Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Lansko sezono sem se vozil do 10. decembra, letos ga pa tudi ne nameravam pospravit do prvega snega.

Ko bo zapadel prvi sneg, :grim pa lahko vzamešpost-17098-1194512934_thumb.jpg, saj je barvno popolnoma usklajen z letnim časom. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo zapadel prvi sneg, :grim pa lahko vzameš, saj je barvno popolnoma usklajen z letnim časom. :slap:

Je pa barva sedeža popolnoma neusklajena z barvo motorja. :angry:

Veliko bolj bi pasala navadna - črna.

Al pa nimam okusa sploh...

Ampak iz tega pogleda pa ta motorček še kar nekam izgleda...

Škoda tud, ker je auspuh tko grd.

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa barva sedeža popolnoma neusklajena z barvo motorja. :angry:

Kaj hočeš, :photo: moda je pač moda. Trenutno je bela in.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hočeš, :photo: moda je pač moda. Trenutno je bela in.

Saj je bela OK, ampak pravim, da bi bil sedež lepši v črni barvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja, se strinjam. Črn sedež, bela barva plastik, bež sedež, črna barva plastik. To bi bilo bolj apetitlih. Kaj pa je z auspuhom narobe? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet je leto naokrog,naši konjički počivajo mi pa se pripravljamo na nekaj prazničnih dni. :drunk: Kakorkoli bo kdo praznoval mu želim vesele praznike ter vse naj naj v novem leto 08 ter veliko varnih km . :OK: LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo zapadel prvi sneg, :grim pa lahko vzamešpost-17098-1194512934_thumb.jpg, saj je barvno popolnoma usklajen z letnim časom. :slap:

Kok ccm je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo zapadel prvi sneg, :grim pa lahko vzamešpost-17098-1194512934_thumb.jpg, saj je barvno popolnoma usklajen z letnim časom. :slap:

Bela je modna za leto 2008 :) velik motorjev so pobarval v belo (Aprilia RSV1000,Ducati 848,Aprilia Shiver 750,... )

če je to honda DN-01 potem 850cc

Honda DN-01 ima agregat vzet iz modela Transalp (Deauville), ki je v-twin z 680ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda DN-01 ima agregat vzet iz modela Transalp (Deauville), ki je v-twin z 680ccm.

:? mislim da ne.. transalp ma ročni menjalnik dn-01 je pa bol ko ne skuter .) aja no 680 cc ma pa res.

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? mislim da ne.. transalp ma ročni menjalnik dn-01 je pa bol ko ne skuter .) aja no 680 cc ma pa res.

KLIK .Fora je v novem brezstopenjskem menjalniku Badalini, ki ima med drugim tudi tri načine delovanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet je leto naokrog,naši konjički počivajo mi pa se pripravljamo na nekaj prazničnih dni. :drunk: Kakorkoli bo kdo praznoval mu želim vesele praznike ter vse naj naj v novem leto 08 ter veliko varnih km . :OK: LP.

Se pridružujem dobrim željam in vsem želim veliko užitkov :grupni: na motorju v letu gospodovem 2008. DA BI VSI BREZ NEZGOD PREVOZILI PRIHAJAJOČE LETO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z moje strani vse naj, naj v letu 2008. Veliko sončnih dni in varnih kilometrov, sreče z bližnjimi in službenih uspehov. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z moje strani vse naj, naj v letu 2008. Veliko sončnih dni in varnih kilometrov, sreče z bližnjimi in službenih uspehov. :OK: :OK: :OK:

MOJA MALENKOST SE PRIDRUŽUJE ČESTITKAM..............

Upam da se bom pridružil tudi skupnim vožnjam v letu 2008

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz Vam želim predvsem zdravo in srečno 2008, ter veliko brezskrbnih in lepih izletov s "našimi" maxi-ji :OK: :photo: .

LP

P.S. ali se bomo dogovorili za kakšno daljšo pot v naslednjem letu (lani je na eni vožnji padla debata o Dolomitih :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz želim vsem vse najlepše v novem letu, predvsem pa veliko ljubezni in varno ter breskrbno prevoženih kilometrov na naših maksijih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni po dolgem počitku! :zzz: Kaj pravite na tako lepo vreme? :? Ali se že kaj vozite na kratke turce? :eek: Jaz mislim da bo letos kar hitro sezona in tam nekje konec aprila zna biti kar toplo za kakšno skupno otvoritveno turo in mislim da bo letos nas več kot lani in da se bolje spoznamo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni po dolgem počitku! :zzz: Kaj pravite na tako lepo vreme? :? Ali se že kaj vozite na kratke turce? :eek: Jaz mislim da bo letos kar hitro sezona in tam nekje konec aprila zna biti kar toplo za kakšno skupno otvoritveno turo in mislim da bo letos nas več kot lani in da se bolje spoznamo. :OK:

Konec Aprila? :lol1: Jaz sem svojga skuterčka včeraj potegnil na zrak in opeljal kakšnih 100 km. Saj sem rekel, da bom še malo počakal, a kaj....

In še zdaleč nisem bil edini, sem srečal vsaj 15 podobnih.

:chase:

Za skupno furo se pa vidimo malo kasneje. Še zmerom zebe v prste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem jih v soboto naklepal cca 100 km in res nas je bilo kar precej podobnih "norcev". Je pa pasalo in komaj čakam, da se še malo ogreje, da se spravim na kakšno daljšo vožnjo.

Še vprašanje: ali je možno da se zdi vožnja bolj trda zaradi trših gum (nizke temperature)? Poleti in jeseni nisem imel tega občutka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se sedaj že cel teden vsak dan vozim po opravkih s scootom, je mal zima, a boljš to, kot pa tista januarska megla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vprašanje: ali je možno da se zdi vožnja bolj trda zaradi trših gum (nizke temperature)? Poleti in jeseni nisem imel tega občutka...

ne le gume, tudi olje v blažilnikih je viskoznejše in posledično trše blaži udarce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi pred leti bil aktiven pozimi na motorjih,se dvakrat udeležil zimskega elefanda v Austriji,posledice pa revma in krči v sklepih tako da sedaj še samo pridejo v upoštev tople dni. Naenkrat bo sezona,pust je pregnal najhujši mraz, valentinovo nas malo pogreje, 8 marec zacveti, velika noč obdari in že so prvomajski prazniki, žegnanje motorjev in sezona je tu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!