Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

X raider midva bova tudi 9.30 krenila iz MB čez Šentilj za Graz. Potemtakem bi nekje 10.30 se mogli dobit v LOUISu.

Se bo to izšlo ?

Skuterist tudi mi iščemo eno tako turo za nedeljo, vendar ne poznam tistih koncev.

Samo zgleda da bomo malo prepozni. Mi bi štartali ob 10.00 iz MB (2maxija in en cestak). Lahko pa se nam tukaj pridružiš in nas potem popelješ na tiste konce.

Blond

Tudi mene bi zanima ena tako nedeljska dopoldanska fura...  :worship:  ...zato predlagam, če bi se zapeljali skupaj in se v Dravogradu dobili s @Skuteristom (+morebiti z @x_raiderjem) tam okoli 10.ure. V tem primeru bi morali iz Mb odrinit eno uro prej, okoli 9.ure  :hmm: .  Tako bi imeli dovolj časa, da se zapeljemo na "Golico", kjer lahko gremo na :kava:. Časovno pa bo glih dovolj, da se vrnemo domov tja do 12.ure...  :? Tudi @Skuterist v Ce....

Lp

p.s. Mi mariborčani pa lahko gremo nazaj tudi preko Radelj...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist tudi mi iščemo eno tako turo za nedeljo, vendar ne poznam tistih koncev.

Samo zgleda da bomo malo prepozni. Mi bi štartali ob 10.00 iz MB (2maxija in en cestak). Lahko pa se nam tukaj pridružiš in nas potem popelješ na tiste konce.

Blond

Tudi mene bi zanima ena tako nedeljska dopoldanska fura...  :worship:  ...zato predlagam, če bi se zapeljali skupaj in se v Dravogradu dobili s @Skuteristom (+morebiti z @x_raiderjem) tam okoli 10.ure. V tem primeru bi morali iz Mb odrinit eno uro prej, okoli 9.ure  :hmm: .  Tako bi imeli dovolj časa, da se zapeljemo na "Golico", kjer lahko gremo na :kava:. Časovno pa bo glih dovolj, da se vrnemo domov tja do 12.ure...  :? Tudi @Skuterist v Ce....

Lp

p.s. Mi mariborčani pa lahko gremo nazaj tudi preko Radelj...  :hmm:

@Blond za "Golico" ste verjetno že slišal( motorist sigurno je :whistle: ). Jutri bom "odsoten" zato bom v nedeljo zjutri preveril kako in kaj. Če ste zato se lahko dobimo ob 9:45 na BS OMV v Dravogradu. @Pelikan lahko mi pošlješ SMS če boste šli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Blond za "Golico" ste verjetno že slišal( motorist sigurno je  :whistle: ). Jutri bom "odsoten" zato bom v nedeljo zjutri preveril kako in kaj. Če ste zato se lahko dobimo ob 9:45 na BS OMV v Dravogradu. @Pelikan lahko mi pošlješ SMS če boste šli.

Jaz pridem sigurno!  :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene bi zanima ena tako nedeljska dopoldanska fura...  :worship:  ...zato predlagam, če bi se zapeljali skupaj in se v Dravogradu dobili s @Skuteristom (+morebiti z @x_raiderjem) tam okoli 10.ure. V tem primeru bi morali iz Mb odrinit eno uro prej, okoli 9.ure  :hmm: .  Tako bi imeli dovolj časa, da se zapeljemo na "Golico", kjer lahko gremo na :kava:. Časovno pa bo glih dovolj, da se vrnemo domov tja do 12.ure...  :? Tudi @Skuterist v Ce....

Lp

p.s. Mi mariborčani pa lahko gremo nazaj tudi preko Radelj...  :hmm:

Jutri ( v soboto) greva z @x_raiderjem v Graz, start ob 8,30 uri na BS Petrol v Dravogradu, smer preko Radelj. V Gradcu bova okrog 10,00 ure.

Za nedeljo pa me mika, vendar se ne bom mogel pridružiti, ob 11 uri pojem, popoldne pa ima sin praznovanje roj.dne. Vikend ima premalo lepih dni... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Blond za "Golico" ste verjetno že slišal( motorist sigurno je :whistle: ). Jutri bom "odsoten" zato bom v nedeljo zjutri preveril kako in kaj. Če ste zato se lahko dobimo ob 9:45 na BS OMV v Dravogradu. @Pelikan lahko mi pošlješ SMS če boste šli.

Jaz sem slišal za Golico vendar ne kot motorist.... vozim komaj teden dni in motorist v pravem pomenu besede še dolgo ne bom.

Bom poskušal pregovoriti naše, da malo prej vstanejo in da se dobimo v nedeljo v Dravogradu.

Skuterist ali mi lahko routo nekje označiš da jo malo predelam na suho ???

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem slišal za Golico vendar ne kot motorist.... vozim komaj teden dni in motorist v pravem pomenu besede še dolgo ne bom.

Bom poskušal pregovoriti naše, da malo prej vstanejo in da se dobimo v nedeljo v Dravogradu.

Skuterist ali mi lahko routo nekje označiš da jo malo predelam na suho ???

LP

Blond

Tu imaš pot na "Golico"... ki jo je imel v mislih @skuterist...  :krneki:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu imaš pot na "Golico"... ki jo je imel v mislih @skuterist...  :krneki:

Lp

ODLIČNO Hvala !

Bom jutri govoril z našimi in upam, da zaspance pregovorim eno uro prej kot planirano krenit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za jutri je dogovorjeno ob 9.00 iz MB proti Dravogradu in potem na Golico in čez Radlje nazaj v MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar prišla iz Graza. Zgleda da sem vaju zamudil.

Pred trgovino je stal en Piaggio MB če se ne motim in CE Burgman 400, ko sem prišel iz trgovine sta že odpeljala.

Se pa je danes izkazal maxi z svojimi prtljažnimi prostori. Nakup iz IKEJE, Seisberga in LOUISa sem strpal not.

Lepa tura, ogromno motoristov ....

Zdaj je treba it še tankat ker jutri gremo v drugo smer.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist, Pelikan - se bomo našli jutri ?

X raider ? ti boš utegnil ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist, Pelikan - se bomo našli jutri ?

X raider ? ti boš utegnil ?

LP

Blond

Sem malo prej "nazaj". Ob cca 8:45 štartam iz CE. Ob 9:45 se dobimo v Dravogradu na BS OMV tako kot smo dogovorjeni. @Pelikan če me slučajno še ne bo me malo počakajte :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist, Pelikan - se bomo našli jutri ?

X raider ? ti boš utegnil ?

LP

Blond

Kje ste zmenjeni, da se vam pridružim...   :hmm:  ...lahko pa vas počakam na Petrolovi pumpi pri ŠTUKu...  :?

Lp

p.s. @Skuterist... v Dravogradu se počakamo v vsakem primeru...   :D

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Satom500 naredilo lepo turco, vreme odlično,ceste oprane od dolgotrajnega dežja, vender v Lousu ni bilo nikogar poznanega od 10.30-11.00 niti omenjenega Blonda nisva kje zasledila.

Upajmo da bo naslednji vikend podoben temu da še malo v družbi popestrimo vožnjo ,ter ob kakšnem klepetu ob pijači ali kavi.

Jutri dopoldan kot sem že napisal pa sem odsoten. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Satom500 naredilo lepo turco, vreme odlično,ceste oprane od dolgotrajnega dežja, vender v Lousu ni bilo nikogar poznanega od 10.30-11.00 niti omenjenega Blonda nisva kje zasledila.

Upajmo da bo naslednji vikend podoben temu da še malo v družbi popestrimo vožnjo ,ter ob kakšnem klepetu ob pijači ali kavi.

Jutri dopoldan kot sem že napisal pa sem odsoten. LP.

Skuterist Dravograd na BS OMV velja 9.45-10.00

Pelikan, mi štartamo ob 9.00 pri meni doma pred blokom Štantetova (nova vas II) blizu doma upokojencev (če ti je kaj poznano)

Drugače pa lahko se dobimo 9.10 ŠTUK pumpa.

Xraider ... zgleda da smo se za malo zgrešili pred LOUISom .... škoda

Z veseljem pa naslednji vikend če bo vreme uletim na kafe (soboto imam sicer delovno) v nedeljo če bo le vreme.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo posnetek današnje vožnje ....

click here

Pa še statistika

Štart 9:11:40

prevožena pot 166.135km

Trajanje 5 ur 7 min

Povp hitrost 32km/h

MAX hitrost 107km/h

max nmv 1351m

min nmv 239m

Še enkrat zahvala vsem za današnji dan ....

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ............

Zal celi vikend odsoten , edino vceraj sem nahitro odplejal 130km , potem pa naprej obveznosti (druzinske) :kava::alko::boobies:

Upam na lepo vreme in da se kamlu vidimo !!:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo posnetek današnje vožnje ....

click here

Pa še statistika

Štart 9:11:40

prevožena pot 166.135km

Trajanje 5 ur 7 min

Povp hitrost 32km/h

MAX hitrost 107km/h

max nmv 1351m

min nmv 239m

Še enkrat zahvala vsem za današnji dan ....

Blond

@Blond kaj pa imaš tole "zaeno" napravco :hmm:(a lahko še kakšno sliko zraven prilepiš?). Sem že gledal različne "GPS logereje", pa ne vem kaj je še "spremenljivo" za občasno uporabo. Jaz sem štartal v CE okoli 8:50, tako da sem bil v Dravogradu ob 9:45. S @605 sva skupaj popila kavo, potem pa smo se tako skupaj odpeljali dol Lenta s vmesnimi postanki. Pohvaliti moram avstrijsko OAMTC ker so mi plačali pijačo pri Stausee Soboth:trance_27_notworthy:.

V Slovenskih Konjicah kjer je @605 obrnil proti domu sem se odločil da se mi neglede na naš prejšnji pogovor ne mudi več in sem vožnjo (sicer sam) nadaljeval do Trojan (krof in :kava: ), nato pa preko Izlak nazaj do Rimsklih Toplic kjer sem zavil proti laškem in domov. Nabralo se je kar nekaj lepih km. Pa še :photo: za album (čeprav smo sabo imeli profesionalno fotografinjo B)).

P.S. pravkar pogledal vreme za naslednji vikend, bo padlo malo več km :naughty:

post-4877-127584567127_thumb.jpg

post-4877-127584569579_thumb.jpg

post-4877-127584571649_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Blond kaj pa imaš tole "zaeno" napravco :hmm:(a lahko še kakšno sliko zraven prilepiš?). Sem že gledal različne "GPS logereje", pa ne vem kaj je še "spremenljivo" za občasno uporabo. Jaz sem štartal v CE okoli 8:50, tako da sem bil v Dravogradu ob 9:45. S @605 sva skupaj popila kavo, potem pa smo se tako skupaj odpeljali dol Lenta s vmesnimi postanki. Pohvaliti moram avstrijsko OAMTC ker so mi plačali pijačo pri Stausee Soboth:trance_27_notworthy:.

V Slovenskih Konjicah kjer je @605 obrnil proti domu sem se odločil da se mi neglede na naš prejšnji pogovor ne mudi več in sem vožnjo (sicer sam) nadaljeval do Trojan (krof in :kava: ), nato pa preko Izlak nazaj do Rimsklih Toplic kjer sem zavil proti laškem in domov. Nabralo se je kar nekaj lepih km. Pa še :photo: za album (čeprav smo sabo imeli profesionalno fotografinjo B)).

P.S. pravkar pogledal vreme za naslednji vikend, bo padlo malo več km :naughty:

Tole napravco sem vzel v firmi na test in izgleda da se obnese odlično. Lušna je oblika, velikost in tudi baterija.

Še povezava do teh napravic.

Pa tudi cena je sprejemljiva.

Če bi koga to zanimalo naj mi javi bom še kak dodaten % zrihtal. Veliko se ne da, ampak za kak kafe se že prihrani ;)

Kar se pa slikic tiče pa moram ženo počakat, da jih prenese iz aparata ;)

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Blond in @Skuterist sta že vse napisala in ni kaj za dodati... Mogoče le to, da je bil sprva planiran le kratek izletek na "Golico", ki se je kasneje razvil v prijetno druženje in skupno vožnjo... B)  ...ko se na koncu nikomur ni več nikamor mudilo...  .) saj smo vsi hoteli maxXximalno izkoristit ta prečudovit nedeljski dan...  :yes:

Kakorkoli, bilo je ful vredi in se vidimo na naslednji vožnji...  :OK:

post-22093-127585304338_thumb.jpg

post-22093-127585306874_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Tudi mi na obali smo imeli ugodno vreme za potepanja. Odločil sem se za izlet po Notranjski, Beli Krajni in Dolenski. Zjutraj sem štartal z kolegom ( motoristom)

in se odpravila v neznano. Med potjo sva odločila za turo,ki je opisana v spodnji povezavi. Pot nas je vodila mimo Unca, Cerknice na hrvaško mejo. Vozili smo tik ob reki Kolpi. Mejni prehod smo prečakli v Čabru. Po kratki vožnji smo se spet vrnili v Slovenijo na mejnem prehodu Osilnica. Pot nas je vodila po prelepi Beli Krajni mimo Fare in Brsnika. V Brsniku ob reki smo se okrepčali in fotkali. Po pregledu avtokarte sem izrazil željo pijatelju za obisk Karlovca. V Karlovcu sem služil vojsko in sem se odločil ,da bi si ogledal kraj kjer sem prebil devet mesecev. Kolega se je strinjal z mojo idejo. Prižgala sva stroje naštimala navigacijo in gremo. Mejni prehod smo prečkali v Vinici. Takoj po mejnem prehodu smo prevozili naselje z zelooo zanimivim imenom. Prevozili smo Bosance. Po prijetni vožnji smo prispeli v vroči Karlovac, kjer sem si ogledal ostanke ambulante, kjer sem služil kot bolničar. Po kratkem ogledu in obujanju spominov sva jo mahnila nazaj mimo Karlovačke pivovare naprej proti Metliki. V Metliki sva se odločila ,da se do Unca ne bova nič ustavljala. V Uncu smo si zadali cilj za koslio ali večerjo . Kot omenjeno od Metlike smo prek Semiča, Žužemberga, Dobrepolje, Sodražice prispeli v Unec. Po obilni in dobri hrani pa direkt prek Planine , Postojne v Koper.

Vtisi vožnje oziroma izleta so bili prelepi in tudi utrujenost po prevoženih 500 km ni skazila prijetnega občutka in lepega druženja s sošolcem iz osnovne šole.

Motoristov na cesti pa kot listja a na srečo nič policajev.

Koper - Karlovac - Koper

post-23577-127592864657_thumb.jpg

post-23577-127592870557_thumb.jpg

post-23577-12759287454_thumb.jpg

post-23577-127592877912_thumb.jpg

post-23577-127592881563_thumb.jpg

post-23577-127592885274_thumb.jpg

post-23577-1275928887_thumb.jpg

post-23577-127592891727_thumb.jpg

post-23577-1275928949_thumb.jpg

post-23577-127592898601_thumb.jpg

post-23577-127592902527_thumb.jpg

post-23577-127592906256_thumb.jpg

post-23577-127592918819_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem.

Tudi mi na obali smo imeli ugodno vreme za potepanja. Odločil sem se za izlet po Notranjski, Beli Krajni in Dolenski. Zjutraj sem štartal z kolegom ( motoristom)

in se odpravila v neznano. Med potjo sva odločila za turo,ki je opisana v spodnji povezavi. Pot nas je vodila mimo Unca, Cerknice na hrvaško mejo. Vozili smo tik ob reki Kolpi. Mejni prehod smo prečakli v Čabru. Po kratki vožnji smo se spet vrnili v Slovenijo na mejnem prehodu Osilnica. Pot nas je vodila po prelepi Beli Krajni mimo Fare in Brsnika. V Brsniku ob reki smo se okrepčali in fotkali. Po pregledu avtokarte sem izrazil željo pijatelju za obisk Karlovca. V Karlovcu sem služil vojsko in sem se odločil ,da bi si ogledal kraj kjer sem prebil devet mesecev. Kolega se je strinjal z mojo idejo. Prižgala sva stroje naštimala navigacijo in gremo. Mejni prehod smo prečkali v Vinici. Takoj po mejnem prehodu smo prevozili naselje z zelooo zanimivim imenom. Prevozili smo Bosance. Po prijetni vožnji smo prispeli v vroči Karlovac, kjer sem si ogledal ostanke ambulante, kjer sem služil kot bolničar. Po kratkem ogledu in obujanju spominov sva jo mahnila nazaj mimo Karlovačke pivovare naprej proti Metliki. V Metliki sva se odločila ,da se do Unca ne bova nič ustavljala. V Uncu smo si zadali cilj za koslio ali večerjo . Kot omenjeno od Metlike smo prek Semiča, Žužemberga, Dobrepolje, Sodražice prispeli v Unec. Po obilni in dobri hrani pa direkt prek Planine , Postojne v Koper.

Vtisi vožnje oziroma izleta so bili prelepi in tudi utrujenost po prevoženih 500 km ni skazila prijetnega občutka in lepega druženja s sošolcem iz osnovne šole.

Motoristov na cesti pa kot listja a na srečo nič policajev.

Koper - Karlovac - Koper

nisam ni mislio da ste bili u crkvi, hihihi :worship:

@Blond in @Skuterist sta že vse napisala in ni kaj za dodati... Mogoče le to, da je bil sprva planiran le kratek izletek na "Golico", ki se je kasneje razvil v prijetno druženje in skupno vožnjo... B)  ...ko se na koncu nikomur ni več nikamor mudilo...  .) saj smo vsi hoteli maxXximalno izkoristit ta prečudovit nedeljski dan...  :yes:

Kakorkoli, bilo je ful vredi in se vidimo na naslednji vožnji...  :OK:

malo vas je, malo vas je...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............................

malo vas je, malo vas je...... :whistle:

Več nas bo septembra, še več pa drugo leto ko pridemo v Osijek :whistle: .

drugače pa @osnexus ti se ne odpraviš na pot če ne narediš vsaj 1000+km, greš v soboto 12.6. zraven :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več nas bo septembra, še več pa drugo leto ko pridemo v Osijek :whistle: .

drugače pa @osnexus ti se ne odpraviš na pot če ne narediš vsaj 1000+km, greš v soboto 12.6. zraven :naughty:

već sam dobio poziv od @pelikana no nemogu....17. 06 sam u Umagu pa sve do 20. 06 trebam se naći s @maxijem pa ako si u blizini naiđi bilo bi mi drago da se vidimo i popijemo pivu ma čija bila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!