Skoči na vsebino

Psi napadli mimoidočega in ga skoraj ubili


Priporočene objave

Bravo policaji,strelske vaje uspele :OK: Lastnica psov pa k Čeferinu :?

:glare: Se čudim, da se odbita kroglja ni ustavila v lastnici (v nogi, recimo, da mi ne bo kdo očital, da sem psihopat)... bi imale pribljižen občutek, v kakšni koži je tržičan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, ti ki si ponavadi tako informirana okoli pasjih zadev. Si spregledala informacije na pasjem forumu, da so ti psi raztrgali že nekaj drugih psov in da vse pritožbe niso nič zalegle. Za to krdelo psov je že nekaj časa jasno, da so nevarni okolici. Lastniki tega enostavno nočejo vedeti, ker jih nikoli ni prizadelo. So pač visokoizobraženi napihnjenci.

Po pravici povedano...redkokdaj spremljam komentarje na pasjem forumu...bolj čekiram ,,prve poste,,...in kasneje še mal naprej...po izboru ...ker je kar precej preveč enoumno zagledano v pse(so izjeme in njihove poste z veseljem prebiram) in brez lastnega razmišljanja in se hitro počutijo napadene...otroci 14+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem dala cca 40.00 za malo pasjo šolo, 40.000 za sezono agilitija in 40.00 za tečaj poslušnosti....do značke "olikan pes" nisva prišli, ker bi to bilo se extra tolarjev..

mamo pa papirnato dipomo ;)

mi pa ni jasna zgroženost določenihz lastnikov mladih kuzatov, ki so skoraj uzaljeni, če jih prašam če bojo kuzata dali v šolo... :eek:

v naselju imamo potencialno bodočo zgago - mlado bokserko z brezglavo lastnico..seveda na bo šla v pasjo šolo, ker je predraga...seveda pa si je lahko kupila rasnega psa...naj me kdo spomni koliko je cena za rasnega mladiča bokserja?

Z rodovnikom cca 120.000 (iz mađarske...300eur)...samo čistokrvni 25.000.....ostalo pa odvisno od pedigreja ....tudi 2000eur...če je potomec Marije Terezije in Napoleona :closedeyes:

Sirotek...če je šola predraga ...kaj bo z zdravniško oskrbo, ki je pri temu psu standard

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že cel dopoldan sem maksimalno pozoren na Taro, da ne bi bil okakih izgredov (lahko ji v samoobrambi odgriznem nogo - pasja butka au vin) :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s tem Tržičanom?....bo preživel?

Ima poškodovano nad ali pod laket drugače se dobro počuti :whistle: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima poškodovano nad ali pod laket drugače se dobro počuti :whistle: .....

na konc bo z njim še vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober prijatelj, ki ju je takrat še občasno sprehajal ju nikoli ni peljal na sprehod skupaj. Vsakega posebej je lahko obvladal, skupaj pa ne. Pa je bil to močan fant srednjih 20 let.

V Tivoiju smo psa poznali in se jima v širokerm loku izogibali, še posebno po tistem, ko sta pogrizla že nekaj pasjih tovarišev.

Dobro leto in pol nisem več na tekočem, ker svojega psa sprehajam po sili razmer drugje, pa tudi prijatelj, ki je včasih ta 2 psa sprehajal, je odpovedal "sodelovanje" pri sprehodih.

Očitno si je dotična gospa le izpolnila obljubo, da bo imela tudi mladičke. In zgleda, da sta 2 mladička pri njej tudi odrasla. In očitno je bnilo res smao vprašanje časa, kdaj se bo kaj takega zgodilo. Do zdaj so mrtvi psi (delo prvih dveh psov) bili mastno plačani, iz tega dogodka pa se (upam) ne bo izmazala.

Glede na to, da ima omenjena gospa precej pod palcem, si bo lahko privoščila vrhunskega odvetnika. Na koncu bo ubogi Tržican moral plačati njej odškodnino, ker je vznemiril njene pse s svojo prisotnostjo.

Da pa se le ne bi tako končalo, bi bilo prav, da bi tvoj dober prijatelj stopil na policijsko postajo Vič in povedal, da ga lahko uvrstijo kot pričo na sodišču. Ali pa naj stopi do nesrečnega človeka v KC skupaj z vami, ki gospo poznate še iz Tivolija in se dogovorite, da vas lahko na sodišču navede kot priče.

Tko bo vsaj manj možnosti, da jo bo gospa poceni odnesla.

Ker pa ima gospa precej pod palcem, bo seveda mogoče kaj iztožiti (če ne bo prej premoženja prepisala na nekoga tretjega).

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem dala cca 40.00 za malo pasjo šolo, 40.000 za sezono agilitija in 40.00 za tečaj poslušnosti....do značke "olikan pes" nisva prišli, ker bi to bilo se extra tolarjev..

mamo pa papirnato dipomo ;)

mi pa ni jasna zgroženost določenihz lastnikov mladih kuzatov, ki so skoraj uzaljeni, če jih prašam če bojo kuzata dali v šolo... :eek:

v naselju imamo potencialno bodočo zgago - mlado bokserko z brezglavo lastnico..seveda na bo šla v pasjo šolo, ker je predraga...seveda pa si je lahko kupila rasnega psa...naj me kdo spomni koliko je cena za rasnega mladiča bokserja?

Tale mala šola in ostali nadaljevalni tečaji so zelo zelo dragi!!! :eek: Pri nas mala šola 15.000sit, nadaljevalni pa 25.000sit. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Tadej, ga bom obvestila. In ja, tudi sama bom šla v bolnico in na policijo. Itaq. :doze:

Sama nikoli nisem videla, da bi njena psa katerega koli drugega psa napadla. Samo slišala. Tudi frend, ki ju je vozil občasno ven, ni bil priča tem dogodkom. In koliko vse skupaj potem pravno velja? Nul koma jozef.

Torej....škoda mojega časa, da se ukvarjam s to zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nevem do kdaj bodo v tej naši Banana republiki morali plačevati nesrečni ljudje da se nekdo od pristojnih zgane. :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Tadej, ga bom obvestila. In ja, tudi sama bom šla v bolnico in na policijo. Itaq. :doze:

Sama nikoli nisem videla, da bi njena psa katerega koli drugega psa napadla. Samo slišala. Tudi frend, ki ju je vozil občasno ven, ni bil priča tem dogodkom. In koliko vse skupaj potem pravno velja? Nul koma jozef.

Torej....škoda mojega časa, da se ukvarjam s to zadevo.

zakaj pa potem vehementno čula-rekla-kazala ? dej skontaktirajte se tako daleč, da pridete do tistega, ki je to dejanskovidel in naj potem on priča ... mislim, da to ne vzame veliko časa, a ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega, ker ima ženska s posteljo vred 50 kg in ker mi je bilo kristalno jasno, da če se bosta psa za kaj odločila, bosta to tudi storila. Kljub štriku s katerim sta bila priklopljena na lastnico. Ker ju fizično ni bila sposobna obdržati ali ustaviti. In zato, ker poznam vsaj toliko pasje psihologije, da vem kako psi reagirajo v krdelu. Imam že več kot 20 let psa. In videla sem razliko v njegovem "junaštvu" ko je bil sam ali pa v krdelu.

Samo zato. In zato, ker ne vem, kaj se je dejansko tudi ob tem napadu pripetilo. Lov na čarovnice se lahko gre zaradi mene kdo drug.

Še kakšno pametno vprašanje? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod gorazd

a ste ziher da se da 4 pse stlačit v avto medtem, ko so na vrvici? se vam zdi da če bi bili vsi štirje psi na vrvici, ta pa v roki lastnice, da se to ne bi zgodilo?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazaniiii...bla, bla, bla... :wacko: :wacko: :wacko:

Če bi ta 'dedc' mau kaj v 'hlačah', bi lohk pobiu vse pse, palcaje zraun, pa uno anoreksično!

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa imeli nagobčnike??!!

In ti vsakič ko greš ,,do avta,, natakneš psom nagobčnike?...po vsem tem kar bi morala narediti bi lahko odpravo ...gremo do avta .....začela že ob šestih zjutraj....

Kaj bi lahko naredila in zakaj ni....veretno ni težko ugotovit...da je kr precej podcenjevala ,,moč štirih telet,, in precenjevala svojo sposobnos, da je sploh zmožna ,,upravljati,, s tolikimi psi (tudi če bi se jim zahotelo zalaufati za žogo jih ne bi mogla ustaviti)...da o izbiri pasem in številu sploh ne debatirmo....kljub tem, da je že imela probleme z vedenjem le teh...ni storila ničesar....kaj ji šmelca v glavi in od kje dobiva signale pa najbrž še sama ne ve. Tudi ne verjamem da jo bo to spametovalo...vsaj na dolgi rok ne....ne pozabi....v tandemu sta dva že poškodovala obraz neke ženske.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, baba zafrustrirana je rabla ne eno, pač pa štiri mrcine, da je lahko izkazovala svojo superiornost in bogastvo pred širnim svetom. Statusni simbol pač. Naj mi en razloži, zakaj sicer rabiš/želiš štiri pse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod

nujno bo treba v Ljubljani spet uvesti "šintarje", ki bi se s "kiblami" vozili po Ljubljani in lovili pse brez nadzora, zaplenili in proti visoki kazni vrnili pse brez ustrezne opreme (nagobčnik, povodec) - minimalna kazen 100.000 SIT. Imeti bi morali tudi pooblastilo, da ubijejo agresivnega psa na licu mesta.

Financirali pa bi to službo iz kazni katere bi morali plačevati lastniki.

Padavidimoonda ovakvedohtarce..

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da....pa omejimo moč motorjev....ker so vsi motoristi suecini manjaki.

Pod

nujno bo treba v Ljubljani spet uvesti "šintarje", ki bi se s "kiblami" vozili po Ljubljani in lovili motoriste brez nadzora, zaplenili in proti visoki kazni vrnili motorje brez ustrezne opreme (nagobčnik :blush: , povodec) - minimalna kazen 100.000 SIT. Imeti bi morali tudi pooblastilo, da ubijejo agresivnega motorista na licu mesta.

Financirali pa bi to službo iz kazni katere bi morali plačevati lastniki motorjev.

Padavidimoonda ovakvedohtarje-46..

:devil:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!