Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

quote:

Dr. Gregs odgovarja:

....Pa zakaj se men to skoz dogaja. Sicer po en stran razumem, da ce taka zenska nebi imela fanta, bi se clovk vprasal, kaj je narobe z njo, ampak vseen...

Twix, to se ti bo dogajalo toliko casa, dokler ne bos spremenil vzorca. Recimo, da si vedno zelis punco, ki jo vidis. Naredil bos vse, da bi jo dobil, a ona bo zasedena oz. te recimo ne bo sprejemala. Spet izvis. Poskusi pa recimo enkrat drugace (samo kot primer, nacin bos ze sam poiskal): reci si, da je punca v redu in da si je trenutno niti ne zelis... torej puscas sebi prosto pot. Se zna zgoditi, da ravno v trenutku, ko si to reces, ze prileti mimo ena, ki je prav prijetna... in te obnori...

----------------------------------

Bom se še jaz tle mal vključil. Ko to berem ispade, vse bi bilo v redu, sam je že zasedena in če bi prišel prej ali pa morda kdaj kasneje problema ni.

Pa iskat punco ni isto kot it v kino, kjer so lahko karte že razprodane pa se čaka druga predstava.

Punci daj vedet, da te zanima ona taka kot je, brez da ji že v naprej ponujaš neko vezo.

Ko bo dekle videlo, da si ti tisti bolj ta pravi, ker si pač na ta prave strune zaigral in jo predvsem njo kot tako upošteval-kot osebo, ne kot partijo, ki je slučajno frej, potem tud če je zasedena, bo zasedena s tabo, ne več s prejšnim. Ob predpostavki seveda, da jo prejšna veza ne zadovoljuje popolnoma.

Fantje pri puncah se je potrebno mal pomatrat.

Gregs ne mi za zamerit, ker ti v zelje skačem, ampak se mi je zdelo, da bi gornje moral povedati.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

PEPE-tu:

quote:

Za konec še ena čisto drobcena osebna: Gregs, občutek imam, da s svojo trditvijo, ki sem jo navedel v citatu, zahajaš v rahlo nasprotje z lastnim čutenjem - opazka izključno za tvojo interno uporabo, brez nuje po odgovoru. Pika.

??? Tole bi pa zahtevalo malo vec pojasnila... ker mi res ni jasno... OK, osebno sem trenutno v fazi, ko poskusam poleg obcutenja tudi razumeti. In se mi zdi, da mi to bajno uspeva... mogoce pa se samo motim?!

LEON-u:

quote:Moraš pa priznati, da zanašanje na intuicijo in čustva ob odsotnosti razuma, mnogokrat vodi v napačne odločitve. Mislim, da zahteva reševanje problemov s čustvi in intuicijo od posameznika manj energije, kot reševanje z razumom. Manj energije tudi zato, ker je takrat posameznik bolj motiviran, saj se odloča po želji svojega ega. Na razumske odločitve pa vpliva več argumentov, ki posameznikovem egu niso povšeči, vendar posameznik ve, da jih je za pravilno odločitev potrebno upoštevati.

Odvisno je predvsem od tega, koliko casa si dopustis za proces. Ce bi ze obvladali cetrto dimenzijo, potem sploh ne bi bilo tezav. Vzeli bi si toliko casa, kolikor bi ga zeleli. Tako pa smo (zaenkrat) omejeni... Torej, ce si vzames primerno veliko kolicino casa in se odlocis, da je vse, kar se ti v tem casu zgodi, tebi koristno, potem lahko igras na struno custev, razum pa puscas malo bolj ob strani. Opazis, da je to zanimiva igra.... Redki pa so sposobni ziveti emotivno in ohraniti svoj ego... To je razumsko lazje... a manj kvalitetno.... tako pac je...Ce zelis doseci svoj cilj, potem moras upostevati oba vidika (sploh pa, ce zelis doseci zadovoljivo zvezo ali jo ohraniti): emotivnega, da splo obcutis, ali te vlece, in razumskega, da se ti ne skegla... OK, tukaj malo sale...

RAN-u:

quote:

....Pa iskat punco ni isto kot it v kino, kjer so lahko karte že razprodane pa se čaka druga predstava.

....Gregs ne mi za zamerit, ker ti v zelje skačem, ampak se mi je zdelo, da bi gornje moral povedati.

Ni to kino, jasno... Ko zacutis povezavo s punco, potem zagrabi.... in ne spusti toliko casa, dokler cutis, da se ujema s tvojo potjo....

RAN, jasno, da ne zamerim.... Saj nisem odprl "ordinacije" zato, da soliram....

Sem samo tisti, ki poskusa nekako voditi razpravo.... ostali pa se s svojimi komentarji vkljucujete...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 27/05/2002 ob 00:47:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Torej, ga. Aja, z veseljem vam sporocam, da lahko pomagate s svojimi videnji in izkusnjami. Pozdravljeni!

----------------------------------

Dr. Gregs, neizmerno sem počaščena! Z veseljem se pridružujem vam, skupini honorarnih svetovalcev (saj vendar nisem edina) ter vsem pomoči, nasveta ali tolažbe potrebnim posameznikom.

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce jaz prav razumem, je ta topic, da se spucas.

Evo moja danasnja dizaster iskusnja. Spoznal in navezal stike z dvema (loceno namrec) super puncama, ampak obedve sta TRENUTNO ZASEDENI . Pa zakaj se men to skoz dogaja. Sicer po en stran razumem, da ce taka zenska nebi imela fanta, bi se clovk vprasal, kaj je narobe z njo, ampak vseen...Pa kaj cem nardit pol drudzga, kot da se vrzem na cakalno listo in seveda izmenjam gsm cifre. Se splaca mal pocakat, do takrat bo pa ze kaj vmes padlo .

Ampak ble sta pa res hudi ...

READ MY FACE

Twix…stari…

Pristop z idejo, če sta zasedeni je mimo…jaz osebno sem mnenja, da lahko dobim katerokoli hočem, če si tega le zadosti želim…in tako tudi je…potem je samo odvisno za kaj si jo želim in če imam prave vzgibe za to…tako sem deloval skozi vso svojo »lovno« sezono v mojem življenju in tudi vse je delovalo zame…

Torej ni dosegljivost ženske zmanjšana s tem, ker je v vezi…to ni niti ovira niti kaj drugega…to je samo konkurenca, ki je samo zato, da poveča kvaliteto »naskoka« in izpili tvoj pristop…najbolje pošten…ampak cilj opravičuje sredstva tako da…

Ne zagovarjam trikov in ukan ampak racionalen pristop, z idejo da si ravno ti tisti, kar ta trenutek dekle potrebuje…če tega ne ve, ji moraš to dati vedet…kako?….vaja dela mojstra…in tudi rim ni bil postavljen v …? Dveh dneh?

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pristop z idejo, če sta zasedeni je mimo…jaz osebno sem mnenja, da lahko dobim katerokoli hočem, če si tega le zadosti želim…in tako tudi je…potem je samo odvisno za kaj si jo želim in če imam prave vzgibe za to…tako sem deloval skozi vso svojo »lovno« sezono v mojem življenju in tudi vse je delovalo zame…

Torej ni dosegljivost ženske zmanjšana s tem, ker je v vezi…to ni niti ovira niti kaj drugega…to je samo konkurenca, ki je samo zato, da poveča kvaliteto »naskoka« in izpili tvoj pristop…najbolje pošten…ampak cilj opravičuje sredstva tako da…

Ne zagovarjam trikov in ukan ampak racionalen pristop, z idejo da si ravno ti tisti, kar ta trenutek dekle potrebuje…če tega ne ve, ji moraš to dati vedet…kako?….vaja dela mojstra…in tudi rim ni bil postavljen v …? Dveh dneh?

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

To je pravi odnos Anubis!!! Kar clovek zeli lahko tudi dobi!!!

Jaz sem se za eno doloceno deklico trudil cca 3 mesece - zdej jo pa imam!!!

Vsaj upam,da jo imam :>

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

»Dr. Gregs, neizmerno sem počaščena! Z veseljem se pridružujem vam, skupini honorarnih svetovalcev (saj vendar nisem edina) ter vsem pomoči, nasveta ali tolažbe potrebnim posameznikom.

LP Aja«

Lp Aja. Čeprav nisem svetovalec v tej temi, tudi jaz dobivam honorar. In to bogat. Sicer je pa v obliki pozitivne energije. Če to energijo pravilno in na pravih mestih porabljam, dobim v zameno nematerialne in meterialne dobrine. Večino od prvih si z denarjem ne morem kupiti.

Anubis je Car.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs odgovarja:

quote:

Gragsu: zgrešil si poanto. Fokusiraj. Pa ni življenjsko važno. Torej brez dodatnih razlag.

Fokusiram, fokusiram, fokusiram.... Se mi ze megli od take ostrine daljnogleda....

PEPE, trudim se... vcasih mi celo rata.... kar precejkrat mi rata.... pravzaprav mi samo kdaj pa kdaj sfali....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Gregs najavlja:

Spostovano obcinstvo Motosveta in predvsem Psiholoske cistilnice!

Dr. Gregs bo imel do ponedeljka, 3.junija, zaprto ordinacijo. V tem casu se lahko obrnete na honorarne sodelavce, predvsem na ga. Ajo, ki bo z veseljem odgovarjala na vasa vprasanja v casu njegove odsotnosti. Lahko pa si tudi pomagate z metodo vzajemne skupnosti, kar pomeni, da si vsi v istem krdelu pomagajo med seboj. Razlog za odsotnost dr. Gregsa je cisto posvetne narave - za vaso boljso prihodnost se mora dodatno izobrazevati in predvsem pisati. Ce bo zelo uspesen, potem se vrne se pred tem datumom, drugace pa vam zeli obilo prijetnih dni in cim manj takih, za katere bi zeleli, da jih pozabite.

Ostanite zvesti samemu sebi do ponovnega snidenja!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 28/05/2002 ob 03:14:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dr. Gregs najavlja:

za vaso boljso prihodnost se mora dodatno izobrazevati in predvsem pisati.

Ostanite zvesti samemu sebi do ponovnega snidenja!

----------------------------------

Veš kaj Gregs, mal za našo, nekaj pa tudi za tvojo prihodnost.

Obilo uspeha ti želim.

lp RAN

Popravil/a - RAN dne 28/05/2002 ob 10:58:03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dr. Gregs najavlja:

za vaso boljso prihodnost se mora dodatno izobrazevati in predvsem pisati.

Ostanite zvesti samemu sebi do ponovnega snidenja!

Veš kaj Gregs, mal za našo nekaj pa tudi za tvojo prihodnost.

Obilo uspeha ti želim.

lp RAN

In kaj bo dr. Gregs naredil za mojo boljšo prihodnost?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

K sreči smo različni, celo do takšne redke skrajnosti, da je mogoče v tvojem nasvetu zamenjati vlogi M in Ž. Moraš pa priznati, da zanašanje na intuicijo in čustva ob odsotnosti razuma, mnogokrat vodi v napačne odločitve. Mislim, da zahteva reševanje problemov s čustvi in intuicijo od posameznika manj energije, kot reševanje z razumom. Manj energije tudi zato, ker je takrat posameznik bolj motiviran, saj se odloča po želji svojega ega. Na razumske odločitve pa vpliva več argumentov, ki posameznikovem egu niso povšeči, vendar posameznik ve, da jih je za pravilno odločitev potrebno upoštevati. Aja sem te .

Lp Leon

Leon, se zelo strinjam s tabo. Univerzalni recept za odmerjanje 'pravih' količin razuma, čustev in intuicije pri reševanju problemov ne obstaja. To je umetnost vsakega posameznika.

Pomembno pa je, da za vsako svojo odločitvijo (ni važno na podlagi katerih vzgibov je nastala) stoji vsak sam in da tudi vsak sam odgovarja za posledice morebiti napačno sprejete odločitve.

Aja

Popravil/a - aja dne 28/05/2002 ob 10:44:38

Popravil/a - aja dne 28/05/2002 ob 15:43:03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom smetil po drugih temah, tule opišem svojo misel o Barbwire, na podlagi branja tem Ljubezen|Kje si Barbwire in K'r neki|Utrinki življenja Barbwire.

Naj uživa kakor ji ustreza. Vseh vrst nas je na svetu. Kdor postane njena žrtev si je sam kriv in mora posledice nositi sam. Je pa zagotovo tip ženske ali tip moškega kot je Barbwire, v vsakdanjem življenju dobrodošel. Zame je kot motocikel. Beg od kalupov, katerim sem se pustil omejiti. Ponavadi je ta »avantura« za večino kmalu preživeta. Meni je s takšnimi osebami težko živeti. Ampak, ko pomislim na nevarnost motocikla ali težave, ki bi mi jih prinašal tip prej opisane osebe, potem je zame edino razumno spremeniti svoje življenje v tistih točkah (rešiti probleme), ki so me pripeljali do bega. To ne pomeni zavreči tistih točk (ponavadi jih ne moreš), ampak poskusiti z drugačnim pristopom ali iz drugega zornega kota doseči kvaliteto, ki mi sta mi jo kratkočasno nudili opisani stvari. Sam menim, da so še lepše stvari v življenju. In ker rastemo, smo si dolžni iskati vedno nove, da ne stopicamo na mestu in smo nesrečni.

Barbwire pa kot ženski privoščim trenutek, ko ji bo porodničar v naročje položil prvorojenca/-ko in, da se v tistem trenutku in s tistim stanjem duha zamisli o sebi in svoji okolici.

Aja se ti je honorar že zvišal?

Kaj mislite o tem, da ženske že od nekdaj z ličenjem poskušajo pridobiti pozornost moških (drugače ne poskusijo), hkrati pa trdijo, da kako moški padajo le na zunanjost in ne na notranjost (ne fizično )? Zakaj se tako malo njih ne potrudi postati Ženska, kot jo je v temi Ljubezen|Kje si Barbwire definiral se mi zdi Hotcho? Ali trdna osebnost? Veliko se jih kar vda in ostanejo pač »tepke«.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh se so zenske na svetu, ki znajo uzivat zivljenje. barbwire mi je vrnila upanje v nekomplicirane odnose med spoloma. sex pol pa zivi naprej! res je malo smesno da zaradi ene take naravne stvari kot je potesitev potreb in trenuten uzitek vedno pol taka panika nastane! to dojemanje sexa kot ga ima nasa druzba je cisto zgreseno. FUK JE UZITEK NE PA DA SE OBNASAMO KOT DA MORES ZDAJ ZARADI TAKE ZADEVE KAR CELO ZIVLJENJE Z NEKOM OSTAT!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Local pervert, you've got my support . Če pa komu uspe na podlagi bajnega sexa in vseh ostalih pogojev (jih je preveč, da bi našteval) ostati s partnerjem celo življenje, je pa še much better.

Utopični romantik PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooooooooj kako je blo tole fajn brat. Med drugim tudi zato, ker mi je zelo pomagalo pol ure čut, ker pač moram čut... in še kaj narediti vmes. Vidite, spoštovani psihologi, pomagali ste mi, brez da bi Vas sploh kaj vprašal oz. Vam potarnal. Škoda le, da je zmanjkalo te teme. Sicer pa imam naslednjo nočno šele v soboto, do takrat pa vas prosim dragi pacienti, sprašujte in tarnajte, vi, spoštovani doktorji raznih znanosti pa garajte. In to z užitkom.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

do takrat pa vas prosim dragi pacienti, sprašujte in tarnajte, vi, spoštovani doktorji raznih znanosti pa garajte. In to z užitkom.

ace

Sorči Mimixtz, v psihologiji to ne gre tako enostavno. Psihologi in psihiatri so že po definiciji vsaj rahlo deformirani - noben osebek, ki ima pri samem sebi vse deske lepo naštelane se namreč ne bi prostovoljno odločil za ta posel. Fakt

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakt 100,1 %

Kamoli takole prostovoljno, amatersko a'la razne Helene in podobne svetovalke pa vse do čudežnega dr.gregsa

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči Mimixtz, v psihologiji to ne gre tako enostavno. Psihologi in psihiatri so že po definiciji vsaj rahlo deformirani - noben osebek, ki ima pri samem sebi vse deske lepo naštelane se namreč ne bi prostovoljno odločil za ta posel. Fakt

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši psihoterapevt je in ostane razkošna konkubina (ali konkubinec), ker enostavno nimaš časa, da bi ti spljoh prišlo na misel, da je s tabo karkoli narobe.

Sorči, Horjo, sem te malo zamudil. Ostajam čvrsto pri gornji trditvi, vse ostalo je lečenje simptomov. Bognedaj da bi pa kaj slabega mislil o dr.Gregsu, ki je izboren padar. Torej mirno vrtnari naprej, naj ti rožice cveto vse leto, pa na čebele nikar ne pozabi

PEPE

Popravil/a - pepe dne 29/05/2002 ob 07:52:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po temle kr sm klele prebral je dr.Gregs u primerjavi s kaksnim Rugljem tok normalen, da bolj ne bi mogu bit

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja se ti je honorar že zvišal?

Kaj mislite o tem, da ženske že od nekdaj z ličenjem poskušajo pridobiti pozornost moških (drugače ne poskusijo), hkrati pa trdijo, da kako moški padajo le na zunanjost in ne na notranjost (ne fizično )? Zakaj se tako malo njih ne potrudi postati Ženska, kot jo je v temi Ljubezen|Kje si Barbwire definiral se mi zdi Hotcho? Ali trdna osebnost? Veliko se jih kar vda in ostanejo pač »tepke«.

Lp Leon

Seveda, z vsakim postom se mi honorar zviša....(plačilo prejemam v isti obliki kot ti in še mnogi drugi)

Glede ličenja - resnica je, da v množici najprej opazimo ljudi, ki kakorkololi izstopajo iz nje: ali je to dolgonoga blonda, invalid, 2.15 m visok košarkaš ali pa pretirano našminkana dama. Ženska se je pričela štimat verjetno ravno zato - da bi izstopala, da bi bila bolj atraktivna...in da bi zaradi tega pritegnila kakšen pogled, mogoče zanimanje, ki bi morebiti pripeljal do osebnega kontakta...itd. Kaj pa se skriva v njeni notranjosti, pa je stvar, ki se je na prvi pogled (ponavadi) ne vidi in je stvar vsakega posameznika, da jo najprej spozna in si nato začne ustvarjati neko podobo o osebi kot celoti.

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, si bom zapisal za uho, da je tako pomembno biti opazen iz množice po izgledu. Zanimiv tale i-net, ko se ne vidimo in se brez raznik čičk-čačk spoznavamo neposredno v »dušo«. Zelo prihranimo na času (praktičnost je strup za umetnost in filozofiranje), obenem pa smo prikrajšani za umetnost vizualnega kontakta oz. besedičenja v stilu »sweet nothing« ob pijači ali »popoldanskem čaju«. Sej je res, da je lepo gledati urejene ljudi. Vendar se jih prevečkrat narobe ocenjuje. Prevečkrat deluje naša domišlija, kakšno osebo si želimo za takšno obleko ali obrazkom.

»Pomembno pa je, da za vsako svojo odločitvijo (ni važno na podlagi katerih vzgibov je nastala) stoji vsak sam in da tudi vsak sam odgovarja za posledice morebiti napačno sprejete odločitve.«

Aja se strinjam. Kaj pa če se jaz, ko sem pred odločitvijo odločim tako, da kasneje ugotovim, da ni bilo najbolje. Sedaj tehtam argumente, da odločitve ne spremenim ali naj jo spremenim. Medtem, ko zbiram svoje argumente (težja kot je odločitev, več jih potrebujem), čas teče. Namesto, da bi se popolnoma posvetil drugim stvarem, se ukvarjam s seboj. To začne čutiti tudi moja okolica. To me spravlja v stres. Postajam netoleranten, zoprn in zapiram se vase. V bistvu pa počnem ravno to kar bi sicer moral narediti že ob prvem sprejemanju odločitve, t.j. bolj razumsko (na podlagi večih argumentov za in proti) bi se moral lotiti odločitve. Z izkušnjami smo sposobni upoštevati vedno več argumentov. Od tu po moje izhaja tisto starost (izkušenost) modrost. Čutno odločanje in intuicija pri dolgoročnih odločitvah je bolj loto, ker se človek z leti spreminja (napr. če se opredelimo na človeka). Lokalizirano: Dr. Gregs so lepo rekli v stilu, da se morata partnerja razvijati približno po enakih zakonitostih v podobni smeri. Žal pa, ko smo mladi premalokrat to upoštevamo.

Ej, ampak tale Barbwire mi pa ne da miru. Spoštujem, da je tako poštena do sebe. Sej veste kako je s študentarijo. Ko je treba študirat ni časa za hec. Ko pa je izpitov konec, potem pa vse ven udari (potencirano). Ni zastonj hodit po študentskih žurih. Polno ljudi, ki se še iščejo in so pripravljeni poskusit marsikaj. Briga Barbwire za druge glavno, da ona svojo nakopičeno energijo skuri. Izbira sredstev ni ovira. Po moje bo zaradi spoštovanja sebe, še veliko v življenju dosegla in je gotovo že več kot so nekateri v vsem svojem življenju. Se ne pusti kalupirati (živeti po stereotipih). Je pogumna ni kaj. Samo upamo lahko, da se zaveda, da je pot samohodcev spolzka. Prehitro rado zdrsne. Pa saj je še mlada.

/ / / | / Plot je za zrihtat. Delam na tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aha, si bom zapisal za uho, da je tako pomembno biti opazen iz množice po izgledu.

Nisem govorila o tem, da je to vsem tako pomembno....nekaterim že (tistim, ki se delajo opazne in tistim, ki jih to pritegne)....meni osebno ni in pogled se mi prej ustavi na kakšnem čisto 'neopaznem' človeku, pri katerem me recimo pritegne njegov (ali njen) pogled ali pa energija, ki jo oddaja....

Odločitve dostikrat ne moreš več spremeniti, ko jo enkrat sprejmeš. Če je bila napačna, potegneš iz nje kar se da (se kaj naučiš) in sprejmeš novo itd. Če se zmotiš, ni treba, da potem vsi okrog tebe trpijo zaradi tega...nihče ni kriv za tvoje napake!! (zato pravim, da moraš sprejeti odgovornost za svoje odločitve).

A ne že mal preveč bluzimo o splošnih stvareh, ko smo pa tu vendar zato, da rešujemo konkretne probleme???

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!