Skoči na vsebino

Ali punce "padajo" na motorje?


Tetsuya

Priporočene objave

Odgovor:

Ja punce padajo na motorje.

Predpogoj:

Preden pade na motor, jo moras na motorju ze peljat. Pol pa ogromno skalo povozis, punco vrze v zrak in pol pade na motor.

a ne Pupa :D :D :D :D :D

lp dave_tw

Točno tako... jaz sem padla na motor... pa še srečo sem imela, da na takega, k mi je res všeč.... mater sem frajerka... pa pleh pička tudi :twisted: :twisted: :P :wink:

Sreco si (sta) imela da lahko tako hitro spet po forumu piseta... :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take mam najrajš :lol: :lol:

Kaj take, k po pravici povedo, al k padajo dejansko na motorje??? :twisted: :wink:

Take, ki po pravici povedo in potem padejo na motor...samo predhodno premaknem motor, da mi slučajno ne zlomi stojala.... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutek imam, da si nisi prej prebral, kar je Dave the wave napisal.... ker potem bi ti bilo jasno, zakaj "padam" na motorje.... jaz sem dejansko padla na motor, po poletu čez skalo sredi ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutek imam, da si nisi prej prebral, kar je Dave the wave napisal.... ker potem bi ti bilo jasno, zakaj "padam" na motorje.... jaz sem dejansko padla na motor, po poletu čez skalo sredi ceste...

Glede občutkov - radi varajo.Kar se tiče panoramskih poletov čez belanco motorja, pa zdaj razumem, zakaj ne padaš rada na motorje. P.S: Drugič vzami na vožnjo jadralno padalo. :lol: :wink: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No motorja ne mislim kazat ženskam še manj pa z njim iskati ženske(ga uporabljat kot podalšek penisa :x ), ga uporabljam samo za svojo dušico in zabavo ( no ja upam da me ta zabava nebo stala glave :? ). Trenutno bi pa verjetno rabil nekoga, da me malce umiri ker tako nebo šlo več dolgo naprej :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede občutkov - radi varajo.Kar se tiče panoramskih poletov čez belanco motorja, pa zdaj razumem, zakaj ne padaš rada na motorje. P.S: Drugič vzami na vožnjo jadralno padalo. :lol:  :wink:  :o

Sem ta vikend poleg z motorjem tudi z jadralnim letalom letela..... pa še vedno ne štekam, kaj naj bi z jadralnim padalom delala :P :P :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede občutkov - radi varajo.Kar se tiče panoramskih poletov čez belanco motorja, pa zdaj razumem, zakaj ne padaš rada na motorje. P.S: Drugič vzami na vožnjo jadralno padalo. :lol:  :wink:  :o

Sem ta vikend poleg z motorjem tudi z jadralnim letalom letela..... pa še vedno ne štekam, kaj naj bi z jadralnim padalom delala :P :P :twisted: :twisted: :wink:

Preprosto, odpreš ga, ko poletiš z motorja... :lol: :o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecate se zdej vi, hecate..lohk bi blo čist diferent..srečo sta mela..s takih stvari se ni za zafrkavat ane..

Drgač pa odgovirm na prvo vprašanje. Tele mladoletnice (aka 14-17let) dokaj padajo na motorje, predvsem na skuterčke (kake replike, ki so fancy barve)..jih poznam kr ene par, ki non-stop prosjo pr kakem tipu, da jim da za pelat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A?

Ti boš 16 al pa 17 staro plehpi*ko bl tezko dobu na trnk ce mislš met za vabo skutr. Razn če mate tm na štajerskem koncu drugačne sorte rib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne. Jest že mam moja p...o, pa ni pahjena na pleh, pa ne na dnar ampak na mene :D

Maja, tele k so ze pol 16-17 so ze bolj '''pametne'''..drgac..tiste mal mlajse pa kr palijo..sam cist odvisn od punce..eni se motorji gravzajo, pa se jim zdimo motoristi bedaki, enim so pac ful fancy..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, zgleda bo treba še skuter nabavit za tamlade lovit :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povzetek: dokler padajo NA motorje je vse A OK,ko zacnejo padati Z motorjev,nastane problem. :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga še nabavil nisem, pa mi jih je že ene par reklo, da bi se peljale gor.

Tko da nekatere dekline definitivno padajo na motor.

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Moja bivša sošolka je ista! Tipo Full motorist, skor na kolenih jo prosi naj gre z njim samo en krog pa noče! Vsak ma svoje! Rada jih pa gleda to pa ja!

Jaz tega ne štekam, kaj je tko strašenga če greš sam en krog z njim!

OK. Nesreče! Ta pa res nikoli ne počiva! Sam motor je motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi dan jo pejdi s pravim motorjem iskat, drug dan pa si sposodi kako staro šestko pa boš vidu kaj hoče, tebe al motor :? :shock: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :D

Sploh pa si v nevarnosti če maš recimo Ducati Monsterja! K je še nag!

Se peleš po mestu za tabo pa leti cela avenija bab...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!