Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Tudi jaz sem jih v soboto naklepal cca 100 km in res nas je bilo kar precej podobnih "norcev". Je pa pasalo in komaj čakam, da se še malo ogreje, da se spravim na kakšno daljšo vožnjo.

Še vprašanje: ali je možno da se zdi vožnja bolj trda zaradi trših gum (nizke temperature)? Poleti in jeseni nisem imel tega občutka...

Drži, drži, pa tudi tisti ki sedi na motorju je trši :krneki: od mraza in ko to združiš ugotoviš, da vseeno ni za pretiravat. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kje že registriran kak klub maxi skuterjev? Glede na dejstvo, da ima danes že vsaka ulica svoj klub, bu morda tudi to bilo zanimivo. Si predstavljate cca 30 maxijev v istih jaknah kako paradirajo na kakem zboru? Uf, to bi bila atrakcija hehe :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ideja. Ko takole gledam po forumu, bi se nas pa mogoče res že nabralo kakšnih trideset v klubu.

Sicer bi bili nametani z vseh koncev Slovenije, ampak to bi bila pač posebnost kluba. Saj so tudi naši mopedi nekaj posebnega (nekaj med motorjem in avtom - no, malo pretiravam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kje že registriran kak klub maxi skuterjev? Glede na dejstvo, da ima danes že vsaka ulica svoj klub, bu morda tudi to bilo zanimivo. Si predstavljate cca 30 maxijev v istih jaknah kako paradirajo na kakem zboru? Uf, to bi bila atrakcija hehe :eek: :eek: :eek:

Boš ti koordinator... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kje že registriran kak klub maxi skuterjev? Glede na dejstvo, da ima danes že vsaka ulica svoj klub, bu morda tudi to bilo zanimivo. Si predstavljate cca 30 maxijev v istih jaknah kako paradirajo na kakem zboru? Uf, to bi bila atrakcija hehe :eek: :eek: :eek:

jas sem tudi za stvar :worship: čim prej se organizirat pomlad je pred vrati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je kar nekaj interesentov:) Predlagam, da mi interesenti pošljete mail in kak fon za hitrejšo komunikacijo na naslov gespann@email.si. Ko nas bo ene 10, pa organiziramo kak sestankec. :worship: :worship: :worship:

Zna biti zanimivo:)

Popravljeno . Popravil Gespann
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No...jest sm se odlepu od maxija...

se pa rad kdaj prdružim z novim konjem....

če me vzameste sevede :D

Mogoče se boš pa potlej spet prlepu... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da je od10-13 aprila moto boom vCelju. Kaj ko bi se dobili si ogledali in kakšno urico zapeljali po okolici. lp :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da je od10-13 aprila moto boom vCelju. Kaj ko bi se dobili si ogledali in kakšno urico zapeljali po okolici. lp :naughty:

Če ne bo snega :D :lol1: sem za.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da je od10-13 aprila moto boom vCelju. Kaj ko bi se dobili si ogledali in kakšno urico zapeljali po okolici. lp :naughty:

To bi bilo zanimivo, jaz redno obiskujem moto bum če se pa še poleg tega srečamo in spoznamo je pa še bolje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, tam se pa lahko snidemo, nardimo krog al dva...

obilo užitkov do takrat :)

aja, še tole: http://www.ce-sejem.si/index.php?page=seje...5&item=1786

bi bla sobota 12.4. ob 10h OK?

nardimo en ogled sejma za cca 2h, pol pa mal po štajerski deželi?

LP

Popravljeno . Popravil body35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jetman: Ti si hodil na Maxi delavnice, kaj ne? S skuterjem? Kako je bilo s skuterjem na poligonu?

Sam sem bil parkrat in je kar vredu , še posebi spomladi, ko smo vsi iz forme in še trdi na motorju. Ko boš šel povej pa če bom imel čas pridem še jaz, če je vreme sem itak tam. :worship:

Lani sem bil trikrat še z X9 na delavnici. Z nobeno vajo ni bilo težav. Izjemno dobro sem izkoristil centralne zavore na X9, saj sem bil po besedah inštuktorja pri vaji zaviranja najboljši. Je pa imel en gospod s Kymco Grand Dink 250 zelo veliko težav, še en gospod pa se z Burgmanom 650 sploh ni upal na poligon. A na cesto se pa upa :? :slap:

Delavnica je izjemno koristna sploh na začetku sezone, ko smo vsi malo zarjavali in je potrebno obnoviti tehniko obladovanja motorja. Kdor pa še nikoli ni bil na delavnici, je pa udeležba tako ali tako zelo koristna, po mojem mnenju celo obvezna. MAkSi delavnica je primerna za vsak tip motorja, od 50cc skuterja do Honde Gold Wing. Lani sem se delavnice z X9 udeležil trikrat in vsakič sem izjemno užival.

Lahko bi se malo organizirali in šli enkrat skupinsko. Na začetku sezone bi tako ali tako koristilo vsem. Sej, kdaj pa bo prvič? Grem pogledat če kaj piše.

Jaz sem že lani dajal pobudo za številčnejšo udeležbo z maksiskuterji, pa ni bilo pravega odziva. Jaz upam, da vam ni nerodno, ker ni nobene potrebe. Sploh, če bi šli tja skupisnko, bi bilo to fenomenalno. Jaz bom 100% na prvi delavnici. Na spletni strani www.moto-aktivisti.si ni še nobenih terminov delavnic, pa todi na mail, ki sem jim ga poslal niso odgovorili, tako da je treba najprej sploh videti, če delavnice lotos bodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi bil sejem v Celju prava priložnost za srečanje in kakšno skupno "furo" .

Smer bomo pa dogovorili "domačini" in seveda mora biti ob poti kakšna dobra gostilna

v kateri pa bomo morda kakšno rekli na temo "klub maxiskuteristov".

Vabljen seveda Gespann ki je dal letos pobudo o klubu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule je @Bladzo na sposojeni stari Gold Wing. Ne mi rečt, da s tavelkim Burgmanom ne moreš opraviti s poligonom. Z lahkoto.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da gremo. Najboljše bi bilo v soboto 12. Ljubljančani in ostali jugozahodno od Lj. bi se zbrali zjutraj nekje v Lj. in nato skupaj krenili proti Celju, od tam naprej bodo pa domačini določili smer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da gremo. Najboljše bi bilo v soboto 12. Ljubljančani in ostali jugozahodno od Lj. bi se zbrali zjutraj nekje v Lj. in nato skupaj krenili proti Celju, od tam naprej bodo pa domačini določili smer :)

Hay! Sobota 12.4.08 je najbolši termin glede prireditev ter prostega časa , upajmo pa le da bo vreme OK. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, tam se pa lahko snidemo, nardimo krog al dva...

obilo užitkov do takrat :)

aja, še tole: http://www.ce-sejem.si/index.php?page=seje...5&item=1786

bi bla sobota 12.4. ob 10h OK?

nardimo en ogled sejma za cca 2h, pol pa mal po štajerski deželi?

LP

Sa je tole čisto dober predlog. Dobimo se na kakšnem BS in se nato skupaj zapeljemo do sejmišča, pogledamo sejem in nato naredimo krog po bljižni okolici.

LP

P.S. pa še enkrat - če nebo snega :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!