Skoči na vsebino

Rasizem


Priporočene objave

p.s. a se kdo od vas sprašuje kako star čiča za volanom nas gleda, ko ga kot strela iz jasnega prehitiš (žal čiča ni gledal špeglov, da nas bi prej opazil) z odprtimi rori? Komentar: #$~*( . ) pi+da.... ko bi se le ubu!}

Malo za šalo: Pri meni je vsak čiča ki je ta šok preživel, dobil garancijo za pumpo in sistem za naslednjih 10 let. Kar pomeni srečni in redki so tisti ki lahko še kaj rečejo, pa makar sami sebi v brado. :lol:

Resno: Jap zato tut nekje potovalna hitrost okoli 4000-4500 obratov ko se že dviguje "rahel hrup" in ne puljenje za brez veze, kot npr v mestih oz. če ni prehitevanja. Vem, nazadnje sem "Doggy-ja called B52" slišal od konca Trzinske obvoznice v Eliso, ko je šel Tomaž enga testerja. 8)

Hmm smo isto lahko ČEFURJI za civile, zato pa strpno in po pameti, lahko smo naslednja osovražena vrsta in to zaradi lastnega objestnega obnašanja, ...tovariši še pomnite 3M in puljenje na nitro sfriziranih chopperjev preko mosta do magistrata in vožnje po zadnjem, sprednjem, ma keremkoli kolesu? Pa navijanja in pokanja? In potem kot je rekel Magnifico: "Kdo je čefur?! Jst sem čefur!", ... heh pa čeprav se sam trudim da nebi bil ravno največji. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje obstaja tudi rasizem med motoristi.Če voziš kako čudno znamko motorja, pa te že lahko prebutajo, ker so motor sestavljali kaki nebeli delavci :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje obstaja tudi rasizem med motoristi.Če voziš kako čudno znamko motorja, pa te že lahko prebutajo, ker so motor sestavljali kaki nebeli delavci :lol: :lol: :lol:

A taku, a potlej lohka mene prebunkajo, k'so mi ga rumenčki iz riževga narastka naredl? Ma ne bi reku!

Vsaj za tiste motoriste ki se dobivamo tukaj, na 3M, OLPju, OTPju, in še toča lokacij. Ma mogoče so res kje kekšni čefurji, ki bi to hotel nardit, ampak samo zato, ker jim nekaj med vijugami štrom prebija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, vsepovsod lahko najdeš kaj, kar ti ni všeč oz. ni po tvojem okusu. In zdaj boste obsojali in sovražili vse kar je drugače? Ma, ja, pol pa kar, saj sami sebi povzročate slabo voljo.

Pa, a vam ni že to v zadovoljstvo, da se ne pustite sprovocirat raznoraznim provokacijam, ker veste, da vi tega ne delate in ste zato boljši? Ali se je res treba spustiti na nižji nivo in jim pokazati, kakšni so oni. Takoj ko to naredite niste popolnoma nič boljši od vseh tistih, ki jih (kao) sovražite in obsojate!!!!

Pa smo spet pri tem, da se bo treba malo v špegu pogledat....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, fantje in dekleta, pa ste se kdaj pogledali kako se VI obnašate, ko greste kam v tujino (npr. na Hrvaško ali pa kam drugam)???

Ponavadi igrate ene silno glasne frajerje, češ, kaj nam pa kdo more...

Dajmo bit glasni pa muziko do fulla nažigat, pa svinjarijo za sabo puščat...

Če bojo pa tečni, bomo pa drug let šli kam drgam štalo delat. Sicer naj bojo pa veseli, ker jim dnar prnašamo, revežem...

A mislte, da majo "domorodci" kaj boljše mnenje o vas?!

Sploh pa a zato k se vam je pa slucajno ene par Slovencev zamerlo, a to pomen, da zdaj pa vseh ne boste maral?

Dejte ze nehat tko blazn posploševat!!!!!!

V vsakem narodu, rasi, ... so dobri in slabi... In zakaj bi potem sodili samo po slabih? So vseeno v manjšini, samo toliko bolj glasni so...

In zaradi peščice bolj glasnih naj bi obsojali ves narod/raso? Dajte no....

Malo več strpnosti in kakšen pogled v ogledalo ne bi škodil. Bi bil svet za odtenek bolj prijazen...

Skratka: Živi in PUSTI živeti!!!!!!!!

Alla

P.S. A ni rasizem in podobno malo povezan tudi s pomanjkanjem lastnega samospoštovanja? Zakaj se takoj čutite ogrožene????

sploh niso problem tujci (turisti). turistom se ni treba prilagajat našim običajem (razen zakonov). problem so tisti ,,tujci" ki so tukaj za neomejen čas (s slovenskim državljanstvom). oni bi se pa morali prilagodit novemu okolju in večini. (če sploh smo še večina)

...samo milijon nas še živi... :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj za vraga se jezite, če situacije ne morete spremeniti. Sploh pa trendi kažejo, da je treba delovno silo uvažat. Pa ne sam pri nas, v celi EU!

Za to pa smo spet krivi sami slovenčki, ker ne poskrbimo za zadostno nataliteto. (začnite delat na tem!)

Sploh pa, kolk slovenčkov pa je mal preveč finih, da bi opravljali raznorazne "umazane" službe?!?!

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje obstaja tudi rasizem med motoristi.Če voziš kako čudno znamko motorja, pa te že lahko prebutajo, ker so motor sestavljali kaki nebeli delavci :lol: :lol: :lol:

Ne je pa neke vrste diskriminacija, hej ena od podvrst je tudi rasizem, ...da se na mrtvo folk jebe kaj je bolje krom ali plastika, japonci ali italijani, ..... Hej resne debate s temi predznaki so sicer malo paranoično ampak že dobra iztočnica z enako butasto osnovo kot rasizem na osnovi barve kože, veroizpovedi ali filozofije!

Make Love not war!

Zoolo :wink:

P.S.: Alla GOOOD THINKING! Ma mi je prav 100% všeč! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj za vraga se jezite, če situacije ne morete spremeniti. Sploh pa trendi kažejo, da je treba delovno silo uvažat. Pa ne sam pri nas, v celi EU!

Za to pa smo spet krivi sami slovenčki, ker ne poskrbimo za zadostno nataliteto. (začnite delat na tem!)

Sploh pa, kolk slovenčkov pa je mal preveč finih, da bi opravljali raznorazne "umazane" službe?!?!

Alla

joj ko si pa ti en strpen človk- kapo dol ! rada bi te vidla kok bi ti pokrov dol vrgl ko bi ti sosed nabijal cel dan ene svoje narodne( sej ni važn katere ) ti bi šla pa ponoč v službo . vsak ma eno mejo tolerance eni višjo drugi nižjo.

delovna sila se pa uvaža zato ker država podpira lenobo. kar poglej npr. brezposelna oseba dobi okoli 35.000 sit socialne podpore pol če ma ene dva otroka dobi najvišje otroške dodatke(ne vem koliko znašajo) recimo za dva otroka skupaj ene 20. 000 sit. to je skupaj 55.000 sit. toliko denarja pa dobi ena delavka v tekstilni panogi za en mesec. potem pa ima ta brezposelna oseba še pravico da gre po paket na rdeči križ, pa otroci imajo v šoli vse zastonj. zdej pa izbiraj kaj boš al boš cel mesec garal v tovarni al boš lepo doma afne guncal, pa mogoče še kje mal na črno delal pa je. a ne.

glede natalitete pa tole povej mi kakšne ugodnosti imajo mlade družine. ne veš. ti pa jest povem nikakršnih. do stanovanja je težko prit če nimaš denarja(socialna pa tak al tak dobi najprej vsa "čefurjad" pol so pa navrsti vsi ostali).

kar se pa tiče finih slovenčkov je pa problem v tem da si dost staršov trga od ust , da zadovolji potrebe svojih otrok,pod geslom če že jaz nimam naj ima vsaj otrok s tem pa mu pozabljajo privzgojiti delovne navade in ko takšen otrok odraste ponavadi ni nič iz njega in seveda ob podpori države svojo lenobo pase naprej.

sej pravim lahko je bit strpen če si izoliran od vsega in živiš v enem svojem svetu.prav zanima me koliko izmed vsa bi dovolilo da bi zgradili npr. azil za begunce v vaši bližini. tukaj bi pa šla vsa strpnost in človečnost po gobe. ali pa se morda motim......eeee verjetno ne... :wink: :wink:

če se je kdo čutil užaljenega ob branju tega se mu opravičujem, to je samo moj osebni pogled na dano situacijo. :oops: :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je kar lepo povedana, se strinjam, še posebej s tistim delom glede socialne podpore. To je res slaba stimulacija mladim :cry: . Pa dost dnarja se zapravi, ko bi ga lahko mladim družinam namenil. Brezposelni srednješolc, ki živi pri tastarih res (po moje) ni upravičen do 35.000SIT za nič dela, mar ne?

Lp, Onim

p.s. Sicer je pa tu tema o rasizmu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ko si pa ti en strpen človk- kapo dol ! rada bi te vidla kok bi ti pokrov dol vrgl ko bi ti sosed nabijal cel dan ene svoje narodne( sej ni važn katere ) ti bi šla pa ponoč v službo . vsak ma eno mejo tolerance eni višjo drugi nižjo.

delovna sila se pa uvaža zato ker država podpira lenobo. kar poglej npr. brezposelna oseba dobi okoli 35.000 sit socialne podpore pol če ma ene dva otroka dobi najvišje otroške dodatke(ne vem koliko znašajo) recimo za dva otroka skupaj ene 20. 000 sit. to je skupaj 55.000 sit. toliko denarja pa dobi ena delavka v tekstilni panogi za en mesec. potem pa ima ta brezposelna oseba še pravico da gre po paket na rdeči križ, pa otroci imajo v šoli vse zastonj. zdej pa izbiraj kaj boš al boš cel mesec garal v tovarni al boš lepo doma afne guncal, pa mogoče še kje mal na črno delal pa je. a ne.

...

če se je kdo čutil užaljenega ob branju tega se mu opravičujem, to je samo moj osebni pogled na dano situacijo. :oops: :wink:

dr.looney :twisted:

Dr. Looney, hej pa to kar si naštela nima veze z rasizmom niti te ne uvršča med rasiste upam da veš, da to kar si napisala itaQ podpira vsak normalen človek - pod pogojem, da dokler bad freake, ki pač izkoriščajo sistem, ki smo ga volili in izvolili, ne inačiš s celotno populacije njihovega plemena, rase, kulture ali nacije.

To da je sistem u Piz--, je jasno, da ni stimulacij, ki bi pripomogle h višji nataliteti, kot jih poznajo npr. skandinavci tudi vemo. Da je denar iz socialnega še vedno vreča brez dna in da se zgublja in deli brez pametne osnove tudi. Amm sam ne grem v politiko za noben denar, ampak pokaži mi nekoga v politiki, ki ni pizda po duši, da se lahko s teto Kurbo ukvarja za "preživetje" (Teta Kurba = politika), pa da ni ekstremist v eno ali drugo stran pa ga volim, tut tebe, sam pokaž' mi kaj oprijemljivega.

Hej prvi primer, da nabija musko cele noči ali dneve, ... pa hej to je itaQ primer primitivizma in bad attituda, sej bi verjetno isto pizdila, če bi ti nekdo Henčke nabiju! Al pa stari Rock, al pa k'r neki! Upam, da se ne motim. Samo še vedno en idiot posluša turbo folk 24/7 totalno prenaglas, naslednjih 999 pa hej na normalni jakosti, kot ti svojo musko in jaz svojo. Tko da posploševanje da so vsi isti enostavno ne drži (kar ne pravim da delaš, ali pač?!)

Zoolo The Horrible! :evil:

P.S.: O postu BCja pod tvojim pa niti ne bom razglabljal, razen primitivizem proti kateremu se bojuje s ta istim pritivizmom, ki ga uporablja sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no očitno sm premal napisu da bi me lahko razumel. ni pa bil to primtivizem. namigoval sem na (morebitno) bližajočo se državljansko vojno, ki bi nastala kot posledica vedno večjega števila čefurjev (oseb (priseljencev) ki se nočejo prilagoditi novemu okolju in zakonom nove države), ki bojo čez čas, ko jih bo še veliko več, hotl met svoje (uradne) jezike itd.

uglavnem hotu sm rečt da bi blo bolje da že zdj manjše probleme rešujemo, kot pa kasneje ko bojo te problemi že veliko večji...

lahko pa da pretiravam in da do tega ne bo prišlo (upam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Looney, hej pa to kar si naštela nima veze z rasizmom niti te ne uvršča med rasiste upam da veš, da to kar si napisala itaQ podpira vsak normalen človek - pod pogojem, da dokler bad freake, ki pač izkoriščajo sistem, ki smo ga volili in izvolili, ne inačiš s celotno populacije njihovega plemena, rase, kulture ali nacije.

To da je sistem u Piz--, je jasno, da ni stimulacij, ki bi pripomogle h višji nataliteti, kot jih poznajo npr. skandinavci tudi vemo. Da je denar iz socialnega še vedno vreča brez dna in da se zgublja in deli brez pametne osnove tudi. Amm sam ne grem v politiko za noben denar, ampak pokaži mi nekoga v politiki, ki ni pizda po duši, da se lahko s teto Kurbo ukvarja za "preživetje" (Teta Kurba = politika), pa da ni ekstremist v eno ali drugo stran pa ga volim, tut tebe, sam pokaž' mi kaj oprijemljivega.

Hej prvi primer, da nabija musko cele noči ali dneve, ... pa hej to je itaQ primer primitivizma in bad attituda, sej bi verjetno isto pizdila, če bi ti nekdo Henčke nabiju! Al pa stari Rock, al pa k'r neki! Upam, da se ne motim. Samo še vedno en idiot posluša turbo folk 24/7 totalno prenaglas, naslednjih 999 pa hej na normalni jakosti, kot ti svojo musko in jaz svojo. Tko da posploševanje da so vsi isti enostavno ne drži (kar ne pravim da delaš, ali pač?!)

Zoolo The Horrible! :evil:

P.S.: O postu BCja pod tvojim pa niti ne bom razglabljal, razen primitivizem proti kateremu se bojuje s ta istim pritivizmom, ki ga uporablja sam.

lej zoolo to kar sem jest napisala se mi zdi da je ena taka idealna osnova za razvoj rasizma , nacionalizma in še kakšnega - izma.sicer so pa te moje trditve bolj razlaga na allino pisanje o uvažanju delovne sile, o nataliteti in o slovenskih lenuhih.

glede nabijanja muske pa to: to je bil samo primer kako hitro se človeška strpnost spremeni v nestrpnost. še posebno če je ta osebek druge nacionalnosti, al pa barve al pa samo drugače misleči, pol je pa človek hitro nacionalist, rasist in ne vem kakšen - ist še.

na mojo zadnjo trditev si pa kar pozabil.....glede gradnje azilov za begunce..... :oops: :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ja,saj tudi meni včasih mal čez udari, ampak se trudim, da se to zgodi čim manjkrat in moram rečt, da sem ze bistveno bolj strpna, kot sem bila včasih. In se zato celo malo boljše počutim.....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojo zadnjo trditev si pa kar pozabil.....glede gradnje azilov za begunce..... :oops: :wink:

dr.looney :twisted:

Eh Dotore, ma kaj, ko se je s tabo tako lepo dopisovat :lol: , nope nisem pozabil. Živel sem do pred tremi leti v zg. Šiški v Ljubljani, največji prehodni dom za tujce je Ljubljani na Celovški kar je 300m od tam kjer sem živel.

Hmm, OK pizlil sem tut sam, ker so jim dovolili "kampiranje" po travnatih površinah okoli centra. Ampak ne ker so črni ali karkoli drugega kot sem sam, pač ker piknikiranje in izležavanje nekak kvari in izgled in ne paše v ta prostor, ... Tivoli je 20 minut stran pa udri kot je komu volja.

V lokalih hej, ma so se (oz. se še) držijo zase, tko da hej nekateri so celo kdaj pozdravili in to skoraj v istem odstotku kot "regular" folk, ko vstopiš v lokalni kafič kot nepoznan.

Pizdraije kot so prepiri in pretepi? Hmm, mogoče dva trije, ampak v lokalu kjer so se zgodili je to pač del folklore, in tudi z njimi je bilo isto, pač po kepi je padlo, ko nekdo ni držu jezika za zobmi in se je vmešavu v tuje zadeve, arogantno in alkoholizirano. Pač jebat ga bili so tut black-people vpleteni ampak povod ni bil v osnovi rasizem ampak spet hej enostavno OBNAŠANJE, ampak kot rečeno tut domači lokalni lokal-patrioti so se med sabo v istem lokalu zaradi istih stvari namlat'l in zakaj se potem nebi še z gostujočimi? (pa ne da pretep kaj reši, ampak jebat ga kjar si isku si najdu, ... al kako pravjo temu?)

Večjih pizdarij ni bilo, no ja razen "prezaposlenih" mamc, k' itaQ cele dneve glodajo čenče ena o drugi, potem so pa še ene 257 posilstev, 89 umorov, 9034 tatvin in ne vem kaj še (zdi se mi celo pristajanje NLP-ja) obesile ta "temnim".

Ma ne vem lahko, da sem ne vem prekleto strpen, lahko pa samo, da se dejansko držim ene stvari, da me ne briga kdo je kaj od kje in zakaj, dokler se normalno obnaša in ne posega grobo v moje življenje (poskuša poseči) in življenja mojih bližnjih mi je vseeno kaj je. Ko pa to poskuša je pa pač samo še kreten idiot ali pač "čefur" (in glej prosim mojo definicijo par postov nazaj), lahko je Slovenec, Eskim, Bantu čnec, Angleški lord ali texaški naftni mogotec, ..hej tam bojo zapele pesti, če se prej ne bo umaknu in en bo na tleh, jaz ali on. Ampak to ni rasizem ni diskriminacija ni prepovedovanja in ločevanja, samo želja po normalnem sobivanju. Včasih pa, hej ... gre kaplja čez rob, ampak bolje kot se kontroliraš bolje zate in ostale (lahko v miru piješ pivo in drugi tudi).

Kar se tiče pa dobre osnove za ...-izme, pa hmm zgodovina potrjuje tvoje trditve, vsi sistemi na osnovi nacionalne pripadnosti so vedno vzniknili, ko je bilo gospodarstvo na tleh, države brez moralne osnove, aparati skorumpirani in normalni ljudje brez vere v boljšo prihodnjost, brez vere v možnost zasuka in boljšega življenja. Če mene vpraša iz enega samega razloga, ko človeka ponižaš in mu ne pustiš dostojnega življenja, je človek toliko na tleh, da je njegov um idealno odlagališče raznih ekstremnih filozofij, ki se kažejo kot ventil za usmerjeno sproščanje nezadovoljstva in sovraštva. Ker pa smo ljudje ovce nikoli nihče iz mase ne pomisli, da danes je on svetlo-zelena žaba, ... že jutri bo pa on morda tista ta temna nezaželjena, pa bilo to zaradi barve, vere, vožnje motorja, glazbe ki jo poslušaš, načina kako se oblačiš ali zaradi tega kar piše v zvezdah.

Jap, res je edina stvar ki je človek nikoli ne bo mogel izmeriti je naša lastna in edina ČLOVEŠKA NEUMNOST.

Čeprav s pozitivnim odnosom, pogledom brez predsodkov in konstruktivnim pristopom h reševanju problemov, bi se prav vse države lahko izognile lastnim propadom v sistemih, ki nosijo čudne in meni tako tuje oznake. Evo, pa smo spet pri volitvah, politikih in Teti Kurbi!

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Dotore, ma kaj, ko se je s tabo tako lepo dopisovat :lol: , nope nisem pozabil. Živel sem do pred tremi leti v zg. Šiški v Ljubljani, največji prehodni dom za tujce je Ljubljani na Celovški kar je 300m od tam kjer sem živel.

Hmm, OK pizlil sem tut sam, ker so jim dovolili "kampiranje" po travnatih površinah okoli centra. Ampak ne ker so črni ali karkoli drugega kot sem sam, pač ker piknikiranje in izležavanje nekak kvari in izgled in ne paše v ta prostor, ... Tivoli je 20 minut stran pa udri kot je komu volja.

V lokalih hej, ma so se (oz. se še) držijo zase, tko da hej nekateri so celo kdaj pozdravili in to skoraj v istem odstotku kot "regular" folk, ko vstopiš v lokalni kafič kot nepoznan.

Pizdraije kot so prepiri in pretepi? Hmm, mogoče dva trije, ampak v lokalu kjer so se zgodili je to pač del folklore, in tudi z njimi je bilo isto, pač po kepi je padlo, ko nekdo ni držu jezika za zobmi in se je vmešavu v tuje zadeve, arogantno in alkoholizirano. Pač jebat ga bili so tut black-people vpleteni ampak povod ni bil v osnovi rasizem ampak spet hej enostavno OBNAŠANJE, ampak kot rečeno tut domači lokalni lokal-patrioti so se med sabo v istem lokalu zaradi istih stvari namlat'l in zakaj se potem nebi še z gostujočimi? (pa ne da pretep kaj reši, ampak jebat ga kjar si isku si najdu, ... al kako pravjo temu?)

Večjih pizdarij ni bilo, no ja razen "prezaposlenih" mamc, k' itaQ cele dneve glodajo čenče ena o drugi, potem so pa še ene 257 posilstev, 89 umorov, 9034 tatvin in ne vem kaj še (zdi se mi celo pristajanje NLP-ja) obesile ta "temnim".

Ma ne vem lahko, da sem ne vem prekleto strpen, lahko pa samo, da se dejansko držim ene stvari, da me ne briga kdo je kaj od kje in zakaj, dokler se normalno obnaša in ne posega grobo v moje življenje (poskuša poseči) in življenja mojih bližnjih mi je vseeno kaj je. Ko pa to poskuša je pa pač samo še kreten idiot ali pač "čefur" (in glej prosim mojo definicijo par postov nazaj), lahko je Slovenec, Eskim, Bantu čnec, Angleški lord ali texaški naftni mogotec, ..hej tam bojo zapele pesti, če se prej ne bo umaknu in en bo na tleh, jaz ali on. Ampak to ni rasizem ni diskriminacija ni prepovedovanja in ločevanja, samo želja po normalnem sobivanju. Včasih pa, hej ... gre kaplja čez rob, ampak bolje kot se kontroliraš bolje zate in ostale (lahko v miru piješ pivo in drugi tudi).

Kar se tiče pa dobre osnove za ...-izme, pa hmm zgodovina potrjuje tvoje trditve, vsi sistemi na osnovi nacionalne pripadnosti so vedno vzniknili, ko je bilo gospodarstvo na tleh, države brez moralne osnove, aparati skorumpirani in normalni ljudje brez vere v boljšo prihodnjost, brez vere v možnost zasuka in boljšega življenja. Če mene vpraša iz enega samega razloga, ko človeka ponižaš in mu ne pustiš dostojnega življenja, je človek toliko na tleh, da je njegov um idealno odlagališče raznih ekstremnih filozofij, ki se kažejo kot ventil za usmerjeno sproščanje nezadovoljstva in sovraštva. Ker pa smo ljudje ovce nikoli nihče iz mase ne pomisli, da danes je on svetlo-zelena žaba, ... že jutri bo pa on morda tista ta temna nezaželjena, pa bilo to zaradi barve, vere, vožnje motorja, glazbe ki jo poslušaš, načina kako se oblačiš ali zaradi tega kar piše v zvezdah.

Jap, res je edina stvar ki je človek nikoli ne bo mogel izmeriti je naša lastna in edina ČLOVEŠKA NEUMNOST.

Čeprav s pozitivnim odnosom, pogledom brez predsodkov in konstruktivnim pristopom h reševanju problemov, bi se prav vse države lahko izognile lastnim propadom v sistemih, ki nosijo čudne in meni tako tuje oznake. Evo, pa smo spet pri volitvah, politikih in Teti Kurbi!

Zoolo The Horrible! :evil:

no viš zoolo na koncu sva pa istega mnenja in videnja... :wink: :D

samo mal je treba razložit a ne.... :D :D :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no očitno sm premal napisu da bi me lahko razumel. ni pa bil to primtivizem. namigoval sem na (morebitno) bližajočo se državljansko vojno, ki bi nastala kot posledica vedno večjega števila čefurjev (oseb (priseljencev) ki se nočejo prilagoditi novemu okolju in zakonom nove države), ki bojo čez čas, ko jih bo še veliko več, hotl met svoje (uradne) jezike itd.

uglavnem hotu sm rečt da bi blo bolje da že zdj manjše probleme rešujemo, kot pa kasneje ko bojo te problemi že veliko večji...

lahko pa da pretiravam in da do tega ne bo prišlo (upam)

........se mi zdi , da bi bilo bolje,da sploh tega ne bi napisal, kajti šele sedaj si lahko človek spremeni mnenje o tebi (pa verjemi, da ne na bolje)......daj prosim,drži se načela najprej možgani in šele nato jezik (oziroma tipkovnica) in ne obratno..............pa brez zamere,ampak če je Zoolo zadel žebljiček na glavico,si ti cel panj falil..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kaj pa zdj :roll: glih boli me kurac kaj si misleš o men. dj raj napiš kaj je narobe. jst sm samo zoolotu probu pojasnit kaj sm mislu z mojim drugim postom v tej temi (nism nobenga panja cilju), ki sploh ni mel nobene zveze z njegovimi. pa tudi nism napisu da se jst z njim ne strinjam...

drugač pa vedno dobr premislem preden kaj napišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj, BC. Tako lep avatarček, pa take grde besede!!

Dej pa malo še na to pomislit, da gremo v Evropo, pa če to meni paše ali pa ne. Meje bodo zradiral, kapital in kultura se bosta prosto prelivala, delovna sila - ljudje prav tako. Postali bomo ena velika mineštrica. Pa kaj, prava figa!! Nekateri bodo profitirali, nekateri zgubili, večina pa se bo prilagodila.

Samo veš kaj se pa meni v tej bodočnosti zdi super? Noben Slobo, Joško, Jorg....itd, ne bo mogel več šmorna mešat okoli malih, velikih, čistih in ne vem kakšnih še nacionalističnih ozemeljskih tvorb. Madonca, pa sej smo to že tisočkrat premleli. Baraba je baraba, pošten človek pa pošten človek, ne glede na barvo in jezik. Je pa res, da bo treba še kakšen jezik več znati. Tukaj bomo imele stare naglušne kante več problemov, kot vi mladci, pa se nič ne usajam. Na mojem dvorišču se bo govorilo sicer slovensko, na sosedovem se bom pa mogoče tudi sam moral potruditi s kakšnim svahilijem. Jebat ga, svet ni zabetoniran! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj videla Willa Smitha na enmu plakatu in sem si rekla: ma ta tip je pa totalna faca, čeprav je črn. In ta ugotovitev samo potrjuje v tej temi že večkrat zapisano dejstvo, da ne moremo ljudi a priori soditi po tem, kateri skupini, rasi, ipd. pripadajo. Vsak je individuum zase, s svojimi dobrimi in slabimi stranmi, včasih se pa res zgodi, da kakšen predstavnik z neumnimi dejanji svoji "vrsti" naprti slab sloves. Pač glede na to, da živimo v neki kulturi, ki nam je (oziroma so jih nam nekateri ljudje okrog nas) privzgojila določene stereotipe, na katere se požvižgamo, dokler ne naletimo na nekoga, ki mu jih pa morda celo uspe potrditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včeraj videla Willa Smitha na enmu plakatu in sem si rekla: ma ta tip je pa totalna faca, čeprav je črn.

V MIIB je pa še bolj prepričljiv kot na plakatu... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!