Skoči na vsebino

Rasizem


Priporočene objave

quote: :))

Zelo dvomim, ker sem eden izmed njih, tako da ne bom porival zgoraj omenjene osebe.

Kje je poanta

MAKE LOVE NOT HATE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a je to topic tudi na temo, zakaj se je Einherjer oznacil za nacista in rasista?

Ker ce gremo samo na na*epavanje mulatk... ne vem, no... najbrz ni slabo... zelja je tudi... ampak okoliscine... tega (zal)... ne omogocajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neeee.folk,einherjer je rasisticen hippy.no,vsaj bo,ko bo vse topice prebral in ga bosta 4x-na ljubezen in mir "doletela".

bo mel samo nas rad,drugih pa ne.

best

Ice

Edited by - Ice on 21/06/2001 07:40:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem rasist (in delno tudi nacist) je pravzaprav cisto moja stvar... Pac mi gre na zivce "black power", takoj ko se nekdo javi, da je ponosen na to da je bel, pa udri po rasistu... Po moje nisem rasist niti toliko kolikor je rasist povprecen crnuh.

http://www.stormfront.org/whitenat/racism.htm

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rasizem se zacne,ko drugi zaradi tega vidno in obcutno trpijo.biti pa ponosen na samega sebe v mojih oceh ni slabo.kdo pa ni?

glede linkov na take strani,einherjer,bi te vseeno prosil,da jih ne postas vec.ekstremi z ene in z druge strani grejo pa meni na jetra.hvala.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imela tipa ki je bil skinhead, pa vem kako je s temi ljudmi.

Kar se razsizma tice, je zelo težko nekoga kritizirati zaradi pripadnosti bele rase, ker so crnci dalec najvecji rasisti in to je tudi dokazano. Sem mi pa vseeno ne zdi prav, da recimo nekateri nekoga prebutajo, ubijejo zaradi njegove barve kože, pa nic jim ni hotel narediti.

butasto se mi tudi zdi, da so pobili toliko in toliko židov za neko ideologijo ki je za moje pojme malo zgrešena.

Tudi zgrešena mi je misel, da bi lahko bili slovenski, hvrvaški, srbski in ne vem kaki še skini (tudi na kitajskem so), ce vemo, da je bila poanta skinheadovstva v nemciji med drugo svetovno vojno uniciti vse rase, razen arijske. Kar pomeni da tudi današnjih skinckov ne bi bilo, ker bi ubili pravi skinheadi že njihove predhodnike.

Je pa res, da tudi jaz ne maram azijcev, zakaj niti ni trenutno pomembno, ampak tako je. Tudi "cefurji" mi gredo zelo na živce, ampak to ne vsi pripadniki bivše jugoslavije, ampak le tisti, ki delajo zdrahe po Sloveniji. Ne da se tocno opredeliti, koga. Imam pa veliko prijateljev ki niso slovenci, pa se z njimi super razumem.

V bistvu sem bila v mladosti proti mojemu ocetu, ki jih že takrat ni maral kaj prevec, dokler nisem prišla v srednjo šolo, kjer je bilo 85% cefurk in sem se vsako leto borila za preživetje, ker sem imela stalno probleme z njimi. Enkrat sta me celo pred šolo cakali dve gorili, da me malo "potipata" ker sem se v eno po nesreci zaletela na hodniku med glavnim odmorom, ko je taka gužva, da nisi mogel normalno hoditi. Pa mi je zapizdila, jaz pa valda njej nazaj.

Tudi to ni normalno, kajne?

Ravno zaradi tega sebe smatram kot neke vrste (v lažji obliki) lokal patriot.

Lahko pa si ponosen na to, kdo si, kaj si in kje si. Ne samo da si lahko, skoraj potrebno je biti ponosen.

Moje pravilo je: ne obsojaj drugega za to kar je, raje poskrbi, da boš ti boljši od njega.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko pa si ponosen na to, kdo si, kaj si in kje si.

ne obsojaj drugega za to kar je, raje poskrbi, da boš ti boljši od njega.

yep.se strinjam.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ravno zaradi tega sebe smatram kot neke vrste (v lažji obliki) lokal patriot.

Kaj to pol pomeni, da ne maras Stajercev?

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Tudi "cefurji" mi gredo zelo na živce, ampak to ne vsi pripadniki bivše jugoslavije, ampak le tisti, ki delajo zdrahe po Sloveniji. Ne da se tocno opredeliti, koga. Imam pa veliko prijateljev ki niso slovenci, pa se z njimi super razumem.

V bistvu sem bila v mladosti proti mojemu ocetu, ki jih že takrat ni maral kaj prevec, dokler nisem prišla v srednjo šolo, kjer je bilo 85% cefurk in sem se vsako leto borila za preživetje, ker sem imela stalno probleme z njimi. Enkrat sta me celo pred šolo cakali dve gorili, da me malo "potipata" ker sem se v eno po nesreci zaletela na hodniku med glavnim odmorom, ko je taka gužva, da nisi mogel normalno hoditi. Pa mi je zapizdila, jaz pa valda njej nazaj.

Zakaj takega cloveka sploh definirati kot samo cefur, ker vsi pozbamo vsaj par slovencev, ki so taki.

TI LJUDJE NISO NIC DRUGEGA KOT IDIOTI.

Žalostno pa je da naša družba, obsoja in klasificira ljudi, glede na pripadnost(rasno, kulturno,versko, spolno in nenazadnje tudi glede na to KAJ VOZI !!)

Tak isto kot sedaj govorimo o crnuhih,azijcih,cefurjih,štajercih,mocvirnik itd. govorijo in se gravžajo nad nami NORMALNI ŠTIRI KOLESNI Ljudje.

EINH... mislim sorry ampak, se mi zdi da je v slo premalo ostale rase, da bi jih lahko sovražil, kolk crncev pa sploh vidimo v živo in vse kar "vemo" o njih je iz ameriških filmov.(Y)

LP

UZZY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einher... jaz te razumem, ker sem tudi sam proti marsicemu in marsikomu. razlika med nama je edino da jaz ne locujem po barvi koze ali nacionalnosti ali drugih stvareh za katere nic ne mores.

drugace pa gredo meni na zivce vsi, ki mislijo da so boljsi od drugih zaradi stvari ki so jih dobili in niso zanje nic naredili!

tu je v prvi vrsti tisti "white trash", ki preganja druge rase in v njih isce razloge za svojo nesreco. gre za lenobe ki zivijo od socialnih podpor, in kriminala, cele dneve popivajo in razbijajo pa se pritozujejo da jim drugi kradejo sluzbe, ce pa dobijo sluzbo se pritozujejo da jih podcenjujejo in hocejo vec (seveda brez dela). isti so vsi rasisticni "niggerji" ki jamrajo da jih belci onemogocajo in da smo mi krivi za njihovo revscino, sami pa niso pripravljeni nic narediti, raje se drogiraj in dilajo pa govorijo o "nadvladi belcev". vsi so isti.

jaz sovrazim take izmecke ljudske rase, ki so v vseh barvah in nacionalnostih. taki "scum" najdes med belci, crnci, aziati, se med eskimi, taki so nekateri slovenci, hrvati, srbi, bosanci, makedonci, albanci, nemci, taljani, americani,......

ce komu v glavi "ne stima" ni nic kriva njegova koza ali nacionalnost, problem je v glavi. problem za nas pa nastane ko se take budale zacnejo grupirati!!!

ps: pupa ti si mela skina??? daj ne mi pokvarit dobrega mnenja o tebi! v mojih metal-punk cajtih smo jih tepli ko bedake in edino kar sem se naucil je, da nima smisla, ker majo eno mozgansko celico, ki sluzi nadzoru dihanja in delovanju srca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

rasizem se zacne,ko drugi zaradi tega vidno in obcutno trpijo.biti pa ponosen na samega sebe v mojih oceh ni slabo.kdo pa ni?

glede linkov na take strani,einherjer,bi te vseeno prosil,da jih ne postas vec.ekstremi z ene in z druge strani grejo pa meni na jetra.hvala.

best

Ice

se popolnoma strinjam s tabo

raje razsirjaj motosvet.com ,kot pa rasizem

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ps: pupa ti si mela skina??? daj ne mi pokvarit dobrega mnenja o tebi! v mojih metal-punk cajtih smo jih tepli ko bedake in edino kar sem se naucil je, da nima smisla, ker majo eno mozgansko celico, ki sluzi nadzoru dihanja in delovanju srca.

Lej Pervy, spet ti nekaj klasificiraš. Niso vsi ljudje isti, so tudi študirani ljudje skini, pa tudi taki, ki se ene celice nimajo.

On ni bil ravno med najbolj bistrimi, kar sem jih kdaj spoznala, se je pa dalo vseeno pogovarati. Res pa, da je vse temeljilo na nacizmu in rasni diskriminaciji in takim kretenizmom. Tu pa pac ni šlo, ker jaz nimam takega mišljenja. Vsaj ne tako mocnega. Potem sva pa še tak film gledala o KKK , kako so enega crnca mucili, pa je zraven full navijal, ko se je pa ta crnc rešil je pa tulil, da je itak vedno tako, da crnci zmagajo. Tu pa je meni pocasi prekipelo. To je edini pravi razlog zakaj sva šla narazen.

Pa saj si sam rekel, da moraš probati v življenju

kaj pa ce nekoga spoznam na zboru, pa greva malo notranjost šotora gledat, misliš da tam pa vem, da ima tip vsaj -1 celico?

Probaš, vidiš da ne gre, greš naprej!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pupa to je pa nekaj drugega. me je skrbelo da si kake ideje z njim delila. sicer pa ne bom nikoli razumel kako so lahko slovenci nacisti, ce pa smo mi nizja rasa - "podgane". in nasi kreteni od skinov so hoteli v zdruzenje skinov pa so jim lepo nemci razlozli da slovani nimajo tam kaj iskat. sicer pa so zdaj skini "ful in" na poljskem. kreteni se derejo sieg hail pred 50 leti pa so po njih z tanki vozli. mater cloveska neumnost nima mej. razumem da si rasist, nacionalist, karkoli-ist, ampak kot slovenec (juzni slovan - ce ti pase ali ne) ne mores biti nacist. samo cakam da se bojo kaki zidi zaceli sieg hail dret pol mi pa ne bo nic vec jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ja pupa to je pa nekaj drugega. me je skrbelo da si kake ideje z njim delila. sicer pa ne bom nikoli razumel kako so lahko slovenci nacisti, ce pa smo mi nizja rasa - "podgane". in nasi kreteni od skinov so hoteli v zdruzenje skinov pa so jim lepo nemci razlozli da slovani nimajo tam kaj iskat. sicer pa so zdaj skini "ful in" na poljskem. kreteni se derejo sieg hail pred 50 leti pa so po njih z tanki vozli. mater cloveska neumnost nima mej. razumem da si rasist, nacionalist, karkoli-ist, ampak kot slovenec (juzni slovan - ce ti pase ali ne) ne mores biti nacist. samo cakam da se bojo kaki zidi zaceli sieg hail dret pol mi pa ne bo nic vec jasno!

Pervy samo to ti lahko recem. Smatram te za bolj pametnega sedaj, kot sem te prej. Svaka cast, tocno to.

100% se strinjam s tabo.

Ampak sem pa še vedno lokal-patriot.

jebiga, nekaj pa moraš imeti, ce ne ti je dolgcajt.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pol, bomo pa motorke vzeli in bojo samo šle glave v košare!Mater čefurji pa se naj spravijo nazaj od tak ko so prišli ker bom enkrat samo eniga zaklal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji glavi je pa stvar taka glede rasizma. Ce mi kdo omenja kakšnega cloveka, ki je temnejše polti, rumenkaste kot crnec, azijec in ga hoce na vsak nacin spoznat al' fukat, hvlat da ga pozna itd., potem lahko recem, da sem rasist. Vse ljudi mecem v isti kos (tud sebe), pa naj bo temen, bel, rumen, vijolcen, rdec, whatever, v glavnem je da zivi, pa ni vazno kako, samo da je narejen iz mesa in krvi.

Druga stvar je ta, je locevanje narodnosti. Al je isto kot po barvi polti. Smatram, da sem zemljanka in nic drugega. Zivim pa na Zemlji, v predelu, ki ga je clovestvo imenovalo Republika Slovenija. Brezveze, da se opredeljujemo (narodnostno), ker ne mores nikamor drugam pobegnet iz zemlje na drug planet. Ko se bo pa to zgodilo, bo moje mislenje takrat drugace. Zato smo vsi medsabo bratje in sestre, ljudje, zemljani, bitja ne dveh nogah....

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ste iz naftalina potegnili moje misljenje - oz. pogreli ohlajeno zupo.

Samo toliko da se javim - se vedno sem rasist in se vedno imam prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasist do : -1. Čefurjev in še huj do Slovencev k se delajo čefurje

- Ciganov -prokleti lenuhi sam krdl pa jamral bi

-Ameriških raperskih črncev

:twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za rasizem,nacionalizem,homofobijo...,v moderni družbi nebi smelo biti več prostora.

Človeka sodi po njegvi duši,karakterju in načinu mišljenja.

ps.bi dodal še tole.Po mojih izkušnjah iz srednje šole in kasneje na šihtu,sem spoznal da so tudi južnjaki nacionalisti,ker jih veliko ne mara nas Slovence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem šel brat cele solate...

ampak sam tolk... v zda morjo vzet v službo določen procent nigrov (ne vem, a samo v javnih zavodih) tudi, če so white folks bolje kvalificirani... to je zame rasizem...

dejmo pomagat bogim lačnim zamorčkom k so glupi. Dejmo jim službo da bojo bolj zafukal kot pa naši pokradl.

Pa nisem bil rasist dokler nisem videl nigre-in-ekšn v franciji... pr nas se še niso tolk razpasl... kwa nej rečem... francoska variacija naših čefurjev.

....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!