Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

mi ki se srečanja nismo mogli udeležit že nestrpno čakamo fotoreportažo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem lahko bil zraven samo v soboto in sem skupino zapustil okoli 20:30 pri plačevanju cestnine pred Umagom in lahko rečem, da smo imeli izjemno lepo vreme in smo prišli nazaj suhi, tudi jaz ob 22 uri v Ljubljano.Hvala vsem za lepo druženje, za lepo vožnjo in zelo lepo vodenje celega dogodka.

Pohvale tudi domačinom, ki so vodili kolono in fantom iz Osjeka in Trogira, ki sta se udeležili srečanja.

Upam, da se spet srečamo v takem številu. Lepo je bilo videti tako kolono na cesti.

Pozdrav za vse in upam, da ste se lepo imeli še v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry nemogu se snać ovdje i ne razumem kako ovo funkcionira

Nema problema..

Pred cca 1 uro sem prišel domov, snel vse slike in zdaj bomo pa prilepili ( " čim več " ) slikic..

No da pa še pred slikicami dodam svoje mnenje.. Bilo mi je čudovito.. spoznal sem cel kup novih ljudi, celo število novih scooteristov in ljudi z velikim srcem.. upajmo da se bo naše druženje nadaljevalo v bodoče ..

Slike bom dajal gor kolikor mi bo dovoljevalo ( v sklopih ) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jaz sem doma. Bom kratek - telegrafsko.

Srečanje uspelo nad vsemi pričakovanji. Zahvalil bi se v prvi vrsti vsem udeležencem srečanja. Posebno bi izpostavil @skuterista, @pelikan@,@burgman650E pri organizaciji in uspešni izpeljavi srečanja. Posebna zahvala gre hrvaškima udeležencema srečanja @os nexsus in @madirr. Prvi je prišel iz Osijeka drugi pa z gospo iz Trogira. Zahvalil bi se tudi ostalim hrvaškim skuteristom pri udeležbi in pomoči v spremstvu in vse ostalo kar sledi zrave. Tu spada še posebna zahvala vremenu, ki nam je služilo in nas pustilo suhe. Deževalo oziroma rosilo je ravno tam, kjer nas ni bilo :naughty: , če pa smo bili prisotni smo bili na pijači ( Grobnik ) :worship: . Kar pa me veseli je obljuba ,da če ne prej se vidimo na zaključni vožnji v Prekmurje in morda še kam. Tu sem izval @dore61.

Prilagam nekaj slik - posebno ena je zanimiva. Nekdo se nam je želel pridružit, celo oblekel naj bi se kot mi a ni imel pravega vozila.

post-23577-127462764436_thumb.jpg

post-23577-127462771513_thumb.jpg

post-23577-127462774822_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema problema..

Pred cca 1 uro sem prišel domov, snel vse slike in zdaj bomo pa prilepili ( " čim več " ) slikic..

No da pa še pred slikicami dodam svoje mnenje.. Bilo mi je čudovito.. spoznal sem cel kup novih ljudi, celo število novih scooteristov in ljudi z velikim srcem.. upajmo da se bo naše druženje nadaljevalo v bodoče ..

Slike bom dajal gor kolikor mi bo dovoljevalo ( v sklopih ) ...

evo da se pridružim barem riječima kad neznam slikama.

Odmah bi sve učesnike srdačno pozdravio u nadi da su svi sretno stigli svojem domu.

Na povratku Bestmedia i ja smo bacili rezime uz kavicu u Rijeci, i zaključili da je dan bio izvrstan, čak nas je na kraju i vrijeme poslužilo.

Oduševljen sam svim ljudima koji su bili na skupu i ovakvo zajedništvo i organizaciju nisam mogao ni zamisliti te sve što sam doživio bilo je iznad svih mojih očekivanja. Hvala svima od prvog do zadnjeg još jednom.

Slike su vam odlične. Nadam se da ćemo ove godine napravit onaj skup za kraj sezone, nije bitno gdje ja obavezno dolazim.

P.S. Ja sam stigao kući u 01:00, haha sretan zadovoljan i umoran. Od Istre do Raba napravio sam samo jednu pauzu, tako da danas nemogu normalno sjediti, nego ovo pišem stojeći, he he.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem lahko bil zraven samo v soboto in sem skupino zapustil okoli 20:30 pri plačevanju cestnine pred Umagom in lahko rečem, da smo imeli izjemno lepo vreme in smo prišli nazaj suhi, tudi jaz ob 22 uri v Ljubljano.Hvala vsem za lepo druženje, za lepo vožnjo in zelo lepo vodenje celega dogodka.

Pohvale tudi domačinom, ki so vodili kolono in fantom iz Osjeka in Trogira, ki sta se udeležili srečanja.

Upam, da se spet srečamo v takem številu. Lepo je bilo videti tako kolono na cesti.

Pozdrav za vse in upam, da ste se lepo imeli še v nedeljo.

još jednom se zahvaljujem svima koji su se skupili na susrteu i spremamo se za onaj sljedeći " Mal prek granično mejo " :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za slike in upam, da ste se tudi danes imeli lepo in da ste varno prispeli domov.

Naslednjič ostanem do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva se zahvaljujeva vsem organizatorjem srečanja skuteristov in vsem prisotnim skuteristom in sopotnicam za zelo prijetno druženje.

Žena ne more prehvaliti obe skuteristki, posebno Mojce, kako dobra voznica je in jo občuduje.

Naj dodam še jaz eno fotko - zbor v Sevnici, oziroma v Radna - Boštanju pri Hoferju, ko sva se pridružila skupini iz štajerske.

Lep pozdrav vsem, do prihodnjega druženja.

post-24352-127463987656_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljepi pozdrav svim sudionicima susreta.

Prekrasno iskustvo i druženje.

Oni koji nisu bili možeim biti samo žao, prvenstveno mislim na dečke iz Hrvatske.

Za sljedeče okupljanje dolazim pa gdje bilo :kva1: .

Još jednom hvala dečki i svaka čast na organizaciji, zaista predivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva se zahvaljujeva vsem organizatorjem srečanja skuteristov in vsem prisotnim skuteristom in sopotnicam za zelo prijetno druženje.

Žena ne more prehvaliti obe skuteristki, posebno Mojce, kako dobra voznica je in jo občuduje.

Naj dodam še jaz eno fotko - zbor v Sevnici, oziroma v Radna - Boštanju pri Hoferju, ko sva se pridružila skupini iz štajerske.

Lep pozdrav vsem, do prihodnjega druženja.

Tudi midva sva varno prispela domov. Po planu sva bila doma ob 18,00 uri, dvakrat (Lj in Vransko) na kratko oprana po 2-3 minute, brez centrifuge :lol1:

Zahvaljujeva se organizatorjem :OK: za dva prijetna dneva. Hvala za družbo skuteristkama, vsem skuteristom s sopotnicami :wub: (ali brez) in motoristom, ki jim je žal za skuterji :devil:

Slike bova pa še večkrat z veseljem pogledala. Se vidimo.

Sedaj pa :zzz:

Aja, pa na večerjo sva šla kar na Ravnah, je bil dober :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, vsem skupaj!

Tukaj je še nekaj mojih fotk.

Torej hvala za dobro organizacijo, odlično družbo, lepo vreme in še veliko ostalega, kar bo prišlo za nami čez kak dan ali dva. Najina pot se je preko Trsta do Turnišča, srečno končala in Bog naju je blagoslovil z dežjem v okolici MB, kar pa naju ni spravilo v slabo voljo, le oblačit se je bilo treba in nato čez 20km spet slačit. Torej oba z Marijo se vsem skupaj in vsakemu posebej zahvaljujeva za vso prijaznost in upava, da bova del tega lahko vrnila v Prekmurju jeseni, če nama boste seveda dali priliko.

Srečno vožnjo še naprej, lepo pozdravljeni tudi prijatelji iz HR in seveda tudi oni vabljeni jeseni v Prekmurje-tudi vreme bomo zrihtali.

Lep :yea1: iz Prekmurja!

Marija in Izidor

post-26012-127464041693_thumb.jpg

post-26012-127464043725_thumb.jpg

post-26012-127464048172_thumb.jpg

post-26012-127464051015_thumb.jpg

post-26012-127464052713_thumb.jpg

post-26012-127464054468_thumb.jpg

post-26012-127464056072_thumb.jpg

post-26012-127464057859_thumb.jpg

post-26012-127464059617_thumb.jpg

post-26012-127464061114_thumb.jpg

post-26012-127464065097_thumb.jpg

post-26012-127464067437_thumb.jpg

post-26012-127464069094_thumb.jpg

post-26012-127464071134_thumb.jpg

post-26012-127464072494_thumb.jpg

post-26012-127464073919_thumb.jpg

post-26012-127464075279_thumb.jpg

post-26012-127464076801_thumb.jpg

post-26012-127464078123_thumb.jpg

post-26012-127464079875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav sem!

Ja, tudi meni je uspelo priti (suh) domov še po svetlem...  :worship: Pogled na števec kilometrov je pokazal blizu 840 kilometrov vožnje, ki so "minili" v prav prijetni maxi družbi. Vikend je bil vsekakor res čudovit, nad vsemi pričakovanji...  :OK:  Hvala @maxiscooterju in Burgman650E na dobrem vodenju izleta!  :)

Lep maxXxi pozdrav vsem, tudi prijateljem iz HR  :D ... in na snidenje prihodnjič  :OK:

p.s. Glede na vse lepe trenutke, ki ste jih ujeli v objektiv... nekaj svojih prilagam tudi jaz...

post-22093-127464200419_thumb.jpg

post-22093-127464202292_thumb.jpg

post-22093-127464203793_thumb.jpg

post-22093-127464205387_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, vidm ful slikc, ful slikc, bom pregledala vse, všeč mi je :)

Dodajam še moje: KLIK

Čestitke še enkrat vsem za organizacijo, drugo so že ostali povedali :)

Jaz sem imela danes še solo izlet po sloveniji (koper - mengeš - maribor - mengeš), seveda sem se najprej ustavila doma in vzela tisto pozabljeno vozniško dovoljenje ... khm ... :whistle: hahaha :)))

Ful je blo fajn, moj 250 kubični pikec je zmogel marsikaj, tako da sem ponosna nanj :photo:

Če bo kdo za kako dnevno furo, se zmenimo ... sicer pa čakam naslednjo večjo.

Lep začetek še enega delovnega tedna želim vsem pa hvala za družbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo... vidim, da ste se meli super. Škoda, da nisem mogel iti dalj kot samo do Kočevja. Pa naslednjič :) Berem, da letos pa mogoče res Prekmurje pade.

Zdej pa naprej slikce gledat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!