Skoči na vsebino

Olje za motor - razno...


Ice

Priporočene objave

aja... :D -tudi zavorno olje sem menjal pri 12000km, ker sem mogo menjat zavorni cilinder za prvo zavoro (je ohišje počlo in sem iz varnostnih razlogov menjal vse-tudi ročko za zavoro). za zadnjo zavoro pa potem res nisem menjal zavornega olja.

kdaj pa je to po tvoje-ko ga je treba menjat?-verižni set. na kolko km približno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... :D -tudi zavorno olje sem menjal pri 12000km, ker sem mogo menjat zavorni cilinder za prvo zavoro (je ohišje počlo in sem iz varnostnih razlogov menjal vse-tudi ročko za zavoro). za zadnjo zavoro pa potem res nisem menjal zavornega olja.

kdaj pa je to po tvoje-ko ga je treba menjat?-verižni set. na kolko km približno?

fajn je dobit navodila za uporabo mopeda in notr vse te zadeve piše, od olja, zavorne, kdaj je veriga raztegnjena itd. samo tako boš dobil pravilen odgovor na tvoja vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je dobit navodila za uporabo mopeda in notr vse te zadeve piše, od olja, zavorne, kdaj je veriga raztegnjena itd. samo tako boš dobil pravilen odgovor na tvoja vprašanja.

 

 

če ne pogruntaš kdaj je ketna fuč, ne kupuj knige. pejt na servis. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne pogruntaš kdaj je ketna fuč, ne kupuj knige. pejt na servis.

mah eni so stalno v mopedih in jim je vse logicno za vse ostale so pa proizvajalci motor opremili z navodili za uporabo, kjer je opisano kako se ga vzdržuje. pa tudi med posameznimi mopedi so dolocene razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... :D -tudi zavorno olje sem menjal pri 12000km, ker sem mogo menjat zavorni cilinder za prvo zavoro (je ohišje počlo in sem iz varnostnih razlogov menjal vse-tudi ročko za zavoro). za zadnjo zavoro pa potem res nisem menjal zavornega olja.

kdaj pa je to po tvoje-ko ga je treba menjat?-verižni set. na kolko km približno?

Samo za informacijo.

Kolega ima na enakem motorju 53 tisoč in je gor še prva veriga.

Tako da, če je bila vredu vzdrževana, lahko pričakuješ dolgo kilometrino.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz bi samo vprašal...imam suzuki gsr 600 letnik 07 in imam 18500 km! Naredit bo potrebno servis. Pa me zanima kakšno olje je najbolj priporočeno za ta motor? Pa če je potrebno še kaj drugega menjat kot olje, oljni filter ter zračni filter? Hvala! LP

18500 km!!!???

Človek pa to bi že 3000 km nazaj moralo bit na Dinosu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za informacijo.

Kolega ima na enakem motorju 53 tisoč in je gor še prva veriga.

Tako da, če je bila vredu vzdrževana, lahko pričakuješ dolgo kilometrino.

 

Scarabeo

tudi jaz sem imel na prvem motorju prvo verigo 55.000 km, pa še ni bila raztegnjena...........aja pa motor še ni vedu kaj so to visoki obrati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje v Slo bi lahko dobil Repsol olje ?

Potreboval bi Moto Sport 4T 10w-40...

 

Na olje-direkt že več kot teden dni ni odziva, pa tudi telefon imajo izklopljen. V Eurotonu nimajo zaloge in ne vedo, kdaj jo bodo dobili :(

 

Hvala in LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje v Slo bi lahko dobil Repsol olje ?

Potreboval bi Moto Sport 4T 10w-40...

 

Na olje-direkt že več kot teden dni ni odziva, pa tudi telefon imajo izklopljen. V Eurotonu nimajo zaloge in ne vedo, kdaj jo bodo dobili :(

 

Hvala in LP Andrej

 

 

ready2race

 

http://www.ready-2-race.com/spletna-trgovina/ostalo/olja/repsol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje v Slo bi lahko dobil Repsol olje ?

Potreboval bi Moto Sport 4T 10w-40...

 

Na olje-direkt že več kot teden dni ni odziva, pa tudi telefon imajo izklopljen. V Eurotonu nimajo zaloge in ne vedo, kdaj jo bodo dobili :(

 

Hvala in LP Andrej

Probi  na CIM d.o,o.  DOB pri Domžalah Lansko leto sm ga vzel pri njih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore, se bom pozanimal :)

LP Andrej

samo za potešitev babjega firbca, kako to, da more bit ravno repsol? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za potešitev babjega firbca, kako to, da more bit ravno repsol? 

Ja ker je na embalaži od olja narisan tak motor kot moj :grim

 

Šalo na stran. Prejšnji lastnik mi je rekel, da je uporabljal olje Repsol.

Nato sem pogledal na Repsolovo stran, katero njihovo olje je primerno za moj motor, in prišel do olja z oznako Moto Sport 4T 10w-40...

 

Če ne dobim Repsola, bom pač dal noter Motul. Verjetno 5100, kot je predlagal uporabnik lukabogo v temi o Hornetu.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če kdo rabi motul 7100 10w40 ga imam skoraj cel liter in ga podarim, ker ga ne potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A 5100 je polsintetika? Glih kupujem nekaj pametnega za mojo CBR600f. Ki pa se to da nabavit po tej ceni? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res ugodno.

Pred dnevi sem naročil 4l za 33€, cenejše nisem našel.

Sam sem ga dobil za 28€

 

je pa res, da mi ga je zrihtala oseba ženskega spola, ki ji ga je zrihtal oseba moškega spola  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kaj je z olje direkt? neki se niso odzvali ? pa sem za to sezono vzel v adelu wolf, bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo izkušnje s Fuchs Silkolene PRO ali oljem podobne kvalitete od Fuchsa? Nalil bi ga v Hondo CBR600RR 07.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!