ti misliš, bova kaj več na samem ali kje v kakšni družbi, lp :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom velik, bom sel z vami :) Sem mal prebral tole vaso temo, pa sumim, da se boste imeli zelooooo dobro :beer2:

DaNe, welcome back, ce se temu sploh lahko tko rece.

Lunardi, iskrene cestitke za Julijo!

Lep pozdrav vsem iz poletnega Sarajeva!

Schtabec

Zdravo dec

JA back to hell.... vroce ko pr norcih... drugace pa OK - veselo furanje po Khartoumu... zal bom na kratko z cajtom da bi se do SA uletu ... greva pa z zeno po Mitrovici - direkta do Fritza pa malo bluz po juzni Italiji...

Potem pa spet back to hell 2.... se bolj vroce... :ninja: :grim :grim

lp

DaNe

zjutraj 23C cez dan 36C.... guess where?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Aleš..

Ostalim pa en pozitiven favš za Sremsko :yea1:

Dane, kdaj greš čez lužo? Mogoče bi se jaz malo prej spravil čez in bi se lahko dobili v Sarajevu na ćevapih kod Grege :P potem pa easy na trajekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo gledam in planiram pot za dol, nazaj ga bom jasno žgal po AC, dol pa bi ubral drugo turo.

kako se vam zdi pot Slov. Bistrica - Rogaška Slt. - Zagreb - jasenovac - prijedor - banja luka - doboj - tuzla - bosanska raca - AC - sremska mitrovica?

bi bla OK al je še kje boljše za kaj videt in jasno pojest ob poti? šel bi pa v petek zjutraj tako da je cajta ogromno, drugače si itak v 5 urah BP dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako gre večina? Ob 14.00 v petek Bregana, ali po skupinah ali vsak po svoje?

Kako bo večina spala: Hoteli ali šotori? Imajo hoteli varovan parking? Kuža namreč ni kasko.....

Lepa varianta je tudi od ZG.po severni Hrvaški preko Iloka do Srema...

LP D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, kako pa ti misliš, bova kaj več na samem ali kje v kakšni družbi, lp :yea1: :yea1: :yea1:

Bi preferiral.....na samem :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Kako gre večina? Ob 14.00 v petek Bregana, ali po skupinah ali vsak po svoje?

Kako bo večina spala: Hoteli ali šotori? Imajo hoteli varovan parking? Kuža namreč ni kasko.....

Lepa varianta je tudi od ZG.po severni Hrvaški preko Iloka do Srema...

LP D.

Četrtek......11,00 iz Ljubljane!!!!!

Na izyyyyyyyyyyyyyy.......z velik kofetki in čik pavzami........ :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Četrtek......11,00 iz Ljubljane!!!!!

Na izyyyyyyyyyyyyyy.......z velik kofetki in čik pavzami........ :blush:

No potem pa greva midva midva skupi- stil- lagano sportski..... z veliko piri in brez čikov :OK: :OK: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa greva midva midva skupi- stil- lagano sportski..... z veliko piri in brez čikov :OK: :OK: :OK: :yea1:

PRIPOROČAM VELIKO PIROV PO CRO :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Aleš..

Ostalim pa en pozitiven favš za Sremsko :yea1:

Dane, kdaj greš čez lužo? Mogoče bi se jaz malo prej spravil čez in bi se lahko dobili v Sarajevu na ćevapih kod Grege :P potem pa easy na trajekt.

JA dec jaz sem mislil nazaj iz Mitrovice v Nedeljo 07.05 in poberem zeno v ZG ter nadaljujem do Splita kjer je trajekt zvecer... daj mi preveri ce mas kaksen trajekt iz Napolija za Sardinijo..zdej pa ce ti prides v slo potem pa se zadeve spremenijo...

Daj mi poslji PM

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo gledam in planiram pot za dol, nazaj ga bom jasno žgal po AC, dol pa bi ubral drugo turo.

kako se vam zdi pot Slov. Bistrica - Rogaška Slt. - Zagreb - jasenovac - prijedor - banja luka - doboj - tuzla - bosanska raca - AC - sremska mitrovica?

bi bla OK al je še kje boljše za kaj videt in jasno pojest ob poti? šel bi pa v petek zjutraj tako da je cajta ogromno, drugače si itak v 5 urah BP dol.

JA zanimivo se slisi... jaz bom tako ali tako v Zagrebu tako, da se lahko dobiva tam in nadaljujeva skupaj... poslji mi PM z casovnico ... pa se zmeniva...

lp

DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIPOROČAM VELIKO PIROV PO CRO :blink:

Prjatolca kje me boš čakala :hmm: Veš, da jaz brez tebe ne grem nikamor :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako gre večina? Ob 14.00 v petek Bregana, ali po skupinah ali vsak po svoje?

Kako bo večina spala: Hoteli ali šotori? Imajo hoteli varovan parking? Kuža namreč ni kasko.....

Lepa varianta je tudi od ZG.po severni Hrvaški preko Iloka do Srema...

LP D.

:OK: če nimaš še družbe bi bilo kar super da se znajdeš v petek na bregani, ker mislim da jih bo kar nekaj tam, važi?

Za vse ostale pa, akcija v Sremski!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja .)

tole zadevo sem si celotno prebral :)

in ker mi tati :blush: že kar nekaj časa prigovarja, da bi šel dol :hmm: ,

sem se na šihtu zmenil za fraj vikend :D

Sad idem i ja! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja .)

tole zadevo sem si celotno prebral :)

in ker mi tati :blush: že kar nekaj časa prigovarja, da bi šel dol :hmm: ,

sem se na šihtu zmenil za fraj vikend :D

Sad idem i ja! :kva2:

Zdrawc - svaka cast - :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatolca kje me boš čakala :hmm: Veš, da jaz brez tebe ne grem nikamor :004

Zgolj razmišljam......kaj pa če bi kak konvoj naredl.......bi znal bit zabavno :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj razmišljam......kaj pa če bi kak konvoj naredl.......bi znal bit zabavno :hmm: :hmm: :hmm:

Prjatolca bo že BiH, tako da ne štarta iz SLO ... jaz ne upam nič planirat konvojev, ker do zadnjega ne bom vedela kdaj grem in od kje grem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatolca bo že BiH, tako da ne štarta iz SLO ... jaz ne upam nič planirat konvojev, ker do zadnjega ne bom vedela kdaj grem in od kje grem ...

Še dobr, d obstajajo telefoni :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja .)

tole zadevo sem si celotno prebral :)

in ker mi tati :blush: že kar nekaj časa prigovarja, da bi šel dol :hmm: ,

sem se na šihtu zmenil za fraj vikend :D

Sad idem i ja! :kva2:

Ti si naš.......... :OK: :OK: :OK: ... kako imam jaz tebe rada......., samo jaz šibam že v četrtek ali petek zjutraj, ker se ne mislim furati po AC, vsak ima svoje potrebe...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako imam jaz tebe rada......., samo jaz šibam že v četrtek ali petek zjutraj.....

:blush:

saj bi jaz tudi tak nardil, mam itak za petek že zmenjeno fraj, če bi se šlo pa v četrtek bi pa lahko rušil ob cca 16h :yes:

er se ne mislim furati po AC

:OK:

Itak da ne, jaz bi šel še po kakšnih bolj offroad varijantah, če bi bil še kdo za kaj takega :hmm:

vsak ima svoje potrebe...........

no coment :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :yea1: yuhuuuuuuuuuuuu slovenski konvoj se veča !!!

To mi delaj !!!!!!

Upajmo da nas bo toliko.....

post-8166-1144321048_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi naj izobesi......Slovensko in Evropsko zastavo.........Baje sta sedaj obvezni obe skupaj.

Zakaj

Ma.....da se ne zgubimo.........k smo tok mali narod :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatolca kje me boš čakala :hmm: Veš, da jaz brez tebe ne grem nikamor :004

Nekje v Bosna al pa kar Srbija :OK:

Ti bom sporočila :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

saj bi jaz tudi tak nardil, mam itak za petek že zmenjeno fraj, če bi se šlo pa v četrtek bi pa lahko rušil ob cca 16h :yes:

:OK: Itak da ne, jaz bi šel še po kakšnih bolj offroad varijantah, če bi bil še kdo za kaj takega :hmm:

no coment :whistle:

Seveda............. :grim :grim :OK: da se lahko en dan mal ornk odklopim, ker potem mora biti 0.0 zaradi mojega motorinota, ki je kasko zavarovan :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!