Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


AREA

Priporočene objave

Z našo Sonatko Brežice - NM do 200 kar hitro do 225 pa mal bol počas (po števcu).Samo sprobal, drugač pa mirno 130-150 in amen.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ja samo kolko pa števc laže pa ne vem, drgač pa bi blo lažje za zračunat teoretično končno hitrost zaradi menjalnika, če bi imel obratomer, ker ga pa nima je treba probat.....samo pri teh 192 po števcu je bila blokada motorja že zelo zelo blizu, tako da do kakih 195 bi mogoče še prilezel, več pa ne ker je menjalnik prekratek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj od višnje gore proti grosupljem (v dolino), renault twingo 1.2 8V.....192 km/h

jaz pa z citoren c3 1.4, včeraj 240 kmh, in to po bregu navzgor :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa z citoren c3 1.4, včeraj 240 kmh, in to po bregu navzgor :lol1: :slap:

ti se kar smej ja, ampak teoretična končna hitrost je odvisna tudi od menjalnika, in če podaš dve točki (hitrost 1 pri RPM 1 ter hitrost 2 pri RPM 2) pri najvišji prestavi (v večini primerov je to 5.) lahko izračunaš končno hitrost avta pri blokadi motorja (ponavadi 6500RPM pri bencinarjih) vprašanje pa je če je mašina toliko zmogljiva da v najvišji prestavi doseže take obrate, da pa se če imaš zadost dolgo dolino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze si jemlješ čas pa slike limaš tukaj, ker se ti bodo zopet vsi po vrsti smejali, jaz pa ti verjamem, ker vem da je možno

je pa čisto res to kar je rekel imperator, tako da ne vem kaj je smešnega če greš s twingotom 192 v dolino, čist možno je, tu je omejitev samo blokada motorja

evo ta posnetek saxoja 1.1 sm pokazu enim k niso vrjel d gre tolko, ampak potem je bil izgovor da to ni 1.1 mašina ampak nekaj jačega:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da nima veze.

Tako pač pokaze stevec, pa naj si vsak razlaga kakor hoče. Večino avtov pa po števcu spraviš do 200 če si le vzameš čas in primeren prostor.

Števci pa ponavadi lazejo kaksnih 10% eni bolj drugi manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj od višnje gore proti grosupljem (v dolino), renault twingo 1.2 8V.....192 km/h

Potrjujem...Žena in jaz z našim že bivšim twingičem (Sežanski klanec smer KP) 193km/h na števcu. Občutek grozljiv ma smo še tuki :whistle:

Drugače pa:

Fiat multipla 1.6 nekaj manj kot 200km/h ,samo za poskus ki mi je hotelo že vrata snet....(sam)

Fiat stilo 1.9 jtd 210km/h cca PO-LJ avtocesta (sam)

Drugače pa itak vozim počasi ker imam več ali manj skozi družinico v avtu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volvo S60 2.4D

20080216204945_MOV00012.jpg

Ford focus 1.6

20080216204945_MOV00017.jpg

Opel astra 1.6

20080216204945_MOV00018_2.jpg

MB E280 cdi

20080216204945_MOV00019.jpg

Opel vivaro 1.9 dtci

20080216204946_MOV00023.jpg

Ford galaxy en dizel, točne mašine se ne spomnim

20080216205045_MOV00024.jpg

VW passat 2.0 TDI

20080216205045_MOV00025_2.jpg

PS: Še predno komu poči film zaradi "vrtoglavih" hitrosti in začne pisati besne replike na ta in pa prejšnja posta, naj mu razložim, da jaz vem kje in v kaksnih okolisčinah je bilo to posneto in zato naj ne izgublja sape in zivcev, da bi mi dopovedal kako sem ogrozal ostale soudeleznece v prometu, ker si enostavno ne mislim jemati k srcu.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa čisto res to kar je rekel imperator, tako da ne vem kaj je smešnega če greš s twingotom 192 v dolino, čist možno je, tu je omejitev samo blokada motorja

ja,gume, ma pa itak ,v razredu, do 240 km/h gor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze si jemlješ čas pa slike limaš tukaj, ker se ti bodo zopet vsi po vrsti smejali, jaz pa ti verjamem, ker vem da je možno

je pa čisto res to kar je rekel imperator, tako da ne vem kaj je smešnega če greš s twingotom 192 v dolino, čist možno je, tu je omejitev samo blokada motorja

evo ta posnetek saxoja 1.1 sm pokazu enim k niso vrjel d gre tolko, ampak potem je bil izgovor da to ni 1.1 mašina ampak nekaj jačega:

to v dolino? mater dobr ga špona, kar hitro nabira. no js se s svojim še nism neki trudu, mal čez 180 sm ga stisnu (v petek na primorski avtocesti, pihalo k pr norcih pa 3-je not), drugač pa v višnjegorca, 5 folka v avtu nas je blo, spodaj smo se 100 pelal, ruknem na prehitevalnega, gas do konca, na vrhu 150-155.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bil je moder. Je pa res da si lasti tudi BMW-645i (sicer je solastnik skupaj z še enim)- v tem pa se še nisem peljal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bil je moder. Je pa res da si lasti tudi BMW-645i (sicer je solastnik skupaj z še enim)- v tem pa se še nisem peljal :whistle:

Kaj dva mata skup en avto?

To se pa js ne grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!