Skoči na vsebino

Psi napadli mimoidočega in ga skoraj ubili


Priporočene objave

Mene so tudi že grizli 3 (pjesi), 2 neupravičeno :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pijan ležal v jarku... :lol1:

Ne :grrr , pijanci maj(m)o srečo :lol:

smo bli pač včasih mulci in smo kakšno ušpičili :devil: pa tudi kakšno tudi pokasirali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne :grrr , pijanci maj(m)o srečo :lol:

smo bli pač včasih mulci in smo kakšno ušpičili :devil: pa tudi kakšno tudi pokasirali :whistle:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da imaš dvorišče ograjeno in opozorilo; vstop na lastno odgovornost. Lačni psi!

Bom ,,najebal,, ?

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da imaš dvorišče ograjeno in opozorilo; vstop na lastno odgovornost. Lačni psi!

Bom ,,najebal,, ?

Boš najebal.

Tudi če tvoj pes nekoga ugrizne v tvoji hiši, najebeš. Po zakonu odgovarjaš za dejanja svojega psa. V nobenem primeru pes ne sme nikogar poškodovati. Če te gre obgrizeni tožit, nastradaš. Zaenkrat še minimalno, s časoma pa bodo vsote vedno višje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa odgovarja zame na raznih kopališčih, jezerih,....in ostalih tako označenih točkah? (kopanje na lastno odgovornost) Sam? Upravitelj?

:yea1:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa odgovarja zame na raznih kopališčih, jezerih,....in ostalih tako označenih točkah? (kopanje na lastno odgovornost) Sam? Upravitelj?

:yea1:

JA pa kaj bi zaj še rad? Da ti celi zakonik SLO, člen za členom, sem napopam? Bejži ga sam brat, namesto da tu visiš in samo sprašuješ. A smo tvoji ateji? Zakaj to? Zakaj ono? Zaj bi te že moral met na hrbti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Da da, protislovja. Jih je kar... :D

:OK:

edit;

Lobbo; mam občutek, da so te pesjani v preteklosti, dodobra pref**al. :D

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Da da, protislovja. Jih je kar... :D

:OK:

Kandidiraj za poslanca, mi te bomo volili, pol pa spremeni zakone po svojem okusu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem imel psico pasme AST, spada med pit bule, bila je zelo prijazna kužika, dokler se nisem preselil v hišo, čez dan sem jo imel na terasi, kjer pa so ji nagajili in izivali, metali kamenje v njo, otroci iz vasi, še posebno eden je bil prav korajžen, to se je dogajalo ko nobenega ni bilo doma, potem pa je prišlo do piz....je, ko sem psico imel zunaj hiše k sreči na povodcu, je mimo prišel tisti fant in jo hotel pobožati, psica mu je v skundi skočila v ksiht, k sreči pa ga ni ugriznila, vendar ga je samo šutirala in mu prebila ustnico, t0 je bil njen prvi znak napadalnosti, potem se je zgodilo še en dvakrat, da je skočila proti človeku, vendar pa sem jo imel vedno na povodcu, po temeljitem premisleku in težki odločitvi, sem se odločil da jo dam uspavati, verjemte mi da to ni lahko, je že sedem let od tega pa mi je še vedno hudo, tudi kinologi so mi tako svetovali, za to tisti, ki imate pit bule, rotvajlere in podobne, bodite previdni in nikar preveč ne zaupajte svojim ljubljenčkom, ipak so to samo živali

janih

Imam 2 rottweilerja, pes je star 7 let, psica pa 1 leto, oba sta lepo vzgojena in nenapadalna! Če ali ko pa bi se pokazalo na kakršnokoli napadalnost, pa bi tudi jaz sprejel odločitev ter jih dal pod injekcijo, sicer s težkim srcem, ampak kar je nujno je nujno.

Obnašanje je najbolj odvisno od vzgoje, sam v tvojem primeru pa nikakor nisi mogel pomagati, čeprov v takem primeru, bi usekov tistga mulca, da se tut pobrau ne bi več. Pri prejšnem psu, nemškem ovčarju, je tut en sosedov mulc enkrt neki s palco mahov proti njemu, pa palce metov proti njemu, pa k sm ga vidu, sm njemu reku in njegovim staršem, da če bi blo kej narobe, da ne bo pol kdo jokov... No od takrt ni blo več nobenih problemov, pa tut pes ni še nič zameru, tko da ni blo nikol problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za psa nikol ne veš, kaj bo naredu. Koneckoncev je to v bistvu divja žival, v sebi ma še vedno nagone, pa čeprav je udomačena. In psi (recimo danes volki) živijo v kardelu, močni so kadar jih je več skupaj. Mi smo tud imel po 2 psa in ko sta bla 2, smo mel pizdarije z njima, smo enga oddal, ni blo problemov. Je pa vse skupaj precej pogojeno temu, kako je pes vzgojen.

Pa glede pasem...vsi vemo, da so določene pasme bolj napadalne (menda, kar z lufta si ni tega nekdo zmislu). Recimo kakšni pitbulli, rotweilerji, bulldogi...to so pasme, k so nastale, k so ljudje skup parl različne pasme, da so mel potem pse za lov in ti psi so vzgojeni za lov, zato so tolk napadalni. O tem sem gledav oddajo in tud nekaj prebrav, tako, da mislim, da niso glih buče. Sicer pa tud sami vidmo, kakšni psi napadajo. :doze:

Da pa ne bom preveč oblatu samo nekaterih pasem...mamo nemškega ovčarja, starga recimo 2 leti. Ko je na ketni je za popizdit, čist divji. Samo je pa res, da je pes v bistvu pr fotrovem podjetju, kjer se res zelo malo ukvarja z njim, zato je tako. Veliko je odvisno od odnosa do živali...

Za napade, pa mislim, da bi mogl vsi lastniki pošteno plačat. Take primere, kot so bli pa tisti 4 bullmastifi al kaj, bi blo treba pa zapret, pa še kazen jim tako dat, da se neb nikol več pobral. Kako pa bo ena boga ženska ukrotila 4 80-kilske zmešane cucke!!! To je zame potencialni morilec, za take žvali bi mogl opravlat psihofizične teste in to stroge, pa posebne papirje met, tako, da neb mogu met kr vsak takih mrcin. Sej to je kot bi meu orožje za pasom :blink:

Mogoče pretiravam...ampak to je moje mnenje.

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sej to je kot bi meu orožje za pasom :blink:

...

Ni isto. Za orožje se odloči lastnik ali ga bo uporabil ali ne, psi pa lahko napadejo tudi brez lastnikove privolitve. Zato so nepravilno vzgojeni psi hujši kot orožje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@C4V4L13R

Nič ne pretiravaš.

Recimo strelno orožje je pod močnim nadzorom pristojnih organov, če pa ga ima na črno,

je zrel za sodno obravnavo pa nikomur tudi lasu ni skrivil pa tudi samo od sebe orožje ne strelja.

Pri štirinožcih pa je slika drugačna. Nikoli ne veš točno kdaj ima zverina namen spravit se koga.

Posebej v nevarnosti so otroci, saj so tudi ti nepredvidljivi in lahko zverino celo izzovejo,

ta pa ima otroški vrat na dosegu gobca in...

Zato bi moral biti štrk za kosmatca OBVEZEN del opreme na javnih površinah, neupoštevanje tega

določila pa visoko kaznivo z radikalnimi sankcijami, SAJ SE V TEM PRIMERU PROSTO SPREHAJA

ZA ŽIVLJENE LJUDI NEVARNA PIŠTOLA, PUŠKA, SEKIRA, NOŽ, STROJNICA, .... , KI SE LAHKO

VSAK TRENUTEK SPROŽI !!!!!!

J...m ti p........o zakonodajo !!!!

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J...m ti p........o zakonodajo !!!!

:slap:

Pa o tem ti govorim.

...tudi čez 10, 20,...let.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@C4V4L13R

Nič ne pretiravaš.

Recimo strelno orožje je pod močnim nadzorom pristojnih organov, če pa ga ima na črno,

je zrel za sodno obravnavo pa nikomur tudi lasu ni skrivil pa tudi samo od sebe orožje ne strelja.

Pri štirinožcih pa je slika drugačna. Nikoli ne veš točno kdaj ima zverina namen spravit se koga.

Posebej v nevarnosti so otroci, saj so tudi ti nepredvidljivi in lahko zverino celo izzovejo,

ta pa ima otroški vrat na dosegu gobca in...

Zato bi moral biti štrk za kosmatca OBVEZEN del opreme na javnih površinah, neupoštevanje tega

določila pa visoko kaznivo z radikalnimi sankcijami, SAJ SE V TEM PRIMERU PROSTO SPREHAJA

ZA ŽIVLJENE LJUDI NEVARNA PIŠTOLA, PUŠKA, SEKIRA, NOŽ, STROJNICA, .... , KI SE LAHKO

VSAK TRENUTEK SPROŽI !!!!!!

J...m ti p........o zakonodajo !!!!

:slap:

:grim to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni isto. Za orožje se odloči lastnik ali ga bo uporabil ali ne, psi pa lahko napadejo tudi brez lastnikove privolitve. Zato so nepravilno vzgojeni psi hujši kot orožje.

Vzgoja sigurno naredi svoje, 100% zanesljivosti pa ni, zato mora biti stalno prežeča nevarnost za življenja

NAŠIH IN TUJIH OTROK TER OSTALIH LJUDI, ODSTRANJENA BREZ IZJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za psa nikol ne veš, kaj bo naredu. Koneckoncev je to v bistvu divja žival, v sebi ma še vedno nagone, pa čeprav je udomačena. In psi (recimo danes volki) živijo v kardelu, močni so kadar jih je več skupaj. Mi smo tud imel po 2 psa in ko sta bla 2, smo mel pizdarije z njima, smo enga oddal, ni blo problemov. Je pa vse skupaj precej pogojeno temu, kako je pes vzgojen.

Pa glede pasem...vsi vemo, da so določene pasme bolj napadalne (menda, kar z lufta si ni tega nekdo zmislu). Recimo kakšni pitbulli, rotweilerji, bulldogi...to so pasme, k so nastale, k so ljudje skup parl različne pasme, da so mel potem pse za lov in ti psi so vzgojeni za lov, zato so tolk napadalni. O tem sem gledav oddajo in tud nekaj prebrav, tako, da mislim, da niso glih buče. Sicer pa tud sami vidmo, kakšni psi napadajo. :doze:

Da pa ne bom preveč oblatu samo nekaterih pasem...mamo nemškega ovčarja, starga recimo 2 leti. Ko je na ketni je za popizdit, čist divji. Samo je pa res, da je pes v bistvu pr fotrovem podjetju, kjer se res zelo malo ukvarja z njim, zato je tako. Veliko je odvisno od odnosa do živali...

Za napade, pa mislim, da bi mogl vsi lastniki pošteno plačat. Take primere, kot so bli pa tisti 4 bullmastifi al kaj, bi blo treba pa zapret, pa še kazen jim tako dat, da se neb nikol več pobral. Kako pa bo ena boga ženska ukrotila 4 80-kilske zmešane cucke!!! To je zame potencialni morilec, za take žvali bi mogl opravlat psihofizične teste in to stroge, pa posebne papirje met, tako, da neb mogu met kr vsak takih mrcin. Sej to je kot bi meu orožje za pasom :blink:

Mogoče pretiravam...ampak to je moje mnenje.

Tele pasme, k si jih našteu, niso psi za lov, temveč za pasje borbe, od tod tut izhaja to, da rottweilerjom režejo repe, kar so učas delal, ker je njihova najšibkejša točka rep ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa o tem ti govorim.

...tudi čez 10, 20,...let.

:grim

to je pa naša država :doze: dobra k frišn kruh :slap: za kriminalce pa cigane

Tele pasme, k si jih našteu, niso psi za lov, temveč za pasje borbe, od tod tut izhaja to, da rottweilerjom režejo repe, kar so učas delal, ker je njihova najšibkejša točka rep ;)

tud to ja, res je...no za bulterierja vem, da je biu križan za lov

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no za bulterierja vem, da je biu križan za lov ..

a res - to pa prvič slišim - na kakšno divjad pa?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res - to pa prvič slišim - na kakšno divjad pa?

:hmm:

Pobegle sužnje-črnce :ninja:

Vzgoja sigurno naredi svoje, 100% zanesljivosti pa ni, zato mora biti stalno prežeča nevarnost za življenja

NAŠIH IN TUJIH OTROK TER OSTALIH LJUDI, ODSTRANJENA BREZ IZJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upsala, kar likvidacija vseh, za vsak slučaj??????????

Japajade :lol:

aja pardon:

UPSALA, KAR LIKVIDACIJA VSEH, ZA VSAK SLUČAJ????????????

JAPAJADE ' :lol:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psom takih potencialno nevarnih pasem je treba posvecati veliko pozornosti pri vzgoji, tak pes kot je pitbull, doberman itd. mora biti pravilno vzgojen in mu je treba posvecati veliko pozornoosti, je pa res da se mu lahko tudi "strga". Na sprehodih pa nagobcnik gor.

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobegle sužnje-črnce :ninja:

Upsala, kar likvidacija vseh, za vsak slučaj??????????

Japajade :lol:

aja pardon:

UPSALA, KAR LIKVIDACIJA VSEH, ZA VSAK SLUČAJ????????????

JAPAJADE ' :lol:

Ralagaj si odstranitev kakor hočeš, gre za nepotrebne, nedolžne žrtve zverin!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!