Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Več nas bo septembra, še več pa drugo leto ko pridemo v Osijek :whistle: .

drugače pa @osnexus ti se ne odpraviš na pot če ne narediš vsaj 1000+km, greš v soboto 12.6. zraven :naughty:

izvini što sam zaboravio dodati najbitnije, osim što ne krećem ispod 1000 + km isto tako ne krećem ako ne pada kiša barem 3-4 sata vožnje :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

već sam dobio poziv od @pelikana no nemogu....17. 06 sam u Umagu pa sve do 20. 06 trebam se naći s @maxijem pa ako si u blizini naiđi bilo bi mi drago da se vidimo i popijemo pivu ma čija bila

V poštev pride 19 oziroma 20.6. bom vprašal @maxiscooterja kdaj ima namen iti. Res bi lahko popili pivo :whistle: . Se ti javim na PP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poštev pride 19 oziroma 20.6. bom vprašal @maxiscooterja kdaj ima namen iti. Res bi lahko popili pivo :whistle: . Se ti javim na PP.

Ima li kakvih novosti vezanih za osnivanje kluba i mogu li i sa naše strane biti članovi ili barem simpatizeri? :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima li kakvih novosti vezanih za osnivanje kluba i mogu li i sa naše strane biti članovi ili barem simpatizeri? :music4:

Aktivnosti okoli morebitne ustanovitve kluba se bodo začele v jeseni in preko zime... :whistle: 

Član? Seveda!  :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje saj nočem bit "tečen" ampak zgornjo debato prestavite v temo Moj maxiscooter. Že tako je tule veliko dogovarjanja in potem je zadeva nepregledna. Svoje slike s izleta po Istri še nisem objavil :blush: , obljubim da bom kmalu.

Drugače pa imam v planu en izlet po A. Cesta je dobila najboljšo oceno nemške revije Motorrad. izlet bi bil ua 1 dan, odhod pa malo bolj zgodaj zjutraj. Če je kdo za naj javi da določimo datum (drugače se bom lepega dne vsedel na moped in "šel" :whistle: ).

Okvirna pot

ter več o sami cesti in okolišu www.nockalmstrasse.at

uuu... luštno... ≈500km :)

20100609-x91pca5iisf2rpw6djr5682j5t.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj z sobotnim izletom vA?Je kaj kandidatov?In seveda ,če se gre,,,,,

Kolikor je meni znano se iz Celja štarta ob 7.00 in da vidva čakata v Šempetru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano se iz Celja štarta ob 7.00 in da vidva čakata v Šempetru.

Tudi z @x_raider se pridruživa v Borovljah (Ferlach). Kdaj predvidevate prihod v Borovlje in kje bi se dobili? Del poti bova šla z vami, potem pa se prej vrneva :( po drugi poti, ker imam popoldne obveznosti doma :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z @x_raider se pridruživa v Borovljah (Ferlach). Kdaj predvidevate prihod v Borovlje in kje bi se dobili? Del poti bova šla z vami, potem pa se prej vrneva :( po drugi poti, ker imam popoldne obveznosti doma :photo:

Po mojem bomo v Borovljah (če bo vse v redu) v dobri uri in pol). Kraj srečanja pa mislim, da bo veliko krožišče

v Borovljah (kjer se priključi cesta iz tunela). Sicer pa mislim, da se bo oglasil šef @skuterist in bo povedal svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj z sobotnim izletom vA?Je kaj kandidatov?In seveda ,če se gre,,,,,

Vsa dogovarjanja okoli tega izleta tečejo v zasebni diskusiji, kamor si tudi ti povabljen... ;)  Morebiti si to povabilo (le) spregledal...  .)

Lp

p.s. To debato je odprl @Skuterist, da se (preveč) ne smeti po forumu... in je vanjo povabil vse zaintresirane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj z sobotnim izletom vA?Je kaj kandidatov?In seveda ,če se gre,,,,,

Seveda se gre. Kandidatov je sedaj (s tabo vred) 6, vendar bo eden prej obrnil proti domu. Štartamo ob 7:00, BS MOL. V Šempetru bomo 7:15-7:20.

Po mojem bomo v Borovljah (če bo vse v redu) v dobri uri in pol). Kraj srečanja pa mislim, da bo veliko krožišče

v Borovljah (kjer se priključi cesta iz tunela). Sicer pa mislim, da se bo oglasil šef @skuterist in bo povedal svoje.

Mislim da bomo do Borovelj rabili malo več časa :hmm: . S @x-raiderjem sva danes govorila, rekel sem mu da bomo na tem krožišču okoli 9:00.

Vsa dogovarjanja okoli tega izleta tečejo v zasebni diskusiji, kamor si tudi ti povabljen... ;)  Morebiti si to povabilo (le) spregledal...  .)

Lp

p.s. To debato je odprl @Skuterist, da se (preveč) ne smeti po forumu... in je vanjo povabil vse zaintresirane...

B) točno tako, jutri Vam verjetno sporočim še kje bomo "pobrali" @Drejčija; če pa slučajno pozabim naj velja da vsi ki boste šli iz CE preko Kranja, Tržiča itd. štart je ob 7:00, ostalo pa se bomo dogovorili sproti. Sabo imejte nekaj EUR za kosilo in "vstopnino".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SORY !

Pravkar sem zvedel da imam v soboto nujno pot na obalo in jo bom seveda skoristil z motorjem, zato se na žalost te lepe turce ne bom udeležil, bom pa tudi jaz spotoma imel lep izlet in bom tudi popoldan prečesal vso obalo.

Vsem skupaj pa ki boste imeli ta prekrasen izlet pa želim veliko užitka in varnih KM. Povejte če greste zjutraj čez Trojane(ob karei uri )), se morda tam dobimo na kavi, pol pa na vsak svojo pot. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, šit! Pa ravno sem ti mislil malo težit za servis (jermen) in frizerske storitve (sklopka, nova vetrnica varioatorja :naughty: in morda tudi odmična). :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano se iz Celja štarta ob 7.00 in da vidva čakata v Šempetru.

kufetkarji 6 45 za kufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelep dan da ga ne bi izkoristil na motorju.

V skupni kilometraži je pokazalo okroglih 850 km( SG ,obala-kras )

Skoraj cel dan je pela mašina, razen manših postankov za pavzo, ter kosilo in še oba MAXSICSOOTERAŠA sem utegnil obiskati kot (Janez-Vrhnika) ter (Renato- Koper). Po vrhu vsem tem in tudi za tisto zadevo za kar sem moral nujno danes v Fieso mi je še ostalo časa da sem se malo namočil v morju, pa še prav prijala je osvežitev ob teh temperaturah. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša skupina nog ni namakala :whistle:

Po jutranji paniki kje so ključi od "ključavnice za moped" sem še pravočasno prispel do točke odhoda. V šempetru smo pobrali @Zvoneta500 in nato v kamniku @Drejčija. Vožnjo smo nadaljevali preko Tržiča do Ferlacha kjer so se nam pridružili @Pelikan, @Sat500 (ki nas je v Villachu žal zapustil) ter še trije motoristi. Pot smo nadaljevali mimo Spittala/Drau in Gmunda proti Innenkremsu, kjer so nas že čakale oznake za "Nockalmstrasse". Po plačilu vstopnine smo se dogovorili da gre gor vsak "po svoje", tako smo si pač ogledali tisto kar nas zanima (nekateri pa so izkoristili "cesto" @drejči, @petek123 :whistle: ). Na vrhu je sledila daljša pavza za :kava: in klepet.

Odločimo se da gremo nazaj v smeri Celovca in preko Jezerskega. Sledi pavza za hrano ob jezeru, čisto na koncu pa obvezen počitek v Šempetru pri znani gostilni (da ne delam reklame :grim ).

Ker mi je @Blond "posodil" GPSD loger sem ga imel sabo, upam da se bo s "priloženega" linka videlo kje smo se vozili. 3_maxi_voznja_Nockalm

Zadeva je zanimiva, bi jo lahko uporabili za arhiviranje naših skupnih poti če se "ustanovi" združenje maxi lastnikov.

Prilagam še nekaj slik (ne vem če sem jih pravilno prilepil k podatkom o poti :hmm: ), pa saj bo še kdo drug kaj povedal in "prilepi" (nisem veliko slikal :closedeyes: )

P.S. ne vem kako vam je bila izbira "kraja" všeč, vendar imam v mislih še eno podobno cesto v bližini (villacher-alpenstrasse.at). Če bo koga zanimalo lahko gremo skupaj.

post-4877-127641026602_thumb.jpg

post-4877-127641032945_thumb.jpg

post-4877-127641035231_thumb.jpg

post-4877-12764103731_thumb.jpg

post-4877-127641039646_thumb.jpg

post-4877-127641041638_thumb.jpg

post-4877-127641043538_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je @skuterist že vse napisal (tako kot vedno   :OK: ), dodajam le to, da nas je (nekatere) presenetilo,   :blush:    da ko smo prišli na točko, ko je bilo treba plačat "vstopnino", da smo dejansko bili že kar na 1488 metrih...   :blush:  ...do vrha (na 2042m) pa nas je ločilo le še dobrih 8 km... kar pove vse o samem vzponu...    :krneki:       

Na vrhu smo imeli kar dolg postanek, saj je bilo gori prav osvežilno (kljub napovedanem dežju v popoldanskem času)...    B)   V dolino smo se spusatili po fejst zaviti in dokaj "strmi" cesti, ki bi jo morebiti bilo bolje prevozit v breg, kot pa dol...   :hmm:...kar bremze (beri zavore) so ful "trpele" od bremzanja...   :cry:  

Drugače je izlet minil v znamenju maxi druženja, kjer nas ni motila niti peklenska vročina, ko smo se že morali ustavit (tankanje!)... in kot je napisal @skuterist, slik po poti ni dosti, ker smo se več ali manj "hladili" z dokaj "dinamično" vožnjo...   :whistle:

Kakorkoli, minil je še en lep maxXxi dan... kilometrov za cca. 580km...   B)

Lp

p.s. Prilagam nekaj utrinkov, ki jih je ujel moj tulifon...   :D

post-22093-127645277695_thumb.jpg

post-22093-127645279698_thumb.jpg

post-22093-1276452821_thumb.jpg

post-22093-127645284503_thumb.jpg

post-22093-127645286363_thumb.jpg

post-22093-127645291575_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, 20/06, nedjelja, ja i još 2-3 prijatelja planiramo jedan izlet iz Pule pa do Raba i u povratku trajektom do Krka pa nakon toga na Cres pa na Brestovu. Sve to planiramo obaviti u jednom danu pa ako je tko zainterensiran , slobodno se pridruži. Polazak je planiran oko 8 iz Pule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, 20/06, nedjelja, ja i još 2-3 prijatelja planiramo jedan izlet iz Pule pa do Raba i u povratku trajektom do Krka pa nakon toga na Cres pa na Brestovu. Sve to planiramo obaviti u jednom danu pa ako je tko zainterensiran , slobodno se pridruži. Polazak je planiran oko 8 iz Pule

ja sam 20-tog u Umagu pokupite me usput barem do Rijeke odgovara mi vrijeme polaska :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je @skuterist že vse napisal (tako kot vedno   :OK: ), dodajam le to, da nas je (nekatere) presenetilo,   :blush:    da ko smo prišli na točko, ko je bilo treba plačat "vstopnino", da smo dejansko bili že kar na 1488 metrih...   :blush:  ...do vrha (na 2042m) pa nas je ločilo le še dobrih 8 km... kar pove vse o samem vzponu...    :krneki:       

Na vrhu smo imeli kar dolg postanek, saj je bilo gori prav osvežilno (kljub napovedanem dežju v popoldanskem času)...    B)   V dolino smo se spusatili po fejst zaviti in dokaj "strmi" cesti, ki bi jo morebiti bilo bolje prevozit v breg, kot pa dol...   :hmm:...kar bremze (beri zavore) so ful "trpele" od bremzanja...   :cry:  

Drugače je izlet minil v znamenju maxi druženja, kjer nas ni motila niti peklenska vročina, ko smo se že morali ustavit (tankanje!)... in kot je napisal @skuterist, slik po poti ni dosti, ker smo se več ali manj "hladili" z dokaj "dinamično" vožnjo...   :whistle:

Kakorkoli, minil je še en lep maxXxi dan... kilometrov za cca. 580km...   B)

slijedeći put, svakako... :alien1:

Lp

p.s. Prilagam nekaj utrinkov, ki jih je ujel moj tulifon...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam 20-tog u Umagu pokupite me usput barem do Rijeke odgovara mi vrijeme polaska :naughty:

Reci mi kad dolaziš u Umag i pošalji mi broj mob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reci mi kad dolaziš u Umag i pošalji mi broj mob.

ako ga pokupite pa počne kiša i zbog toga ne dođete kod mene na Rab, bacite oš-neš nexusa u more :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ako ga pokupite pa počne kiša i zbog toga ne dođete kod mene na Rab, bacite oš-neš nexusa u more :010

Je, malo mi je rizičan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!